Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 303 od 303

Tema: Rodilište u Koprivnici

  1. #301
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Citiraj krescenija prvotno napisa Vidi poruku
    joj kak je ovo lijepo za čitat... nadam se da su se tamo stvari stvarno promijenile na bolje.
    Za ne prepoznat da je to isto rodilište od par godina kad sam prvi put rodila i sad.
    Jako velike promjene na bolje!

  2. #302
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Ima kakvih novih iskustava iz Koprivnice za nas koji se tek spremamo? Možda kakvo iskustvo s rođenjem blizanaca?

  3. #303

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav mame i buduće mame! Evo da vam se i ja pridružim. Iako sam tek na početku 8tt mislim da je normalno da već sad razmišljam o porodu, o rodilištu, sestrama, babicama, doktorima i svemu tome. čitam vaša iskustva, ajmeee ima tu svega, žao mi je za ove koje nisu baš najbolje prošle. Ja rodila prvog dečkića prije 6 godina i stvarno svaka pohvala svima , osim sestre koja mi je bila na pripremi ko neka aždaja kad se sjetim iako friško obrijana prije samog odlaska u rodilište, ona morala na suho s onom svojom "britvom" i to ko svinju na klanju štrigati , al ostalo, babica, doktorica, pa sestre na odjelu ma zbilja svaka pohvala. Ako je koja slučajno koji dan i ustala na krivu nogu, al nije bilo zamjerke. Hrana je bila, a ne znam te dane pojela bi i kartonsku kutiju, al ona bijela kava svako jutro uz doručak mmmm mislim da nikad u životu nisam tak finu kavu pila. Jedina zamjerka i to veelika, što nitko nije kontrolirao one bajne pušačice u wc-u , a nitko nije mogao glumit da ne zna da se u wc-u puši kad je smrdilo u hodniku čim su se vrata otvorila, a baš sam bila te sreće da je sa mnom u sobi bila jedna postarija gospođa koja je čikarila ko turčin dok joj je klinac urlao u sobi, a taj nesnosan smrad dima po kojem je vječito smrdila i dan danas mi je urezan u sjećanje . Sad jedva čekamo prinovu i nadam se da će i ovaj puta proći sve dobro i da, odlučili smo da mm definitivno ide sa mnom.

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •