Stranica 53 od 56 PrviPrvi ... 3435152535455 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 2768

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #2601

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    A toliko ti je i http://www.chateauhotel.cz/en/hotel.html, samo sto nije najblize PFC. Ali mi je totalno sladak i vise informacija nakon 22.05. donosi vam OKNP.

  2. #2602
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Hotel u kojem smo mi bili je za svaku preporuku - čist, siguran, miran, sa ugodnim restoranom sa prihvatljivim cijenama i ukusnim jelima. Tjedan dana s doručkom (svaki dan drugačiji - švedski stol) smo platili 230€ + 6€/dan za garažu (ali, na kraju smo skužili da se može parkati i ispred hotela - besplatno je i sigurno, ali dobro, bar smo mirno spavali...)
    Od hotela vozi tramvaj 26 koji vozi direktno do PFC-a za 18 czk (15 min vožnje), a 22 vozi do staronamestskih namesti (podnožje Nerudove ulice), isto unutar 20 min. Po gradu smo uglavno šetali... http://www.hotelavion.cz/en/index.php?page=ubytovani
    Uglavnom, najtoplije preporučam! Jedino, naša je cijena bila preko booking.com-a, tako da mislim da varira ovisno o popunjenosti i datuma, ali vrijedi provjeriti .
    Btw, obzirom da nam se boravak u Pragu malo produžio, u hotelu nije više bilo mjesta, tako da nam je Mirna za zadnja 2 dana organizirala Belvedere (koji je navodno hotel sa 4*) i koji je doduše neposredno kraj klinike ali puno lošiji od Aviona.

  3. #2603
    faith79 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    BOK CURE,
    JUČER SAM RADILA ULTRAZVUK 8DC I 7 DAN STIMULACIJA,FOLIKULI SU MI JOŠ MALI I DR.MI JE PRODUŽIO STIMULACIJU NA JOŠ 2 DANA SA POJAČANOM DOZOM GONALA ,DO SAD SAM UZIMALA 3,A SAD MI JE NA 4 DOZE.U SRIDU MI JE ULTRAZVUK PA ĆEMO ONDA ZNATI KAKVO JE STANJE,PO SVEMU USKRS ĆEMO DOČEKATI U PRAGU,DANAS KREĆEMO SA TURNEJOM RAZGLEDAVANJA CENTRA PRAGA,POZDRAVLJAM VAS I SVE CURE ČEKALICE I ONE KOJE KREĆU PUT PRAGA SRETNO
    uživaj u pragu....i bit će sve u redu...

  4. #2604
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Citiraj missixty prvotno napisa Vidi poruku
    Draga patuljchica, evo pokušat ću ti opisati moje simptome. Ali bez panike, nije ništa prestrašno. Najprije sam osjetila da sam se dosta napuhnula u gornjem području trbuha, kao da sam se previše najela.
    Navečer sam tu nadutost počela osjećati sve jače, a onda me je počelo i dosta zatezati (osjećaj kao da ću eksplodirati, doslovno), ali ja i inače imam velik trbuh, možda se mršavijim curama ne manifestira baš tako. Također cijelu noć nisam mogla mokriti (to je recimo glavni pokazatelj). Pred jutro sam uspjela zaspati i kad sam se probudila već je bilo bolje jer sam uspjela isprazniti mjehur. Išla sam na hitnu gdje me je poslao ginekolog, ali tamo me nisu htjeli niti pregledati obzirom da mi je bilo bolje. Tako da se nemaš što bojati. Kada sam prvi puta dobila hiperstimulaciju, tada su mi ti simptomi trajali puna 3 dana. To je bilo mučenje jer se ni u krevetu ne možeš namjestiti kako treba a da trbuh ne žulja i smeta. Ali draga sve je to ništa čega bi se trebala plašiti, podnošljivo je, a pogotovo kad znaš da to može biti znak da se beta lijepo dupla
    Nadam se da nisam sad nekoga preplašila, to je samo moje iskustvo, ne mora biti kod svih isto, a također se u puno slučajeva niti ne pojavi. Ja sam očiti sklonija tome zbog jaaako policističnih jajnika (valjda). Dobro je što piješ puno tekućine, samo tako i nastavi.
    Sretno draga i bez straha!
    Missixty hvala ti na odgovoru! Baš fino - sad se više ne uzrujavam oko HS nego zašto nemam HS???!! Jel to znači da beta ne raste??!! A jesam luda!
    Ma ja sam imala jako jaku stimulaciju, i rekli su mi da je HS izvjesna. Ali dr. L. mi je dala infuziju nakon punkcije, i preopručila nekakve nutri napitke da pijem kroz 10 dana, i da do daljnjeg pijem preko 3L vode dnevno... I u četvrtak idem kod moje dr. na "kontrolu veličine jajnika" po preporuci dr. L.
    Uffff! Kako bi bilo lijepo kad se ne bi imala oko čega uzrijavati!

  5. #2605

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Drage moje.Evo kratki info o prvom danu u Pragu.uzv.smo napravili i stimulacija je produžena.Danas sam dobila još 3 menopura i cetrotid a sutra još jedan uzv. i onda će dr. odlučiti što dalje.Zadovoljna je sa veličinom i količinom folikula.Uuuuuuuuumorni smo od svega danas pa samo toliko ukratko.Javim se.........pozdrav svima iz Praga!!!!

  6. #2606
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    Nora, sretno!

    opa ~~~~~~~
    tika08 ~~~~ pozdravi Prag i PFC

  7. #2607

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Pozdrav svim curkama,čekalicama i onima koji se trenutno spremaju u preljepi Prag.Nisam u prilici stalno vas pratiti,ali uspijem škicnuti i vidim pravo se zahktalo i počinje serija trudnica.....sretno svima!!!!!

  8. #2608
    Nora avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj sretna100 prvotno napisa Vidi poruku
    Nora,sretno
    Kako to da su ti transferirali tri 'kolacica'?Ja sam mislila da transferiraju maximalno 2.
    Kolko dana si lezala u Pragu a kolko trebas lezat doma?Sto smijes raditi do beta hcg,sto je dr L. preporucila?

    Sto preporucas za pogledati u Pragu?Gdje ste otsjeli i kolko je kostao hotel i preporucas li ga?

    Jos jednom za prasko proljece,da sve koje cekaju betu i postupke budu ljetos trudnice
    Pretorija ti je već odgovorila... Meni je dr Sonja htela vratili 2 embriona zato što imam 34 god, ali zato što imam puno neuspelih IVF za sobom i nikad, baš nikad nije došlo do trudnoće (ni biohemijske, znači nikad pozitivna beta), odlučila je da mi vrati 3 emb. i tako povećamo šansu za uspeh.
    U Pragu sam ležala samo taj dan posle transfera...vratili smo se kući autom...ko je pomenuo put Prag-Brno...o, da...zato smo se mi mahom držali brze trake...
    Doktorka nije posebno preporučila ležanje...kazala je: ponašanje trudničko i ne preterivati ni u čemu...bez fizičkog napora, sporta i seksa prvih 7 dana posebno, u stvari, ponašati se normalno bez bilo kakvog naprezanja...ja sam je pitala da li je ok da sedim (negde sam čitala da ne valja biti u takvom položaju), ona mi je odgovorila da to nema nikakve veze...eto...
    I mi smo bili u hotelu Prag, koštao 49 eura po danu i da, preporučujem....mada, sledeći put, kad dao Bog, budemo išli po batu ili seku verovatno, što kažu Patuljcica i OKNP, ići u neki drugi hotel koji ne mora biti blizu klinike, Prag ih je prepun...sad pošto smo išli prvi put tamo nekako nam bilo najlakše da rezervišemo smeštaj preko klinike.
    Što se tiče razgledanja, već su ti curice odgovorile...kad stigneš do starog i novog mesta, jevrejske četvrti, uz Vltavu i dalje...uopšte, to gradsko jezgro, tu je svaki kutak zanimljiv...nacionalni muzej, muzej Franca Kafke...ma, tamo ima toliko muzeja da ne postoji tema da Česi nemaju muzej o tome....npr, čokolade, marioneta, sex mašina... itd, itd...
    Curice...kisss....

  9. #2609
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Dobro jutro cure i cekalice

    Nora vidim da si poranila,kako se osecas, ima li nekih znacajnih simptomica ili necega drugacijeg,koji je danas dan nakon transfera???
    ja brojim danas 11 dpt nista znacajno,kad kad mali pritisak u stomaku i sem ludih snova nista drugo....pred jutro sanjala da otisla na wc i imam sta da vidim ,bledo crveno na dnevnom ,sta ti je psiha,a pre toga u toku noci sanjala da mi mm kaze kako je pitao embriologa dali imaju mozda jos jedan visak embrion da mi ubace kao uz ta tri koja mi ubacili i kao ima,nema problema,haos !!!

    kiss svima za lep dan!!

  10. #2610

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Dobro jutro drage moje ja prezivjela jos jedan teski napadaj migrene uzas sve sam izbacila iz sebe i onda zaspala,citala sam negdje na forumu da si kosu treba dobro pocupat za bolju cirkulaciju i to sam probala ali ja patim od migrene cijeli zivot zadnjih par godina samo sam koristila voltaren cepice za bolove jedino to bi mi pomoglo.Ako neko ima jos koju ideju kako da si pomognem molim pisite.
    Drage cekalice bete zelim vam uspjesno cekanjei da nemate glavobolje kao ja.

  11. #2611
    Nora avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj goga69 prvotno napisa Vidi poruku
    Nora vidim da si poranila,kako se osecas, ima li nekih znacajnih simptomica ili necega drugacijeg,koji je danas dan nakon transfera???
    ja brojim danas 11 dpt nista znacajno,kad kad mali pritisak u stomaku i sem ludih snova nista drugo....
    Meni je 3. dan od ET. Pravo da ti kažem, ja još uvek ne razmišljam o simptomima, tj. naučila sam do sada da sve može biti i ne mora...u i prethodnim postupcima imala sam čitav dijapazon simptoma i simptomčića, pa mi nijednom nije uspelo... Istina je da smo mi nakljukane ovim progesteronom koji to pravi...npr. blago povišenu telesnu temperaturi (topla sam), blagu vrtoglavicu (imam i to, pogotovo kad posle par sati horizontale ustanem, ali to se prosto tome može prepisati), blago su mi nadute grudi i stomak i piškam mal'-malo (ali ja inače imam problem sa tim)...tako da ne znam...Recimo, osetila sam juče nešto kao blago peckanje u stomaku, kao neki blagi elektricitet...i pomislila sam: implantira se... ali možda su to samo moja creva...
    I verovatno ću i ja kad dođem do tvog dana sanjati koješta...
    Pretorija baš mi je žao što te muče tolike migrene, ja ih nikad nisam imala tako strašne tako da sam mogla da ih saniram masažom, hladnom oblogom, sa kapima valerijane i pravilnim disanjem.
    Je l' se meni čini ili ti ovih dana ideš na UZ da vidiš mrvicu?

  12. #2612
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    pozdrav svima,
    danas 17dc bila na uzv i imaj 1 folikul od 19 mm,a ostali su manji od 10 mm.Poslala sam dr L mail pa ću vidjeti šta dalje.
    Izgleda da sam slabo reagirala na stimulaciju i sada ne znam jer ima smisla ići sa 1 folikulom na inseminaciju.
    Iovako su šanse male a sada pogotovo kada ima samo jedan.Znam da ne mora biti i može uspjeti ali dalek je put u Prag.I prije smo išli sa 1 folikulom kada sam pila klomifene i nije bilo uspjeha.
    Baš sam jadna nadala sam se da će biti barem dva zrela a sada neznam ni sama šta da radim?

  13. #2613
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Olea, nemoj gubit nadu! čekaj da vidiš što će dr. reći!
    možda te tvoji folikulići još iznenade Meni ti je zadnji dan stimulacije (u četvrtak) samo jedan bio veći od 14mm, a sljedeći ponedeljak (štoperica u subotu, prije toga dva dana bez terapije zbog rizika od HS) sam imala punkciju 25 folikula sa 25js, od čega 20 zrelih i morfološki savršenih. Pa ti to objasni... to su ti mala čuda MPO-a... koja nam daju snage za dalje.
    Posljednje uređivanje od patuljchica : 21.04.2011. at 09:31

  14. #2614
    faith79 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    93

    Početno

    olea draga, jedan ali vrijedan, mislim da treba pokušati svakako
    OKNP sretan put ti želim....

  15. #2615
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    znam patuljchice,ali ja idem na inseminaciju i to su šanse stvarno male.
    Ovih par folikula što su manji oni ne rastu već tjedan dana,rastao je sada taj jedan veliki s time da od ponedjeljak primam 2 gonala+1 decap.
    Čekam da mi se dr javi pa ću vidjeti.

  16. #2616
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    zovem od jutros pfc pa je stalno zauzeto na 0042 233 311 974.
    jel ima još koji broj da ne zovem na mobilni?

  17. #2617
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    ja imam ovaj 00420733779110

  18. #2618
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Citiraj olea77 prvotno napisa Vidi poruku
    zovem od jutros pfc pa je stalno zauzeto na 0042 233 311 974.
    jel ima još koji broj da ne zovem na mobilni?
    zovi Mirnu na mobitel: +420725122077
    ona će ti ili pomoći, ili provjeriti sa doktoricom, ili ti dati direktni broj mobitela od doktorice.

  19. #2619
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    Cure, molim vas za informacije o klinici Pronatal: cijene IVF postupka, cijene najbližeg hotela, restorana...i, naravno, jeste li zadovoljne i koje doktore preporučate. Unaprijed zahvaljujem

  20. #2620
    blizanac avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    104

    Početno

    pozdrav martinstoss ja sam bila u januaru u pronatalu,ja i mm smo prezadovoljni,sa Danicom smo telefonom sve dogovorili,stimulaciju mi je odredio moj ginekolog i svaka 2 dana mi radio uzv da vidimo koliko folikula imam,i odmah sam javljala Danici.Od prvog pokusaja nam je uspjelo i evo trudna sam 14nedelja blizanacke trudnoce.Odmah 3metra od klinike ima hotel.Mi imamo sve pohvale za PRONATAL.

  21. #2621
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    blizanac, hvala ti puno! Ako možeš, molim te, pošalji mi pp sa cijenama IVFa i hotela.
    Čestitam na trudnoći! I ja bi blizance...
    Posljednje uređivanje od martinstoss : 21.04.2011. at 17:11

  22. #2622
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    Btw, u kojem postupku si bila?

  23. #2623
    blizanac avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    104

    Početno

    mi smo radili ivf,kod mog muza spori spermatozoidi,ja sam pitala Danicu kad smo dogovarali koliko ce kostati ona nam je rekla od 2550 do 3000eura,tako je i bilo oko 2700eura jer nismo imali nista za zamrznuti tako da to nismo platili.Mi smo isli autom,mm je nasao neki hotel oko 10min voznje do klinike imali parking besplatno placali sobu 22eura super kupatilo tv extra imali smo u toj cjeni samo dorucak.A u sklopu klinike je hotel pronatal i tu je noc sa doruckom bilo 70eura.Ima jos jedan hotel blizu klinike al neznam kako se zove javim ti sutra mm zna a on je trenutno na putu.

  24. #2624
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    Ok, puno ti hvala, dala si mi sve potrebne informacije!

  25. #2625
    blizanac avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    104

    Početno

    tu smo da pomognemo jedni drugima,sta god te interesuje pitaj tu sam. Pogledaj ovaj hotel gdje smo mi bili zove se U DIVADLA ima na internetu.pozzz

  26. #2626
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    pozdrav cure i dečki,evo danas mi je 11dan stim i konačno su folikuli došli do 18-19mm i večeras u 9 primam štopericu tako da u nedilju u 7.3o sati mi je punkcija,što da kažem produžen nam je boravak ovdje ali nadam se da će nam se isplatititi,vrijeme je stvarno prekrasno tako da smo non stop vani u điru samo da ne mislimo previše o ovome ovdje,super je hotel nam je pun tako da smo se i upoznali s nekima i već nam je lakše kad možemo prepričavati svoja iskustva,
    inače što se tiče hotela pronatallin cijena je ostala ista znači 70 eura za prvu noć a sve ostale su po 6o eura za dvije osobe uključuje se u cijenu i obilati švedski stol za doručak,hrana po obližnjim restoranima i pizzerijama nije skupa tako da za napr.15-2o eura možeš solidno jesti i popiti,misli da ima i jeftinijih hotela u blizini ali eto mi se nekako odlučili za ovaj.pozdrav

  27. #2627
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    opa, hvala na informacijama! Gledam ja sliku te klinike na netu, okruženo sve zelenilom, idila. Znači, kod njih se podrazumijeva da su pacijentima u takvim slučajevima potrebni mir i tišina, samo ovi primitivci kod nas te odmah tjeraju na posao i guraju te u što stresnije situacije.
    Nije ni čudo što taj Pronatal ima tako dobre rezultate. Moj psihić zna za tu kliniku i on mi ju je preporučio..

    Želim ti sve najbolje na punkciji!

  28. #2628
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Opa sretno na punkciji!!
    Olea sto je s tobom?Kakav je razvoj situacije i da li putujes i kad?

  29. #2629
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Vidim da vas tu ima puno sa Praškim iskustvom Zna li itko zašto dr L kaže da se beta radi tek 17 DPT jer koliko vidim u Hrvatskoj je to već 12 ili 14 dan ???

    Naša iskustva sa PFC-om su jako dobra i svakako za preporuku

    Svima koji se spremate na put ili ste već u Pragu veliki pozdrav i puno sreće

  30. #2630
    Nora avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    30

    Početno

    Kia, i ti si PFC čekalica?
    Kad ti je bio ET, tj. kad vadiš betu?
    Ne znam...i meni bi čudno...mislim da želi da izbegne situaciju neke male bete koja ne obećava. Što je sigurno, sigurno 17. dana moralo bi da se zna...meni je rekla da bi tad trebalo da Beta bude preko 200.
    Opa, držim fige..uživaj u prelepom Pragu!
    Cure...pozdrav...

  31. #2631
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Jesam danas je 10 DPT, a beta je 29.4.
    Jučer ujutro popiškila - na testu, tak da mi se čini da mi šanse baš i nisu prevelike
    Cure jel se vama čini da stalno nešto čekate, meni je ovaj ciklus dug kao godina. Prvo sam čekala M (koja je kasnila tjedan dana), pa sam čekala folikulometrije i do zadnjeg nisam znala koliko će folikula biti i kakvih (neki su bili jako veliki a neki jako mali,a prvi dan kod dr L sam se rasplakala jer sam bila sigurna da su mi se sva jajca do Praga porazbijala ), pa čekaj punkciju, pa čekaj da vidiš koliko ih se oplodilo, pa čekaj transfer, pa betu...

  32. #2632
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    Citiraj kia prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam danas je 10 DPT, a beta je 29.4.
    Jučer ujutro popiškila - na testu, tak da mi se čini da mi šanse baš i nisu prevelike
    Cure jel se vama čini da stalno nešto čekate, meni je ovaj ciklus dug kao godina. Prvo sam čekala M (koja je kasnila tjedan dana), pa sam čekala folikulometrije i do zadnjeg nisam znala koliko će folikula biti i kakvih (neki su bili jako veliki a neki jako mali,a prvi dan kod dr L sam se rasplakala jer sam bila sigurna da su mi se sva jajca do Praga porazbijala ), pa čekaj punkciju, pa čekaj da vidiš koliko ih se oplodilo, pa čekaj transfer, pa betu...
    Heh, baš si me nasmijala sa svojim postom. Evo ti malo o mom čekanju: prvo čekala normalnog muškarca, onda čekala 4 godine da se on odluči na bebu, onda je naglo obolio od EDa, pa sam čekala godinu dana da se izliječi, onda ušli u postupak, pa čekamo već 4 mjeseca da se nešto uhvati, sad čekam da mi se ciklus stabilizira...i da, imam osjećaj da stalno nekog vraga čekam, a da život prolazi mimo mene.
    Želim ti da sve bude brzo i uspješno gotovo i da ne moraš više čekat!

  33. #2633
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Citiraj martinstoss prvotno napisa Vidi poruku
    Heh, baš si me nasmijala sa svojim postom. Evo ti malo o mom čekanju: prvo čekala normalnog muškarca, onda čekala 4 godine da se on odluči na bebu, onda je naglo obolio od EDa, pa sam čekala godinu dana da se izliječi, onda ušli u postupak, pa čekamo već 4 mjeseca da se nešto uhvati, sad čekam da mi se ciklus stabilizira...i da, imam osjećaj da stalno nekog vraga čekam, a da život prolazi mimo mene.
    Želim ti da sve bude brzo i uspješno gotovo i da ne moraš više čekat!
    Hvala ja isto želim tebi, a i svim drugim upornim trudilicama na ovom PDF-u

  34. #2634
    Nora avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj kia prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam danas je 10 DPT, a beta je 29.4.
    Jučer ujutro popiškila - na testu, tak da mi se čini da mi šanse baš i nisu prevelike
    Čekaj, malo, ne bih rekla...ako ti je beta 10. dana oko 30, a ona se dupla na 48h, znači 12. dana je oko 60, 14.d. 120 i 16. dana preko 240...što znači da si....
    P.S. Eto, vidiš zašto dr L. kaže da se beta radi kasnije Stresiraš se bez razloga...

  35. #2635
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    pozdrav svima,
    evo mene konačno,do zadnjeg nismo znali kada idemo i jel idemo.
    večeras smo stigli u prag i ujutro je inseminacija.Ne polažem neke nade jer imam samo jedan folikul.
    odlučila sam da se odmah vraćamo kući pa kako bude.slabo sam reagirala na stimulaciju i šanse su male.
    Kako god da bude nema odustajanja.
    sretno svima

  36. #2636
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Dobro jutro,ali ovo je stvarno rani cik zore,dakle NE MOGU DA VERUJEM,nakon 18 godina iscekivanja da vidim i tu famoznu drugu crtu na testu ja je jutros videla i ona je stvarno prisutna i nikako da je se nagledam,sta da vam kazem cure moje i smejem se i placem,a bila sam ono vec stvarno u 99%da nema nista i jutros radim i ono plasljivo bacam blik al vec gundjam, ma znala sam,ma nema nista,pripremam sebe i imam sta da vidim!!!

    danas je tacno dve nedelje od transfera a betu vadim u utorak,javim naravno sta i kako dalje.....ljubim vas sve za dobro i stvarno uspesna uskrsnja jutra i puno poitivnoh praskih plusica!!!

  37. #2637
    Nora avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    30

    Početno

    Aaaaa, Gogo....jeeee....
    Divna vest, divno jutro!!! (vidiš i da ja ne mogu mnogo spavati ) Baš si mi ulepšala jutro! Čestitam!!!!!
    Super, super...još jedna PFC trudnica...oduševljena sam!

  38. #2638
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    GOGA!!!!Ma bravo,stoputa bravo!!!!Vidis!!Toliko si se bojala,te cike ispuhane,te ovo te ono...a primila se mrvica!!
    Cestitke,ma sto,tisucu cestitaka!!Sad jos da beta kaze svoje i nema vece srece!!Bravo PFC!

  39. #2639
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Nora napisala je Kia da vadi betu 24 aprila..mora da si ipak trudna unatoc minusu na pish testu Sve pet!

  40. #2640
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Olea ovo je za tebe i muzeve decke:http://www.youtube.com/watch?v=N3PBJIZDIZg
    Sretno sa inseminacijom!

  41. #2641
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Goga čestitam od srca!
    Baš lijep način za početi dan! Držim fige za lijepu betu!

    I da uskoro sve cure s ove teme na ovaj način započnu dan.

  42. #2642
    Nora avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Nora napisala je Kia da vadi betu 24 aprila..mora da si ipak trudna unatoc minusu na pish testu Sve pet!
    Ajoj....blesave mene, ja razumela da joj je Beta hcg 29,4...
    Sela, još uvek nisam radila pi pi test...ne mogu ni da zamislim koliko ću tek biti zbunjena i izgubljena ako budem ugledala dve crte...))

    Gogo, ne skidam kez sa lica....Baš sam srećna zbog tebe!!!)))

  43. #2643
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala vam cure nalvise na svetu,eto ja kao pokusavala malo da odspavam od jutros.....ali mogu da zaboravim,to se misli samo roje,smenjuju ,al ko ce jos spavati imacu vremena na pretek da se naspavam!!!
    NORA draga tako bi volela da budes u mojoj situaciji i isto tako budes i zbunjena i sludjena i sve ,sve pozitivno ti zelim,kao i Kii i Seli, Bebani ama svem curama koje su u Pragu bile ili idu a i sire naravno
    Od simptoma zaista nista i ne opterecujte se kao sto sam i ja al znam da je lako sada reci i kao nesto pametovati i ne pokusavam ali dakle stvarno nema pravila,sem sto mi se spavalo u podne imala sam malo problem sa disanjem,jednostavno dodjem u situaciju da kao nemam vazduha,posebno ako setam i pricam,bas ono moram duboko da uzdahnem da bih dosla do vazduha.....drugo nista sto bi se pripisalo trudnickim simptomima!!!

    Ljubim vas sve puno ,puno i drzim vam fige i zelim lepe Uskrsnje praznike!!

  44. #2644
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Patuljchica tebi isto zelim ogroman + ,zasluzila si ga i te kako!!

    Opa puno srece na punkciji sutra i puno js!!

  45. #2645
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Nora e da ne ocekujem m sad bi ja rekla za sebe ono sto sam tebi!!

  46. #2646
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Goga juhuuuuuuuuuuu čestitam baš si mi popravila jutro

    Nora ajmo to pripisat trudničkoj zbunjenosti

    Olea držimo fige da uspije, i ne zaboravi da je za trudnoću dovoljan samo jedan folikul i jedan spermij

  47. #2647
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    gogaaaaaaaa toooooooo bravo baš sam sretna da je i tebi što kažeš nakon toliko godina prikazan plusić bravoooooo,

    olea držim ti fige da uspiješ
    nora bravo to bi moglo biti to
    puno pozdrava iz praga

  48. #2648

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Goga vidis ko ceka taj doceka,jako mi je drago da si vidjela 2 debele crte to je nesto posebno.
    Beta ce bit velika u to ne sumnjaj

  49. #2649
    Nora avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj goga69 prvotno napisa Vidi poruku
    NORA draga tako bi volela da budes u mojoj situaciji i isto tako budes i zbunjena i sludjena i sve ,sve pozitivno ti zelim,kao i Kii i Seli, Bebani ama svem curama koje su u Pragu bile ili idu a i sire naravno
    Hvala, draga, novopečena trudnice...baš mi znače tvoje reči podrške
    Sela hihihi...malo ti, malo ja...ako nam uspe, uvešćemo i ovaj naš, takozvani izgubitis u trudničke simptome...
    Kia ima još do 29.4. stvarno mislim da si rano uradila test...
    Cure, navijam silno za sve...nekako baš osećam priliv pozitivne energije...

  50. #2650
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Nora kod mene je PMS izgubitis momentalno,ali kod tebe trudnice,to necemo tako zvati-zvat cemo trudnicka opustenost!
    Posljednje uređivanje od Sela : 23.04.2011. at 11:30

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •