Stranica 52 od 75 PrviPrvi ... 242505152535462 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 3737

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

  1. #2551
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Bluebella, dobrodosla! Vidjet ces, kod dr. Resa si u odlicnim rukama, veliki strucnjak i covjek. Direktan, izravan, a evo i nama je bio sretan. Nemoj brinuti za punkciju, ja sa imala preko 25 folikula i prosla to bez ikakvih lijekova. Kasnije sam popila odmah nakon punkcije. Slusaj ga, budi pozitivna i zelim ti uspjeh!

  2. #2552
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Bluebella, dobrodosla! Vidjet ces, kod dr. Resa si u odlicnim rukama, veliki strucnjak i covjek. Direktan, izravan, a evo i nama je bio sretan. Nemoj brinuti za punkciju, ja sa imala preko 25 folikula i prosla to bez ikakvih lijekova. Kasnije sam popila odmah nakon punkcije. Slusaj ga, budi pozitivna i zelim ti uspjeh!
    super mi je kad pročitam nešto ovako to me baš podigne
    hvala puno i čestitam na bebici
    Posljednje uređivanje od Bluebella : 15.09.2011. at 22:33

  3. #2553
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Dobar dan svima,
    evo mene nije bilo duže vrijeme ali ponvno se vraćam.
    Budući mi je ostao jedan smrzlić (blastica) sada sam u postupku za vraćanje. Prvi mi je put dobila sam iz Maribora šablonu da od 1. dana ciklusa uzimam estrofem 3x1 i onda UZV kod mog liječnika da vidi debljinu endometrija a dalje ne znam...da li mi netko može pomoći kada da očekivam transfer u Mariboru oko kojeg dana ciklusa jer moram kupiti avionske karte i godišnji organizirati....i ako netko ima nekih savjeta vezano za FET i sl. jer sam nova u tome.

    Iskreno mislim da možda neće biti transfera jer nažalost imam samo jednog smrzlića pa me strah jako da ne propadne prilikom odmrzavanja...kakva su vaša iskustva???

    svim trudnicama velike čestitke a one koje još čekaju kao ja puno sreće želim......

  4. #2554
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    chiara,ja sam bila na FET-u,obično kad ti bude pozitivan test ovulacije,zoveš ih onda računaj od tog dana 5dan je transfer.
    pa naravno da će bit sve ok i ja sam imala jednog.samo ja sam išla na prirodni,znači bez ikakvih tableta samo na dan transfera sam dobila inekciju i to je bilo sve,nije bilo ni utrića.

  5. #2555
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    da ja sam trebala isto tako ići sad u 9.-om ali kad sam im javila da su meni plodni dani tek 21 d.c. rekli su da im je to kasno i dr. V je savjetovao da odogovimo za sljedeći ciklus sa tabletama...zato ne znam kada mogu očekivati transfer jer ne mjerim plodne dane već idu te tablete i utrogestan...
    Što se kod tebe dogodilo? misliš da je moguće da se odledi i bude ok????? imam noćne more od toga da će propasti...užas...

  6. #2556
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    nego šta nego će bit ok. ja sam imala jedan ,lijepo se odmrznuo i uhvatio se ali evo nažalost imala spontani u 8 tt-pa šta ti nisu rekli da im se javiš kad bude ovulacija-a neznam,sigurno će ti se javit cure koje su išle na fet s tabletama,možda je onda drugačije,stvarno neznam-
    samo se ti opusti i misli pozitivno,vidjet ćeš da će bit sve super

  7. #2557
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    hvala ti....malo si me utješila....

  8. #2558
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    chiaradraga,evo i ja se spremam na Fet u MB ali u prirodnom ciklusu!ja ču sama utvrditi ovulaciju putem lh trakica i kako je kiki 30 reklla otprilike 5 dan računaj transfer.ako te nešto mući pošalji im mail sigurno će ti sestra Jasna odgovorit.što se tiće odmrzavanja ja isto imam 1 blasticu zamrznutu na 6 dan-to još nisam doživjela ali dr.V mi je objasnio da oni zamrzavaju samo one zametke za koje misle da če preživjeti odmrzavanje,i naravno mene isto to brine,ali ovaj put razmišljam pozitivno i vjerujem da nas bebica ipak čeka pa šta bude,bude!!!

  9. #2559
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar dan svima,
    evo mene nije bilo duže vrijeme ali ponvno se vraćam.
    Budući mi je ostao jedan smrzlić (blastica) sada sam u postupku za vraćanje. Prvi mi je put dobila sam iz Maribora šablonu da od 1. dana ciklusa uzimam estrofem 3x1 i onda UZV kod mog liječnika da vidi debljinu endometrija a dalje ne znam...da li mi netko može pomoći kada da očekivam transfer u Mariboru oko kojeg dana ciklusa jer moram kupiti avionske karte i godišnji organizirati....i ako netko ima nekih savjeta vezano za FET i sl. jer sam nova u tome.

    Iskreno mislim da možda neće biti transfera jer nažalost imam samo jednog smrzlića pa me strah jako da ne propadne prilikom odmrzavanja...kakva su vaša iskustva???

    svim trudnicama velike čestitke a one koje još čekaju kao ja puno sreće želim......
    velike se šanse da će nakon odmrzavanja s blasticom biti sve ok, jer je u protivnom ne bi niti zamrzavali
    nemaš brige što se toga tiče - i moje iskustvo je takvo, 1 blastica, bio transfer, ali tek biokemijska
    kad se ide u stimulirani fet, onda okvirno možeš računati oko 12 dc da bi endometrij mogao dostići optimalnih 8 mm, kada krećeš s utrićima i 5 dana poslije si na fet-u...sretno!

  10. #2560
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Vulkan i meni je blastica zamrznuta 6. dan jer su me zvali dan nakon transfera da su je zamrznuli a transfer je bio 5.ti dan tako da znaći da je i moja 6.ti dan...vlajda će biti sretna...jedna ali vrijedan nadam se...
    Ma poslala sam im mail ali još nisam dobila odgovor...a budući mi je daleko moram planirati karte i godišnji umaprijed...
    Baš mi ide na živce što se moram trpati tabletama...uh...jer kad je u prirodnom onda znaš otprilike kad ideš na transfer a ovako nemam pojma ništa...

  11. #2561
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa Vidi poruku
    velike se šanse da će nakon odmrzavanja s blasticom biti sve ok, jer je u protivnom ne bi niti zamrzavali
    nemaš brige što se toga tiče - i moje iskustvo je takvo, 1 blastica, bio transfer, ali tek biokemijska
    kad se ide u stimulirani fet, onda okvirno možeš računati oko 12 dc da bi endometrij mogao dostići optimalnih 8 mm, kada krećeš s utrićima i 5 dana poslije si na fet-u...sretno!
    ajme napokon netko sa iskustvom vezano za moj slučaj....super sada barem znam okvirno kada očekivati transfer...
    Može još jedno pitanje što se tiće endometrija koliko bi trebao biti prije transfera mislim što je najbolje?
    I što znaći ta biokemisjka?
    hvala na pomoći....

  12. #2562
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    biokemijska trudnoća znači pozitivnu betu, pa tako znaš da je do trudnoće došlo, ali se ne može potvrditi na uzv...beta vrlo brzo počne padati i uslijedi krvarenje...to bi bio zapravo rani pobačaj

    ne znam što je najbolje, ali trolinijski endometrij od 8 mm pa naviše je sasvim prihvatljiv

  13. #2563
    Lutkica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    44

    Početno

    Pozdrav svima, ja sam iz kluba 39+.....u avgustu sam imala neuspjesan transfer u Mb....
    Zna li neko mozda radi li se u Mb PICSI ili IMSI?

  14. #2564
    seka35 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    BOSNA I HERCEGOVINA
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj chi
    ara;1964710
    prvotno napisa
    hvala ti....malo si me utješila....
    chiara, ne brini sa tabletama estrofem se endometrij zadelja ,tako da ces im javiti debljinu poslije ultrazvuka i dobit ces upute za dalje....
    ja sam bila na 4 feta u mariboru i sve na estrofemu 2mg. nazalost bez uspjeha ,ali znam puno zena da im je uspjelo i zato ne brini
    sreto!

  15. #2565
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure,vi koje ste u MB, d ava spitam nesto.
    moja jetrva ima fsh oko 4 i krenula je sa 3 gonala. nakon 7 dana stimulacije,smao 3 folikula(ako sam ju skuzila,oni kazu 3 misleci na samo najvece,ali ima i malih koji jos uvijek mogu dostignuti potrebnu velicinu do punkcije?). nastavljena stimulacija ,jos 2 dana po 3 gonala i danas opet UZV.
    stvarno ne znam sta da ocekuje....nekako sam se iznenadila da sa tako bdobrim fsh i 33 godine(pa i nije bas neka starka) ima tako malo folikula.
    htjela bih samo koje iskustvo...

  16. #2566
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Oni većinom broje samo veće, sjećam se da je meni doktor rekao da ima 8,9 folikula, na kraju je bilo 17js
    Neka ne brine unaprijed, doza od 3 gonala je ok a sve ostalo je sreća

  17. #2567
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Gabi25 opet smo tu ha??? Što ima kod tebe jeste li u novim pohodima???
    pusa

  18. #2568
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Trebam pomoć...piše mi da kad dobijem M počnem uzimati 3x1 estrofem 2mg. Te ako krvarenje ne počne ujutro nego tek popoden ili sl da kontam tek od sljedećeg dana. ok. e sada da li se taj estrofem uzima kao antibiotik npr. dobijem M danas popoden što znaći da sutra krećem sa terapijom e pa kad da počnem uzimati kad meni odgovara ili???? možda vam je ovo smiješno ali ne želim ovaj put ništa prepustiti slučaju....

    i također još jedno pitanje kod mjerenja O sa LH trakicama. Kad smatrate da je test pozitivan kad je crtica iste boje kao kontrolna ili već kad se pojavila pa iz dana u dan tamni? kako odrediti točno najplodniji trenutak? to mi i inaće nije baš jasno kad netko kaže i u prirodnim pokušajima zatrudnjivanja sutra u toliko sati treba u akciju??? što to znaći kako to točno znaju?

    eto pa ako netko ima vremena i živaca za moja dosadna pitanja molim da me prosvjetli....hehe hvala unaprijed...

    p.s. naravno da moja M kasni zašto bi došla na vrijeme kad treba početi s terapijom uf...užas

  19. #2569
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    chiara,ja sam piškila na trakice svaki dan u isto vrijeme.negdje oko 14h sam radila jer znam da sam doma svaki dan u to doba-kad druga crtica bude tamnija od prve onda je prvi dan ovulacije.prvi dan krvarenja se računa ako krene negdje do 17h,ako bude kasnije od toga onda drugi dan računaš kao prvi-tako je meni objasnila sestra Jasna. sretno !!
    Posljednje uređivanje od kiki30 : 24.09.2011. at 08:59

  20. #2570
    mario avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    50

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam pomoć...piše mi da kad dobijem M počnem uzimati 3x1 estrofem 2mg. Te ako krvarenje ne počne ujutro nego tek popoden ili sl da kontam tek od sljedećeg dana. ok. e sada da li se taj estrofem uzima kao antibiotik npr. dobijem M danas popoden što znaći da sutra krećem sa terapijom e pa kad da počnem uzimati kad meni odgovara ili???? možda vam je ovo smiješno ali ne želim ovaj put ništa prepustiti slučaju....

    i također još jedno pitanje kod mjerenja O sa LH trakicama. Kad smatrate da je test pozitivan kad je crtica iste boje kao kontrolna ili već kad se pojavila pa iz dana u dan tamni? kako odrediti točno najplodniji trenutak? to mi i inaće nije baš jasno kad netko kaže i u prirodnim pokušajima zatrudnjivanja sutra u toliko sati treba u akciju??? što to znaći kako to točno znaju?

    eto pa ako netko ima vremena i živaca za moja dosadna pitanja molim da me prosvjetli....hehe hvala unaprijed...

    p.s. naravno da moja M kasni zašto bi došla na vrijeme kad treba početi s terapijom uf...užas
    Draga Chiara,ja sam upravo na estrofemu spremam se na FET u Prag....nista ne brini i pocni s estrofemom prvi dan ciklusa,ako dobijes iza 17 sati drugi dan pocinjes s estrofemom 3x2mg i nije bitno da bude svakih 8 sati ali pokusaj uklopit 3 tbl u 24 sata
    sto se tice lh trakica njih trenutno zaboravi jer dok si na estrofemu nema ovulacije samo se prati debljina endometrija
    Otprilike 12 d.c se radi UTZ i transfer je od 16-23 d.c
    takav sam protokol ja dobila iz Praga...evo nadam se da sam ti barem malo pomogla
    zelim ti srecu

  21. #2571
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    veliki pozdrav svima,
    samo da priopćim da smo maloprije dobili odgovor iz MB da po naše male eskimiće dođemo 28.09.2011.jupiiii

  22. #2572
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj darmar prvotno napisa Vidi poruku
    veliki pozdrav svima,
    samo da priopćim da smo maloprije dobili odgovor iz MB da po naše male eskimiće dođemo 28.09.2011.jupiiii
    Ajme super držim fige da uspije....možeš li mi reći da li si ti išla sa lh trakicama ili sa estrofenom?

  23. #2573
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    chiara hvala, i mi smo sve nade položili u ovaj FET
    ja sam išla s LH trakicama , al naravno uz folikulometrije!
    joj¨, što sam nešto jutros dobro raspoložena, svima želim ovakvo rspoloženje ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

  24. #2574
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    darmar živili eskimići~~~~~~~~

  25. #2575
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    evo cure,samo da javim na moj postupak nije uspio,beta ravna nuli,da je teško je,ali nema druge nego ići dalje...
    darmar , chiara puno sreće s smrzlićima, želim vam uspješan transfer i velikuu betu

  26. #2576
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Ljudi pomažite....ili bar me uputite gdje da se obratim...
    Kako sam bila u Zagrebu nedavno pošla ja izvaditi papa i briseve onako radi sebe, i danas zovem gore da pitam papa još nije gotov a brisevi su u redu osim ureaplazme...kao javit će mi se popodne kad dr očita nlaza i preporuči terapiju...užas tako sam ljuta i jadna...a ja dobila M jučer i počela sa Estrofemom ...
    Što sad jel to znaći da ništa od mog FET-a ili.....kakva su Vaša iskustva????
    Ja ne znam kako ni zašto ali stalno vučem nekog vraga jesam li izlječila jednu dođe druga i tako sve u krug....užas
    a sve je počelo kad sam krenula po doktorima do tada sam bila perfektno zdrava....

    Kiki30 jako mi je žao zbog tebe...nema druge nego skupiti snage i krenuti u novi dan...sa nadom da će sljedeći put biti dobitni...

  27. #2577
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    chiara najbolje da pošalješ mail sestri Jasni i pitaš- znam da ovdje u HR obično ne puštaju u postupak bez čistih briseva a pred Mb su mi bili čisti pa ne znam kako oni na to reagiraju. Možda još do FET-a stigneš popiti antibiotike
    Ipak, ja osobno nikad ne bi riskirala i išla u postupak sa bilo kojom bakterijom

  28. #2578

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    U MB mene nikad nitko nije pitao za briseve tako da što se njih tiče mislim da nema veze.

  29. #2579
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Bokić,cure eto i za mene je završio ovaj postupak.Nažalost beta je nula.Sad se malo planiramo odmoriti jedan mjesec i onda krećemo ispočetka.
    Hvala vam na podršci ,super ste.
    Posljednje uređivanje od hrki : 28.09.2011. at 17:57

  30. #2580
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    hrki jako mi je žao,vidim da već imaš planove za dalje, želim ti mnogo sreće.
    mi smo jučer dobili jednu mrvicu (našu malu blasticu) na čuvanje, nadamo se da nas neće napustiti, sve nade u nju polažemo

  31. #2581
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    darmar, čuvaj svoju mrvicu i želim ti ogromnu beturinu
    Posljednje uređivanje od hrki : 29.09.2011. at 17:55

  32. #2582
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Darmar to što čujem me je tako oraspoložilo jutros....sada samo mirno i uživaj do prelijepe bete....
    Ja sam još na Estrofemu 1. UZ 06.10. pa ćemo vidjeti kad idemo po našeg smrzlića...
    Koliko ste vi imali smrzlića na raspolaganju? Jeli ti piješ još nešto osim folne kisleine kao dodatka?

  33. #2583
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    chiara sretno, bit će super sve vidjet ćeš¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
    mi smo imali ukupno 4 eskimića (sve četiri blastice), al eto na žalost pri odmrzavanju je nešto krenulo naopako i na čuvanju imamo sada jednu mrvicu, našega borca, koji nas nadamo se neće iznevjeriti.
    Nakon transfera primila sam samo injekciju Pregnyl (nadam se da sam dobro napisala), i nema nikakve druge terapije (čak ni utrogestana). Ja uzimam samo folacin.

  34. #2584
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Ma bitno da si imala transfer...i da se održi jer mene jako strah baš zbog tog propadanja jer ja imam samo jednog eskimića (blasticu)....i ako ne daj Bože nešto pođe krivo neće niti imati transfer a toliko sam se pripremala za to....

  35. #2585
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure,vi koej idete U MB,imam jedno pitanje.
    moja jetrva bila,imala 20 js.ima 34 godine,zacepljene jajovode(sto je i razlog VTO) ,a muz astheno.
    od 10 js na kojima je raden IVF,niti jedna se nije oplodila.
    od ostalih 10,6 se oplodilo,4 dosle do 5dnp(kazem "dolse,jer nisam nacisto da l su bile u stadiju blastice) ,et 2 embrija,za ostala 2 jios nista ne zna,niko joj nista jos nije javio.

    dakle,prvo pitanje, kad ce znati sta je sa ta 2 embrija?ne javljaju to mailom?od et-a je proslo vec5 dana i jos nista ne zna.

    drugo,je li u MB-u i dalje 5dnp embrije(ako su kvalitetni i oplodnja ide "kao iz knjige") zovu blastociste? naime,zena kod koej je jetrva bila,a koja je i sama u VTO,kaze kako u MB-u ,embrije 5dnp ne zovu blastice,oni racunaju da su blastice tek 7dnp?! onda oni nikad i nemaju blastice,jer niti jedan embrij ne pustaju do 7dnp?
    malo sma zbunjena....

  36. #2586
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    tužna, na razgovoru s biologom i dr. prije samog transfera su trebali dobiti info što im vraćaju...nama je npr. jasno rečeno da kasne i imamo morule, a ne blastice
    slijedeći dan smo nazvali lab. i rečeno nam je da jedna (tada već blastica 6dan) ide na zamrzavanje
    sve info pisati će u otpusnom pismu, koje će primiti poštom za cca 15tak dana
    sretno im, javi nam rezultat!

  37. #2587
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    dakle,klasika,5dnp trebaju biti blastice?(mislim,zena mi kaze "oni u MB racunaju blastice tek od 7dnp"?!)

  38. #2588
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Sutra prvi ultrazvuk pa ćemo vidjeti kakav je endometrij i nadam se saznati datum kada idemo po našeg smrzlića....

  39. #2589
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    chiara¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨za cool endometrij i za skorašnji susret sa vašim smrzlićem

  40. #2590
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    chiara,za endometrij i skorašnji transfer ~~~~~~~~~~~~~
    darmar za veliku betu puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  41. #2591

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    U Mariboru se dan punkcije broji kao nulti dan, blastici su 5 dana stari ako se dobro sjecam ...

  42. #2592
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Samo da vam javim da smo danas trebali imati transfer 1 embrija koji nažalost nije preživio odmrzavanje...tužna,razočarana jer na to nismo računali.ali mi idemo dalje...sretno svima za što god vam trebalo!!!!

  43. #2593
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj vulkan prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da vam javim da smo danas trebali imati transfer 1 embrija koji nažalost nije preživio odmrzavanje...tužna,razočarana jer na to nismo računali.ali mi idemo dalje...sretno svima za što god vam trebalo!!!!
    stvarno mi je žao, ali kako kažeš idemo dalje....ja sam upravo u kratkom protokolu 2.dan decapeptyla,moram ti reči da me danas počelo hvatat neko negativno razmišljanje.mislim da je to upravo zato što se bojim još jednog ovakvog razočarenja,tuge i ljutnje... Kakvi su planovi za dalje?
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 05.10.2011. at 20:42

  44. #2594
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    hvala butterfly101,od tolikih razočarenja više ne mogu ni plakati...ali ja sam sigurna da će sreća pokucati i na naša vrata...treba ići dalje i misliti pozitivno jer nema mjesta za negativno .ja sam u Fet ušla sa takvom pozitivom kao nikad do sada pa tako skužila da nema pravila i da moramo čekat šta će biti jer nemožemo utjecati nažalost...želim ti svu sreću da napokon poskakujemo kako treba!!!!

  45. #2595
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Hvala na podršci...endometrij 7mm 10.ti dan ciklusa jel to valja išta ili? Koliko bi trebao biti?
    Sada čekam odgovor od doktora.
    Vulkan tako sam se sad razočarala baš mi je žao...i nažalost vidim sebe isto tako...grozno
    Toliko se pripremamo i nadamo a sve nestane za sekundu...

  46. #2596
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Da i htjela sam još pitati da li je vama muka od estrofema? Mene ubija ovaj lijek stalno mi je muka, vodi me na povraćanje, slabost....užas...i totalno sam nemirna i nervozna a inaće nisam takva...

  47. #2597
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    draga chiara ovo je bio moj slučaj tako da pokušaš ne razmišljati da neće biti ok!nama se to nikad nije dogodilo tako da ja na to nisam ni pomišljala...tebi želim sve najbolje...evo i darmar ima sada svoga smrzlića uz sebe...probaj tako i razmišljati...mislim da je endometrij ok!meni je na 11 dan bio 5mm,na 14 dan 9mm.sretno draga!!!

  48. #2598
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Vulkan- hvala ti!!!! danas mi je bio grozan dan i baš mi je falilo malo ohrabrenja...
    Javili su mi se iz Mb endometrij je dobar u petak 14.10. idemo po našu nadu...jednog ali nadam se i hvale vrijednog eskimića...
    Na koje teme se još mogu priključiti da vidim ako ima još cura da su u postupku...

  49. #2599

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Cure koje idu na FET u MB - think pink jer kod njih 80% eskimaca prezivi odmrzavanja sto je jako visola stopa!

  50. #2600
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Maxime prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje idu na FET u MB - think pink jer kod njih 80% eskimaca prezivi odmrzavanja sto je jako visola stopa!
    O napokon pozitivna izjava....jupiii...nadam se da će moja blastica biti u tih 80%.....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •