Stranica 21 od 21 PrviPrvi ... 11192021
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,004 od 1004

Tema: Odvikavanje - mogu li jednostavno skinuti pelenu?

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Ja uopće ne znam što bih rekla sad nakon svega što znači biti spreman i kako treba to sve odraditi. Mi smo uzeli da je suha noćna pelena bila znak spremnosti. Ali kao što sam napisala, kod nas je s kakanjem išlo još neko vrijeme loše. A vidim kod puno prijatelja da je obrnuto da prvo svladaju kakanje pa onda pišanje. Možda mi nešto pogriješimo pa dijete ima neku traumu, a da ni ne znamo da smo ga iztraumatizirali nekom reakcijom. Nama je već blo dosta tih pelena, al je na put stoput lakše ići s pelenom.

Uglavnom, naš i sada (3,5g) voli imati svjedoka u WC-u. Nekad kad nam je usput pogledamo, inače obavezno slušamo. To je dio scenarija. I još pokušava nažicat čitanje slikovnica. Imamo serijal džepnih slikovnica u WC-u i klupicu pa mu ponekad i pročitamo nešto. Uglavnom, ne pomaže moj post, nego da sam sretna da je to iza nas, jer nije lako

Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007

Početno

ja se najmladjoj spremam skinuti pelene ko gladan srat
    seke su joj u ovoj dobi vec odavno bile bez pelene
    ona ce mi biti jedino dijete koje ce drugi rodjendan docekati u peleni...
    a planiramo i neko putovanje sad pa me i to koci

Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013

Početno

Naša metoda napreduje rekla bih. U gaćicama je. Traži kakati, traži piškiti. Spava sa nama pa opet iz moje komocije ima noćnu pelenu. To ćemo isto maknuti kad bude suha u jutro ili noću krene tražiti wc. Suha je po danu skroz, jako sam ponosna. Velika moja curka.

cikla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011

Početno

Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Možda mi nešto pogriješimo pa dijete ima neku traumu, a da ni ne znamo da smo ga iztraumatizirali nekom reakcijom.
    Ili je nasledno. (Ja se ovako tešim.)
    Ja sam imala problema sa noćnim mokrenjem do osme godine. Ćerka ima 7,5 i još uvek joj se dogodi da se upiški u krevet. Nadam se da joj neće trajati duže nego meni.
    MM je imao problem sa zadržavanjem stolice (ne znam tačno sad do koliko godina). Dečak ima skoro tri i kaki u gaće.
    Perem posteljinu, perem veš, pričam i pričam i čekam da prođe.

Stranica 21 od 21 PrviPrvi ... 11192021

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •