Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: kako/cime nadomjestiti pecnicu?

  1. #1
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno kako/cime nadomjestiti pecnicu?

    imam jaaako malu kuhinju u kojoj smo, da bi sve stalo, morali zrtvovati pecnicu, tj nismo imali normalnu pecnicu nego mini, samo nam je ta stala

    nazalost, nakon sto je ta otpustila zadnji oblacic bijelog dima uz zavidnu eksploziju, a metode ozivljavanja nisu uspjele, sad smo vec neko vrijeme bez pecnice

    to nije bila ona mala pecnica iz sendvic barova, u njoj se lijepo okretala kokos na raznju i pekli su se mnogi kolaci (ok, ovo drugo pretjerujem)
    ne mogu sad na brzinu naci link ali nesto slicno ovom
    http://www.amazon.co.uk/MOULINEX-PRI.../dp/B000T27N5O

    distributer mi kaze da u hr vise ne uvoze takve pecnice

    sto da radimo?
    nisam nikad imala mikrovalnu ali pretpostavljam da u njoj ne mogu okretati kokos i peci mafine?
    ima i onih nekih okruglih pecnica koje su se reklamirale prije 100 godina po top-shopovima, jel to pece kolace?

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mislim da sam negdje vidjela takve pećnice, ali od nekog domaćeg proizvođača.
    (Izgledaju loše naspram ove s linka).

  3. #3
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da sam negdje vidjela takve pećnice, ali od nekog domaćeg proizvođača.
    (Izgledaju loše naspram ove s linka).
    i imaju gore dva kola, sto ja ne trebam

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku

    na linku mislim da nema onih od 26 litara koje meni trebaju, to su sve ove pecnice za sendvic barove
    Posljednje uređivanje od ivarica : 07.06.2010. at 10:38

  6. #6
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    i imaju gore dva kola, sto ja ne trebam
    Onda biraš između kolača ili viška "kola".

  7. #7
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    I ja bih nešto kao s prvog linka, dakle posebnu pećnicu veličine mikrovalne a da nije mikrovalna. Moji su to imali ali se pokvarila. Tražila sam je neko vrijeme po većim centrima ali ne uspijevam naći.

  8. #8
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    evo pravog linka
    http://www.moulinex.com/Products/_la...2-5ec98a5e4252

    dakle, radi se o pravoj pecnici, samo mini dimenzija
    ne nekom nadomjestku

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    2

    Početno

    imam luxell mini pećnicu kuplenu u merkur tehnici, posteoje identične pod raznim imenima. Odlična je, pečem meso (odojak hrskav), kolače, klipiće... jako sam zadovoljna. takiđer nemam mjesta za normalnu pećnicu i ova je i više nego dostojna zamjena. veličine je 39 litara, što je jako važno kod kupnje, jer one manje litraže imaju premalenu unutrašnjost. protvani su srednje veličine, mislim na duboke, dok dva plitka dođu u kompletu sa pećnicom. i moja ima gornja kuhala koja ne koristim, ali teško je naći bez njih. ima na stranicama luxcella rznih modela, ali nisu u ponudu u hr. kontaktirala i uvoznika, ništa od odabira.
    sad je takva pećnica u akciji konzuma za trećinu manje novaca nego što sam ja platila.
    toplo preporučam kupnju!
    napomena: kolače peći na temp 130-150 jer su grijači blizu i lako kolači pocrne, meso peći na 150 celzijevaca, veće temperature nije potrebno koristiti.

  10. #10
    darek

    Početno

    Citiraj happyS prvotno napisa Vidi poruku
    imam luxell mini pećnicu kuplenu u merkur tehnici, posteoje identične pod raznim imenima. Odlična je, pečem meso (odojak hrskav), kolače, klipiće... jako sam zadovoljna. takiđer nemam mjesta za normalnu pećnicu i ova je i više nego dostojna zamjena. veličine je 39 litara, što je jako važno kod kupnje, jer one manje litraže imaju premalenu unutrašnjost. protvani su srednje veličine, mislim na duboke, dok dva plitka dođu u kompletu sa pećnicom. i moja ima gornja kuhala koja ne koristim, ali teško je naći bez njih. ima na stranicama luxcella rznih modela, ali nisu u ponudu u hr. kontaktirala i uvoznika, ništa od odabira.
    sad je takva pećnica u akciji konzuma za trećinu manje novaca nego što sam ja platila.
    toplo preporučam kupnju!
    napomena: kolače peći na temp 130-150 jer su grijači blizu i lako kolači pocrne, meso peći na 150 celzijevaca, veće temperature nije potrebno koristiti.


    molila bi samo info o točno kojoj marki pećnice se radi
    jako sam zainteresirana a u merkuru nemaju luxell- je li to ispravni naziv?

  11. #11
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja jos uvijek trazim pecnicu, ove s plocama gore nisu mi prihvatljive
    pa ako je netko ugleda...

  12. #12

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    2

    Početno

    luxell je ispravni naziv, ali se ista pećnica prodaje i pod drugim imenima, postoje Quadro, Elit, Vivax...i druge. Vidjela sam ih u KTC-u, Plodinama, Konzumu.. Malo proguglaj "mini pećnica".. http://www.elit-electronics.com/mini...nica-elit-3908, pogledaj na stranici neckermana:automati za pečenje i mini pećnice - 599 kn

    nadam se da sam pomogla, isprika na kašnjenju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •