Evo upravo sam stavila boce na hlađenje, pa da podijelim s vama.

Inače, ovo je sok od moje bake, koji sam ja podomaćila koliko sam maksimalno mogla a da zadrži originalni okus.

SOK OD MRKVE
2 kg mrkve
1 l vode
5-6 iscijeđenih limuna

Ja sam mrkvu očistila i protisnula kroz sokovnik. S tim da se ostatak ne baca nego se on dalje koristi. (u original verziji se mrkva nariba na najsitniji ribež pa tko nema sokovnik može i ovako).

Sok, voda, naribana/ostaci iz sokovnika mrkve i ocijeđeni limun se u loncu stave u hladnjak na 24h.

Sutradan sam ja opet sve to jedno 4-5 puta pustila kroz sokovnik da izađe maksimalno što može soka. Možete protiskivati kroz duplu gazu, kao u originalu.

Koliko soka iz toga dobijete, toliko kg šećera dodate(ja sam dobila 2,5 litre soka i dodala 2 kg šećera, znači nešto manje).
I na kraju jedan jedini nedomaći sastojak, ali je neminovan za dobivanje specifičnog okusa.

ekstrakt od banana

ja sam stavila 1,5 bočicu na ovu moju količinu.

U originalu ide konzervansa, ali ga ja nisam stavljala već sam cijelu količinu u loncu dovela do pred vrenje i klasično nalijevanje u vrele boce iz pećnice pa u ručnike dok se ne ohladi samo od sebe.

Nešto sam u boce s vakum čepovima, isto super protiv kvarenja.

Dobila sam 4,5 l soka za razrijeđivanje.

Probajte, moji klinci su poludjeli koliko im se sviđa, a inače uopće nema soka u kući(osim domaćeg od bazge) jer se grozim onih kupovnih.