Stranica 51 od 56 PrviPrvi ... 414950515253 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 2768

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #2501

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    crinone 8% vaginal gel u Pragu kosta oko 25 eura i da sam malo vise vjerovala u moj uspjeh kupila bih tamo svih 12 kutija koliko ce mi trebat do 14 tjedna,
    Ali strah me bilo kupovat sta cu ako mi ne budu potrebni tj ako bude minus na testu,i tako ja kupjla samo 3 kutije do bete i par dana posle.
    Onda kad mi je beta bila pozitivna nastala panika sta sad kako do crinonea jer u mom gradu ga nema, nabavljam ga po velikoj cjeni 70 eura po kutiji ali isplati se sve za moju bebicu
    kad smo uspjeli platit cijeli postupak( a nije nam ovo bilo prvi put) proguracemo nekako.. pogotovo sada kad sam trudna.

  2. #2502

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Lua prvotno napisa Vidi poruku
    Crinone gel košta 303 kn i na osnovnoj je listi,ali ide na ograničeni recept (to je recept kojim se propisuju lijekovi namijenjeni upotrebi u specijaliziranim područjima:bolnice kliniče ustanove i zdr. zavodi;daje ga liječnik specijalist).
    Za kolko dana je jedan gel? Koliko puta na dan se treba staviti?

    Hvala svima

    Evo,ja se trudim pripremiti na sve nacine dok cekam rjesenje. Jeste se vi nekako posebno pripremale za donaciju?Vjezbale, uzimale folnu kiselinu i multi-vitamine,bile na djeti? Ja bi trebala skinuti koju kilicu

    Koliko ste dana strogo mirovale nakon donacije?

  3. #2503

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Evo,ovaj mi je objavio odmah !!

  4. #2504

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj faith79 prvotno napisa Vidi poruku
    Goga, da prvi puta mi je, ne znam uglavnom, vidjet ćemo kolika je uspješnostmeni je lučinger doslovno rekao da ću zatrudnit od prve, doslovno .... kak vele "ŽIVI BILI PA VIDJELI"
    SRETNA100 pošto si nova ovdje, prvih 10 posta ti pregledava administrator....ni ja nisam znala...
    Sad mi je odmah objavljen,valjda sam prosla na ispitu
    To je super, da li ti je rekao zasto tako misli?

  5. #2505

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Pretorija,od kojeg puta ste vi uspijeli?
    Cestitam vam

  6. #2506
    prag avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    383

    Početno

    SRETNA100 dobrodošla!
    ja sam u pripremi za postupak..uzimam već mjesec dana PRENATAL od Dietpharma ( sadrži folnu kiselinu i sve vitamine koji su potrebni trudnicama uključujući i omega3 ) ima više proizvođača sličan pripravak ali sam odabrala po preporuci ovaj jer ne sadrži A vitamin ( koji nije dobro uzimati duži period i gomilati u organizmu).
    OSim ovoga uzimam matičnu mliječ i propolis koje sam uzela od pčelara.
    pozzz

  7. #2507
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    Ja pijem andol od 100,folacin tablete i aglurab 850 2x1.

  8. #2508
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    pozdrav cure evo i mene,
    danas mi je 5 dc,a 4 dan stim.,bila sam na folik.i imam na drsnom jaj 5folik od 8mm i na livom 4folik od 8 mm,endom mi je 4,5mm i doktor mi je preporučio da pojačam već od danas dozu gonala pošto sam 2 dan primila 3 a sve ostale dane po 2 gonala danas sam još jedan više,i od sutra sam na 3 gonala+1 cetrotide,a u pon smo naručeni u 14 sati na ultraz,pa ćemo viditi do kud smo došli,nadam se iskreno da će ovaj put biti bolje od zadnjeg.od vitamina pijem prenatal-cenravit od dietpharma
    olea ,goga,.... sretno
    sretna 100 dobrodošla

  9. #2509
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj sretna100 prvotno napisa Vidi poruku
    Za kolko dana je jedan gel? Koliko puta na dan se treba staviti?

    Hvala svima

    Evo,ja se trudim pripremiti na sve nacine dok cekam rjesenje. Jeste se vi nekako posebno pripremale za donaciju?Vjezbale, uzimale folnu kiselinu i multi-vitamine,bile na djeti? Ja bi trebala skinuti koju kilicu

    Koliko ste dana strogo mirovale nakon donacije?
    sretna100 dobrodošla i sretno
    za gel ne znam...
    mž je uzimala folnu a oboje smo 2 mjeseca prije postupka pili čajeve po Tešićevoj recepturi...
    na kilice baš i nismo pazili već smo prašili po knedličkama
    ako ideš u PFC dr.L ti neće preporučiti strogo mirovanje sigurno već sve umjereno....
    super avatar, je li to Lenonov zid?

  10. #2510
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Lepo zvuci to kod tebe OPA ,bice puno folikula a i jc.....hvala tebi na zeljama koje i tebi od srca saljem!!!

  11. #2511
    faith79 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj sretna100 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi je odmah objavljen,valjda sam prosla na ispitu
    To je super, da li ti je rekao zasto tako misli?
    yes prošla si sa odličnim...
    pa nije, ono s obzirom na godine, i rekao je statistički gledano prag ima najviši stupanj uspješnosti..

  12. #2512

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Citiraj sretna100 prvotno napisa Vidi poruku
    Pretorija,od kojeg puta ste vi uspijeli?
    Cestitam vam
    Mi uspjeli iz 3-ceg pokusaja ali bio je prvi u PFC-u,u prva dva jednom su lose odabrali donorku a drugi put mene lose pripremili doslo do krvarenja prije ET.
    Onda sam ja odlucila procitat sve forume nase i strane i kontaktirala sam neke forumasice koje su mi puno pomogle sa svojim iskustvima,

    Crinone gel je u aplikatorima jako je pogodan za stavljanje
    U jednoj kutiji ima 15 aplikatora to je za 7 dana.

  13. #2513

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Pozdrav svima.Evo me na 5.d.c. a 4.dan stimulacije i imam pitanjce.8.d.c.(utorak) bi trebali biti u PFC-u na uzv. ali mi Mirna još ništ ne odgovara za termin.Pričekam pon.pa da onda zovam kliniku?Trebala bi znat termin kako bi mogla u pon.otvoriti bolovanje.I još nešto.Malo mi je čudno ali imala sam menzes samo tri dana,a inače imam po 4,5dana.Dali je to povezano sa stimulacijom?Opa vidim da imaš slični protokol ajd pomogni,Milivoj 73 tvoji su savjeti uvijek dragocijeni.!!!!!!Pozdrav!!

  14. #2514
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tika, slobodno zovi Mirnu u ponedjeljak, uvijek su hitne situacije za zvanje, a možda ti i odgovori u pon ujutro (3 dana menge je sasvim ok).

  15. #2515
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    ej draga vjerujem da će ti mirna brzo odgovoriti jer ako ti je u utorak 8 dan već bi tribala znati kad ti je biti kod njih na ultrazvuku da se možeš pripremiti(bar ja tako volim sve znati unaprijed jer ipak je prag dalekoo),meni ti je mens isto trajao 3-4 dana ,sićam se da je tako bilo i zadnji put ,evo ja se pakiram i sutra ujutro krećemo jupi,sretno draga,jesi bila na folikul.kod nas u hr
    Citiraj tika08 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima.Evo me na 5.d.c. a 4.dan stimulacije i imam pitanjce.8.d.c.(utorak) bi trebali biti u PFC-u na uzv. ali mi Mirna još ništ ne odgovara za termin.Pričekam pon.pa da onda zovam kliniku?Trebala bi znat termin kako bi mogla u pon.otvoriti bolovanje.I još nešto.Malo mi je čudno ali imala sam menzes samo tri dana,a inače imam po 4,5dana.Dali je to povezano sa stimulacijom?Opa vidim da imaš slični protokol ajd pomogni,Milivoj 73 tvoji su savjeti uvijek dragocijeni.!!!!!!Pozdrav!!

  16. #2516

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Pitala sam dr.L.za uzv. ali mi je napisala da nema potrebe da radim uzv.prije tog 8.d.c.Hvala vam na ohrabrenju.U pon onda zovem Mirnu.Zna možda netko radno vrijeme klinike?ujutro od?Draga Opa sretno!!Možda se sretnemo u klinici.Mare41 hvala ti!!!!!!

  17. #2517
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    opa srecan put i srecno!!
    takodje i tebi tiki08 sve naj,naj

  18. #2518
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    hvala tika.ne vjereujem da ćemo se sresti u klinici jer ja idem u pronatal,
    goga puno mi znači što si mi napisala hvala ti,neznamnekako sam optimista ali s obzirom na prijašnji rezultat strah me je volila bih da i ja dođem do transfera pa da onih 15 dana dok čekam betu uživam u "trudnoći" da osjetim i to a ne razočaranje od zadnjeg puta kad mi je punktirano i dobiven mali br js pa nisam došla ni do transfera

  19. #2519
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Opa sretan put i dobitan postupak!!!!Ma nije valjda da necete popiti prasku kavicu,nebitno jeste li u istoj klinici!!!!???
    Nemate pojma koliko oplemeni susret i razgovor sa nekim svojim, u slicnoj problematici, u stranoj sredini..i koliko uljepsa boravak( u
    ionako predivnom gradu,doduse..)
    Tika sretno i uspjesno ti bilo!!!
    Posljednje uređivanje od Sela : 16.04.2011. at 13:42

  20. #2520
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ako se zapocne koristenje Crinone gela nakon postupka (punkcije) da li se moze prijeci na Utrogestan bez posljedica,u slucaju trudnoce?Mozda malo oft..
    Ja sam u svojoj neuspjesnoj trudnoci presla sa Utrogestana na Duphaston po savjetu MPO...malo sam se bojala promjene,ali rekli su mi da slobodno prijedjem...

  21. #2521

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Hvala ti Sela.
    Meni ti je ovo sve prvi put pa nebi znala za gel.A zašto ga mijenjati?Crinone je bolji?evo u pon.zovem Mirnu i pakiranje može početi!!Radno vrijeme klinike?ujutro od?ajmo cure.......

  22. #2522
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    tika,na pfc stranici piše da rade od 8-16 h,a za hitne slučajeve možeš zvati na mobilni.brojeve imaš na www.progueivf.com
    Opa sretan put i držimo fige da sve bude ok.
    Tika također sretno.
    Ja u ponedjeljak radim uzv i ako su narašli planiram put.Inaće mi je u pon.14 dc.
    Pozdrav našim trudnicama,marija,milivoji,pretorija i sve druge (nemoj te se ljuditi ako nekoga nisam nabrojala) i nadi da će se broj ubrzo povečati!

  23. #2523
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    hvala sela i olea imat ćemo na umu popiti kavicu za sve vas,tika javim ti se na pp

  24. #2524

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Prag,super da si napisala ovo za vitamin A jel to nisam znala.Sad se bojim da li bi moglo stetiti ovo sto pijem , Elevit,on ima vit A.A pise da je za trudnice i zene koje se spremaju za trudnocu.

    Olea77,ja sam pila andol od 100 kad sam bila na potpomognutoj,nakon inseminacija.Da li ga koristi piti pred postupak?
    Za sto je aglurab 850?
    Posljednje uređivanje od sretna100 : 16.04.2011. at 22:08 Razlog: kat

  25. #2525

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Opa, hvala i sretno

    Milivoj73,za sto ste pili cajeve po Tesicevoj recepturi?Da li su bili razliciti za vas dvoje ili ste pili jedan caj?
    Ne znam je li ovo Lennonov zid jel nisam to ja fotkala nego sam pronasla na netu.Gje je taj zid da ga pogledamo kad odemo u Prag
    Sto dr. Lazarovski kaze za nakon transfera,hocemo li trebati strogo mirovati barem prvih par dana?Smije li se kuhati, peglati,usisavati , ili samo setati?Nista mi nece biti tesko pa ni lezat cijele dane ali ne znam kako bi se to svidilo mom muzu

  26. #2526

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Faith79,vjerujem da je dr. Lucinger bio u pravu za vas

    Pretorija,super je sto je PFC bio uspjesan za vas Imamo se razloga i mi ostali nadati

  27. #2527
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj sretna100 prvotno napisa Vidi poruku
    Milivoj73,za sto ste pili cajeve po Tesicevoj recepturi?Da li su bili razliciti za vas dvoje ili ste pili jedan caj?
    Ne znam je li ovo Lennonov zid jel nisam to ja fotkala nego sam pronasla na netu.Gje je taj zid da ga pogledamo kad odemo u Prag
    Sto dr. Lazarovski kaze za nakon transfera,hocemo li trebati strogo mirovati barem prvih par dana?Smije li se kuhati, peglati,usisavati , ili samo setati?Nista mi nece biti tesko pa ni lezat cijele dane ali ne znam kako bi se to svidilo mom muzu
    pa za tu terapiju smo se odlučili po sistemu "ne može odmoći a možda pomogne" iskreno...a i jedni naši mpo frendovi su ostali trudni u postupku poslije te terapije...ni sad nemamo nikakvih dokaza da li je pomogla ali eto uspjelo je...pili smo jednako i to je kombinacija matične mliječi, propolisa i 3 vrste čaja...

    http://maps.google.hr/maps?hl=hr&xhr...-8&sa=N&tab=wl
    eto to je lenonov zid...mi ga obišli, uslikali se ...
    mž je dr.L rekla da odleži dan-dva čisto da bude smirena a poslije normalno...peglanje i usisavanje nije preporučljivo a kod kuhanja samo jednostavnija jela...

  28. #2528
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Milivoji,prvo pozdrav sretnoj obitelji
    vidim da ste bili kod T.,drago mi je ako je to pomoglo ali ja mislim da je taj lik čista prevara pa sam to htjela napisati zbog drugih
    naime i ja sam išla naivno kod njega,ali u prvoj minuti susreta sam skužila da je to ništa.dotični gospodin je cijelo vrije govorio da on ne može ništa da to samo bog može,ali mi je odmah tutnuo vrećicu sa proizvodima koje je imao priređene bez da je uopće pitao u čemu je problem,kod mene ili mm,i ima li uopće kakvih problema. ja to nisam htjela uzet jer sam rekla da nisam ni znala kako to funkcionira,da nemam trenutno toliko love(radilo se o 300 eura za tu "kuru"),a kaže on meni ma nema veze uzmi pa ćeš naknadno dati lovu jednoj ženskici koja je to organizirala,ja sam se lijepo zahvalila i rekla da ću se javiti kad ću imati novac
    uglavnom ja sa jednog foruma našla terapiju koju on daje i kako se uzima pa sam kupila sve u biljnoj ljekarni i koristila nekih mjesec i nešto dana(ne moram reći da me svi preparati nisu došli više od 500 kn umjesto njegovih 300 eura) i skoro završila na gastroskopiji i ko zna još kakvim pretragama jer mi je od navedenih sastojaka nešta jako smetalo,čim sam prestala sa tim i problemi su nestali(dva tjedna skoro sve šta bi pojela ili na usta ili na drugu stranu uz konstantne bolove u želucu)
    pozdrav svim putnicama,čekalicama,pikalicama i svim ostalim,a pogotovo praškim trudnicama

  29. #2529
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Brojutro curke!!Pa Olea eto i tvoj dan putovanja se blizi;bit ce vas troje u Pragu u priblizno isto vrijeme!!!??Kako je to krasno!
    Ja vec lagano spottingarim,sto znaci da ce m doci uredno.Kaze moja Tlatincica koja se zabavila racunanjem -jos dva i pol
    tjedna do mog FEta.Uopce nemam osjecaj da se sprema nesto veliko.Trenutno sam prokupirana poslom i gomilam stres koji se
    probija na van crvenim flekama po tijelu(vratu)i svrbezom i luda sam,uopce ne znam cime da to i kako rijesim.Ne znam da li sam za
    psihijatra ili dermatologa???!

  30. #2530
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    možda nisam bio dovoljno jasan...
    mi nismo bili kod Tešića niti smo platili njemu išta...ne tvrdim i nemam nikakvih dokaza da nam je imalo pomogla ta njegova receptura...samo iznosim činjenično stanje da smo uspjeli u postupku prije kojeg smo koristili te čajeve...da li je to dio uspjeha ili ne, ne znam ali koliko je pošteno reći da je tip prevarant što uzima veliku lovu , toliko je pošteno reći i ovo...
    recept smo uzeli od tih naših frendova, uostalom bio je i ovdje na forumu i kupili sve za 200 kn a ne 200 eura koliko je Tešić naplaćivao...

  31. #2531

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Milivoj73,hvala !!

    Ja sam mislila lezati samo taj dan,a slijedeci natrag kuci da muz moze na posao.
    Znaci,kucanske poslove se smije samo minimalno ( npr oprati umivaonik da, prati pod i kadu ne),polako setati cu smijeti? Na posao bolje ne? Znam da necu smijeti u jako toplu ili hladnu vodu,samo mlaku ni dizati nesto teze od 3 kg,jel ima jos kakva preporuka.Al cu se nervirati dok gledam kako stan nije ociscen..

    Sretno svima

  32. #2532

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Milivoj73,molila bi taj recept ..300 eura mi je puno,trebamo svaki euro cuvat za Prag.

  33. #2533
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Sela to su ti tzv. Praški puzdravci
    pojave se prije puta u Prag po bebu

  34. #2534
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Helo,Sretna sad si me podsjetila koliko sam se ja grizla zbog nepociscenog stana i grozne kupaonice dok sam cekala betu zadnji puta..
    A i kad sam zatrudnjela.Boze kako smo mi zene (neke)uvjetovane..nevjerovatno.Shvacas da je beba pririoritet,ali te zdere wc skoljka.
    A nemaju svi muzice koji znaju pomoci..da moj krene cistit Wc skoljku,znam da bih stajala iznad njegove glave i diktirala mu magisterij
    oko ciscenja kamenca i bakterija..i vjerovatno bih,iziritirana,krenula cistit za njim.Ma to je bolesna glava.Uoci postupka ja uradim generalku
    ,ali ubrzo se sve umaze.Uradit cu generalku i ovaj puta,a poslije,odlucila sam,ono sto nece moci mm,pozvat cu servis za ciscenje i platiti.

  35. #2535
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Milivoji
    Znaci poznati vam ti simptomi??

  36. #2536
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Dobro jutro curke,meni danas 8ili 9 dan nakon transfera(neznam dali se racuna sam dan)i jutros sam bila 100%da cu vec procureti,tako me mucio stomak bas ono kao pred dobijanje,za sad nista ali na to mi sve mirise,samo sto je mozda ipak malo prerano!!

    Sela draga ti si bas blizu Praga,koliko imas za vratit??
    Lep i prijatan dan zelim svima iz suncanog Wiena!!

  37. #2537
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Helo,Goga transfer se ne racuna,znaci valjda ti je 8dnt.Definitivno je rano za m,taj pritisak
    u trbuhu moze znaciti svasta
    Imam jos 6 smrznutih (3+3) iskrica zivota.

  38. #2538
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Goga, navijamo! Prvi tjedan čekanja prođe kako tako, al drugi tjedan čekanja je igra živaca, osluškivanje i dani sporoooo prolaze, al čekamo s tobom. Šta kažete vi Bečani-koji vam je najbliži put do Praga? Mi smo iskušali sve moguće varijante i sve nam izgleda vremenski vrlo slično.
    Sela
    Posljednje uređivanje od mare41 : 17.04.2011. at 11:10

  39. #2539
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Iskreno najdalji ali najbrzi je preko Brna,znaci sve auto-putem,isprobali i mi vise varijanta ali je ovaj najbolji!!!
    Hvala cure na podrsci ali sta ces iz ove se koze ne moze....kako bude bice,samo nek prodje!!

  40. #2540
    missixty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    187

    Početno

    Tika, sela, opa, goga, olea i sve ostale čekalice koječega, mislim na vas i želim vam svima jedan veliki plusić i visoku betu. Čitam vas svaki dan sa željom da ovo proljeće bude pravo praško proljeće sa puuuno malih bebica oko Božića.
    Sretno od srca!
    Posljednje uređivanje od missixty : 17.04.2011. at 11:55

  41. #2541

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    24

    Početno

    Drage moje pozdrav svim pikalicama, cekalicama,i nasim trudnicama.
    Ja sam danas 5dnt, beta je 29.
    Kad mogu da radim prvi test za trudnocu, ja sam malo pozurila i bilo je neg. sto je bilo i za ocekivati!
    sretno svima

  42. #2542
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Bubana pa ti si nam se vratila iz Praga?!Kakvi su ti dojmovi?

  43. #2543
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Evo ako ce netko biti u Pragu u periodu cca 25.5-27.5,izgleda da ce se odrzavati festival pive..Steta,mi necemo to vidjeti ..
    ali cemo ovaj puta malo vise podegustirati.Valjda nece malo pivice smetati zamecima....http://bravo.hr/default.aspx?id=16&aid=12955

  44. #2544
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ako ce netko biti u Pragu u periodu cca 25.5-27.5,izgleda da ce se odrzavati festival pive..Steta,mi necemo to vidjeti ..
    ali cemo ovaj puta malo vise podegustirati.Valjda nece malo pivice smetati zamecima....http://bravo.hr/default.aspx?id=16&aid=12955
    Steta sto cu to propustiti....a tako im je dobro pivo,a smetati sigurno nece,ima puno vitamina....ali naravno ne predozirano!!
    Cure htela sam pitati kako ste vi koristile utrice i estrofem,jer u uvek istom vremenskom razmaku ili ???
    malo sam se kasno setila pitat,ja ih preko dana uzimam na nekih 6-7sati al zato posle nocu napravim razmak od jedno 10h...ne navijam sat da bih ih stavila ili popila.Jer je to pogresno??

  45. #2545
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Evo jos malo informacija o zbivanjima u Pragu ovog proljeca
    http://www.pragueeventscalendar.com/...r=event_list-2

  46. #2546
    blizanac avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    104

    Početno

    što se tice Tesiceve terapije ja i mm smo je koristili ma zali boze 300eura dobijes caj od žalfije caj od maticnjaka maticnu mlječ i propolis kapi,ma cista glupost.Cure ja poslije transfera nista nisam radila do 1kg sam nosila u rukama,mm nikad mi nije pomagao u kucanskim poslovima.Sad sam u 13 nedelji bliza.trudnoce on sve radi ja samo rucak napravim i sudove operem,a kad me malo krsta bole nepravim ni rucak,jednostavno necu da rizikujem od prve nam je hvala bogu uspjela ivf sami smo sve platili,i Bog je davno rekao cuvaj se,cuvat cu te i ja.pozdrav svima

  47. #2547

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    goga ja uzimam estrofem 8mg dnevno dr mi je rekla 2 tabletice ujutro 2 navece u isto vrijeme naravno i tako sam uzimala u 8 ujutro i 8 navece
    medutim upocetku mi je bila muka od estrofema onda sam ja to podjelila svi 4-5 sadi popijem po jednu i Mirna je regla da je ok.
    Posto sam ja na crinone on se aplicira 2 puta dnevno isto ga uzimam u 8 ujutro i 8 navece.
    za koji dan bi mogla napravit testic ili ces cekat betu
    ja radila testic12an transfera i bila blijeda druga crta,tako da navijam jakooooo za tvoj +.

  48. #2548
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    aglurab 850 mi je preporučio moj gin.da skinem koju kilici i da pojačam ovulaciju.Rekao mi je da pijem i Andol od 100 prije postupka jer je dobro.
    Moj dragi je pio terapiju od Tešića i nije bilo nikkvih rezultata jedino nije dugo bio prehlađen možda mu je imunitet jaći.
    Danas prilila injekcije i sutra mi je 14 dc trebam raditi uzv pa se nadam da su narasli i da se možemo pakirati za Prag.Mi iz Slavonije idemo preko Mađarske i treba nam 8-9 sati normalne vožnje.
    Ja jutros sva flekava i natečena u licu,podočnjaci do zemlje kada me med.sestra vidjela kaže da izgledam grozno i da je to sve od injekcija.
    Ja sam mišljenja da poslije transfera treba normalno ponašati samo ništa teško ne dizati,a sve ostale kućanske poslove sam radila polako i kako mi se dalo.
    Danas sam gin.rekla da mi prepiše utrogestane (vidim da pišete a i prije sam ih koristila poslije inseminacije) iako dr L nisam ni pitala.
    Ja sam ih koristila tri puta dnevno po dvije.

  49. #2549
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    olea77, sretan put i da nam se vratiš trudnica!
    iz kojeg djela Slavonije si?

    Sela, još malo!

    Missixty, vidim lijepo duplanje bete, jesi dobro?

    Goga69, bubana za plusić na testu!

  50. #2550
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    Hvala marta,i ja se nadam.
    Mjesto kod Sl.Broda.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •