Stranica 5 od 56 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 2768

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #201
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Draga Goga imas se jednako pravo nadati kao i sve zene i djevojke koje su ulozile cijelu sebe u ostvarenje zelje za bebom!!Da nema te nade ne bi se svijet radjao i vrtio iznova i iznova!Sretno sa betom i da bude-trudnicka!
    Ja sam se upravo vratila sa UZV u Viliju i sve je ok kod mene,nema iznenadjenja a to je ono bitno jer svako malo me nesto klepne po glavi.

  2. #202

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Želim ti svu srecu da bude plus. Ja nisam još bila u toj situaciji
    al imam osjecaj da to cekanje od transfera do bete covjeka izludi.
    U svakom slucaju drži se!

  3. #203
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    hvala najlepse na zeljama......svima zelim isto puno plusica!!

  4. #204
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    cure moja,ja vam idem,sve je spakirano,jos zadnje pospremanje i idem njonjiti iidemo!!!Nadam se da se vracam trudna,pa makar 14 dana,ali dolazim . Sretno svima!!!Mislim na vas,i zelim svima da ovo bude zadnji put!!!

  5. #205
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj amaria 23 prvotno napisa Vidi poruku
    cure moja,ja vam idem,sve je spakirano,jos zadnje pospremanje i idem njonjiti iidemo!!!Nadam se da se vracam trudna,pa makar 14 dana,ali dolazim . Sretno svima!!!Mislim na vas,i zelim svima da ovo bude zadnji put!!!
    Sretno!!!

  6. #206

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    24

    Početno

    Sretno svima !!!

  7. #207
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Puno srece i naravno bebice!!

  8. #208
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    amaria sretno do neba u Pragu i pojedi komadic torte za mene
    sretno i svima ostalima u pohodu na naš dragi Prag

  9. #209
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Mi se vratili puni ugodnih dojmova iz Praga što se tiče i grada i same PFC. Trasfer je bio u petak,vratili smo dva 96 satna embrija,kaže dr.L skoro blastice u moj embrij od 12.2! Sada preostaje čekanje do bete 18.10.
    I dalje uzimam terapiju i osjećam se dobro.
    Vidim da je gore krenula druga ekipa,
    anamaria23 sretno,
    goga69 skupa smo u sretnom iščekivanju,
    lua broji još sitno,
    a mare41 već pakira kufere
    Drage moje,hvala na podršci i vibricama! Sela,gričanka i sve ostale To mi puno znači!

  10. #210
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    glacova i goga, sretno vam iščekivanje!
    rose, držim fige za sutra

  11. #211
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    glacova, sretno!

  12. #212
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    glacova i goga, sretno vam iščekivanje!
    rose, držim fige za sutra
    hvala puno...samo neznam zasto ne idu svi moji odgovori na forumu,jer postoji neka caka ili je to zato sto sam nova na forumu,stvarno mi je blam,pisem ko luda i odgovaram na pitanja a na kraju nista od toga!!

  13. #213
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    mene ovo stvarno vise izludjuje....HOCE LI NEKO VEC STAVITI MOJ POST DA I DRUGI VIDE ILI??????

  14. #214
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    goga tvoji postovi idu sporije jer si nova,mora ih pregledati neko od moderatora,a kako oni nisu stalno na forumu to ti ide malo sporije!

  15. #215
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    a i forum jako šteka već 3. dan pa i tu ide sporije, i, jeste se srele vas 2 u pon? Sretno objema.

  16. #216
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Citiraj goga69 prvotno napisa Vidi poruku
    mene ovo stvarno vise izludjuje....HOCE LI NEKO VEC STAVITI MOJ POST DA I DRUGI VIDE ILI??????
    draga goga69

    dobro došla na naš forum i brzo uspjela ostvariti svoju želju

    žao mi je što si sa svojim postovima toliko čekala,
    no kako piše i u pravilima foruma, svim novim korisnicima se nekoliko prvih postova odobravaju od strane moderatora

    preporučujem još jednom da se pravila foruma pročitaju već prilikom registracije kako bi bilo manje nedoumica i nesporazuma (i vikanja )

    također sam već više puta i po različiti topicima ovdje na ovom pdf-u napisala korisnicima da je takvo pravilo uvedeno zbog neugodnosti koje su se događale kada bi se ljudi registrirali samo radi spamanja foruma i vrijeđenja drugih korisnika...i dok bi moderatori ili administratori došli, već bi bilo jako ružnih, uvredljivih...da ne kažem gnjusnih postova.
    dakle takvo je pravilo uvedeno radi ... i vaše i naše zaštite

    obično sam u istim postovima naglašavala i činjenicu da smo mi moderatori samo volonteri koji imamo svoje poslove, živote i privatne obveza, kao i svi vi drugi, te da nismo u mogućnosti biti stalno na forumu...zbog toga smo u više navrata molili za strpljivost i razumijevanje
    posebice je trenutno tako jer forum iz nekog razloga šteka /spor je ili se na njega čak ne može logirati/
    tako niti meni nije dopustio pregledati i odobriti nove postove u prilikama kada sam mogla do kompa od subote na ovamo
    (evo, npr. jutros sam uspjela odobriti postove nešto prije 7h, i nakon toga, do sada nisam uspjela poslati ovu poruku)

    još jednom žao mi je zbog čekanja, ali nadam se i razumijevanju
    a konkretno ti ćeš, jer si u međuvremenu doista napisala dovoljno postova, nadalje moći direktno postati postove

  17. #217
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Helou,konacno sam uspjela otvoriti forum;i sta vidim???!!!!Glacova,WOW!!!

    za oba dva!!!!

  18. #218
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Helou,konacno sam uspjela otvoriti forum;i sta vidim???!!!!Glacova,WOW!!!

    za oba dva!!!!
    Tako sam naručila! Moraju biti dvije cure!

  19. #219
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Goga,mi smo ti bili 27. od 9 do 11h u PFC,ne znam da li ste i vi bili u to doba,ali činjenica je da su taj dan i u petak kada je bio transfer i bili samo parovi s našeg govornog područja što sve govori o našem zakonu!
    MM i ja smo stvarno zahvalni predivnom timu iz PFC i njihovom trudu,ali ta činjenica jako rastužuje!

  20. #220
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj glacova prvotno napisa Vidi poruku
    Goga,mi smo ti bili 27. od 9 do 11h u PFC,ne znam da li ste i vi bili u to doba,ali činjenica je da su taj dan i u petak kada je bio transfer i bili samo parovi s našeg govornog područja što sve govori o našem zakonu!
    MM i ja smo stvarno zahvalni predivnom timu iz PFC i njihovom trudu,ali ta činjenica jako rastužuje!
    da to je ipak to...dok sam ja bila na transferu vi ste pricali sa mojim partnerom u cekaonici, on je iz N.Sada,a mi se ustvari nismo ni videle,jer ste posle vi bili kod doktorice dok sam ja pa cekalöa prijem kod nje...samo sam vas videla kada ste izasli iz njene ordinacije!!! Pa nista Glacova mozda nam se stvarno ovaj put isplati a i Prag izgleda veoma lepo i mozda i delotvorno!! ja cu ujutru jedan testic kucni da uradim,pa ako je i prerano i nista ne pokaze da se ipak koliko toliko pripremim i na negativan ishod!!!
    veliki pozdrav!!

  21. #221
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    razmišljamo o Pragu....pa me zanima jel ima netko iz Osijeka na ovoj temi ko ide u Prag?

  22. #222
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Samo da vam posaljem lip pozdrav iz Praga! Bili na kavi sa milivoj i njegovom milivojkom,i stvarno su super,samo da znate!!Ima nas ovdje ko u prici,danas cemo vidjeti kad je punkcija,pa Boze pomozi!!!

    Marta- milivoj ti je iz osjeka!!

  23. #223
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    amaria, držim fige, i rekla bih da se vidimo uskoro

  24. #224
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    milivoj je trenutno u pragu već duže......
    treba mi netko ko ide samo na postupak tamo, a početak (pripremu) obavlja tu kod nas

  25. #225
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    goga,moj savjet ti je da još ne radiš test!
    Po njihovim pravilima ti bi trebala raditi test čini mi se tek 14.10.
    Danas ti je debelo prerano!

  26. #226
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    m arta ovisi kakve pripreme ti trebaju,tj. koji postupak?

  27. #227
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Sela, jedna pp čeka da isprazniš inbox, bar tako piše (iako ovom forumu nije zadnjih dana ništa za vjerovat )

  28. #228

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Cao cure,

    da li moze neka od vas da mi kaze koji su prvi simptomi trudnoce (dok cekas na betu) ali sa doniranom jc?

  29. #229
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Citiraj ZAUZETA prvotno napisa Vidi poruku
    Sela, jedna pp čeka da isprazniš inbox, bar tako piše (iako ovom forumu nije zadnjih dana ništa za vjerovat )
    Uff,sorry draga,nemarna sam...

  30. #230
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    AkiS malo zbunjuje tvoje pitanje...sve je isto bez obzira jel je trudnoca sa doniranom jajnom stanicom ili vlastitom,ako je trudnoca..a simptomi su -povisena beta!

  31. #231

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Sela,
    mislila sam pre vadjenja bete.
    Kada sam radila ivf od stimulacije pa do vadjenja bete sam imala simptome (bolne grudi, tezina u donjem stomaku..), ali nista. Sada sam radila oplodnju doniranim jc i nemam nikakve simptome, osim sto cesce idem da piskim, nema bolnih grudi, a danas je 10 dan od et. Zato sam pitala?

  32. #232
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    AkiS, češće mokrenje-kažu da je to dobro, bolne grudi su obično od utrogestana, u kojoj klinici si bila? Prag preporuča betu relativno kasno, al neki testić bi mogla napraviti za 2, 3 dana.

  33. #233

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Mare41, radila sam na PFC-u kod dr.Sonje i samo reci hvale imam, zaista su sjajni od same organizacije, pristupa i dostupnosti. Oni preporucuju vadjenje bete 17 dan od et.

    Ovo cekanje mi stvarno tesko pada, neizvesnost...nadam se da razumete. Stalno osluskujem svoje telo i trazim neke simptome da je sve u redu. Znam da je sve individualno i da ne mora da znaci da moram da imam bas nikakve simptome a da beta bude pozitivna. Samo sam htela da podelite svoja iskustva sa mnom, da mi malo olaksate :D

    Poljubac za sve

  34. #234
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    ja sam izgleda najbolja,ja vec jutros uradela test i to onaj kucni i to 8-og dana od transvera....i naravno nista,a mozda i nije nista,videcemo.........
    pozdrav svima i velika cmoka za vise strpljenja!!!

  35. #235
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    AkiS, pitaj rađe na temi Nakon transfera, mi smo tu još uvijek uglavnom ili u fazi čekanja postupka ili imamo čekalice bete. Slobodno pitaj (i čitaj) na drugim temama.
    goga, ja bi ipak rekla da je to preprano, strpi se još malo pa ponovi.
    Svima nam najteže pada čekanje bete, osluškujemo, razmišljamo, al čekati moramo. Držim vam fige.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 05.10.2010. at 18:23

  36. #236
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    goga kako rekoh prerano je još za bilo što!
    AkiS dobro došla u klub! I ja ti ćekam betu nakon donacije i za sada osim bigg bubis i tu i tamo neki osjećaj dole nemam drugih simptoma. Isto je bilo i kad sam radila IVF. Pričekaj betu,to je najbolje!

  37. #237
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    znam Glacova da je prerano al mogu ti reci da se mnogo rasterecenije osecam,jednostavno sad sam u fazonu iscekivanja menzisa a ako pa bude obrnuto(daj boze)....dobrodoslo!!!

  38. #238

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Gogo, jako dugo pratim forume, od doktora, kutka i sad rode......napomenucu samo da nikada nisam bila trudna i da je ovo moje vidjenje "kucnih testova": na njima pise da su osetljivi preko bete 25 ali druga crta se pojavljuje tek preko 200, a to ti je od prilike 14-15 dan od et. Ne gubi nadu. Ja ga necu ni raditi, cekam 17 dan kako mi je receno.

    poljubac

  39. #239
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    amaria, držim fige, i rekla bih da se vidimo uskoro
    nadam se da cemo se vidjeti!!!jedva cekam

  40. #240
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Slatko je osluskivati sebe jer nam takozvani simptomi ucvrscuju vjeru u uspjeh postupka,ali uglavnom je ipak beta najbitnija..Simptomi bi trebali biti kao neka razbibriga i zanimacija dok se ceka beta da nam ne poklekne duh i nada...ja to tako gledam sada.
    AkiS ti si jos jedna koja je prezadovoljna PFCom...sto ti ljudi tamo rade???!!Da li netko zna kolika je uspjesnost te klinike,znam da su novi,ali jesu li negdje izbaceni rezultati od njihovih pocetaka?

  41. #241

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Meni je dr.Sonja rekla da je kod njih uspesnost 50% (sa doniranom jc), za klasican ivf ne znam. Za FET je 20%.

  42. #242
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Nama je Mirna rekla da im je uspješnost 50-55%,ali ne umanjujući njihove rezultate,treba imati na umu da oni imaju i donacije!

  43. #243
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    glacova, moram priznat da ne kužim tvoju rečenicu, takva visoka uspješnost je kod donacija, a inače je niža, kao i drugdje

  44. #244
    goga69 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    141

    Početno

    cure ne zelim vas razocarati ali meni je dr Lazarovska rekla da su sanse (pricam za mene)samo oko 15%,misleci pri tom zbog godine proizvidnje,moje,ha,ha!!

  45. #245
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    goga, pričamo o uspješnosti doniranih postupaka, a inače je niže

  46. #246
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    glacova, moram priznat da ne kužim tvoju rečenicu, takva visoka uspješnost je kod donacija, a inače je niža, kao i drugdje
    Taj podatak mi je prenio mm nakon razgovora s Mirnom dok sam ja bila na transferu! Tko zna što je on pitao i što mu je ona odgovorila! Ah ti muški!

  47. #247
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mozda sam malo tupasta ali zasto je razlika izmedju uspjesnosti postupaka kod donacije i obicnog IVFa/ICSI?U oba slucaja se vracaju najbolji embriji..Ako i je razlika zasto je tako velika?
    Mozda je pod termin donacija uvrstena i donacija sperme?
    Posljednje uređivanje od Sela : 06.10.2010. at 09:56

  48. #248
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    I sretno Mare41!!!!

  49. #249
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Sela, kad kod nas koka zametak u startu bude dobar, ali ubrzo negdje zglajza . A donirani puca od zdravlja i mladosti

  50. #250
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    To bih shvatila Tiki_ada samo starije koke idu na IVF u Prag,ali na IVF tamo idu i mladje koke pa u usporedbi sa donacijama postoji razlika u uspjesnosti.Ma dobro,nema veze....Ja sam duhom vec tamo..pusica

Stranica 5 od 56 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •