Stranica 3 od 56 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2768

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #101
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Sela, cure koje su u postupku u Mariboru su pod kontracepcijom, mjesec ili dva, pa mislim da bi ti tamo mogle više znati, nadam se da će ti uskoro biti bolje.

  2. #102
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Je.Mare bolje mi je danas,nijednu tabletu nisam jos popila,a bol tinjajuce kucne jos samo iza,u malom mozgu.hihihi.Valjda je to gotovo sad.Viš,nisam znala za Mb protokole da su sa kontracepcijom,negdje mi je buba u uhu mozda bila,a u svakom slucaju onda sam na krivom topicu postavila pitanje...A pukla sam,nije cudo.Cehinjice moje,pozdrav!!!

  3. #103
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    mariakr i amaria, kako je? Jel stigla M? Ko nam je prvi putnik po redu?

  4. #104
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    a nikako,napetost raste,menge nigdin,pocelo nesto rozo,smedje i tako vec 2 dana,ali nema klasicne menge,ja ne krecem prije 10 mj,i to cu debelo uci u 10 mj.samo da vise dodje!!!

  5. #105
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    mariakr i amaria, kako je? Jel stigla M? Ko nam je prvi putnik po redu?
    Ajde cure....i mene zanima...koja će prva.....

    ja ću,ako sve bude išlo po planu oko 10.10.....

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Ej pozdrav! Došla i ošla vještica.
    Ja nemam još nikakve nalaze, sljedeci tjedan bi trebali bit završeni pa
    ak ce bit dobri oko 22.10. bi trebala ic, naravno ak ce menga bit ovaj put na vrijeme.
    Hormone sam vadila drugi dan jer je treci padao u subotu tak da neznam
    dal ce uzet takav nalaz u obzir. Nisam više niš Mirnu pitala da nebudem dosadna. Kad cu imat nalaze javit cu joj se
    i sve saznati. Ovaj tjedan bi trebala dobiti i rješenje od HZZO-A u vezi povrata love.
    Htjela sam pitat opu, kolko si platila postupak ako nema j.s. ?

  7. #107
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Ja danas dobila i počinjem s terapijom. Ultrazvuk je 24.09. Mirna je rekla da očekujemo putovati taj vikend.
    Izgleda da sam ja sljedeća!

  8. #108
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    glacova, jedva čekam tvoje izvješće! Sretno!

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Dali ima koja cura da je vec bila na punkciji?
    Kakv je osjecaj nakon anestezije?

  10. #110
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj marijakr prvotno napisa Vidi poruku
    Dali ima koja cura da je vec bila na punkciji?
    Kakv je osjecaj nakon anestezije?
    Meni je bilo ok,samo što su me bolovi probudili,ali sam popila tbl pa je prošlo i još sam ostala ležati 30-ak min. Poslije bilo sve normalno.

  11. #111
    anaitomi2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    104

    Početno

    Draga AB7 !!
    Tražila sam na internetu informacije o KLINEFELTEROVOM SIDROMU i našla Vas.
    molim za pomoć jer ovo što sam do sad pročitala mi ne daje nikakvu nadu.
    Kod mene i mm je situacija ovakva,mm je dijagnosticirana azoospermia i zahvaljujući ovom forumu obavili smo neke pregleda na koja nas nije ni jedan doktor uputio.
    jedan od tih pregleda su hormoni (testeron 7.9,FSH 36.1,LH 164) dakle hormoni nikako nisu u redu,nakon toga je slijedila mikrodelecija y kromosoma i tu su nam dali šansu od 5% da dobimo našu bebu.
    Da bi mi na kraju odlučili otiči još na kariogram za svaki slučaj prije nego krenemo na umjetnu oplodnju,i stigao je i taj nalaz dijagnoza je KLINEFELTEROV SIDROM.
    Pa Vas ja ovim putem molim ako mi možete objasnit dali postoji šansa za naš bebu i šta nam je činiti...
    ako netko imam informaciju molim da mi odgovorite..
    JA sve ok,

  12. #112
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    marijakr, ja sam u drugoj klinici imala punkciju praznih folikula, dakle, bez j.s., i tada smo platili samo cijenu punkcije, a opa je imala j.s., samo nije došlo do transfera, i mene zanima koliko se tada plaća.

  13. #113
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Drage Pražanke, pozdrav iz Praga!
    Danas bio u PFC i pričao s Mirnom...dogovorili konzultacije za 12.10. pa ćemo vidjeti što dalje...
    Mirna nas još super uputila oko prijevoza, smještaja...
    ako čita pozdrav
    inače dok sam pio kavu u pizzeriji ispred parkirao jedan auto s riječkim tablicama a u klinici još 2 para s našeg govornog područja...
    toliko o našem dragom ministru i njegovom zakonu...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za prašku jesen

  14. #114

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    milivoj73 stizu vibre i od mene za prasku jesen~~~~~~~~~~~~~, puno puno srece tebi i tz kao i svim ostalim parovima u Pragu.

  15. #115
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Draga anaitomi2 morat ću te rastužiti da šanse za vaše biološko dijete su nikakve,sigurno si već upućena preko interneta o K.S-u da nejdem u detalje,postoji jedna mogućnost odnosno pretraga a zove se P.G.D.metoda to bi trebala zvati klinike a jedna je od njih i Pronatal koji će raditi sa vama vezano za K.S.u kratkim crtama pomoću P.G.D. metode genetičari rade na kromosomu da se dobije žensko dijete jer i ako se nađe materijala za trudnoću ne smije biti muško dijete jer odmah sindrom prelazi na njega.Znam da ste šokirani,bezvoljni,mislite zašto baš nama se to dogodilo (tako smo i mi razmišljali prije 9 god.)ali malo se smirite neka vam se saberu misli i onda naprijed u nove akcije.Sve što te zanima samo pitaj tu sam.

  16. #116
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Gdje ste moji Slavonci za oktobarsku trudničku revoluciju~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da nažalost dosta je naših registracija u Pragu baš se prisjećam zadnji put kad smo bili u Pronatalu bilo ih je 4 auta 3 naše registracije a jedan Novosadske.

  17. #117
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Kad

  18. #118
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Kad se probudiš malo te boli u biti bol ti zavisi koliko ti punktiraju folikula meni punktirali 20 tako da čim smo došli u hotel popila sam tabletu neki analgetik i spavala sam cjelo popodne a kad sam se probudila kao da nije bilo ničega osim gladi i žeđi ali zato me je MM častio sa obilatom večerom.

  19. #119
    anaitomi2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    104

    Početno

    Draga AB7!!
    Svaki dan sam gledala dal si mi šta odgovorila i nadala se nečem pozitivnome ...
    Ne mogu da shvatim zašto se sve to mora događati i zašto moramo kroz sve to prolaziti ;-(
    Vjeruj mi da ne znamo ni kud,ni kamo krenuti i kome se obratiti.
    A najviše me muči to da smo napravili nekoliko spermiograma na kojima je bilo jedno veliko ništa i svaki potez koji napravimo nas svaki put razočara i ponovno šokira...
    Hvala ti za ovo kliniku potražit ću pa ćemo vidjet kako i šta dalje..
    Još samo nešto kome da se obratim u klinici u Pronatalu i postoji još koji pregled koji bi morali učiniti prije bilo kakve daljnje procedure.?

  20. #120
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Za jesenske Pražanke. Mi smo našli smještaj u hotelu s 4 zvjezdice,dvokrevetna s doručkom za 35 eur. Ne plača se parking, hotel nije baš blizi PFC,negdje u zapadnom dijelu grada. Tko je zainteresiran nek se javi na pp za daljnje informacije.

  21. #121
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Bog! Evo dobila mengu 3dc.Jucer si katapultirala decapeptil,i sad cekam 2 tjedna i krecem sa gonalima!!! Krenulo je krenulo!!!Glacova sretnooo!!Javljaj nam se molin te,sve me zanima!!!Dali jos tko planira ici prvom polovicom 10 mj?!

  22. #122
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    anaitomi, raspitaj se i za PFC kliniku u pragu, na 1. stranici su napisani kontakti za obje klinike, i jednima i drugima možeš pisati na hrvatskom.
    glacova, pliz link
    amaria, sretno! i mi smo gore u prvoj polovici 10. (kome sam ja stavljala listu)
    Sretno svima, počelo je, počelo
    Posljednje uređivanje od mare41 : 16.09.2010. at 23:12

  23. #123
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    bit će gusto ove jeseni
    ako se netko pati sa smještajem imam nekakvu solidnu kombinaciju pa može na pp...

  24. #124
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    btw mi smo jučer dobili prvi slobodan termin za konzultacije 12.10. što znači da se zagužvalo...

  25. #125
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Počelo je,počelo!!!!

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    drage moje, vidim da je počelo,svi se spremamo polako za Prag!!!!
    ja idem utorak,u srijedu je FET pa držite fige...

  27. #127
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    rose, naravno da držimo fige, sretno!

  28. #128
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Sretno rose!

  29. #129
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    amaria 23 pretinac ti je pun i imaš mail

  30. #130
    mario avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    50

    Početno

    drage moje,samo da se javim,nazalost nista od mog FET-a ,jucer na utz endometrij 13 dan jedva 6mm.Danica kaze da se javim za 10mj...iskreno neznam otkud to odjednom,nikad niasam imala problema s endometrijem,cak i na klomifenu je bio dobar....sretno svima ,a ja cu valjda imat vise srece iduci put

  31. #131
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    mariom žao mi je, znam koliko je teško čekati, a nema druge, a koliko ti inače bude endometrij? Postoji i estrofem za endometrij, pa možda da pitaš ako će trebati slijedeći mjesec?
    Posljednje uređivanje od mare41 : 18.09.2010. at 14:01

  32. #132
    mario avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    50

    Početno

    Mare,uvjek je bio izmedju 10-12mm cak i s klomifenom,Danica mi je rekla da se javim za 2tj i da je pdsjetim da pita doktora za terapiju ako bude potrebna,a moj doc koji mi radi folikulom. u Rijeci je rekao da to nista ne znaci da vec iduci put moze biti sve ok.Uglavnom ja se sad bacam na ananas,ciklu,ginko....spremicu endometrij za trojke)

  33. #133
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    mario, i ja lupam po ananasu i cikli, sretno slijedeći mjesec!

  34. #134
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure molim vas za pomoć, ja sam kod dr.L na v.v a on odlazi sa 1.10. a ja tebam kod njega 27.09, par dana prije menge, sada neznam što ću dalje folikulometrije i ostalo. on odlazi nažalost u privatnike, e sada neznam koliko bi me koštalo privatno, ima vas koje ste se pripremale privatno pa ako hoćete možete mi poslati na pp, i gdje ste sve išele, ja bi najradije za dr.L pa ako me je on započeo pa da me završi, bila dam kod njega na pregledu 8dc i 19dc, isada trebam par dana prije menge , sada će mi valjda dati protokol, neznam,a što dalje, to me mući

  35. #135
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Mario ,zao mi je! Bas mi je zao!Ja cim krenem sa gonalim,udri vraze po ananasu,probati cu i ciklu,iako nisam bas ljubitelj!Ali isto nikad nisam imala problema sa endometrijom! Hop zao mi je zbog situacije,ali i ja idem privatno u cita na folikulometrije,pa ne dodje to neznam kako skupo!!Ako bas zelis njega!!Neznam!Nadam se da ce ti se netko javiti da ti pomogne!Drzi se!!

  36. #136
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    sretno svima koji kreću na sjever........... sad sam vas sve čitala unazad otkad nisam bila.

    glavu gore svi koji su iza sebe ostavili neuspijeh,doći će sunce i na naše obraze

  37. #137
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    anaitomi2....znam kako vam je iako vas pratimo samo s pola dijagnoze. mikrodelecija je zakačila i nas(na kojem kraku je kod tm?),išli smo u Prag u PFC (samo najbolje o njima) na Mesu-Tesu i nismo imali uspijeha....ipak,glavu gore,treba sve probat. sada smisljamo sto i kuda dalje,planiramo nešto ali nikako krenut,uglavnom nije kraj dok ne zviznem od zid a i tada ima rješenja.
    veliki kiss s juga

  38. #138
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Svima sretna praska jesen!!!Ja isto brojim dane do svog postupka;jos 15 dana do udarnog ciklusa!Ne usudim se previse veseliti,ali srce mi zakuca brze kad pomislim na to.
    Svima koji idu gore prije,a bome i poslije mene-big kiss

  39. #139
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Ima li tko da koristi Gonal F pen!!!Da mi samo da jednu informaciju molim vas!!

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Kko izgleda kratki protokol u Pragu?

  41. #141
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    amaria, navrati na Potpomognutu u Sloveniji i pitaj, tamo često koriste, a mariakr, naćalost ne znam odgovor, al uvijek možeš poslat mail u Prag.

  42. #142
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj amaria 23 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko da koristi Gonal F pen!!!Da mi samo da jednu informaciju molim vas!!
    Ja sam koristila Gonal F Pen....ako mogu kako pomoći-reci...

  43. #143
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj marijakr prvotno napisa Vidi poruku
    Kko izgleda kratki protokol u Pragu?
    Ja sam o tome pisala na temi: kratki protokol Gonal F + Cetrotide (a i druge cure) pa pogledaj malo tamo

  44. #144
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure molim vas koje ste išle privatno da vam doktor odredi stimulaciju i folikulometrije i što sve već treba , zanima me koliko ste platile, jer dr L. odlazi sa v.v 1.10 a ja sam tamo kod njega a kod dr, A se ne može prijeći a za sada zamjenskor dr nema, pa molim vas ako bi mi mogle na pp poslati! Hvala unaprijed Bila sam kod dr L 8dc i 19dc na pregledu sada trebam par dana prije krvarenja i neznam valjda mi onda određuje protokol!

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    a zakaj ne pošelješ u prag sve nalaze pa ti doktorica odredi protokol a
    poslje kod bilo kojeg doktora obaviš folikolumetriju.

  46. #146
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Započela sam kod dr.L , pa eto desilo se to naglo da on odlazi u privatnike, a treba mi još jedan pregled , dva sam obavila kod njega,pa eto mislila sam to i dovršiti onda kod njega, kada sam već zapoćela, još jedan taj zadnji će mi obaviti na vv 27.09, 1.10 odlazi, pa me zanima koliko košta privatno određivanje protokola i praćennje, rađe mi da mi on odredi protokol, tj tu u Hr da mi odrede, po pregledima i nalazima,mislim al samo mislim da je to možda sigurnije,a i dr L je dosta iskusan i svi ga hvale pa mu dosta i vjerujem, ko tebe priprema ili ko će te pripremati za Prag, tebi će isto biti prvi put koliko se sjećam

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    ja ti još niš neznam jer nemam nalaz ultrazvuka i papu.
    Meni osobno je puno draže da me pregleda doktor koji me zna i pregledava
    10 g. Bila sam ja na svetom duhu u postupku. Iskreno ja nit neznam kak su oni
    uspjeli uopce bilo kaj vidjeti na ultrazvuku i kasnije na folikolumetriji
    jer sam se prije digla sa stolca nego sjela na njega.
    U četvrtak idem po nalaze pape i ultrazvuk i sve šaljem u Prag.
    Oni će mi odredit stimulaciju.

  48. #148
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj marijakr prvotno napisa Vidi poruku
    a zakaj ne pošelješ u prag sve nalaze pa ti doktorica odredi protokol a
    poslje kod bilo kojeg doktora obaviš folikolumetriju.
    Ja mislim da ti je ova opcija bolja,ja sam isto tako išla i sve bilo ok. Tu napravila privatno folikulometriju i njima gore mejlala nalaze.

  49. #149
    anaitomi2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    104

    Početno

    little ivy...
    Iskreno nemam pojim i ne kužim neke stvari ,kad smo radili mikrodeleciju y kromosoma onda nam je urolog rekao da taj y kromosom nije pronađen i da sad imamo šansu od 5% da dobijemu našu dugo očekivanu bebu,i sad kad smo napravili kariogram je ustanovljen KLINEFELTEROV SIDROM 47,xxy,al mi ne odustajem napravit ćemo termin u pragu pa ćemo vidjet šta će nam tamo reći..

  50. #150
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    anaitom, sretno!
    Za 2 tjedna smo u pragu, naravno ako endo bude dobar, jedva čekam, kako drugi putnici? Znam da neki odbrojavaju sitno-glacova, sretno do neba!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •