Stranica 2 od 56 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2768

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #51
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Lua, dobro nam došla, žao mi je što vam nije uspjelo iz prve, al super da imate smrzlića, ubacujem vas na listu za 9. mjesec, sretno! Hvala na savjetu za hotel, besplatni parking je velika stavka, pogotovo kad se ostaje tjedan dana.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Bok svim curama
    Pitanje za Miu i Mare gdje se u ZG mogu kupit flasteri estogena jer bi ih koristila umjesto estrofema i koliko kostaju?

  3. #53
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Hvala Mare41 na toploj dobrodošlici . Evo malo sam prokopala pa sam našla link od hotela: http://www.relaxinn.cz/ ; inače,rekla mi dr. L. da je za njihove pacijente uvijek cijena 50 eura (noć!/doručak) bez obzira u koje doba godine i da imaju čak mogućnost ako niste s autom da vas oni voze do klinke...
    pozz....

  4. #54
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    Pozdrav svima,
    malo sam vas povirila da vidim kako mi dišete...lijepu listu ste složili,nadopisat ćemo se i mi jedan dan kad se odmorimo od svega i odlučimo za dalje....sretno svima.
    Lua...dobrodošla i sretno

  5. #55
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj pretorija prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svim curama
    Pitanje za Miu i Mare gdje se u ZG mogu kupit flasteri estogena jer bi ih koristila umjesto estrofema i koliko kostaju?
    Ja sam za flastere dobila recept od socijalnog ginekologa tako da ne znam koliko kostaju.
    Koristila sam Estraderm TTS 100 i mogla sam ih podici u bilo kojoj ljekarni.

    Objasnio mi je jedan ginic da flasteri direktnije djeluju jer djeluju direktno na maternicu i zaobilaze jetru, za razliku od Estrofema.
    No ja sam s flasterima imala probleme jer su mi izazivali crvenilo koze i znalo me uzasno svrbiti. Najveci mi je problem bio kada bi
    ih stavila na trbuh. A morala sam ih dodatno i lijepiti jer su mi se odlijepljivali....no kako god bilo izdrzala sam s njima sve potrebno
    vrijeme.
    U svakom slucaju nemoj na svoju ruku koristiti flastere, ako ti je doc rekao da koristis Estrofem. Savjetuj se sto je najbolje za tebe.

    Svima puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve za sto vam treba!
    Lista je prekrasna i nadam se da ce biti sa sto vise pozitivnih vijesti.
    Lua dobro dosla i sto prije javila dobre vijesti!

  6. #56
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    cure evo da vam se javim s novostima jučer sam bila u citu na kontroli s obzirom da mi je 3dan od men,dr me je pregledao sve je ok i od jučer smo počeli sa pravom stimulacijom znači gonal*3 i 1decaptil svaki dan u isto vrime, sutra idem opet u cita na kontrolu da vidimo kako mi tijelo reagira i ako Bog da da bude sve u redu 8 dan stimulacije u srijedu 01,09, javljam danici velličinu folikula da mi oni odrede kad ću stop inekciju i znate još nešto ja sam do jučer išla na hitnu ili kod svog dr da mi daju inekciju a danas sam se odlučila sama da ću se pikati i nije ništa strašno ja i mm smo to obavili bez problema.Tako da evo još 7 dana i mi idemo put Praga i u nadi da će nam uspjeti a ako nedajBože neuspije nadam se da će biti dovoljno smrzlića pa ćemo opet,lijep pozdrav svim curama

  7. #57
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    opa, bravo za samopikanje, stvarno nije problem kad se donese odluka, ~~~~za lijepe folikule

  8. #58
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Evo me cure, a nisam vas do sada našla, da da i ja isto idem sada neznam točno kada 9 ili 10.mj! Neka nam sviam bude sa srečom, ajme vdim koja je gužva za Prag na jesen!

  9. #59
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    saljem svima pusu,jos malo pa i ja krecem sa bockanjem,nervoza ziva jedva cekam da krenem....Pusaaa

  10. #60
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Ajmo Prag, još malo brojimo:
    opa početak 9. mj.
    glacova 27.09.
    Lua 9. mj.
    hop 9/20 mj.
    tuzna 10. mj
    mare41 početkom 10.mj.
    amaria početkom 10.mj.
    rose početkom 10.mj.
    Sela sredina 10. mj.
    milivoj 10/11 mjesec

    amaria~~~~~za pikanje
    opa, držimo fige, javi šta kaže UZV

  11. #61
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure danas mi stigao nalaz od štitnjaće iz Osijeka i nažalost po prvi put i baš sada, nalaz mi je po meni, groza, ono bitno tsh je 3.339 mIU/L, twrapija mi je Euthyrox 50mg dnevno i kontrola za tri mj, a prije tri mj, tsh i ostali ok , tsh mi bio 2.14, ma užas, imam problema , mama mi jak bolesna pa da me i psihički to nije zeznulo, neznam , ali kuda sada baš, počet ću te tablete odmah piti, da se to što prije snizi, e sada da vas pitam, mene brine kada to doktor Lučinger vidi da me neće odgoditi što se tiće postupka, a do onda se i možda popravi za mjesec dana, što kažete na to sve, joj tako sam jadna sa svime

  12. #62
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    draga hop, dr. Lucinger ti sigurno nece odgoditi postupak zbog TSH 3.3 - to ti se kod nas u Hr bas ne uzima u obzir dok god je u referentnim vrijednostima. ja sam na VV-u bez problema isla u postupak s tsh 3.2 i s takvim sam i zatrudnila. receno mi je da to ne utjece ni na sto (bez obzira na to sto sam sve i svasta procitala o optimalnom tsh do 2).

    sretno!!!

  13. #63
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Hvala ti puno draga frka, bar nešto da utješno čujem, kud sam sva jadna i razočarana, počevši od svega.Drago mi je zbog tebe!

  14. #64
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    alo cure evo mene s novostima,danas mi je 6 dan stimulacije i bila sam na ultrazvuku i ovako kaže na desnom jajniku imam lipe folikule 5*13mm a na ljevom isti broj samo malo manji tako da sam u srijedu još naručena na ultrazvuk i onda ako bude sve ok javljam danici stanje i u četvrtak rano ujutro krenuti put praga,još valjda nemogu vjerovati da je ovo sve brzo brošlo i da konačno idemo.
    amarija sretno sa pikanjem,
    hop ne brini previše opusti se i sretno i tebi

  15. #65
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Hvala opa, sretno i tebi, prekrasno., eto došlo je vrijeme i tebi,javi nam se i želim ti svu sreću!

  16. #66
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    opa~~~~da budu svaki dan sve lipši, sretno!
    hop, bit će sve to dobro.

  17. #67
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Opa za odlične folikule~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i naravno ne zaboravi štopericu,ah dođe i meni ponovo da budem pikalica.

  18. #68
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Hop nemoj očajavati jer ti to nije dobro pred postupak bit će kako bude,nemoj brzo donositi odluke pričekaj što će ti doktor reći,znam to osjetila sam na vlastitoj koži,pa sam zato jedan ciklus preskočila,a i što se tiče obiteljskih problema ako misliš da će to utjecati na kompletnu tvoju psihu bolje se malo smiri vidi kako će se odvijati situacija pa kreni dalje,ipak nisu to mali novci koje ostavljaš a da bi otišlo sve u vjetar.

  19. #69
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Ma je da bit će kako bude, AB7, koliko sam shvatila i ti se spremaš ponovno za Prag, vidim da si bila ako se nevaram par puta, da li znaš kako to da neuspijeva ili imaš i ti problema sa hormonima ili nećim,ili je eto samo loša sreća, vidim da si išla na postupak sa donorskim sjemenom!

  20. #70
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Ovo nam je 4.put da idemo ako Bog da idemo u drugom mj.i ja mislim da je to loša sreća a kad sam pitala mog ginića kako to doktore svi su mi nalazi u redu a ne mogu ostati trudna on mi je na to rekao ne treba odustajati nekome se primi od prve a nekome od više puta treba da dočeka trudnoću,ali ja znam da ćemo i mi biti roditelji svanut će i nama sunce.

  21. #71
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    AB7, ali prvi puta si išla na inseminaciju , jel tako?A ovo ostali su ti bili stimulirani ivf? Je da biti ćete i vi roditelji, nego šta, i ja ti to želim od srca! Gdje si se pripremala za postupak u zg? i koji te je doktor pripremao? Kažu doktori uvijek, kao kada vide da si mlad , pa kao bitne su godine za uspješnost, ali opet nije baš ni tako svaki put, pretpostavljam da si i ti mlada, žao mi je kada čujem da se toliko mora ići i za neuspjehe, jer ipak svaki put nas košta, da bar ne, pa ajd, ali nas zbilja košta i nemamo izbora, ako hoćemo biti roditelji!

  22. #72
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    evo me cure sa rezultatima 8 dana stimulacije i kaže na des.jaj.ima 4x17_19mm a na livom 1x20mm te 4x15mm javila sam danici i večeras mi je u 22,30 stop inekc, i u petak u 9,oo punkcija,tako da smo se već spakirali i noćas tj.ujutro rano krećemo put praga

  23. #73
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Sretno opa!!!!!!

  24. #74
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    evo drage moje pražanke stigli i mi u prag,u hotel pronatalin,znači 10 sati vožnje je iza nas s navigacijom došli bez problema,na recepciji su nas lipo primil soba je ok,imaju besplatan internet tako da smo za sad zadovoljni malo ćemo se odmoriti i krenuti u razgledavanje možda i nađemo nekog iz hr,drage moj čujemo se sutra kad mi završi unkcija pa vam sve detaljno objasnim,pozdrav

  25. #75
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Zelim ti bezbolnu punkciju i shodno njoj sve sto si sama zelis!!!!!Sretno!!!!

  26. #76
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    opa, sretno na punkciji!

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Opa ~~~~~~~~~ za bezbolnu punkciju i što kvalitetnije JS

  28. #78
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Draga opa, želim ti puno lijepih i kvalitetnih jajnih stanica i da budeš najsretnija nakon ovog posjeta Pragu!

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Pozdrav!

    Dali mi može tko napisati di ste nabavile ljekove za stimilaciju.
    Dali se trebaju naruciti ili?
    Podrucje Zagrebacke županije.
    Hvala!

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    pozdrav svima,znam da nije mjesto za ovo pitanje ali neznam gdje bi ga postavila pa pomozite...
    iza ovog ciklusa se spremamo za prag po smrzliće,radilo bi se o prirodnom ciklusu... e,sad do mog ciklusa ima još 5-6 dana a danas mi se na gaćicama pojavio smeđi iscjedak,neznam šta je,nemam još nikakvih simptoma uobičajenih za menstruaciju pa sam već u strahu...
    samo da se nije ništa poremetilo i da nemoram odgodit put za prag...ima li ko sa sličnim problemom?

    svima koji su u postupku ili se spremaju puno sreće,držim fige!!!!
    Posljednje uređivanje od rose : 03.09.2010. at 21:04

  31. #81
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Rose, to je vjerojatno spotting, iscjedak koji prethodi pravoj menstruaciji. Može se pojaviti dan-dva prije M., a može i po tjedan dana i više se vući prije nego krene ciklus. Sumnjam da bi to trebalo imati utjecaja na transfer smrzlića (ako te prate ultrazvučno vidi se eventualna insuficijencija žutog tijela, niski progesteron ili tanak endometrij - to se lako rješava).

  32. #82
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj marijakr prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!

    Dali mi može tko napisati di ste nabavile ljekove za stimilaciju.
    Dali se trebaju naruciti ili?
    Podrucje Zagrebacke županije.
    Hvala!
    Marijakr,
    ja sam lijekove (Gonal F Pen) nabavila u Italiji jer ih tu nisam mogla na vrijeme imati (trebala sam čekati 3.tjedna!!!,a još radim u veledrogeriji i to je kao bilo preko veze!!!),tako da mi dr L. mejlala recept i oni su mi naručili odmah drugi dan. Čak me je ispalo jeftinije nego da sam ih tu uzimala. A što se tiče štoperice to možeš naći (naručiti) u svakoj ljekarni.
    Nadam se da sam bar malo pomogla.

    ....cure....sretno i da ovu jesen bude što više praških bebica...

  33. #83
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    ja sam kupila gonal F pen u sloveniji i to u mariboru i doslo me 2x jeftinije nego kod nas i nema cekanja...A u mariboru si za sat vremena...superr
    Nego da javim da bi za dan dva trebala dobiti mengu i krenuti sa decapeptilom,jos nisam ni svjesna nekako.Rezervirala stan,doktorica L. mi dala broj od nekog S.i rekao da ima stan - 50 eura\dan,i auto cemo ostaviti kod njega u garazi kaze da cemo ici podzemnom jer ionako nema parkinga a kad buden trebala doci cim prije doma kao npr. poslje punkcije ili transfera da ce on doci po nas,dali itko ima kakvo iskustvo? Odusevilo me nisam ocekivala!!eto toliko od mene,samo da cim prije krenem,nervoza me krenula prati dok ovo pisem.

  34. #84
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    amaria, a i za druge cure kojima treba-taj gospodin je vozač za obje klinike (u rodbinskim vezama s drugom klinikom), samo treba njima javiti da vam treba prevoz od aeorodroma ili od/do negdje drugdje, pretpostavljam da je cijena te usluge povoljna (ili je nema??), ne znam, nama nije trebalo.
    amaria, sretnooooooooo!
    opa, čekamo javljanje.
    rose, javi kako ide, kao što je vikki rekla-spotting ne utječe za dalje.

  35. #85
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    marijakr, evo podatak i za ZG, Ljekarna Filipovic (Zagorska 42) drži najpovoljnije lijekove, nazoveš, i može se naručiti, dođu za dan, dva ako ih trenutno nema (tako je bar bilo pred godinu dana), a treba provjeriti i na forumu beta.hr da li je nekom ostalo viška (pogotovo sad kad se za lijekove ne može dobiti povrat poreza).

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    pozdrav svima,evo samo da javim danas stigla prava menga,tako da je to jučer bio samo početak ciklusa,malo sam se prepala jer je uranila 5-6 dana..
    nadam se da će sve biti u redu i da krajem mjeseca krećemo za Prag po naše smrzliće...

    svima puno sreće i da što prije postanemo trbušaste!!!

  37. #87
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    opa, čekamo izvještaj sa punkcije...

  38. #88
    mario avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    50

    Početno

    Evo,samo da se malo javim nakon duuugo vremena,mi smo bili u Pragu u 5mj,sada se spremamo po smrzlice,danas zovem Danicu da se dogovorimo oko 22 bi trebali biti u Pragu na transferu,sretno svim curama,mislim da smo u dobrim rukama

  39. #89
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    evo mene drage moje,nažalost vijesti nisu lipe,punkcija prošla ok ali nije baš urodila plodom,punktirali su mi 16 folikula od kojih su dobili 6 js a od njih 4 js nisu bile zrele i preostale 2js su pokušali oploditi ali nisu uspjele,tako da do transfera nismo ni došli i u nedjelju smo se odmah uputili kući.Što će reći više sreće drugi put,neznam zašto je nalaz tako pokazao,samo znam da Danica i cijelo osoblje Pronatala su jako jako srdačni bili prema nama tako da sigurno idemo drugi put opet u Pronatal.Sad ću se malo odmoriti i krećemo opet u nove pobjede nema predaje,dr.Šparac mi je savjetovao 5-6 mj odmora od stimulacije tako da ćemo opet ako sve bude uredu u 3mjesecu se počet pripremati za drugi put.Svim curama koje idu želim puno puno sreće .pozdrav

  40. #90
    mario avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    50

    Početno

    opa,jako mi je zao,znam kao se osjecas,stvarno nema predaje,drago mi je da si pozitivna meni ponekad fali te pozitivnosti

  41. #91
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    opa, jako mi je žao, a šta su rekli? Da li je štoperica bila prerano ili? Držim fige za dalje...
    mario, dodajem na listu (uskoro), baš nas ima puno krajem 9. i početkom 10., držim fige...

  42. #92
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    cekam mengu,nikako da dodje,kasni mi vec dva dana,samo da vise dodje,pa da krenem ubije me ovo cekanje...

  43. #93
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    opa zao mi je,ja sam prosli put isto otisla bez ET,samo smo imali lose iskustvo sa osobljem i to mi je samo pogorsalo i onako ruznu situaciju.Drzi mi se...saljem ti zagrljaje...
    Posljednje uređivanje od amaria 23 : 07.09.2010. at 08:55

  44. #94
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    amaria, to je iskustvo iz PFC-a? Doći će menga, možda malo kasni zbog uzbuđenja.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    i meni kasni vec deset dana. Isto se spremam u 10mj. i cekam da vadim hormone a sad ništa.
    Inace mi ne kasni al sam bila na moru pa možda zato, užas a nemam ni simtome da bi mogla doci.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Opa iskreno mi je žao zbog ishoda ...teško mi je povjerovati da je uz toliko JS moguće imati rezultat 0 , ali bravo za stav
    Marijakr , Amaria23 a možda M kasni zbog nekog drugog razloga
    Posljednje uređivanje od gričanka : 07.09.2010. at 15:10

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    nebi išlo nažalost. Muž mi je neplodan i idemo na donora speme.

  48. #98
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Opa...baš mi je žao....ali svaka čast na optimizmu,tako je-ne smijemo odustati!

    Amaria, i mene zanima, gdje ste doživjeli loše iskustvo?

    cure.....sretno........

  49. #99
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Ne,Boze ne,naravno da nije iz PFC,lose iskustvo smo imali u klinici u Bratislavi gdje smo isli obaviti punkciju i PGD!!! O Pfc za sad sve najbolje...ma ne kasni iz tog razloga,provjereno.samo da cim prije dodje,jer me to strasno sekira...

  50. #100
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Bok cure!Listasica sam za 10.mjesec i odlazak u PFC,pa sam trenutno na Logestu,a muka mi je stalno pisati dr R mailove;jel je normalno vec tjedan dana trpiti katastrofalne glavobolje koje su vjerovatno prouzrocene kontracepcijom..I to jos Logest koji je najslabiji..najmanja doza hormona.Pijem sve sto mi dolazi pod ruku protiv bolova jer treba i raditi i smjeskati se na poslu,ali uskoro cu na jetrene probe i bojim se da mi nalaz od tolikih analgetika nece biti dobar,ma dobro,mozda bude,ali vec mi je zlo od tih tableta i cepica.Stalno mislim ,ma izdrzat cu,necu to piti dovijeka,samo do kraja mjeseca s pauzom..ali zivci mi odlaze...Je li koja imala slicna iskustva?Mozda sam ovo pitanje trebala staviti pod neki drugi topik,ali tu se nalaze tete koje su prolazile slicno zbog specificnosti lijecenja neplodnosti specijalno na ovom topiku..pusa svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •