Stranica 5 od 75 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 3737

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

  1. #201
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Nije ni Reš skroz privatnik, moja je prijateljica tamo odradila 2 postupka na teret HZZO-a jer je živjela i bila udana u Sloveniji. Uglavnom ona mi je objašnjavala da Reš može određeni broj parova tako progurati preko HZZO-a ali da bi nakon toga postupke morali sami plaćati, nešto slično kao što je kod nas sada IVF poliklinika valjda

  2. #202
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Nisam imala internet ovaj vikend pa tek sad vidim da se događaju ozbiljne promjene i odgode!
    Ja sam u postupku u 10.mj, trebam isto 7.9. nastaviti s kontracepcijom - nisam dobila nikakvu obavijest o odgodi...
    Čekam da vidim hoće li doći sutra, jeste do sad dobile sve koje ste u 10.mj obavijest.

    Meni je najveći problem što već imam sve injekcije - nabavila povoljnije/nešto dobila, a neke od njih vrijede do 10/2010 - do kada ih mogu iskoristiti, negdje sam čula da vrijede još 6 mjeseci nakon roka?

  3. #203
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno

    Ja sam za 10ti mj i nista nisam dobila.

  4. #204

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    Ženskice ja sam nova...na programu smo u Mb u 11/10...još se nitko nije javio iz Mb-a...pa vas molim za informaciju kako točno idu stvari...
    Hvala

  5. #205
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    niste dobile ?
    malo mi je sad sve to čudno

  6. #206
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Možda šalju u "valovima", ne znam...

  7. #207
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ponekad imam osjećaj da je netko bacio nekakav urok na mene
    Taman kad smo krenuli u MPO vode, donešen je ovaj glupi zakon, sad kad bi trebali za koji mjesec na postupak u Mb tamo štrajk liječnika
    Pa za poludit, kad će više kraj tim glupostima???
    POTPISUJEM!!

    I ja za vikend bila otkaćena s interneta i sreća da jesam jer nebi spavala 2 dana kako treba. Meni je danas zadnja pilula i nastavljam 12.9. s novom turom, a ovo sada mi je nevjerovatno!
    Stvarno se nadam da će se sve izgladiti i da ovakva situacija neće potrajati te da ćemo sve ući u postupak.
    A stvarno nemogu vjerovati da nakon toliko čekanja sve može pasti u vodu.

    Uglavnom, ja nisam dobila nikakav mail o odgodi, ali kako sam zadnja u turi za 10.mjesec dobila protokol tako bi i za ovo mogla biti zadnja.
    Ma koma.

  8. #208
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    jedno logističko pitanje...punkcije se vikendom odrađuju u jutarnjim ili poslijepodnevnim satima?!

    mi ovaj vikend imamo dvoje svatova i jedan rođendan, pa da znamo što ćemo morati propustiti

  9. #209
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ivica K ja sam imala punkciju preko tjedna pa je isto bila ujutro u 8 sati,iza nas je bila grupa Slovenki u 9, tako da će ti vjerojatno biti ujutro, a preko vikenda smo imali i folikulometrije u 8 a i iza toga su radili punkcije.

  10. #210
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    hvala na brzom odgovoru!

  11. #211
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    ivica_k, punkcije se rade ujutro, ali zna trajati i do 12 h, onda se malo odmaraš itd, tako da sam ja bila gotova tek oko 14 h.

  12. #212
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    I dalje nikakvog maila...
    Ja sutra trebam opet krenuti s tabletama, sad ne znam što da radim?
    Je li netko zvao i pitao u Maribor?

  13. #213
    fresia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    117

    Početno

    Meni je u petak javljeno da nastavim sa tabletama 07.09. i tako ću uraditi, ali da ne nabavljam ljekove za stimulaciju...
    Još nisam dobila zvanično obavještenje za pacijente koje je danas trebalo stići o tome šta i kako dalje...

  14. #214

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    mislim da će nam njavjerovatnije produžit ovu prvu fazu jer nije ni njima ni nama u interesu da nam ukinu IVf samo zbrojite novac koji im stiže svaki mjesec od IVF-ova iz okolnih država zarade i preko 30 000 €(veliki je to novac)!!!

  15. #215

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    70

    Početno

    Citiraj VALERIJA prvotno napisa Vidi poruku
    Ženskice ja sam nova...na programu smo u Mb u 11/10...još se nitko nije javio iz Mb-a...pa vas molim za informaciju kako točno idu stvari...
    Hvala
    Valerija mi smo isto trebali u postupak u 11. mjesecu , međutim još ništa ne znamo , očekujem da nam jave šta i kako dalje
    nismo još ni protokol dobili ...

  16. #216
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    cure, da li je netko zna kakve novosti ?
    "službeno" priopćenje nije stiglo
    pa zar je moguće da je "zastrašujuće" mailove dobilo samo par cura na forumu?
    meni nije više ništa jasno

  17. #217
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj nina1 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, da li je netko zna kakve novosti ?
    "službeno" priopćenje nije stiglo
    pa zar je moguće da je "zastrašujuće" mailove dobilo samo par cura na forumu?
    meni nije više ništa jasno
    Neznam na sve odgovoriti, ali ja nisam dobila baš nikakav mail i sa strahom ga otvaram svako jutro. Mislila sam jučer poslati upit, ali ako je sestra J na bolovanju kao što je neko napisao, nema mi to smisla jer mi neće niko odgovoriti, a i da mi odgovori, samo bi dobila isti mail kao i vi.
    U svakom slućaju imamo oko 13 dana do početka supresije tako da se nadam da će se do tada liječnici izboriti za svoje ciljeve i da ćemo mi odraditi postupke po planu.

  18. #218

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Citiraj mare157 prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam na sve odgovoriti, ali ja nisam dobila baš nikakav mail i sa strahom ga otvaram svako jutro. Mislila sam jučer poslati upit, ali ako je sestra J na bolovanju kao što je neko napisao, nema mi to smisla jer mi neće niko odgovoriti, a i da mi odgovori, samo bi dobila isti mail kao i vi.
    U svakom slućaju imamo oko 13 dana do početka supresije tako da se nadam da će se do tada liječnici izboriti za svoje ciljeve i da ćemo mi odraditi postupke po planu.
    I ja tako mislim da će ipak na kraju sve dobro završit jer već bi išla obavijest svima nama u 10 mj i onima iza nas jer se i oni onda odgađaju!

  19. #219
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Evo jedna tužne inside informacija od frendice lječnice (nije s nama zanimljivog odjela) u MB, koja mi je izvor informacije iz prve ruke, evo što kaže u sinoćnjem mailu:
    "Kot sem ti že napovedala so se trenutno pri nas zaustavile vse samoplačniške ambulante in posegi, vključno z celotno reprodukcijo. Zdravniki delajo v okviru zakonsko določenih ur (ne stavkajo) in ne več in je nastal popolni kaos in razpad sistema. Vlada sploh ne trzne, sefi bolnic pa se vedno zatrjujejo, da je vse ok. Pa seveda ni. "
    Što znači:
    "Kao što sam ti već najavila, kod nas su se trenutno zaustavile sve "samoplačniške" ambulante i postupci, uključuijući i reprodukciju. Lječnici rade u okviru zakonom predviđenih sati (ne štrajkaju) i ništa više od toga, pa je nastao potpuni kaos i raspad sitema. Vlada ne trza, šefevi bolnica i dalje tvrde da je sve ok. Naravno da nije."

    Ja sam poslala papire u MB, s logikom "nek se nađe kad dođem na red za puno mjeseci", iako za početak razmišljam o Viliju, Pragu ili Brnu... Svejedno me šokiralo i rastužilo. Nadam se da će vama koje ste već u postupku ipak nekako izaći u susret. Drž'te se!
    Ako saznam još što novo, javim.

  20. #220
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Ja sam u nekoj međugrupi, na Decapeptylima od 1.9., dakle niti u grupi koja bi ovaj tjedan trebala imati punkciju, niti s vama ostalima u 10. mj.
    U ponedjeljak 13.9. u 18h30 imam dogovoren UZV u Novoj Vasi, a to smo dogovorili još u 7.mj. kad sam krenula s Logestom.
    Jučer sam cijeli dan zivkala Mb da vidim što je sa mnom, i na mob od sestre Jasne i na sve moguće brojeve telefona koje sam našla, no sve bezuspješno, nitko se nigdje ne javlja.
    Poslala sam i 2 maila sestri Jasni, no nisam dobila ama baš nikakav odgovor, niti pozitivan, niti negativan. Niti ikakvu "službenu" obavijest.
    Nemam pojma što raditi, niti da li da dođem na UZV 13.9. prema planu.
    Možete zamisliti koliko sam jadna i luda!
    Nadam se da ću ipak dobiti kakav-takav odgovor danas-sutra.

  21. #221
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Miki76 ne očajavaj, naravno da ideš na UZV 13., ako ti ništa ne jave u međuvremenu! Mislim da je Mb ozbiljna klinika i da će nam sigurno javiti ako do ikakvih promjena dođe. Nemam iskustva s dugim protokolima, ovo mi je 1., ali mislim da kad kreneš sa decapep. da nije baš dobro prekidati postupak, makar neznam, stvarno neznam. Nema smisla da pametujem.
    Uglavnom, glavu gore i naravno da ideš na uzv ako ti ne jave drugačije što se i radi tebe i radi nas koje smo nakon tebe, nadam da neće javiti!

  22. #222
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj Miki76 prvotno napisa Vidi poruku
    Možete zamisliti koliko sam jadna i luda!
    Miki

    ma cure ja bih bila najsretnija da sam na vašem mjestu i da nisam dobila taj mail
    mislim stvarno nema smisla odgoditi samo 2 para ....
    pa kud će obraditi ostale neka uguraju i nas ....
    a nazivati više ne mislim jer "številjka ni dosegljiva"
    a ni mailove ne mislim pisati jer nitko ne odgovara
    jedino mogu zamoliti cure koje su u postupku i koje idu ovih dana na uzv da priupitaju nešto
    ili se spremiti i put mb-a po odgovore "u živo" ....

  23. #223
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    nina ja sam tvoj mail prihvatila kao da sam ga ja dobila. Sigurno neće odgoditi samo neke, a druge primiti, mislim da je to nemoguće. Ali unatoč tome, ja se i dalje nadam. Decapeptil nisam još nabavila jer mi se neda ići u trošak, a to mi je koma jer ako bude sve po planu, morati ću ići u Ri ili Zg po njega jer se kod mene čeka oko 15 dana da stigne. Tako su mi rekli u apoteci. Kao da smo na kraju svijeta! Mislim i nadam se da ćemo do kraja tjedna znati nešto više. Nije ti ni loša ideja da zamolimo cure koje su sad u postupku da pitaju šta se dešava s nama!!
    Evo, ko ide uskoro u Mb, MOLIM da pita šta je sa postupcima u 10.mjesecu i dalje (ako uopće i oni znaju šta će biti...)

  24. #224
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Nina1, mislim da se ne radi o odgodi samo 2 para, već ste samo vas dvije poslale mail u Mb ovih dana pa ste dobile i taj "neslužbeni" odgovor (osim mene, ja nisam dobila nikakav odgovor, ali ja sam poseban slučaj). A kao što su najavili, svi bi onda trebali dobiti službenu obavijest od ravnatelja bolnice, no nje još nema. I bolje da je uopće ne bude...

    Već je jedna forumašica iz sadašnjeg postupka pitala jučer info o situaciji i dobila je samo odgovor: "Vaša grupa još ide po planu, a za ostale ćemo vidjeti."

    Ako ne dobijem odgovor danas-sutra, i ja razmišljam sjesti u auto i put Maribora ovaj tjedan....

  25. #225

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Iz koje grupe 9 ili 10 mj ????

    Meni je više svega dosta mislim nije baš Maribor Tu pa ću skoknit da vidim.....
    Moramo orgnizirati godišnje i ja i muž ne možemo danas ić pa sutra ne ić itd..sad sam već ljuta i bijesna jer je ovo neozbiljno!!!!

  26. #226
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Ova grupa kojoj je punkcija planirana 11.9. još ide po planu, za sve ostale je upitno....

  27. #227

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Evo ja sam posla mail s upitom pa da više znam!!!!

  28. #228
    fresia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    117

    Početno

    Nina,
    I ja sam dobila taj mejl, i voljela bih da nisam
    Ne bi ni meni ništa poslali da nisam toliko insistirala na odgovoru o kupovini ampula zbog kojih sam planirala otputovati u Sloveniju
    Grozno, toliko sam jadna...
    Zar nam je potrebno ovakvo psihicko opterecenje i neizvjesnost sada kada trebamo uci u postupak poslije toliko čekanja...
    Da se ne javljaju na telefon, ne odgovaraju na mejlove.
    Stvarno nije u redu!
    Mare, tako je i kod nas u BiH, moras poruciti ampule 15 dana unaprijed...
    Ajme, sve su nam poremetili!
    Miki, ti se ne trebas brinuti kada si vec na Decaptilu, biće kako je planirano. Ne smijes sada da se opterećuješ, opusti se i bez stresa. Puno sreće!
    Cure, nadam se da cemo uskoro saznati nešto konkretno...

  29. #229
    fresia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    117

    Početno

    Ja sam im juče opet slala,
    međutim ništa od odgovora. Ici, nadam se da ćeš imati više sreće.
    Toliko sam ogorčena i razočarana ovakvim nastupom... toliko smo toga uložili u postupak, tu su godišnji, rezervacija smještaja, čak i prevoz smo nekako isplanirali jer nemamo auto...a da ne govorim o emocijama

  30. #230

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    54

    Početno

    Ja bih trebala u 10 mjesecu u Maribor na inseminaciju ali kako stvari stoje od oga nece biti nista.
    Cure,na koje mailove saljete svoja pitanja jer meni niko ne odgovara vec drugi mjesec (saljem mjesecno pregled sa folikulometrija)

  31. #231
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj marija_sa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih trebala u 10 mjesecu u Maribor na inseminaciju ali kako stvari stoje od oga nece biti nista.
    Cure,na koje mailove saljete svoja pitanja jer meni niko ne odgovara vec drugi mjesec (saljem mjesecno pregled sa folikulometrija)
    Marija_sa, ja bih se možda na tvom mjestu ipak uputila na inseminaciju negdje u Hrvatskoj privatno. Oni koji idu na IVF su baš vezani za Maribor zbog rigoroznog hrvatskog zakona da se ne smiju oploditi više od 3 jajne stanice, niti zamrzavati embriji, što jako srozava uspješnost postupka, ugrožava zdravlje i bitno poskupljuje i produljava stvar. Ti si bar možeš napraviti shortcut i negdje privatno to riješiti - Split ili Zagreb, imaš topic privatne poliklinike, tj. ne moraš čekati razrješenje sitacije, vjerujem da će u MB-u bit sasvim razumljivo, jednom kada/ako prorade, zašto nisi čekala nego si išla drugdje.

    Just a thought, na mailove se ne javljaju ni drugima, nema "magičnog maila", očito, za dobit odgovor, nego odgovaraju valjda u tranšama dok traje taj štrajk.

  32. #232

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    54

    Početno

    Ina33,hvala ti puno.Mozda cu ipak pokusati sa inseminacijom kod nas dok se situacija ne smiri malo......

  33. #233
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj marija_sa prvotno napisa Vidi poruku
    Ina33,hvala ti puno.Mozda cu ipak pokusati sa inseminacijom kod nas dok se situacija ne smiri malo......
    Iskreno, iz svega što sam slušala o BIH godinama, ja bih ili Hrvatska ili bih čekala Maribor...

  34. #234

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    na mail ne odgovaraju, na telefon nema šanse ih dobiti, pa čim neka od vas dobije povratnu informaciju molim da javite...
    bojim se da neće biti ništa od toga...tako blizu, a opet na početku...
    ako nam se zatvore ova vrata, otvoriti će se druga...
    moram se tješiti

  35. #235

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Odgovor glasi otprilike ovako:
    Ni oni još ništa ne znaju i nemaju neki konačan odgovor,do 2 faze bi trebali imati neku obavijest i radi nas i njih!!
    U svakom slučaju malo pozitivnih misli pa možda sve ispadne OK nedajmo se!!!!

  36. #236
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj ici prvotno napisa Vidi poruku
    Odgovor glasi otprilike ovako:
    Ni oni još ništa ne znaju i nemaju neki konačan odgovor,do 2 faze bi trebali imati neku obavijest i radi nas i njih!!
    U svakom slučaju malo pozitivnih misli pa možda sve ispadne OK nedajmo se!!!!

    taj odgovor si danas dobila mailom , ili ?

  37. #237

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Da maloprije

  38. #238
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Ici, na koju mail adresu si im slala mail?
    Ja ne stignem čekati vašu 2 fazu, a ništa mi ne odgovaraju...

  39. #239
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Miki, jesi već startala s decapeptylima? Mislim da se i decapeptyli mogu duljiti, a vjerujem da neće ostaviti neispunktirane one koji su startali sa stimulacijom, ne kužim u kojoj si ti fazi. Ako ih ne dobiješ, ja bih došla na taj UZV. Sretno!

  40. #240

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Citiraj Miki76 prvotno napisa Vidi poruku
    Ici, na koju mail adresu si im slala mail?
    Ja ne stignem čekati vašu 2 fazu, a ništa mi ne odgovaraju...
    ivf.amb.maribor@gmail.com

  41. #241
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Jesam, s Decapeptylima sam startala 1.9., a 13.9. bih trebala početi sa stimulacijom.
    Čula sam i ja da se može produžiti faza s decapeptylima i to mi je prihvatljivo dan ili dva, ali se još mjesec dana pikati s decapeptylima čekajući da se njima u klinici eventualno riješi situacija, to mi je malo blesavo. Em me košta, em nije baš da je ugodno pikad se samo tako, em se trebam i organizirati, najaviti na poslu planirana odsudstva i slično, em mi "razne takve kemijaže" poljuljaju povjerenje u uspjeh postupka, em... em uopće nije ugodno biti ovako u velikoj nedoumici samo par dana prije nego što bih trebala ući u završnu fazu postupka.
    Onda bih radije da mi kažu da mi prekidaju postupak pa da znam na čemu sam i eventualno si nađem nekoga drugog tko bi mi čak završio ovaj započeti postupak, nego ovako strepiti već par dana...

  42. #242
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Ovo je najnoviji članak, od jutros što sam našla na internetu. Možda se ipak nešto uskoro riješi. Utorak koje se spominje u tekstu je danas. Evo link: http://www.bih.net.ba/portalnovost+M5433dfbcf07.html

  43. #243
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Hvala ici, na taj mail sam i ja slala...

  44. #244
    missixty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    187

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/58920-T...iju!?p=1695603
    Sretno svima, i neka se postupci što prije nastave!

  45. #245

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    38

    Početno

    Cure, bez panike !
    U potokolu smo za 11/2010. te mi je sr. Jasna jutros odgovorila da je sve po planu i da ne brinem. Prema tome, nema odgoda i zastoja u postupcima !

  46. #246

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    kako da dođem do sestre Jasne, ima li netko njen mail...hvala

  47. #247
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    jeeee!!! pratim temu al jednostavno nisam imala komentara do sada...nekako sam vjerovala da će se problem ipak rješiti pozitivno za nas, jer ovo se i mene itekako ticalo koja sam u 12 mj. a kamoli vas koje ste već u protokolo. mogu mislit kako vam je bilo...al evo na kraju se ipak "sve u dobro pretvori", tnx g. jako mi je drago cure šta nastavljate, odnosno što se vaš put prema Mb ne prekida, sretno svima!!!

  48. #248
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj arnea76 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, bez panike !
    U potokolu smo za 11/2010. te mi je sr. Jasna jutros odgovorila da je sve po planu i da ne brinem. Prema tome, nema odgoda i zastoja u postupcima !
    Odlične vijesti!! A jel ti baš napisal da ide sve po planu i da nema odgoda?

  49. #249
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj ici prvotno napisa Vidi poruku
    ici je stavila mail

  50. #250
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Evo, i ja sam napokon dobila odgovor da je za mene sve ok, da su uspjeli dogovoriti da će nas koji smo već na ampulama završiti do kraja po planu i da slobodno dođem na planirani UZV u ponedjeljak.
    Uf, pao mi je kamen sa srca, sad se napokon mogu veseliti postupku.
    Kako ću onda biti tamo često sljedeća dva tjedna, javljat ću vam ako bude nekih novosti s "lica mjesta".

    Cure sretno i držim fige da i vi vrlo skoro dobijete odgovor sličan ovom mojem!

Stranica 5 od 75 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •