Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 102

Tema: što kupujete u mulleru ?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Papirnate maramice softy žuto plavi paket od 32 komada, njihova marka naravno, za 12 kuna

  2. #52
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    u mulleru ovih dana traje nagradna igra, izvlacenje je 7.8., a kupon za sudjelovanje mozete dobiti svakom kupovinom
    dijeli se 10 nagrada - bonova u mulleru u vrijednosti 350 kuna

    svidjelo mi se sto na kuponu pise da ce ih nakon nagradnjace unistiti
    zato ih evo reklamiram
    i smanjujem si sanse za dobitak opasno

  3. #53
    Nikolina_S avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    68

    Početno

    mi kupujemo: vrećice za zamrzavanje, prašak, omekšivač, maramice za prašinu, maramice za nos, maramice za intimnu njegu, maramice za djete, vlažne maramice tipa domestos, papirnati ručnici, folije, musli, zobene pahuljice, pšenične klice, čokolade, šampon, tonik za lice........................ Sve i svašta

  4. #54

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    15

    Početno

    kupujem njihov omekšivač,one krpe za prašinu šta se nataknu na plastičnu dršku puno su povoljne i naravno tekuće sapune i ostale higjenske potrepštine

  5. #55
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Javila mi je mama da je čula na radiju da neku dječju hranu povlače s polica i da se mole roditelji da vrate tu hranu, no nije uspjela čuti što. Mi kupujemo dosta stvari za miša jr. tamo, pa me sad brine o čemu je riječ, a na netu ne mogu nigdje naći podatak o kojoj namirnici je riječ, je li tko drugi to ulovio???

  6. #56
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Javila mi je mama da je čula na radiju da neku dječju hranu povlače s polica i da se mole roditelji da vrate tu hranu, no nije uspjela čuti što. Mi kupujemo dosta stvari za miša jr. tamo, pa me sad brine o čemu je riječ, a na netu ne mogu nigdje naći podatak o kojoj namirnici je riječ, je li tko drugi to ulovio???
    Povlače jednu kašicu od (kršitelj koda) (večernja sa bananama) jer sadrži gluten a nebi smjela.
    http://mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewt...p?f=48&t=68661
    Posljednje uređivanje od Cathy : 21.01.2012. at 13:43

  7. #57
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Hvala Cathy

  8. #58
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    ima u danasnjem Jutarnjem obavijest o povlacenju

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ponekad kad imaju ( a u zadnje vrijeme je to rijetko) tjesteninu bez gluteina jer je jeftinija od one iz Dm ili mercatora

  10. #60
    Njetočka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    88

    Početno

    Sodu za pranje

  11. #61
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Kupujem proizvode za suđericu, papirnate kuhinjske ručnike, ponešto od kozmetike, a mm se uvijek počasti nekom čokoladom.
    Nego, ne znam da li se to samo meni čini ili su im cijene detrđenata za rublje previsoke? Još nisam naišla na nijedan koji bi mi se isplatio u odnosu kilaža vs cijena, a ni kvaliteta one njihove marke mi nije poznata pa te police uvijek zaobilazim. Možda nešto propuštam

  12. #62
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Bodulice ja koristim njihovu marku det. za robu (Blink),. Meni se pokazao odlican i sto je najvaznije L, koja ima AD, dobro reagira na njega. Zapravo tocnije ne reagira

  13. #63

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    ja se spremam u muller po potrepštine za rodilište, znate li možda ima li kakva njihova marka higij.uložaka za poslije poroda a da su jako dobri???? i što mi još preporučate... njihove pelene su ok za malu bebu? kupovala sam ih za starijeg sina ali kad je već bio veliki i kad se nije često presvlačio i bile su mi čist ok, ništa gore od pampersica.

  14. #64
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Nakon poroda najbolje je na rodnicu stavljati obične vatene uloške u mrežici. Mislim da ih pod njihovom markom nema za kupnju.
    Pelene su dobre, vlažne maramice također. Nisu im loši ni grudnjaci za dojenje, a povoljna im je cijena (ako nakon probe kod kuće veličina ne odgovara, može sr vratiti ili zamijeniti). Imaju i platnenih jastučića za dojilje.

    U Mulleru također kupujem tablete za suđericu, toaletni papir, njihovu marku higijenske uloške i tampone...

  15. #65

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    ma prvi put sam koristila one vir s mrežicom ali mi se ta mrežica prilično ljepila za ranu od epi :/ pa sad tražim neke superupijajjuće bez mrežice hihi ;

  16. #66
    orlica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    228

    Početno

    laura29 dali možda znaš detalje oko platnenih jastučića za dojilje!? Koliko kom (pari), koliko kn.....? Imaju li pul?

  17. #67
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Kad sam ih prošle godine kupovala, platila sam ih oko 45 kuna. Mislim da je bilo 6 komada. Nisam sigurna za pul (kupovala sam ih za poklon, pa nemam kod sebe kutijicu). Znam da su vrlo mekani na dodir i da su perivi u perilici rublja.

  18. #68
    orlica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    228

    Početno

    Super!!! Hvala ti!!

  19. #69
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj davorkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bodulice ja koristim njihovu marku det. za robu (Blink),. Meni se pokazao odlican i sto je najvaznije L, koja ima AD, dobro reagira na njega. Zapravo tocnije ne reagira
    Tekući ili u prašku? I kolika je otprilike cijena ako se sjećaš? Tnx

  20. #70

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    390

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    Tekući ili u prašku? I kolika je otprilike cijena ako se sjećaš? Tnx
    Vidjela sam tekući od, mislim 1L, cijena 20-tak kuna.

  21. #71
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    ma prvi put sam koristila one vir s mrežicom ali mi se ta mrežica prilično ljepila za ranu od epi :/ pa sad tražim neke superupijajjuće bez mrežice hihi ;
    Chicco ima super oooogromne vatene uloške.

  22. #72
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    Tekući ili u prašku? I kolika je otprilike cijena ako se sjećaš? Tnx
    U prašku, 1,5 kg je oko 20 kn.

  23. #73
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ja sam bila u Karlovcu u Mulleru i kupila nekoliko stvarimekšivač Ver Nel,Blink tablete za pranje suđa,deterdžent za suđe Blink.Ver nel omekšivač je odličan,deterdžent za suđe je isto odličan,tablete čekaju red-kad potrošim one w5 iz lidla.Grudnjak za trudnice sam tražila,ali nisam ga primjetila.To mi je baš žao.

  24. #74
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    jucer sam vidjela da se u mulleru prodaju curaproxove zubne paste, i to 10% jeftinije nego u ljekarnama gdje ih kupujem

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    jucer sam vidjela da se u mulleru prodaju curaproxove zubne paste, i to 10% jeftinije nego u ljekarnama gdje ih kupujem
    Imali su i četkice 2+1 gratis za cca 50 i nešto kn, u ljekarni je jedna oko 30 kn.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Btw, od četvrtka su pelene na akciji.

  27. #77
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj kloolk prvotno napisa Vidi poruku
    Imali su i četkice 2+1 gratis za cca 50 i nešto kn, u ljekarni je jedna oko 30 kn.

    super info, tenks
    nisam ih vidjela jucer

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    ima ih stalno, ali prema 60 kuna , što je još uvijek jako povoljno.

    Samo što se brzo prodaju, danima ih tražim kad trebam, a onda kupim pa ima na zalihi

  29. #79
    snjeguljica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    split
    Postovi
    7

    Početno

    sredstva za čišćenje

  30. #80
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj VIPmama prvotno napisa Vidi poruku
    ima ih stalno, ali prema 60 kuna , što je još uvijek jako povoljno.

    Samo što se brzo prodaju, danima ih tražim kad trebam, a onda kupim pa ima na zalihi
    ali te tri za dva i u ljekarnama kostaju nesto oko 60, zar ne?

  31. #81
    M@rtin@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    126

    Početno

    **** vlažne maramice (6 kom u paketu), **** bio combiotic, parfemi, kreme, milka čokolade, čajevi u granulama (400 g)...

  32. #82
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    papirnate maramice-one žuto plave, pelene mullerove, kašica stalno ima na akciji i veliki izbor, grudnjaci za dojenje su dobri, bočice(nukove), btw nastavak za flašicu za vodu +6-je u mulleru neki 16-18kn, a u dmu oko 30, u bipi više. vlažne maramice su super-one roze kupujemo-bez ikakvih dodataka. kupila sam sad i flašicu za mlijeko-cijelih 15 kn .nutella-obavezno-kad je stavim pokraj ove iz našeg dućana-kao nebo i zemlja.razlika i u boji i u okusu. veliki izbor milupinih kašica-i najjeftinije su. jednokratne gaćice-za rodilište. štapići za uši-za bebe.vatene blazinice za kupanje. podloške za previjanje.....

  33. #83
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    papirnate maramice-one žuto plave, pelene mullerove, kašica stalno ima na akciji i veliki izbor, grudnjaci za dojenje su dobri, bočice(nukove), btw nastavak za flašicu za vodu +6-je u mulleru neki 16-18kn, a u dmu oko 30, u bipi više. vlažne maramice su super-one roze kupujemo-bez ikakvih dodataka. kupila sam sad i flašicu za mlijeko-cijelih 15 kn .nutella-obavezno-kad je stavim pokraj ove iz našeg dućana-kao nebo i zemlja.razlika i u boji i u okusu. veliki izbor milupinih kašica-i najjeftinije su. jednokratne gaćice-za rodilište. štapići za uši-za bebe.vatene blazinice za kupanje. podloške za previjanje.....
    ja bila jednom u mulleru na trgu i teta mi rekla da ne drže grudnjake za dojenje
    bila sam na 1. katu- odjelu za žene
    valjda sam trebala na -1

  34. #84
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    tako je to trazis na -1 na Trgu

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ali te tri za dva i u ljekarnama kostaju nesto oko 60, zar ne?


    pa to sam i rekla, ne ?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ali te tri za dva i u ljekarnama kostaju nesto oko 60, zar ne?
    Kako mi reče moj izvor, razlika je 5-6 kn.

  37. #87
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj kloolk prvotno napisa Vidi poruku
    Kako mi reče moj izvor, razlika je 5-6 kn.

    tenks
    5-6 kuna na cetkicama i 5-6 na zubnim pastama, isplati se

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    blaznice višekratne za višak mlijeka- isprobano dobre 3 para 40-ak kn

  39. #89
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    blink, vernel, i pelene su nam bile super, puno toga sam nasla tamo jeftino a sad zadnje je spray za komarce (kao autan) njihov neki i dode 17kn i super je ima obicna i sensitive verzija

  40. #90
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj kloolk prvotno napisa Vidi poruku
    Imali su i četkice 2+1 gratis za cca 50 i nešto kn, u ljekarni je jedna oko 30 kn.
    ovo jedino kupujem tamo
    i igracke za rockase te na odjelu papirnica potrepstine.

  41. #91
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja nakon prošlog poroda kupovala u triumphu grudnjake za dojenje po cca 140kn, a tek jučer skužila da su praktički isti takvi u mulleru 69kn

  42. #92

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    One male krpice za čišćenje, žute od mikrofibre, izgledaju kao male dekice, obrubljene crvenim koncem su mi super za pranje svega i svačega. Jedna je oko 7 kuna i svaki puta kad sam tamo kupim jednu, tako da mi ih se skupilo dosta. Operem njima gotovo sve površine u kući, ocijedim, obrišem i - suho. Kuhinja, kupaona, prašina s namještaja...ma sve čistim s njima. Jedino za stakla nisu dobre. Za stakla sam potražila druge, isto kod njih - blink i isto je fenomenalna krpa za nekih 12 kuna.

    Dalje - Mr. Proper bad, Somat gel, sol i sjajilo...ma svašta. Volim te poznate marke kupovati njemačke proizvodnje a ne poljske ili češke.

  43. #93
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    I Rijeka ima Muller! Danas sam se konačno odlučila i ušla u ZTC. A tamo i H&M, pa C&A, pa Hervis...Sad više nemam razloga putovati u metropolu u šoping.
    Bili smo u troje, pa nisam baš razgledavala, stići ću ja kad budem sama. No, lutke sa kosom 399 kuna! Da li su to neke posebne lutke ili je to normalna cijena za lutke koje se mogu češljati?

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    U Mulleru su ti igračke jako skupe. Ne znam, možda i igračke proizvode u Njemačkoj. Ako nisu kineske isplati se dati lovu. Nemaš brige na otrovne boje, mogućnost ozljede djeteta...

  45. #95

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa Vidi poruku
    U Mulleru su ti igračke jako skupe. Ne znam, možda i igračke proizvode u Njemačkoj. Ako nisu kineske isplati se dati lovu. Nemaš brige na otrovne boje, mogućnost ozljede djeteta...
    Valjda si mislila na ove lutke

    Moram reći da znaju bit 10ak posto skuplje nego npr. One to play

    Ali, znaju i imat akcije
    Povrh svega, igračke su im općenito kvalitetne, nema (bar ne mnogo) plastike koja smrdi, onih "jednokratnih igračaka. Skoro štogod pogledaš ima smisla, rado odvedem tamo djecu da razgledamo, dobiju ideju o tome što valja, prigodno to priuštimo i ne kupujemo u principu drugih igračaka, naročito ne na dnevnoj bazi, primjerice kinder jaja i balona na gradskoj fešti.

    Tako da, što tamo ima za kupit je u reu, samo trebam organizirat budžet za to.

    Osim toga, svi uživamo jer je izbor daleko bolji od ijednog drugog mjesta. I Lego, i puzzle, i društvene, i one gumene figurice(na koje se srećom po budžet) nismo nakačili, i igračke tipa Geomag kojih na dr. mjestima ili nema uopće ili povremeno i slab izbor...
    Tako, volim igračke u Mullera

  46. #96
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    I No, lutke sa kosom 399 kuna! Da li su to neke posebne lutke ili je to normalna cijena za lutke koje se mogu češljati?
    Kupila sam klinki tamo jednu Gotz lutku http://www.goetz-puppen.de/
    iz ciste nostalgije.
    Mojoj lutki se blizi cetrdeseta i ko nova je (dobro, malo sam ju osisala, a kosa nikak da naraste :D) iako sam se puno igrala s njom.

    I klinka se dosta igra sa svojom lutkom. Odjeca se ni nakon 4 godine nije potrgala, kosa ne ispada. Stvarno mi nije zao love.

  47. #97
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Prekrasna lutka. Morat ću malo detaljnije pregledati igračke u Mulleru.

  48. #98
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    ja nakon prošlog poroda kupovala u triumphu grudnjake za dojenje po cca 140kn, a tek jučer skužila da su praktički isti takvi u mulleru 69kn
    Kupila i ja prosli tjedan, no ovaj nije pamucni, cista sintetika, zato je toliko. No kupila sam ga jer je crni.

  49. #99
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila i ja prosli tjedan, no ovaj nije pamucni, cista sintetika, zato je toliko. No kupila sam ga jer je crni.
    sad sam odmah odjurila provjeriti
    95% pamuk, 5 % elastan
    meni su super

  50. #100
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    jucer sam vidjela da se u mulleru prodaju curaproxove zubne paste, i to 10% jeftinije nego u ljekarnama gdje ih kupujem
    Nagradna igra:
    http://www.ordinacija.hr/budi-sretan...avih-osmijeha/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •