Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Buđenje u plaču

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno Buđenje u plaču

    imamo 2 godine..
    U 80% slucajeva nakon dnevnog spavanja budi se i plače.. spava u sobi sam da ima tisinu i mir.. nekad spava sat nekad dva..
    Vec sam mu objasnjavala da je mama tu s bebom da nije sam da moze doci sam dole...
    Kako objasniti to lakse ?
    Da li je jos premali?
    Tak mi ga teško vidjet da place...
    Trenutno ne mogu spavati s njim...
    Niti mogu doci iste sekunde u sobu do njega...
    Kad prestanu plakat dok se probude?
    Nekad radi to i nocu...
    Jednostavno ko da se boji biti sam...
    Ali nije sam,.valjda jos to ne razumije?

  2. #2
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    I moj se cesto iz popodnevnog sna budi placuci, a i iz nocnog, ako nisam kraj njega u krevetu. I stariji su tako - tako da je meni to skroz normalno. Proc ce to. Sve radis dobro, dodjes do njega kad se probudi, i utjesis ga i objasnis mu da si tu. Sve on to cuje. I zapamtit ce da si ga tjesila kad mu je bilo teslo. Al, kad se tek probudi, vjerojatno je samo pomalo izgubljen. A i skroz je mal - i on je prakticki jos beba. Nije lako s dvoje tako malenih bit sam, ne mozes svugdje bit istovremeno - al sve ce se to poslozit

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Roimeda prvotno napisa Vidi poruku
    imamo 2 godine..
    U 80% slucajeva nakon dnevnog spavanja budi se i plače.. spava u sobi sam da ima tisinu i mir.. nekad spava sat nekad dva..
    Vec sam mu objasnjavala da je mama tu s bebom da nije sam da moze doci sam dole...
    Kako objasniti to lakse ?
    Da li je jos premali?
    Tak mi ga teško vidjet da place...
    Trenutno ne mogu spavati s njim...
    Niti mogu doci iste sekunde u sobu do njega...
    Kad prestanu plakat dok se probude?
    Nekad radi to i nocu...
    Jednostavno ko da se boji biti sam...
    Ali nije sam,.valjda jos to ne razumije?
    Probaj djetetu dati tješilicu... Moji su to obojica obožavali. Probudili bi se (ponekad u plaču, ponekad ne), a omiljena igračka je bila u blizini...

    Stariji je imao plišanu žabu, a mlađi ovakvog cucka: https://m.media-amazon.com/images/I/...6B2WL._AC_.jpg
    Ne treba to biti veliko, nego takvo da ga klinac može primiti.

    Imali su i ovakvog cucka https://www.kskids.com/main/index.php/product/KA10120/ i još jednog sličnog, ali sasvim malog, da stane bebi u šaku. Taj mali je imao zrnca, pa je bio i plišanac i zvečka istovremeno. Dvadeset godina kasnije, još uvijek pobožno u ladici čuvaju svoje liblinge.

    Ima djece koja vole krpice, pa ovako nešto isto dolazi u obzir: https://www.jeftinije.hr/Proizvod/20715777
    Ima toga u dm-u, mulleru i sličnim mjestima, a vjerojatno imaš nešto od toga i doma, samo ostavi djetetu na dohvat ruke.

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Roimeda prvotno napisa Vidi poruku
    Jednostavno ko da se boji biti sam...
    Izbriši "ko da" i dobit ćeš odgovor.
    Normalno je da se boji. No, morat će se priviknuti da je sam u sobi. Ti si tako odlučila i u pravu si, dok god ti ta odluka odgovara. Njega se ne pita.

    Ako ti paše tako kako jest, pridržavaj se svoje odluke. Ako ti ne paše, izmijeni ju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •