Stranica 1 od 56 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2768

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #1
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno Potpomognuta u ČEŠKOJ

    drage moje
    otvaram novu temu

    molim vas budite:
    - sažete
    -informativne


    molim vas nemojte:
    - vibrati (za to imate odbrojavanje)
    -chatati jer ćemo svaki chat brisati bez upozorenja


    SRETNO SVIMA
    Posljednje uređivanje od MIJA 32 : 05.08.2010. at 22:46

  2. #2
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Mislim da bi osim ovog sazetka bilo dobro staviti i sazetak za http://www.pragueivf.com/sr/uvod/ jer u zadnje vrijeme znatan dio forumasica i njih kontaktira i odlazi kod njih.

    Pa predlazem da forumasice koje imaju iskustvo s PFC napisu sazetak kao sto je ovaj gornji koji je stavila Mija32, a sazela tuzna.
    Ja samo moram reci da se ne slazem s tvrdnjom da Danica "uzasno lose radi svoj posao" i da smatram da to ne treba biti dio gornjeg sazetka.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Potpisujem tvoj post Mia, u cjelosti, i dodajem novi Pronatalov cjenik (više i nije nov, na snazi je od 01.03.2010... dakle ovaj iz posta od Tužne nije važeći!):

    Donacija jajne stanice (Uključuje eventualni ICSI i kryokonzervaciju
    preostalih embrija. Donatorka se bira prema zahtjevima
    primatelja. UTZ (ultrazvuk), praćenje levela hormona
    i medikamenti nisu uključeni.) 4.500 EUR

    Standardni IVF ciklus 1.500 EUR
    (Medikamenti i kryokonzervacija preostalih embija nisu
    uključeni, monitoring (ultrazvuk i nivo hormona)
    nije uključen)



    Kompletni IVF ciklus
    (kompletni monitoring uključen,medikamenti nisu uključeni 2.200 EUR

    Transfer doniranih embrija 1.450 EUR

    Kryokonzervacija 220 EUR
    (sperme, embrija, jajnih stanica)

    Transfer zamrznutih embrija 450 EUR
    (koristeći Transfercatether-Echotip)

    MESA/TESE 1.000 EUR
    (anestezija uključena)

    Histerosokpija (bez anestezije) 200 EUR
    Histeroskopija (sa anestezijom) 300 EUR

    ICSI 300 EUR
    (do 10 oocyta, svako dodatno 20 EUR/USD)

    Asistirani hatching 250 EUR
    Inseminacija 200 EUR
    FISH (Spermiji) 800 EUR
    Donacija sperme 200 EUR
    Redukcija 320 EUR
    Medikamenti prema indikaciji 800-1.500 EUR

    Trensfer blastocista
    (Produžena kultivacija) 300 EUR
    (korištenje Transfercatether-Eshotipa uključeno,
    IVF ciklus nije uključen)

    PGD pomoću FISH metode, biopsija 2.000 EUR
    i laboratorijski postupci, produžena kultivacija
    (ISCI nije uključen, punkcija i anestezija i
    Transfer embrija nisu uključeni)

    SANATORIUM PRONATAL
    Na Dlouhé mezi 4 / 12
    Praha 4 – Hodkovičky
    147 00
    tel.:261 711 606
    fax:261 711 585
    www.pronatal.cz



    LIJEČNICI:

    Doc dr T. Mardešić e-mail: pronatal@mbox.vol.cz
    MUdr J. Slamova

    KONTAKT OSOBA:

    Danica Vignjevič
    tel. 00 420 261 711 606
    mob. 00 420 724 291 087
    e-mail sanatorium.pronatal@seznam.cz
    Posljednje uređivanje od MIJA 32 : 25.08.2010. at 22:13

  4. #4
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Evo ja javljam info za Prague Fertility Centre (PFC):

    Adresa klinike koju vodi Dr. Lazarovska je:

    Prague Fertility Centre
    ul. Milady Horákove 63
    170 00 Praha 7

    Njihova kontakt osoba:
    Mirna Turčinović
    mirna@pragueivf.cz

    Hoteli koji su u blizini klinike (u istoj ulici i koje Mirna može rezervirati):

    http://www.guideprague.com/belvedere...ere-prague.php
    http://www.hotelcapri.cz/en/hotel.html

    Cjenik:
    MPO metoda

    DONACIJA JAJNE STANICE - transfer svježih embrija
    Donacija jajne stanice - ET u istom ciklusu 3.800 Eur
    Uključuje ICSI, eventualnu kryokonzervaciju preostalih embrija, kultivaciju do 3 dana

    DONACIJA JAJNE STANICE - putem kryokonzerviranih embrija
    Donacija jajne stanice - ET nakon odmrzavanja dobivenih embrija 1.800 Eur
    Prethodna kryokonzervacija sperme 200 Eur
    Uključuje ICSI, zamrzavanje/odmrzavanje embrija, kultivaciju do 3 dana

    DONACIJA EMBRIJA - transfer svježih embrija
    Donacija jajne stanice 3.800 Eur
    Donacija sperme 400
    Uključuje ICSI, eventualnu kryokonzervaciju preostalih embrija, kultivaciju do 3 dana

    DONACIJA EMBRIJA - putem kryokonzerviranih embrija
    Donacija jajne stanice 1.800
    Donacija sperme 400
    Uključuje ICSI, zamrzavanje/odmrzavanje embrija, kultivaciju do 3 dana

    DONACIJA SPERME 400

    Kryokonzervacija
    Kryokonzervacija embrija 200
    Kryokonzervacija jajne stanice 400
    Kryokonzervacija sperme 200
    Transfer kryokonzerviranih embrija 600

    IVF CIKLUS 1.600
    ICSI - do 10 jajnih stanica 400
    svaka jajna stanica preko 10 30
    PICSI - do 10 jajnih stanica 900
    NOVO!!! svaka jajna stanica preko 10 80
    Obavezne intervencije
    Anestezija 100
    Spolno prenosive bolesti test (HIV1,2; HBV, HCV, BWR) 80

    Medikamenti po indikaciji 800 – 1300
    Konzultacije 100

    Opcijske MPO metode
    Kultura blastocista 300
    Potpomognuta nidacija (gniježđenje) 300
    PGD/PGS (spolno prenosive bolesti, translokacije i aneuplodije) 2.200

    Dr Lazarovska je vrlo ljubazna, susretljiva i srdačna, a embriolog je došao iz Pronatala, s dugogodišnjim iskustvom u MPO-u.
    Ostalo osoblje, uključujući i Mirnu je također vrlo susretljivo i ljubazno, a komunikacija koja se odvija preko Mirne (e-mailom) je vrlo brza. Imaju suradnju s privatnom klinikom u Zagrebu gdje se mogu obaviti potrebne konzultacije, UZV i pripreme (za one koji ne idu nekom drugom MPO doktoru).
    Sve pohvale PFC klinici.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 06.08.2010. at 10:17

  5. #5
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Bog cure!!

    Malo sam zbunjena citam ovo za PFC,sto ovo znaci,ja te ponude neman na svome cjeniku,jel to nesto novo ili?!Potpomognuta nidacija (gniježđenje) 300
    Cula sam se dr. L,u vezi mutacije MTHFR C677T, da da i to imam,uza sve,rekla da nije to neki problem,imala sam neka pitanja u vezi PGD,i hiperstimulacije pa me smirila,stvarno je super ,ali super super i super zena,covijek a potom i doktor.malo sam se smirila,biti ce ovo za mene burna jesen...jedva cekam da vidim sto nam jesen donosi...nadam se samo pozitivne bete to je jedino sto zelim svima...ako mi mozete odgovoriti za ovo gnjezdjenje,to neman pojma,kad sve placam ako sve bude ok i to bi platila samo da mi se ugnjezde i ne micu iz mene 9 mj...dali to sa laserom rade?! Nesto sam nacula ali nisam znala da ima to i PFC mislila sam da to postoji samo u Milanu! Hvala unaprijed...pusa

  6. #6
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    amaria, evo link na potpomohnuta nidacija (assisted hatching) http://forum.roda.hr/threads/53921-a...isted+hatching
    a ovo su cijene koje je Mirna objavila na ovim stranicama

  7. #7
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    mare hvala stvarno,sad znam jos manje,hahahahh!!! puno hvala u svakom slucaju...pusa svima.

  8. #8
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    cure evo da vam se javim da i mi počinjemo sa pikanjem 13 ovog mjeseca i moram priznati da sam uzbuđena i da jedva čekam ,može li mi neka objasniti koji dc je punkcija i koji dc je transver znam da nije nikom isto ali eto da bar znam odprilike kako to ide,mi ćemo ići s autom,imamo navigaciju pa mislim da nam neće biti problem doći.puno pozdrava praškim trudnicama

  9. #9
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    meni je doktorica L. napisala kako odlazak kod njih najcesce 11 dan stimulacije.a sad tocno kad je punkcija i transfer ja neznam....sve ovisi...i mi cemo autom,pocela sam traziti stan.mi sljedeci mjesec krecemo,samo molim Boga da menga dodje na vrijeme dda ne kasni jer u 7 mj. je nije bilo,nadam se da ce sad redovito doci,iskreno se nadam...toliko sam vec uzbudjena...jedva cekam...

  10. #10
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    venera, jel sutra beta? Ne smijem ovdje vibrati, al napeto čekam...Jel pao test?

  11. #11
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    ja sve cirkam da mozda nije objavila radosnu vjest? Pokusavam naci decapeptil 3.75 mh,pa nigdje,sad sam nasla u ljekarni Frebel na dolcu,pa cu u ponediljak ih ponovno nazvati i u srijedu poci po to..tako nekako planiram,majko moja peripetija,prezvala sam 30 ljekarni dok nisam nasla,ovu sam nekako za kraj ostavila... glavno da sam nasla...samo da nam se venera cim prije javi...jedva cekam pozitivne bete nasih prazanki...

  12. #12
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    oprostite na upadu…samo obavijest
    Otvorile smo novi topic MPO trudnoća nakon svega pa vas pozivamo da ga posjetite, pročitate uvod i da nadalje tamo pišete svoje trudničke probleme i pitanja, kao i da bodrenje, slavlje te razmjenu osjećaja i stanja tijekom postupka i iščekivanja rezultata nevezanog za kliniku u kojoj se liječite dijelite na temama Odbrojavanje, Nakon transfera ili nekoj sličnoj.
    Hvala

  13. #13
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Nadam se da će se venera javiti.....
    opa i pretorija-čini mi se da ste vi prve ljetne putnice, a na jesen kreću kolone, sretno!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Od mene nazalost nista jer sam zaradila polip izgleda od estrofema jer kad sam bila u PFC na konsultacijana sve bilo ok
    a 12 DC su mi pronasli taj polip i tako sam prestala sa estrofemom i sada se moram polipa rijesit pa cemo vidit sta dalje.

    Molila bih ako je neka od vas imala ovako nesto da se javi,Jer se bojim da se isto ne ponovi sa ponovnom stimulacijom endometrija sa estrogenima.
    a meni ih treba dosta jer sam u menopauzi.

  15. #15
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    pretorija, ja sam imala polip, zapravo 2, a i sad su sumnjaali pred Prag da je 3., pa ipak nije bio. Ja sam išla na histeroskopije privatno, jer imaju mini histersokop koji može ukloniti polip bez anestezije, kao što se radi u bolnici, traje 20-tak minuta i normalno se funkcionira nakon toga. Javim na pp ako te zanimaju detalji.

  16. #16
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj pretorija prvotno napisa Vidi poruku
    Od mene nazalost nista jer sam zaradila polip izgleda od estrofema jer kad sam bila u PFC na konsultacijana sve bilo ok
    a 12 DC su mi pronasli taj polip i tako sam prestala sa estrofemom i sada se moram polipa rijesit pa cemo vidit sta dalje.

    Molila bih ako je neka od vas imala ovako nesto da se javi,Jer se bojim da se isto ne ponovi sa ponovnom stimulacijom endometrija sa estrogenima.
    a meni ih treba dosta jer sam u menopauzi.
    Meni su u jednom postupku otkrili miom koji se nije vidio dokle god se endometrij nije zadebljao s estrofemom. A i tada ga nisu vidjeli svi doktori, no bio je tu i sto je najgore bila je to neka vrsta koje je onemogucavala zacece.
    Kada sam to cula bila sam jadna i razocarana jer sam vjerovala da ce bas taj postupak biti dobitni, no prekinuli smo pripremu, otisla sam na histeroskopiju, rijesila se mioma i u slijedecem postupku uspjela)
    Razmak izmedju postupaka mi je bio skoro godinu dana, ali to je bilo zato sto sam imala neke bakterije kojih se nikako nisam mogla rijesiti, inace bi mogla ici u postupak nakon 2-3 mj. (kako su mi rekli).

    Ne znam sto znaci da koristis puno estrofema. Ako ti ista znaci ja sam koristila 3x2, da bi na kraju zavrsila i na 4x2. Rekli su da sam medju rijetkima koja koristi te doze, pa se nadam da sam te barem malo utjesila s ovom informacijom.)

    Sretno dalje!

  17. #17
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    alo cure i ja sam pikalica,danas mi je 20 dc i primila sam u 13.30 prvu inekciju decapaptyla,tako sad svaki dan dok ne dobijem m a onda ćemo viditi kako dalje,uglavnom poslala sam emeil danici u pronatal da sam počela sa stimulacijom i da mi napiše koje nalaze trebam doniti sa sobom i ona mi je dosta brzo odgovorila i napisala sljedeće.
    KOMPLETNA KRVNA SLIKA SA DIFERENCIJALNOM FORMULOM LEUKOCITA,
    KRVNA GRUPA SA RH FAKTOROM,
    JETRENE PROBE,
    URINO KULTURA,
    EKG,
    NALAZ NA PRIJENOSNE BOLESTI
    HIV,HEPATITIS B I C,SIFILIS
    i s obzirom da nam treba don.sperma da opišem karakteristike koje nam trebaju kod donora, ja sam opisala karakteristike (boja kose ,očiju i krvnu grupu)mm,tako da se sad već tribam polako pripremati za prag i ovaj put kao nikad jedva čekati da dobijem m i da krenemo

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Hvala puno mare41 i mia
    bas ste mi ulile nadu za dalje ja sam bila u probnom ciklusa sada na srecu tako da moju donorku nisu stimulirali
    tako sad cekam ciklus i nadam se da ce polip otic mozda sam ako ne onda sta se mora mora mozda i kod mene bude kao kod mie.

    mare41 hvala na prijedlogu ali ja ne zivim stalno u Hrvatskoj dosli smo samo zbok Praga a dr,Laz mi je napisala da moram bit na inekcijama posle vadenja polipa i ja bi onda opet imala probni ciklus prije pravoga a to mi je previse da ostanem ovdi u Hr.
    tako sad idem natrag za Afriku pa cu vidit sta dalje.

    ja sam koristila 3x2 tab estrofema mislila sam zbog menopauze da je to puno vise nego vi koje imate normalni ciklus
    Jos sam razmisljala i o flasterma estrogena mozda bi mi to vise odgovaralo ako neko ima iskustva nek javi.

  19. #19
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj pretorija prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam koristila 3x2 tab estrofema mislila sam zbog menopauze da je to puno vise nego vi koje imate normalni ciklus
    Jos sam razmisljala i o flasterma estrogena mozda bi mi to vise odgovaralo ako neko ima iskustva nek javi.
    evo mene opet. za pocetak - ne brini!
    moj ciklus je sve, samo ne normalan. jedna od dijagnoza je i preuranjena menopauza.
    zaboravila sam napisati da sam ja uz 4x2 estrofema koristila i estraderm tts100 flastere (mjenjanje 2x tjedno).
    naravno uz to i utrogestan pred transfer, a uzimala sam od pocetka ciklusa i prednizon i andol 100.
    svu tu terapiju odredio mi je dr. mardesic.
    prednizon i andol sam uzimala u zadnja 2 postupka, prije toga ne (prije su bila 4 postupka).

    isla sam i na ispitivanje vitamina i minerala pa sam rekla da sam u postupku i onda su mi preporucili choline&inositol, vitamin e, omegu 3, pregnital. to sam sve uzimala do transfera, a nakon transfera sam nastavila od vitamina s omegom 3, pregnitalom i magnezijem 300 direktom koji toliko ne utjece na probavu (sumeci mi je bio katastrofa).

    sretno!

  20. #20
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Mia ,di si isla na ispitivanje vitamina i minerala?!Ja danas isla na dogovor u ZD za genetsko savjetovanje,pa je rekla kad sam pred postupak i kad je vidila da sam svega svjesna sto me ceka,rekla da nema potrebe ici,samo mi je rekla kad dodjes iz Praga da se odmah javim nakon pozivitivne bete da krenem sa niskomolekularnom heparinom.i to ako Bog da cijelu trudnocu!!Eto u cetvrtak idem po ljekove i to je to...pusa svima

  21. #21
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj amaria 23 prvotno napisa Vidi poruku
    Mia ,di si isla na ispitivanje vitamina i minerala?!Ja danas isla na dogovor u ZD za genetsko savjetovanje,pa je rekla kad sam pred postupak i kad je vidila da sam svega svjesna sto me ceka,rekla da nema potrebe ici,samo mi je rekla kad dodjes iz Praga da se odmah javim nakon pozivitivne bete da krenem sa niskomolekularnom heparinom.i to ako Bog da cijelu trudnocu!!Eto u cetvrtak idem po ljekove i to je to...pusa svima
    U Twin lab savjetovaliste. Cuj meni ti to vitaminsko-mineralno savjetovaliste ne izgleda toliko ozbiljno kao genetsko savjetovaliste, ali eto probala sam i nemam pojma je li to imalo ikakvog utjecaja ili nije. Ja volim vjerovati da nije odmoglo i da je barem malo pomoglo. Inace i Twin lab, ali sam sada vec vidjela i drugi proizvodjaci vitamina znaju imati besplatne provjere vitaminsko-mineralnog statusa po ljekarnama pa predlazem da pitas kod sebe u nekoj ljekarni imaju li i kada takva ispitivanja. U ljekarnama su ispitivanja manjeg obujma i besplatna (naravno preporucit ce ti sto da kupis), a u Twin lab savjetovalistu je opseznije i kosta 100 kn.

  22. #22
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    mia, nakon provjere su ti rekli za sve te silen vitamine?
    na kojoj adresi je twin lab savjetovaliste?
    mogu ,recimo, ja,kad dodem u Zg , otici da provjerim taj status?

  23. #23
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tuzna, evo dok se mia ne javi-samo uguglaš twinlab i nađeš savjetovalište,
    cure, koja prva putuje? Da možemo navijati i zaželiti sreću!

  24. #24
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    mare,

  25. #25
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    ako bude sve ok mi bi trebali oko 1.09

  26. #26
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    opa, još sitno brojiš
    jel i amaria otprilike već tad putuje? Ja ću početkom 10., mogli bi i mi imat svoju listu

  27. #27
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Evo da se i ja prijavim! Mi putujemo oko 27.09.

  28. #28
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Lista putnika u Prag: (molim, dopišite se!)

    opa 01.09.
    glacova 27.09.
    mare41 početkom 10.mj.

  29. #29
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    i ja i ja,nemojte mene zaboraviti,ja pocetkom 10.mj

  30. #30
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj glacova prvotno napisa Vidi poruku
    Lista putnika u Prag: (molim, dopišite se!)

    opa 01.09.
    glacova 27.09.
    mare41 početkom 10.mj.
    milivoj73+ž 10-11 mjesec

  31. #31
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Prag:
    opa 01.09.
    glacova 27.09.
    mare41 početkom 10.mj.
    amaria početkom 10.mj.
    milivoj 10/11 mjesec
    ..ima nas sigurno još...

  32. #32
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    hop disi ti i ti bi trebala 9/10 mj,evo ja sam na go go pa samo o tome raznišljam nadam se da će brzo proći 15 dana i da onda krećemo,ako sam dobro razumila negdje 10 dc bi trebali biti gore ili ?

  33. #33
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    opa ne 10 dc,nego otprilike 11 dan stimulacije tako meni pise...

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    rose kraj 9/ početak 10 mj.

  35. #35
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Cure (i dečki), napravit ćemo tulum u Pragu početkom 10.

  36. #36
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    A nadam se da vam se i ja pridruziti u vlakicu sredinom 10.mjeseca takodjer.

  37. #37
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    majko draga koliko nas je!!Ajme kad krenu pozitivne bete!!!Jedva cekam...

  38. #38
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Prag:
    opa 01.09.
    glacova 27.09.
    mare41 početkom 10.mj.
    amaria početkom 10.mj.
    rose početkom 10.mj.
    Sela sredina 10. mj.
    milivoj 10/11 mjesec

    - čekamo hop...

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Draga Maro i ostale curke!
    Nisam znala doći do nove stranice i nisam vam se znala javiti.
    Nažalost moj test je negativan i ne trebam vam ni reći kako sam bila u komadićima,jadna i tužna.
    Što se može nije nam se jednostavno dalo.
    Vidjela sam na starom postu Gričanka je trudna i baš mi je drago i čestitam joj od srca!
    Ostalim curama koje čekaju sretno jer nisam sad stigla sve iščitati na ovoj stranici!
    Pozdrav vam svima i hvala na podršci nisam vas zaboravila!

  40. #40
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Draga venera, žao mi je jako i držim fige za FET (oni ga zovu KET), kad ćete ići?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Draga Maro a što se može jednostavno nije bilo sreće.Ne znam što je to....smrzlića nije bilo i mislim da se možemo pozdraviti sa svime!

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Venera3 iskreno mi je žao (vibrrram iz sve snage da se što prije oporaviš i da se uskoro veselimo tvojoj beti)
    Mare za listu (koliko će to biti beturina jedva čekam)
    Cure, svima pozzzz

  43. #43
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    draga venero znam da ti nije lako ali nema predaje idemo dalje u nove pobjede , kad tad ćeš i ti dobiti svoj plusić o objaviti nam radosnu vijest do tad ne zaboravi kako se kaže "DANAŠNJI DAN JE BOLJI OD JUČER A SUTRA DOLAZI JOŠ BOLJI"
    Citiraj venera3 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Maro i ostale curke!
    Nisam znala doći do nove stranice i nisam vam se znala javiti.
    Nažalost moj test je negativan i ne trebam vam ni reći kako sam bila u komadićima,jadna i tužna.
    Što se može nije nam se jednostavno dalo.
    Vidjela sam na starom postu Gričanka je trudna i baš mi je drago i čestitam joj od srca!
    Ostalim curama koje čekaju sretno jer nisam sad stigla sve iščitati na ovoj stranici!
    Pozdrav vam svima i hvala na podršci nisam vas zaboravila!

  44. #44
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    venera, poslala sam ti pp, pusa

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    venera, poslala sam ti pp, pusa
    Maro uzvratila sam ti ne znam jesam li poslala!
    Pusa i tebi!

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Maro jesi li dobila pp???

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    draga venero znam da ti nije lako ali nema predaje idemo dalje u nove pobjede , kad tad ćeš i ti dobiti svoj plusić o objaviti nam radosnu vijest do tad ne zaboravi kako se kaže "DANAŠNJI DAN JE BOLJI OD JUČER A SUTRA DOLAZI JOŠ BOLJI"
    Opa hvala ti....ma već sam se nekako složila i u komadu sam....što bi život ide dalje! Tebi draga moja sve najbolje na tvom putu!

  48. #48
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj venera3 prvotno napisa Vidi poruku
    Maro jesi li dobila pp???
    Dobila i odgovorila.

  49. #49
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    venera zao mi je

  50. #50
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Bok

    za početak pozdrav svima...ja sam ovdje nova... Vidim da vas stvarno puno ide ili je bilo u Pragu,pa da se i ja pridružim. Ukratko i ja sam bila u 6.mj u PFC-Prag i za njih svih (pogotvo dr. Lazarovska) imam samo riječi hvale. Ja imam PCO i povišeni prolaktin a MM po našim (hrvatskim) nalazima teška oligoasthenozoospermia (iako u Pragu nalazi su bili dobri). Uzimala sam Gonal F Pen i imala sam 17 JS od toga se oplodilo 8 embrija. Ovo nam je bio prvi put MPO i nažalost nije uspjelo,ali eto barem imamo još 6 smrzlića tako da ponovno planiramo ići u 9 mj.

    Vidim da vas puno pita za smještaj-mi smo prvi put bili u hotelu Belvedere (koji je malo skup-pogotovo u 5 mj!!!!),a kad smo bili na postupku onda u Relax Inn; od klinike je udaljen nekih 10-ak min vožnje autom ali s navigacijom nema problema,sve je novo i ima osiguran parking (iza u dvorištu) koji se ne naplaćuje dodatno.

    pozzzz...i želim svima što prije uspjeh....

Stranica 1 od 56 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •