Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Klavocin i upala sinusa

  1. #1
    Laura avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    108

    Početno Klavocin i upala sinusa

    Koliko ste dugo pili klavocin kad ste imali upalu sinusa? Sedam ili deset dana? Jer sam dobila terapiju na sedam dana, imam još dvije tablete, a sinus i dalje još malo osjećam (ne boli me, nego onako, osjetim ga malo kad jako udahnem) pa ne znam da produžim terapiju na dan, dva... Još prekjučer me je dosta bolilo ( uho i glava na toj strani.). Bojim se da mi se ne vrati ako ne izlječim do kraja. Ne znam trebam li otići do doktorice da mi produži terapiju ili popiti tablete do kraja i nadati se da je upala izlječena...Uglavnom, htjela sam vas pitati koliko dana je uobičajeno piti klavocin za upalu sinusa, sedam ili deset? Ili je to individualno i ovisi o jačini upale? Stvarno se bojim da mi je dala premalo dana, a opet ne bih se htjela trovati bezveze ako je to dovoljno... Sad se ok osjećam.

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    nisam pila klavocin, al sam dvije kure morala popiti porpisanog mi antibiotika da mi prodje upala. ne sjecam se imena.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Laura prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko ste dugo pili klavocin kad ste imali upalu sinusa? Sedam ili deset dana? Jer sam dobila terapiju na sedam dana, imam još dvije tablete, a sinus i dalje još malo osjećam (ne boli me, nego onako, osjetim ga malo kad jako udahnem) pa ne znam da produžim terapiju na dan, dva... Još prekjučer me je dosta bolilo ( uho i glava na toj strani.). Bojim se da mi se ne vrati ako ne izlječim do kraja. Ne znam trebam li otići do doktorice da mi produži terapiju ili popiti tablete do kraja i nadati se da je upala izlječena...Uglavnom, htjela sam vas pitati koliko dana je uobičajeno piti klavocin za upalu sinusa, sedam ili deset? Ili je to individualno i ovisi o jačini upale? Stvarno se bojim da mi je dala premalo dana, a opet ne bih se htjela trovati bezveze ako je to dovoljno... Sad se ok osjećam.
    Pa nazovi doktoricu i pitaj.... Ne zaboravi napomenuti da još osjećaš bol. Istina je da antibiotik ostaje u tijelu još par dana nakon prestanka uzimanja, ali pitaj da li je to dovoljno.

    Ja sam kao i spajalica za sinuse dobivala dvije kure + probiotike. Ove zime, na sreću, ništa od toga...

  4. #4
    Laura avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Pitala sam i ne da mi, kaže da je dovoljno! Nadam se da je u pravu jer tu bol ne želim više proživljavati Nikad nisam vjerovala da sinusi mogu toliko boljeti, mislila sam da ljudi preuveličavaju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •