Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Jane transporter koŠara

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    8

    Početno Jane transporter koŠara

    Za početak - pozdrav svima.

    Nova sam na forumu, ime mi je Tina i u 24. sam tjednu trudnoće. Odlučila sam se učlanit na forum jer mislim da se da saznat puno korisnih informacija i podijelit iskustva ( s obzirom da mi je ovo prvi bebač) ...

    Ovu temu sam otvorila jer sam naručila kolica ( Jane rider formula strata ) koja mi se jaaako sviđaju i vidjela sam ih uživo, isprobala i sve 5, jedino....

    Muči me transporter košara koja mi se čini jaaakoooo uska za bebu. Imam feeling da mi beba unutra neće stati, ili ak hoće, da će ju prerast za mjesec dana!! Termin mi je 16.11. i trebala bi mi izdržat bar do kraja 2. mj....

    Pa ima li netko dotičnu košaru i kak je zadovoljan s njom????

    Pliz pomagajte!

    HVALA

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    8

    Početno

    Ajajaj... niko nema takva kolica.. :/

    Inače, kolica su doma, kupljena. Za sad sam zadovoljna, a za košaru bumo vidli kad bebonja dođe

  3. #3
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    samo ću ti poželjeti dobrodošlicu na forum.

    pretražnik ništa ne pronalazi, izgleda da se o ovoj košari nije pisalo. to je samo košara, nema funkciju autosjedalice?
    Posljednje uređivanje od ms. ivy : 26.07.2010. at 08:24

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav ms. ivy!
    Da, to je košara koja ima funkciju prevoženja djeteta u autu, ali nije ona Matrix 2 u 1, koja se može sklopiti u as ili ispružiti u košaru. Ja imam posebno as Strata.. Namjeravam koristiti ovu košaru samo za vožnju u kolicima. Djelovala mi je baš lijepo robusno i toplo jeer je plastično dno, a moja bebica će biti zimska, pa.... Ali sad kad mi je par ljudi pogledalo u košaru i reklo "lijepa ti je , ali taaakooo me maaalaa ?! Jako uska..." - malo sam se zamislila. Nisam uopće razmišljala prije o tome, pa valjda te stvari rade po nekim standardima mšto se tiče veličine? Ah, ne znam.... a bome sam masno platila to sve....

    Čekat ću, možda se pojavi netko...

  5. #5
    Ariana avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    418

    Početno

    ja sam koristila matrix za obje cure. prva mi je unutra bila do 4-og mjeseca starosti a druga do 6 (mogla je i duže). definitivno je uska ali bebe vole biti zaštičene. moju je koristilo još dvoje djece i svi su obožavali spavati u njoj. možeš ju koristiti recimo kao dnevni krevetić.

  6. #6
    Michifu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    69

    Početno

    Mi imamo Jane, ali ne taj model, već http://adax.hr/kolica/cijena/nomad_formula_strata/

    Iskreno, košaru već dugo ne koristimo, jer se ne želi voziti u njoj. Bilo je sve ok dok je bio mala beba, cca prvih mjesec dana, mjesec i pol. Ali, otkad vidi bolje i više je budan, jako se bunio na košaru. I od tada je na rukama i u nosiljkama, a kolica su služila samo za stvari i eventualno ako bi zaspao vani da malo odspava.

  7. #7
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Košaru, kao košaru u kojoj spava u dnevnom boravku smo koristili dva mj.
    Moj je bio veeeeliko ljetno dj i više nije stao u nju.
    Kao sjedalica za auto, koliko me pamćenje služi loše je prošla na testovima.
    Inače kolica sam par puta vozila (sekina) i lijepa su mi i izdržljiva.

    Sad tek vidim da je ženi danas termin
    Uživajte u vožnji

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    2

    Početno Pozdrav svima . Takoder sam nova na forumu , biti cu uskoro i "nova" majka .

    Citiraj 1sTimemum prvotno napisa Vidi poruku
    Za početak - pozdrav svima.

    Nova sam na forumu, ime mi je Tina i u 24. sam tjednu trudnoće. Odlučila sam se učlanit na forum jer mislim da se da saznat puno korisnih informacija i podijelit iskustva ( s obzirom da mi je ovo prvi bebač) ...

    Ovu temu sam otvorila jer sam naručila kolica ( Jane rider formula strata ) koja mi se jaaako sviđaju i vidjela sam ih uživo, isprobala i sve 5, jedino....

    Muči me transporter košara koja mi se čini jaaakoooo uska za bebu. Imam feeling da mi beba unutra neće stati, ili ak hoće, da će ju prerast za mjesec dana!! Termin mi je 16.11. i trebala bi mi izdržat bar do kraja 2. mj....

    Pa ima li netko dotičnu košaru i kak je zadovoljan s njom????

    Pliz pomagajte!

    HVALA
    Vidim da je ovo stari post ali imam isto pitanje , naime jane transporter kosara dali je premalena za bebe. Kolica sam narucila ali me je jako strah zbog te kosare , kolica su mi predivna i jednostavno nisam nasla niti jedna slicna koja su mi se svidila !
    teremin je 10.01. tako da ce vjerovatno biti potrebno unutra ugurati i neku dekicu....
    Hvala puno unaprijed
    pozdrav

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zg posvuduša
    Postovi
    138

    Početno

    kakva su iskustva s košarom? jer i ja imam takvu, a svrco samo sto nije stigao

  10. #10
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Meni je bila odlična, kao i sama kolica. Imala sam kolica Jane Nomad, košara je prostrana i dobro nas je poslužila, tj. malca.

  11. #11
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    da ja ne otvaram novu temu o jane kolicima, mozda bi mogli ovu pretvoriti u to

    ima li tko iskustva s jane muum kolicima? ja sam se zaljubila u matrix light model ( 2u1- sportski dio i matrix kosara koja je i autosjedalica). znam da je adax ekskluzivni uvoznik za hrvatsku, a znate li tko je za sloveniju, jeste li ih igdje vidjeli?

  12. #12
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja ti nikako ne preporučam matrix košaru/AS za bebu, jako je teška i glomazna a isto tako loše je prošla ne testovima i jako se teško montira. Mi smo ju imali i za drugu bebu smo morali kupiti njihovu Rabel pro AS jer je ova bila katastrofa !

  13. #13
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ne bi mi ta kosara sluzila kao autosjedalica. kolica imaju lezeci polozaj koji nije nulti, onaj posve ravan, pa je ipak neophodna.

    koji ste model kolica vi imali? jeste li zadovoljni kotacima? jesu li poceli skripiti nakon nekog vremena?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •