Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Začini i marinade

  1. #1
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno Začini i marinade

    Iskreno-dosadili su mi oni klasični začini- sol, papar, vegeta, crvena paprika, peršun. Pa smo neki dan kupili bosiljak, ali ja nemam pojma u šta bih ga stavila

    Pa sam odlučila otvoriti temu da vas pitam koje vi začine koristite i u koja ih jela stavljate?

    Isto tako me zanima imate li neku omiljenu marinadu za meso? Da bude onako mekano i sočno. Zanimaju me sve vrste mesa, tako da slobodno sipate svoje recepte

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    17

    Početno

    Mi uglavnom volimo bosiljak stavljati u bolognese.Piletinu obavezno začinim kaduljom....mljevenom kada ju pečem a ukoliko ju punim stavim koji listić u nju.Nedavno sam gledala neku emisiju o grčkoj,odnosno ciparskoj kuhinji i žena je meso marinirala u crvenom vinu,sol,papar te je dodala korijander i cimet....to ću sigurno probati ali bez cimeta.

  3. #3
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Super, moram probati bosiljak u bologneseu!

    A ni ja ne volim cimet! A i on mi nekako više ide uz slatka jela. :/

  4. #4
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    koristim: sol, crni papar, bijeli papar, kajunski papar, mljevenu slatku crvenu papriku, persin, mazuran, ruzmarin, bosiljak, kadulju, muskatni orascic, chilli, lovor, origano, cimet...

    nemam neke recepte za marinade, to najcesce radi mm, a kad ja radim, ja to po trenutnoj inspiraciji. volim u piletinu dodat ruzmarin, papar, mazuran. gljive obavezno pripremam s mazuranom. bosiljak je uvijek tamo gdje su i pomidori... lovor uz manestru, origano uz pizzu. cimet u palacinkama mmmmmmmmmmm

  5. #5
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Nisam ni znala da postoji toliko vrsta papra Sad si me zainteresirala- u šta koji papar stavljaš i koja je razlika u okusima između tih vrsta papra?

  6. #6
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    dakle ovako - bijeli, crveni (ruzicasti), zeleni i crni papar - to je sve jedan te isti plod jedne te iste biljke. razlika je u "obradi" i okusu, i nadam se da sam dobro popamtila u cemu je "kvaka"

    zelene bobice su nezrele i ako se uberu i "cuvaju" u vinu - koriste se tako zelene. ako se ostave dulje vremena, dobiju crvenu boju. ako se nakon branja ostave da se osuse - "dobije" se crni papar. bijeli papar se dobije iz unutrasnjosti zrelih crvenih bobica koju se ostavi da se susi na suncu. taj je skuplji i ima manje arome od crnog, ali je "estetskiji" u bijelim i svijetlim jelima i umacima (recimo - besamelu).

    a moze se naci i mlinac sa "sarenim" paprom inace, koristim samo svjeze mljeveni papar, i s godinama ga sve vise volim


    kajunski papar je vec malo zeznutiji i s njim se ne valja igrati taj je posebno papren

  7. #7
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    i ja sam zacin-freak, a narocito volim curry, s piletinom recimo.

    volim marinirati piletinu u kombinaciji ulja, crvene paprike, limuna i/ili majoneze, soli i bibera, senf po zelji... ako ide mlacenica/jogurt, onda bez crvene paprike i ulja, ali moze cesnjak u prahu. fina je i kombinacija senfa i meda, s dosta bibera.

    lovorov list ide u variva koja se dugo kuhaju... ako pravim jecmenu corbu, poneki klincic je nezaobilazan. ruzmarin i bosiljak idu na paradajz, u salate. kopar uz krastavce.

  8. #8
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    naša najdraža marinada je:
    maslinovo ulje + kurkuma + mediteranska mješavina začina + papar + tamari!
    genijalno!!! može i za meso, pogotovo piletinu, ali i povrće...

    bosiljak uglavnom koristimo kada se radi o umacima sa rajčicom u bazi - nekako nam to najviše odgovara. ali genijalno mi je i ona kombinacija sa svježom rajčicom + sir (mozarella ili slični da ne preuzme okus) + svježe nasjeckani ili u cijelim listovima bosiljak! to nam dođe kao neko predjelo ili osvježavajući obrok...

  9. #9
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Eto cure su već napisale za bosiljak, stavljam ga u sve kaj ide "na crveno" - umaci, paradajz juha, bolonjez.
    Volim ga skroz usitniti, najčešće dlanom o dlan, jer mi se uvijek žuri, onak da bude ko prah.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Meni je odlična marinada ružmarina (svježeg), limunove korice, češnjaka (samo zgnječenog onako u ljusci) i ulja za piletinu na grilu. Piletina odstoji oko sat-dva u tome i bude superfina i mekana. Može i prije pečenja u pećnici ili tavi ali gril...mljac.
    Posljednje uređivanje od erina : 03.08.2010. at 23:58

  11. #11
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa Vidi poruku
    A ni ja ne volim cimet! A i on mi nekako više ide uz slatka jela. :/
    piletina sa cimetom mljac...nisam to dugo radila morat cu ovoh dana.

    ja koristim hrpu zacinskog bilja ...trenutno sam u timjan fazi i stavljam ga svugdje u salsu za pastu, u mesne umake u pvrce.

    meso mariniram ovisno o inspiraciji ali nadjaze mi je straviti svjezi ruzmarin maslinovo ulje timjan malo suhog origana persun (svjezi) + celer (svijezi list) pa recimo piletnu/puretinu ili bijelu ribu (uz dodatak cijelog cesnjaka) staviti u tu smijesu nekad dodam i limun i par sati u frizider i na gril tavu ...salata i nista nam vise ne treba

  12. #12
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    super tema!

    bosiljak - paradajz salata, umaci za tijesta (bolonjez, šalša...)
    kopar - čušpajz od krastavaca, čušpajz od buče, kopar juha
    majoran - svi čušpajzi i mesni umaci za tijesto, po krumpiru prilikom pečenja u pečnici
    provansalsko bilje/ili slično tome mediteranska mješavina/ - u razne kremaste juhe (cvjetača, brokula, tikvice...), na razne saftove...
    češnjak - uh,bez njega ne bih mogla zamisliti hrpu jela - rižota, pečeno meso, umaci i saftovi, salate
    senf - govedina pečena na naglo (+ češnjak)
    lovor - čušpajzi od graha, leće i sl.
    ruzmarin + češnjak + masl.ulje za ribe
    vlasac - u juhu (bistru)

    Meni se često u frižideru nađe svakakvih ostataka povrća, pa obično to sve podinstam i doslovno experimetiram sa začinima. Znaju ispasti stvarno fini 'bučkuriši' i njih obično kombiniram s kus-kusom ili rižom, ponekad s tijestom.

    Prije sam koristila vegetu, ali više ne. Obično ne pojedemo zelenje iz juhe - to smixam, smrznem u manjim posudicama i koristim kao dodatak raznim umacima i čušpajzima.

  13. #13
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    neki dan sam marinirala piletinu u jogurt+mlijeko marinadi (originalno ide mlaćenice, ali nisam imala, jelte)
    unutra sam stavila komad luka, dva češnja češnjaka, malo peršina, svježe mljevenog papra, mrvicu čilija u prahu

    i onda pohala
    jako fino je bilo

    dajte svoje marinade na sunce

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ja marinirana u maslinovo ulje sol,češnjak,pečem to onda na naglo ili "poham"u pećnici ukočeno u kurkumu,ili bosiljak

  15. #15
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam baš nedavno po prvi puta marinirala pileći file u mlaćenici (stepku) prije pohanja, dakle to je stvarno fenomenalno kako ta marinada omekša meso, bude stvarno mekano i sočno, mljac!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •