Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: uzv kukova

  1. #101
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Je kod ženskih je više vidljivo, nego moja klinka je nosila remencice i kad me pito doktor jel toga imamo u familiji rekla sam na prvu ne, posle se ispostavilo da su moje starije sestre isto to nosale

  2. #102
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, ja sam samo štreberica. Bila i ostala.
    pa draga streberice, ajt ti prvo rodi, pa onda ce se i taj UZ nekako vec odraditi.
    sjecam se kad sam ja rodila 2007. da su tad bile guzve za taj UZ i da je klaiceva radila i subotom za te preglede, da su pojacali salatu. dakle nesto su napravili. vjerujem da i danas to funkcionira. nisam primjetila kod kolegice koja je rodila prije godinu i pol da je nesto dugo cekala.

  3. #103
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    pa draga streberice, ajt ti prvo rodi, pa onda ce se i taj UZ nekako vec odraditi.
    sjecam se kad sam ja rodila 2007. da su tad bile guzve za taj UZ i da je klaiceva radila i subotom za te preglede, da su pojacali salatu. dakle nesto su napravili. vjerujem da i danas to funkcionira. nisam primjetila kod kolegice koja je rodila prije godinu i pol da je nesto dugo cekala.
    A kaj možeš, traume od prije... sa svo troje sam prve termine dobivala sa njihova cca. tri mjeseca tako da smo morali ići privatno, a nije baš da mi se plaća ako ne moram.

  4. #104
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    tako mi obajsnio otac, koji je bio lijecnik. da se ne zezam. a ne znam da li je to medju njima bila urbana legenda. navodno kod zenskih osoba je to izrazenije.
    To sam i tu cula za zenske bebe, ne da je izrazenije, nego dodatno gledaju nekakvu faldicu sala na nogama, prema preponama. Ima nesto s polozajem i nacinom na koji je opcenito presavinuta.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 23.08.2016. at 17:09

  5. #105
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj možeš, traume od prije... sa svo troje sam prve termine dobivala sa njihova cca. tri mjeseca tako da smo morali ići privatno, a nije baš da mi se plaća ako ne moram.
    je i ja sam skoro tak, najstariji je to obavio s 5 tjedana jer je slučajno bio u bolnici, pa sam žicala da naprave kad već je tu po cijele dane, klinka u dobi od 2.5 mjeseca pa remenčići još 4 mjeseca, taman prije mora ih skinuli, klinac isto s 2i pol skoro, već pomišljali na Bračak i slične

  6. #106
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Meni je ped rekla da se ide preventivno s 2, 3 mjeseca na uzv kukova. Ali ako imamo povijest bolesti u obitelji obavezno s mjesec dana. A kako smo ja i rodica imale s tim problema, mojoj je preporucila dakle nakon kontrole s mjesec dana da odemo na uzv. A tim da kod nas (metkovic i cijela dolina neretve) nemaju redovne preglede nego dodu privatno u jednu kliniku 1. mjesečno. Ili tako ili za st. Nego sreca ima privatni ortoped u capljini. Samo moram skuzit kako cu s bebom od mjesec dana preko granice.

  7. #107
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    Nego sreca ima privatni ortoped u capljini. Samo moram skuzit kako cu s bebom od mjesec dana preko granice.
    S osobnom

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •