Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 303

Tema: Rodilište u Koprivnici

  1. #51
    d_fucak avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    9

    Početno

    Ej cure!!!Ako se slobodno umiješam.Moja teta je danas rodila,a otišla je u bolnicu dan ranije.Tamo su joj da li tablete za smirenje trudova i nije se mogla otvoriti više.Tad su joj rekli da će ići kući,ali ju je opet uhvatilo i dobila je drip i porodila se.Mislim glupo mi je otezati taj porod ako je on prirodni.Trebala je roditi tek 3.07.ali eto bilo je prije.Kaže da joj je koma kak ju boli da ne može nikudNnitko ne smije u sobu osim tate,koji smije i na porod i bez tečaja.Toliko sam čula tih priča da se i ja bojim ići tamo porodit. :?

  2. #52
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Valjda su joj s razlogom dali te tablete... Ne vjerujem da bi joj dali samo tako.....
    A što se tiče boli nije jedina......ima nas još puno takvih. Ja se nakon prvog poroda nisam mogla okrenuti s boka na bok (a morala sam radi dojenja) od boli,dok nakon 2. poroda sve super! Zavisi koliko te zarežu...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    41

    Početno

    Kako ste se vi osjećale na kraju trudnoće?Ja koma,vruće mi je,noge mi jako otiču i jedva čekam da to sve završi.Sve mi je teško,a sve moram sama.Moja curica je jako aktivna i stalno u pokretu,a ja ju više ne mogu pratiti.Idući tjedan moram u kc u bolnicu na ctg i gledat će mi plodnu vodu.Kam to moram ići?Neki dan sam bila kod dok. i rekla je da k njoj više ne dolazim nego svakih 7 do 10 dana idem u kc na pregled. :shock:

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Haj curke! Kako ste?

    fucak, sto se tice ovih tableta ja isto mislim da ih nije dobila bez razloga, a sto se tice naseg rodilista stvarno je ok i nemas se cega bojati
    Kad je tebi termin?

    mama z, i meni je bilo ko i tebi, jedva cekas da bebac izleti van
    I ja idem iduci tjedan na pregled pa se mozda cak i vidimo! Kad si tocno narucena?
    Sto se tice ctg mislim da je to jos uvijek na prvom katu bolnice dok se ginekoloska ambulanta preselila u Dom zdravlja. Tamo ides na preglede, uzv i sve ostalo, a kazem, za ctg mi se cini da se ide bas u glavnu bolnicku zgradu.

  5. #55
    d_fucak avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    9

    Početno

    Pa meni je termin 1.10. sad ćemo vidjeti kako bude.

  6. #56
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj d_fucak prvotno napisa
    Pa meni je termin 1.10. sad ćemo vidjeti kako bude.
    Možda ćemo biti zajedno.
    Meni je doc izračunala termin 5.10. (po mojem nešto kasnije),mada mislim da neću još dugo izdržati budući da nosim bebu od kakvih 10 kg svaki dan jer još ne hoda i navlačim curicu od 22 mj. s tim da sam još k tome sklona otvaranju....
    Nadam se da ću barem do 38 tj izdržati....

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    41

    Početno

    evita i d_fucak el znate kaj nosite?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    41

    Početno

    Lucya,na pregled više valjda ne idem nikam,samo ctg i da mi gledaju plodnu vodu.To ću vjerojatno ići u ponedeljak.Rekla mi je dok.najbolje između 9 i 12,samo ju nisam shvatila gdje to moram ići.Hvala ti na pomoći,mislim da ću naći.Zanima me kak to gledaju plodnu vodu.U 1.trudnoći mi nisu. :shock:

  9. #59
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Ja nosim curicu. :D
    Plodnu vodu ti gleda tak da normalno legneš kao za pregled i onda ti tamo dolje pogurne neku metalnu šipkicu s baterijom kroz koju vidi vodu.

  10. #60
    d_fucak avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    9

    Početno

    Ja nosim dečka!!!!Mada sam se veselila curici,ali nema veze,bitno da je živo i zdravo,zar ne??

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    41

    Početno

    Tako je.To i ja kažem.

  12. #62
    d_fucak avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    9

    Početno

    Ma ja se nadam da će sve biti u redu.Meni je ovo tek prvo i naravno da me sve plaši.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    41

    Početno

    meni je drugo,ali prvi put sam išla na dogovoreni carski i to u bj,a sad ću prirodno u kc.Tako da ni ja baš ne znam šta me čeka i jako me strah,a ostalo mi je još 12 dana do termina.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    41

    Početno

    evo ja sam jučer bila u kc na ctg u i pregledu,bil je dr.Čik.Rekel je nek dođem u petak na kontrolu i onda ćemo se dogovorit kad ću u rodilište ak me prije ne primu trudovi ili ne pukne vodenjak. :? kak to on misli?pa meni je termin tek iduću srijedu,neću valjda u bolnici čekat trudove. :/

  15. #65
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Meni je on kod prošle trudnoće nakon pregleda rekel da mi je beba visoko,a vodenjak jako napeti i da se može dogoditi da pukne i pupčana vrpca ispadne prije bebe i zaduši bebu i neka odem doma po stvari i dođem odmah u rodilište.
    Mislim da on ostavlja dosta žena nakon pregleda u bolnici... Vidla sam 2 koje je također ostavio prije meme...
    Srećom mene su odmah nakon klistira i brijanja ulovili trudovi tak da sam se za 1,5 sat već mazila s bebačom! :D
    Sretno!

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    41

    Početno

    Bok cure!Evo mene.Imam najnovije vijesti iz kc rodilišta.10.07 ujutro u pol 7 mi je pukao vodenjak pa me muž odveo u kc.Odmah su me pripremili i onda su me stavili u predrađaonu i čekali trudove.Oko podne su počeli pravi trudovi,oko 15 su pustili muža da bude samnom i rodila sam u 17 i 30.Do poslije 19 je mm bio s nama u rađaoni pa su nas odveli u sobu.Svi su bili jako ljubazni tako da sam se iznenadila nakon priča sa strane.Rezali su me pa me dosta boli ali već je bolje.U ponedeljak smo došli iz bolnice.Puno lakše mi je bilo što je mm mogao biti samnom i on kaže da mu je to bilo jako lijepo iskustvo iako se bojao da se ne onesvijesti.

  17. #67
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    mama z čestitam tebi,bebici i hrabrome mužu! Drago mi je da ti nije bilo ništa strašno i da je sve prošlo ok.
    Čekam tvoju priču s poroda.....
    Želim brz oporavak!

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    18

    Početno

    Čestitke mami z na porodu!
    Evita čitala sam na nekom topiku da si se počela otvarati. Ja također idem kod dr. Samoilović i trudna sam kao i ti (29. tjedan), a otvorena sam od 21-og tjedna. Dr. mi je već na dva pregleda rekla da sam otvorena za dobar vrh prsta. Što to točno znači, koliko je to cm :? Koliko si ti otvorena?

  19. #69
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Tina2 imaš pp.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    41

    Početno

    Hvala cure.Evo prošlo je 14 dana od poroda i ja bih tako voljela u šetnju s klincima,ali jedva hodam koliko me boli rez da ništa od toga. Danas me posebno boli,tak me je bolilo prvih dana pa sam opet morala uzeti ibuprofen.Tina2 ja sam u 30 tj. isto bila otvorena vrh prsta ali mi je rekla da je to normalno. :?

  21. #71
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj mama z prvotno napisa
    Hvala cure.Evo prošlo je 14 dana od poroda i ja bih tako voljela u šetnju s klincima,ali jedva hodam koliko me boli rez da ništa od toga. Danas me posebno boli,tak me je bolilo prvih dana pa sam opet morala uzeti ibuprofen.Tina2 ja sam u 30 tj. isto bila otvorena vrh prsta ali mi je rekla da je to normalno. :?
    mama z, kd će priča s poroda? Čekamo.....
    Drugi tj bude dobro vrijeme pa ćeš moći s bebom van,a nadam se da će i tebi biti bolje...barem za kraću šetnjicu.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    27

    Početno

    mamaZ, bas mi je drago zbog tebe
    Bravo za KC rodiliste :D
    Znaci konacno su preuredili radaonu? Kako sad sve to izgleda?
    I da, hocemo detaljnu pricu s poroda :D

    Ja nazalost, vise ne spadam u trudnice.
    Prije 3 tjedna sam zavrsila na kiretazi - blighted ovum
    No, moram pohvalit doktoricu Kolarevic koja mi je radila zahvat i ugodno me iznenadila svojom susretljivoscu i ljubaznoscu i posebna hvala sestri koja me cijelo vrijeme drzala za ruku sto mi je u tim trenucima beskrajno puno znacilo.
    Srecom, imam svoje dvije princeze koje su mi ogromna utjeha, a uskoro cemo probati ponovo. Dobro je sto se blighted ovum u pravilu dogodi samo jednom i jako je mala vjerojatnost da se ponovi isto pa me i to tjesi. Sad vise nego ikad hocu jos jednog malog

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Tina, mislim da ulozivost za vrh prsta nije nista strasno.
    Sta ti je rekla doktorica?

    Evita, imas pp.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    18

    Početno

    Bila sam na pregledu u utorak 29-og. Nije mi radila ultrazvuk već me samo vaginalno pregledala. Rekla mi je da se nisam dalje otvarala, ali mi je u trudničku upisala cerviks 1 članak, prohodan za prst. Zadnji put je bilo za dobar vrh prsta pa kako se onda nisam dalje otvarala :? Rekla mi je da usporim i pripazim se, ali mi nije spominjala nikakvo mirovanje. Uglavnom ja se koliko mogu pazim, ali to nije moguće uz moju curicu. Valjda budem izgurala barem do 38-og tjedna.

  25. #75
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj tina2 prvotno napisa
    Bila sam na pregledu u utorak 29-og. Nije mi radila ultrazvuk već me samo vaginalno pregledala. Rekla mi je da se nisam dalje otvarala, ali mi je u trudničku upisala cerviks 1 članak, prohodan za prst. Zadnji put je bilo za dobar vrh prsta pa kako se onda nisam dalje otvarala :? Rekla mi je da usporim i pripazim se, ali mi nije spominjala nikakvo mirovanje. Uglavnom ja se koliko mogu pazim, ali to nije moguće uz moju curicu. Valjda budem izgurala barem do 38-og tjedna.
    Ja isto ne kužim baš to kaj oni pišu,ali ako je rekla da se nisi onda nisi. Sve za 5!
    Ja sam u 2. trudnoći oko 2 tj. bila otvorena 3 cm pa je takvo stanje bilo-puna 2 tjedna.
    Možda se do kraja trudnoće i nećeš više otvarati-nikad se ne zna.
    Nadam se da se nisam niti ja puno,jer bi krajem 8. mj još malo na more.....

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    174

    Početno

    Lucyu kaj je dr. Kolarević bila ljubazna???? :shock:

    Mene je na prijemu za porod tako grubo pregledala da sam pošteno jauknula (muž i mama su se preplašili u hodniku kad su me čuli), a sve samo zato jer mi nije vjerovala da je beba dobro okrenuta, tj. na glavu.
    (U knjižici je pisalo da je u cca. 28 tjednu okrenuta na zadak, a kasnije ništa nije pisalo).

    Koprivničanke mene muči nešto drugo: kojem ginekologu da idem sad? Zadnji put sam bila kod dr. Bojanića dok je još radio u ambulanti i sada ne znam. On mi je bio super. Dr. Samoilović mi se ne dopada.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav! Evo još jedne koprivničke trudnice... Trenutno sam u 34-om tjednu i polako odbrojavam zadnje tjedne do termina koji je 29.9. Ovo mi je prva beba i budući tatek i ja smo jako nestrpljivi da je konačno vidimo. I ja ću roditi u KC rodilištu i baš mi je drago kad čitam ovakve pozitivne komentare.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    27

    Početno

    stephanie, da bila je jako ljubazna sto je i mene zacudilo jer sam ju uvijek dozivljavala drugacije
    Sama se ponudila da ce mi napravit kiretazu i vjeruj mi nije bilo tako strasno kao sto svi pricaju (psihicka bol je druga prica ).
    A sto se tice nasih ginekologa, dr. Samoilovic mi je vodila prve dvije trudnoce i bila sam prezadovoljna s njom, uvijek je bila draga, simpaticna i preljubazna, ali u zadnje vrijeme sam cula toliko ruznih stvari o njenom nacinu rada, krivim dijagnozama i sl. da cu se prebacit k nekom drugom pogotovo sto je i mene zeznula jer mi nije vjerovala da sam trudna 7 umjesto njenih 5/6 tjedana. Da mi je vjerovala vec na prvom pregledu bi se vidlo da nazalost nema bebe i ne bi jos puna 4 tjedna tako hodala (mislim da sam vec bila u stadiju predsepse :shock: jer me sve pocelo unutra boljet i probadat).
    Ako zelis, mozes i dalje biti kod dr. Bojanica samo sto je on sad na odjelu, ali mislim da zna bit dezuran i u ambulanti, ali ako i nije tako, mozes ici k njemu na pregled na odjel.
    U ambulanti je uz dr. Samoilovic i dr. Sertic za kojeg svi kazu da je predobar pa ako zelis mozes i k njemu. Ja cu se svakako prebacit samo neznam dal k njemu ili k dr. Kolarevic
    Neznam, nekak imam vise povjerenja u ovu staru ekipu s odjela jer ipak su stariji i iskusniji, svakodnevno vode porode i nekak se sigurnije osjecam u njihovim rukama. Mislim da su svi tamo vise manje ok

    alex, dobro nam dosla :D
    Imas PP!!!

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    ma meni je dr. Samoilović super...cijelu trudnocu mi je predivno i predano vodilai sve obajsni...ma ono...
    al za Sertica isto vele da je predobar..ja sam bila jednom kod njega i nije mi se svidio

  30. #80

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    4

    Početno

    I meni trudnoću vodi dr. Samolilović, zadovoljna sam. Iako, prije sam čula svakakve komentare na njezin račun - da je bahata, bezobrazna, umišljena, neugodna prema pacijenticama... Ništa od toga nije istina, barem u mom slučaju. Svaki put je bila i više nego susretljiva. Iduću srijedu mi je zadnji pregled kod nje, onda se selim u specijalističku i ciljam dane kad radi dr. Bojanić (on mi je prije bio liječnik).

  31. #81
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj alex k. prvotno napisa
    I meni trudnoću vodi dr. Samolilović, zadovoljna sam. Iako, prije sam čula svakakve komentare na njezin račun - da je bahata, bezobrazna, umišljena, neugodna prema pacijenticama... Ništa od toga nije istina, barem u mom slučaju. Svaki put je bila i više nego susretljiva. Iduću srijedu mi je zadnji pregled kod nje, onda se selim u specijalističku i ciljam dane kad radi dr. Bojanić (on mi je prije bio liječnik).
    A koje dane on radi (Bojanić)? Ja od 16. 9. pa na dalje idem gore na preglede,jer su mi zadnji tjedni pa ajde javi ako znaš kad je on gore.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Ne znam koje dane je on gore, ali namjeravam provjeriti sad u srijedu kad idem na zadnji pregled kod Samoilovićke. Javim ti!
    P.S. Vidim da su nam termini blizu, bit će to dvije male vage...

  33. #83
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Ja ne vjerujem da ću do termina,jer mi je 3. beba za redom u 3 godine,sklona sam otvaranju i još k tome otvorena sam,navlačim se s dvogodišnjakinjom i dečkom koji još nema godinu i ne hoda,nosim ga i tak svaki dan.....
    Kad saznaš za Bojanića molim te javi.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    admin ce me ubiti ali ne znam gdje da pisem...
    mm me nagovara da se dogovorim s nekom forumasicom i njenim mm za povremena druzenja u kc (jer od nasim frendova nitko nema djecu) tako da...ako je netko nekad zainteresiran tu smo

  35. #85
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    admin ce me ubiti ali ne znam gdje da pisem...
    mm me nagovara da se dogovorim s nekom forumasicom i njenim mm za povremena druzenja u kc (jer od nasim frendova nitko nema djecu) tako da...ako je netko nekad zainteresiran tu smo
    Imaš pp!

  36. #86
    M@rtin@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    126

    Početno

    Ja bi isto pohvalila dr. Kolarević. Isto sam se naslušala svakakvih priča o njoj ali kad sam završila u bolnici, tri tjedna prije poroda, bila je stvarno super prema meni. Išla sam u 6 mj. na pregled i bila je ona - opet riječi pohvale, tako da sam odlučila da ću ostati kod nje.

    Ali za Samoilovičku više nemam komentara. Nedavno mi je frendica išla na kiretažu - blighted ovum, što naravno ova nije vidjela već ju je šopala tabletama i vaginaletama, nije ju nakon neprestanog krvarenja čak ni na uzv pogledala. Ma koma

  37. #87
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Zna tko kad radi Bojanić. Drugi tj. idem na odjel na pregled,a ne znam kad radi...koji dan?

  38. #88

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    Vidim da će početkom listopada biti gužva u KC rodilištu moj termin je 08.10.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj evita prvotno napisa
    Zna tko kad radi Bojanić. Drugi tj. idem na odjel na pregled,a ne znam kad radi...koji dan?
    Evo, ja jučer provjerila - drugi tjedan radi svaki dan osim petka.

  40. #90
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Hvala ti. Ja ću najvjerojatnije u utorak. Samo se bojim da mi pregled ne potakne trudove.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    Što se tiče vaših iskustava s ginekolozima u KC, meni je trudnoću vodila dr. Samoilović i stvarno nemam nikakvih prigovora na nju. Vrlo ljubazna. Sada sam u nedoumici kod koga da se prijavim idući tjedan, mislim da ću random izbor napraviti, tko bude dežuran kod njega/nje ću biti. Neki imaju pozitivna iskustva s jednim doktorom, drugi imaju negativna s tim istim i obrnuto.

  42. #92
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj w latka prvotno napisa
    Što se tiče vaših iskustava s ginekolozima u KC, meni je trudnoću vodila dr. Samoilović i stvarno nemam nikakvih prigovora na nju. Vrlo ljubazna. Sada sam u nedoumici kod koga da se prijavim idući tjedan, mislim da ću random izbor napraviti, tko bude dežuran kod njega/nje ću biti. Neki imaju pozitivna iskustva s jednim doktorom, drugi imaju negativna s tim istim i obrnuto.
    Ma da...tko je dežuran taj bude....tak i ja. Meni je isto Samoilović vodila trudnoću i sve ok. Nebi je mijenjala. A sad na odijelu budem vidla. Samo nebi baš dr. Plavec,jer je dosta gruba.
    Kad ti ideš na pregled?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno .

    Evita imaš PP

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Kad smo vec kod dr. Samoilović, meni je vodila prve dvije trudnoce i bila sam prezadovoljna s njom, ali u zadnje vrijeme sam cula toliko negativnih stvari o njoj da ni sama nemogu vjerovati, a i na svojoj kozi sam osjetila njenu nestrucnost.
    Da je ljubazna to stoji, ali sto se tice njenog rada, nemam rijeci...
    Mojoj kumi je beba umrla nakon mjesec dana zbog teske srcane mane koju je doticna doktorica kako je i sama rekla trebala vidjeti jos u ranoj trudnoci, a nije ju vidjela
    Jednoj curi je rekla da ima cistu na jajniku jer nije dobivala mengu puna 3 tri mjeseca, otisla je po jos jedno misljenje i ispalo je da je trudna.
    Ja sam takoder imala blighted ovum i to se vidjelo vec na prvom pregledu, ali njoj je to promaklo jer mi nije htjela vjerovati da sam trudna punih 7 tjedana, a ne 5/6 kako je ona rekla. Za pregled me narucila tek za 4 tjedna, umjesto za tjedan ili dva kako se inace postupa u slucajevima kad srce ne kuca. Naravno, zavrsila sam na kiretazi
    Jedna moja poznanica je jako prokrvarila u 37 tjednu trudnoce, otista je k njoj na pregled, a ona je rekla da to nije nista, da se vjerojatno prebrzo otvorila, uslijed cega je doslo do puknuca kapilare. Posto se krvarenje nije zaustavilo, ona se javila u rodiliste gdje su ustanovili da se posteljica odlijepila i da treba hitno napravit carski te da je dosla samo malo kasnije beba bi umrla :shock:
    Jos jednoj mojoj kolegici je takoder rekla da je sve u redu i da nema razloga za brigu, a njoj je tako naotekla stidna usna da je prokrvarila i drugi doktor ju je odmah htio ostaviti u bolnici.
    I kao secer na kraju danas cujem, da je jedna trudnica zavrsila u bolnici jer joj je dala neke tablete, od kojih joj je jako natekla jetra :shock:
    Neznam, ja nakon svega ovog vise ni u ludilu ne bi isla k njoj, makar je ljubazna i sve to, ali jednostavno ne radi svojoj posao kako treba.
    Znam da niko nije nepogresiv, ali niti za jednog drugog doktora nisam cula da je imao toliko propusta u radu.
    Zao mi je jer mi je jako draga i ljubazna, ali stvarno vise nemam ni trunke povjerenja u nju.
    S druge strane, dr. Kolarevic koje sam se grozila me jako ugodno iznenadila svojim pristupom i mislim da cu se prebaciti kod nje ili kod dr. Bojanica ili kod Sertica

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Imam i jednu dobru vijest vezano za KC rodiliste, kolegica s posla je nedavno tamo prvi put rodila i nisu je rezali. Doduse, pukla je, ali ima samo jedan sav :D
    Tako da se defitivno moze proci i bez toga :D

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Citiraj Lucya prvotno napisa
    Kad smo vec kod dr. Samoilović, meni je vodila prve dvije trudnoce i bila sam prezadovoljna s njom, ali u zadnje vrijeme sam cula toliko negativnih stvari o njoj da ni sama nemogu vjerovati, a i na svojoj kozi sam osjetila njenu nestrucnost.
    Da je ljubazna to stoji, ali sto se tice njenog rada, nemam rijeci...
    Mojoj kumi je beba umrla nakon mjesec dana zbog teske srcane mane koju je doticna doktorica kako je i sama rekla trebala vidjeti jos u ranoj trudnoci, a nije ju vidjela
    Jednoj curi je rekla da ima cistu na jajniku jer nije dobivala mengu puna 3 tri mjeseca, otisla je po jos jedno misljenje i ispalo je da je trudna.
    Ja sam takoder imala blighted ovum i to se vidjelo vec na prvom pregledu, ali njoj je to promaklo jer mi nije htjela vjerovati da sam trudna punih 7 tjedana, a ne 5/6 kako je ona rekla. Za pregled me narucila tek za 4 tjedna, umjesto za tjedan ili dva kako se inace postupa u slucajevima kad srce ne kuca. Naravno, zavrsila sam na kiretazi
    Jedna moja poznanica je jako prokrvarila u 37 tjednu trudnoce, otista je k njoj na pregled, a ona je rekla da to nije nista, da se vjerojatno prebrzo otvorila, uslijed cega je doslo do puknuca kapilare. Posto se krvarenje nije zaustavilo, ona se javila u rodiliste gdje su ustanovili da se posteljica odlijepila i da treba hitno napravit carski te da je dosla samo malo kasnije beba bi umrla :shock:
    Jos jednoj mojoj kolegici je takoder rekla da je sve u redu i da nema razloga za brigu, a njoj je tako naotekla stidna usna da je prokrvarila i drugi doktor ju je odmah htio ostaviti u bolnici.
    I kao secer na kraju danas cujem, da je jedna trudnica zavrsila u bolnici jer joj je dala neke tablete, od kojih joj je jako natekla jetra :shock:
    Na odjelu nisu mogli doci k sebi kakve joj je tablete prepisala.
    Neznam, ja nakon svega ovog vise ni u ludilu ne bi isla k njoj, makar je ljubazna i sve to, ali jednostavno ne radi svojoj posao kako treba.
    Znam da niko nije nepogresiv, ali niti za jednog drugog doktora nisam cula da je imao toliko propusta u radu.
    Zao mi je jer mi je jako draga i ljubazna, ali stvarno vise nemam ni trunke povjerenja u nju.
    S druge strane, dr. Kolarevic koje sam se grozila me jako ugodno iznenadila svojim pristupom i mislim da cu se prebaciti kod nje ili kod dr. Bojanica ili kod Sertica

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Ups, nekaj sam zeznula

  48. #98
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj Lucya prvotno napisa
    Imam i jednu dobru vijest vezano za KC rodiliste, kolegica s posla je nedavno tamo prvi put rodila i nisu je rezali. Doduse, pukla je, ali ima samo jedan sav :D
    Tako da se defitivno moze proci i bez toga :D
    Vjerojatno nisu stigli rezati,jer dok sam ja pitala,rekle su sestre da kad stignu prvorotke obavezno režu...Ne znam...jedino ako je došlo do promjene....

  49. #99

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    32

    Početno

    Vidim da više ne svraćate na ovu temu, ali sad sam ju tek vidjela i ne mogu vjerovati kaj čitam o mojoj dragoj, najdražoj ginekologici dr. Samoilović!?!?!?!?!

    Pa kaj je sve to istina?
    Ona mi je vodila trudnoću i sve je bilo za 5, jako ljubazna, otvorena za sve razgovore, stalno nasmijana i jako stručna!
    Bar je meni tako bila!!!!!!

    Ne znam kaj da sad mislim?
    Možda ipak nije tako crno kako pišete, možda nekad netko pretjera pa preuveliča stvar??
    Stvarno ne znam i ne mogu vjerovati!

    A ja sam čula pak o njoj samo najbolje, da je najbolja kod nas, da je pretrpana koliko pacjentice odlaze k njoj od ostalih....

    Baš sam u bedu sad.....


  50. #100

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    96

    Početno

    svatko ima svoju priču
    recimo ja sam otišla kod dr.Sertića jer mi je bilo hitno, a dr.Samoilović je bila na godišnjem i mogu reći da me je tako priredio da više nikada ne bih mogla imati djecu pa me dr.Stanišić uputio na vađenje u transfuziju jer sam Rh (-) i spasio cijelu stvar dakle....
    a doktorica S.mi je vodila obje trudnoće i jako sam bila zadovoljna

    međutim posebne pohvale za dr.Stanišića, on mi je bio na drugom porodu i tak je normalan i korektan i jako stručan i ima laganu ruku...

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •