Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Trebam savijet

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    56

    Početno Trebam savijet

    Otkad smo doputovale u Zadar 17, moje dijete ima problem sa probavom, prvo nije kakala dva dana a sad svaki drugi dan ima proljev. Prekjucer je od 7 ujutro pa do 5 popodne kakala jedno deset puta jucer nista i onda danas popodne opet u sat vremena 3 puta.

    Kako je otkad smo dosli i na cici barem 12 sati dnevno pitam se jeli mozda to? Nekako mislim da bi virus vec presao i na ostale ukucane?

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    ~~~~~~~~~ vibrice da vam je dobro.
    Ne mogu ništa savjetovati samo znam da dok cica neće dehidrirati radi proljeva, a to je jako bitno.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala na dobrim ~~~~~~ malo je bolje otisla je malo s didom vani, cijeli dan jadnickica lezi, ne jede, pije vodu i cicu. Sve mi se cini da je njoj to od stresa, nema tate, nema none, nema njenih prijateljica.... svako toliko spomene kako bi isla kuci...

  4. #4
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    mislim da je u pitanju ipak neka viroza, ja bi se javila pedijatru....sretno

  5. #5
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    meni su i 1 i 2 tako zbog promjene klime, prošlo nakon 3 dana

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    56

    Početno

    Vidjet cu ako joj danas ne bude dobro cemo otic, pedijatar za turiste radi popodne (zalosno ali nece te primi dezurni nego moras cekat tog za turiste, ali to je posebna tema), na hitnu ne dolazi u obzir radje cu platit nekome pregled...

    Zvali smo hitnu, otpilila nas je da joj dajemo caja i pazimo da ne dehidrira.

  7. #7
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    vjerojatno je već kasno,ali čim je naznaka bilo kakve bolesti (respiratorne ili probavne pogotovo) ja počinjem udarno sa probioticima i oporavak je znatno kraći čak iako se nešto razvije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •