Stranica 3 od 53 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2624

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #101
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    tlatincice od utorka sam pikalica .... Jedva čekam da krenemo!!!!!!!!!!

  2. #102
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Suzzie sretno draga.Joj bit će čekanja bete,baš se veselim kad je ovako poletno i aktivno.
    Kristiina sretno s pikanjem.

  3. #103
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Dobrojutro,opet nudim kavicu
    Kristiina ti si nam sljedeca pikalica?Ajoj ovdje se zakuhava situacija!!!
    Bit ce napeto kao u trilleru.
    Ove jeseni mora biti zacetih beba,nema druge,rode i sismisi su naje....uuups
    Posljednje uređivanje od Sela : 29.08.2010. at 09:43

  4. #104
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    krećemo ha???? ja ću danas znati kada idem na konzultacije....D se vraća s godišnjeg....nadam se da ćemo ulovit rujanski ciklus!!!!! Suzzi2....uz tebe sam....držim fige i neka to bude prva beba od jesenskog vlakića!!!! kristiina......ti si druga.....a mi ostale ćemo se isto posložiti...još malo!!!!!! bit će to lijep Božić ove godine!!!! (šta mogu...kad je već zahladilo)......pusa svima!!!

  5. #105
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Suzzie2 sretno!
    kriistiina, malibox ti je pun, a ja ti pišeeem

  6. #106
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Suzzie2, kako je bilo, nadam se sve u redu . Ja dobila danas lijekove (ormar je pun da ne brinete vi koje ih morate još podići) i od danas odmah pikado. Danas mi je baš bio dobar dan, sve mi se poklopilo, vlak, tramvaj, doktor, termin, bus, ma sve (malko ova kiša došla nezvana, ali i u njoj ima nećeg pozitivnog, ). Jedini upitnik dal će mi stići napraviti markere na vrijeme, al o tome ću brinuti kasnije, zar ne?

  7. #107
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    Zauzeta.....šta se za takav postupak sve dobije u bolnici?? ne kupuju se hormoni, pa štoperica i to??? daj mi malo, molim te pojasni postupak...od kojeg dc se pika i šta:::!! please!

  8. #108
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    snekice draga sretan sutrašnji početak i naravno da ti je ovo zadnji postupak, a onda ne želim čut ni u shoping da ideš u Zg, dosta je bilo tog Zagreb grada !
    sretno svim ostalim dragim ženama koje se bore za svoju još nerođenu djecu...doći će svima nama sunce i radost i veselje...samo je tako jako teško to čekanje i traje i traje, nikada kraja....
    pusa!!!

  9. #109
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    • Mala26-konz 08/10 ??
    • Mimi81-konz 09/10
    • Taca-konz 09/10
    • Plavusa007-konz 09/10
    • Zrinkic-konz 09/10
    • Snekica-09/10
    • Zauzeta- 09/10 -pikalica
    • Kristiina-09/10 -pikalica
    • Suzzie2-09/10 -transfer?
    • Ivana87-smrznute oocite
    • Sanja1-12/10
    • Tlatincica-12/10
    • Sela-12/10 (ima neka posla i ranije)
    • Pinny-01/11(i ona upotpunjava praznine)




      Evo nam mali podsjetnik,nadam se da ce se javiti jos cura i podijeliti s nama svoja iskustva...

  10. #110

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    ZAUZETA juhuuuu! Napokon! Ti i Kriistiina ste sad pikalice! Cure, što ste dobile?
    Dobro je znati da lijekova ima, pfuu.
    Suzzie nestrpljivo čekamo izvještaj!
    Sela, hvala za listu

  11. #111
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Tlatinčica, ja dobila gonale, menopure i ovitrelle. Znači, sve .
    Zrinkič, otprilike, ukratko... na zadnjem pregledu kod doktora dobiješ protokol (shemu kako koristiti lijekove koji dan) i podigneš lijekove(hormone) kod sestre. Kad počne menzes taj prvi dan zoveš kliniku (mislim da je br 4604 743), kažeš pacijent si tog i tog, menzes je došao, da li da kreneš sa terapijom (računaš kao prvi dan ako je došao tokom dana prije 17-18h, mora biti baš svježa krv da bi računala prvi dan). Sestra će ti reći da li da kreneš sa terapijom. Idući dan (znaći, drugi dan ciklusa)između 17 i 18 h (kažu treba u isto vrijeme, barem približno) bocneš se ili dođeš u Petrovu pa te oni bocnu (poneseš svoje ljekarije). 7. dan dolaziš na UZV na kojem dr vidi kako jajnici reagiraju i određuje sa čime da nastaviš. Javi se ako još što trebaš

  12. #112
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno



    Evo, ja dobila gonale, decapeptyle i ovitrelle. S terapijom krećem 4 dana prije M.

    ZAUZETA broj telefona si dobar napisala! Kad ti krećeš s prvom injekcijom?

  13. #113
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    krenula danas jel mi je M došla jućer, pa je doktor malo požurio da ne propustim ovaj ciklus

  14. #114
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Zauzeta nas dvije smo buduće trudnice, nema zaje...cije više ! Dogovoreno???

  15. #115
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Aspiracija prošla ok, anestezija vrhunska, čini se 8 js (različite kvalitete), čekamo sutra za dalje.

    Cure, hvala na vibricama, upalilo je (bar za ovu fazu)!

    Kriistiina i Zauzeta držim fige!

  16. #116
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    To smo cekali Suzzie!!!!!Kristiina i Zauzeta samo naprijed!!!Sneki danas ides po dogovor za lijekove????Kad ti kreces s pikanjem?
    Akcijaaaaa!!!!!

  17. #117
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    ne da vlak kreće....zahuktao se pošteno.....sutra 8:45 konzultacije.........lovimo rujanski ciklus!!!!! tko je sutra u zagrebu?

  18. #118
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Ma bravo Suzzie,bit će tu odličnih embrijića.
    Zauzeta i Kriistiina~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~prvo za dobru produkciju jajnika a onda ćemo za punkciju i ostalo.

  19. #119
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    cure čitam vas i držim vam fige da svima upali od prve, da nam što prije prijavite pozitivne bete!
    akcija je počela jučer sam vidjela po količini ljudi u čekaonici kad sam bila na kontroli!
    svima puno sreće!

  20. #120
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    hahaha, Kriistiina, deal

  21. #121
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Hej drage Petrovke, evo mene ponovo k vama, nadam se da me primate
    Upravo sam se naručila kod dr P-B na konzultacije i dobila termin 04.10. u 10:45

    Baš me zanima šta će mi reći i kad ću dobiti termin za postupak.

    Svima koje ste u postupku i u niskom startu želim da Vam jesenski vlakić donese sreću,a nama koji malo kaskamo za vama sve isto, samo malo kasnije.
    pusa curke svima

  22. #122
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ej oprostite kaj upadam, al mi treba pomoć jeli u Petrovoj u labaratoriju vade ove hormone TSH, FT4,ANTI TG I TPO da ne idem bez veze u Zagreb ako ne vade. Hvala curke..... (Bab zbunjena sam....kaj ne ideš u Vili na postupak?)

  23. #123
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    te hormone mozes i na rebru izvadit

  24. #124
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Lunci mozes vaditi u Petrovoj,ali oni salju uzorak na Rebro i onda cekas 2-3 tjedna na nalaz.Tako da mozes odmah vaditi i na Rebru .Uz uputnicu i povijest bolesti na kojoj ti pise da je vadjenje preporuka ljecnika, nema cekanja.Vadis u odjelu odmah pored glavnog ulaza,prva vrata,nekih 10 m dalje-odjel radiologije najbolje ujutro do 9.Ako nemas preporuku lijecnika na povijesti bolesti vec samo uputnicu narucit ce te da cekas 3 mjeseca.Tako je to na Rebru.Sve provjerila na vlastitoj kozi...pusss

  25. #125
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Draga Bab pa dobrodosla k nama!!!!I jos brze otisla....Nek ti Petrova donese srecu!!!Kad vec Vili nije..Pridruzi nam se uskoro na listi..Kako to da si izabrala Petrovu?Jel zbog biologa?

  26. #126
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Snekica steta sto od jucer nisi citala poruke...Kako je bilo danas??????

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    133

    Početno

    Suzzie2 bravo za js.

    Kriistina i Zauzeta
    sretno curke!

  28. #128
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Sela, hvala na dobrodošlici...i ja se nadam da ću brzo otići na neki drugi pdf, što želim i svima vama. I da, Petrova je bio moj izbor zbog dragog biologa Patrika koji je do sada uvijek imao puno uspjeha sa našim malobrojnim plivačima. Nadam se da će tako i dalje biti

    Luna, draga moja, idem ja i u Vili odradit svoj dogovoreni postupak, ali Petrova mi je back up...daj Bože da mi neće trebati, ali s obzirom na moje iskustvo sa biokemijskim, pušem i na hladno i bolje da imam već za dalje planove. Taman si računam da bi negdje na proljeće mogla doći na red za neki postupak( makar i prirodnjak), pa se taman stignem malo odmoriti od svega između Vilija i Petrove.

    Eto, pusa svima i čitamo se
    Posljednje uređivanje od Bab : 31.08.2010. at 18:25

  29. #129
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Dobrodošla Bab.

  30. #130
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Suzzie, super za JS, eh, sad čekamo ET! Uhhh! Opet isčekivanje! ...ali slatko...
    Zauzeta i Kriistina, dobar početak!
    Bab, dobro došla!
    Loks, ...a šta da ti kažem...! U shopping ...UVIJEK...!
    Sela, šmrc, sorry!!! (objašnjenje ti je u pp...)

    Eh, sad ja! ...Finally!
    Dobila sam lijekove, od prvog dana decapeptyl, od drugog do četvrtog po 3 Gonala, od petog do sedmog dana po 2 Gonala, osmi dan UZV (Sela...u Zg!)

  31. #131
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    snekice da ti poželim sreću na ovom topicu, neka ovo bude zadnji postupak, neka krenu trudničke mučnine i da napokon stigne vaše malo zlato da možemo profeštat!
    Svim curama također želim sreću u postupcima, puno hrabrosti i strpljenja i jedna kolektivna ~~~~~~~~~~~~~~~~~~za sve!

  32. #132
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Hvala, draga! Btw, neke mučninice imam već par dana, ali biti će da mi ovulacija ima neke čudne simptome...

  33. #133

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Sneki, sumnjiva si mi
    A već smo ovdje imali slučajeva da uoči postupka ostanu trudne, mhm
    U svakom slučaju sretno!
    Cure, samopikalice, kako ide?

  34. #134
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Eh, Tlatinčice, da bar, nego mi se to desilo i kod zadnje ovulacije. Možda se i ranije događalo, ali nisam išla za time! Bo! A i LH test pokazao 2 crtice, čak sam zamišljala da je to pregnancy test i da su se pokazale 2 crtice
    Jel imao netko slične simptome?

  35. #135

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Zaboravila sam pozdraviti Bab- dobro nam došla.
    Čitala sam te na privatnim klinikama pa mi se čini ko' da si naša

  36. #136
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    tlatincice, Sanja1, pinny, Sela i sve ostale cure, baš ste jako drage...
    Baš mi se sviđa kak na Vašem pdf-u vlada pozitiva...baš se osjeti neka povezanost između svih Vas...svaka čast.
    I jako mi je drago da me primate u svoje društvance...samo se nadam da ćemo se sve jako brzo preseliti na neke druge pdf-ove, a na ovome ostati zbog nostalgije za "nekim drugim vremenima"

    pusa svima, drage moje

  37. #137
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Ciao Bab, neka te malo i tu, jesi izabrala dr.a? I kakvi su ti planovi? Ja prvi dan probala pikati u trbuh ali mi se to nije baš svidjelo, pa nastavljam u nogu, navika...

  38. #138
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Zauzeta, kod dr. P-B sam. Dobila sam preporuku za nju ili dr. V, ali se kod njega duže čekalo pa me sestra stavila onda kod nje. Ma ja vjerujem da su svi doktori ok i da će svatko od njih znati dovesti nas do punkcije. A dalje je najbitniji biolog, a u Patrika imam ogromno povjerenje( do sada se pokazao izuzetnim biologom i čovjekom).
    A planovi...04.10. imam konzultacije pa ću onda vidjeti šta će mi reći. Do onda ću imati sve friške nalaze. Ne znam kolko se čeka na postupak tako da ni nemam neki plan. Osim što u 11 mjesecu idemo odraditi naš zadnji Vili-pokušaj. I to je ukratko to.
    Ajme, meni to pikanje u nogu zvuči grozno...meni su rekli da si fragmin mogu pikati u trbuh ili nogu, ali iskreno ne mogu si zamislit kak bi se u nogu piknula...na trbugu ipak ima više špekeca, pa mi se čini lakše. Mene u trbuh nije niš bolilo pa sam tak i nastavila.
    Samo ti i dalje vježbaj pikado i nek tekma završi sa najmanje troznamenkastom brojčicom

  39. #139
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Hej!

    Ja sam bila hrabra cijelo vrijeme, jedva čekala da krenem, smješkala se... I onda jučer, držim injekciju u ruci i rasplačem se ...... Ah, valjda sve provalilo iz mene... Bockam se u stomak, tako mi je najlakše...

    Trebala sam dobiti u sub, ali danas krenilo... Zvala sam dr. Š, kaže ako nije jako da ne brojim dan, a ako je jako da brojim kao 1dc.... A meni niti je jako niti je slabo, ne znam... Odlučit ću do 17h jel pravo ili nije... Javim se, pusaaaaaaaaaaaaa
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 01.09.2010. at 13:09

  40. #140

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    To je i moja vječna dilema- jel prvi dan ono kad brlja al opet je krv, ili šta? Dođe mi da odem doktoru pa nek on procijeni :zbunjola_na_kvadrat:

    I ja sam bila hrabra dok nisam uzela prvu injekciju- pa gledam, pa ciljam, pa odmjeravam, pa opet ciljam, pa ne ide, pa u lijevu ruku pa u desnu...

  41. #141
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Strašne smo!!!

    Već danas kontam da će biti bolje jer jučer umjesto da sam se piknula ja polakoooooooo........ Uh, danas mora biti bolje! Ako mi malo ostane tekućine onako na koži, to je ok?

  42. #142
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Do prije par dana mislila sam i ja početi sama s pikanjem, ali nakon vas mislim da će mi ipak uletiti frendica! MM je rekao da mi on ne može nanositi bol koliko god ona slatka bila (kao bi on, ali...ipak... bolje ne)!

  43. #143
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Ako ti može pomoći frendica ok, ali meni nekako najbolje da ja to sama. Ne ovisim o nikome.... I nitko to ne zna kao ja ... Malo sam umišljena, jel?!

    Pusa
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 01.09.2010. at 14:15

  44. #144
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Tlatincica, inbox se ponekad mora pocistiti...

  45. #145

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    jesam

  46. #146
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    cure...pozdrav!!!! ja jučer obavila konzultacije kod doc. P-B. vratila se kući sa puuunom vrečicom ljekova!!!!!
    da....za par dana postat ću pikalica!!!!! ajme...kolko je to injekcija...ja pojma nisam imala...cijela polica u frižideru!!!! krajem rujna smo u IVF postupku! sinoć sam svako m alo otvarala frižider....da bi me na kraju i panika uhvatila----kako željeti a ne nadati se.......moram posložiti glavu brzo!!!

  47. #147
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Bravo Zrinkic ulazis ekspresno u jesenski vlakic!!!!!!

  48. #148
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    sela.....JA SE BOJIM......jel to normalna pojava?....

  49. #149
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Zrinkič šteta kaj se nisi javila...i ja sam jučer bila u Petrovoj...

  50. #150

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Zrinkič, nemaš se čega bojati- znaš koji ti je cilj
    Zato, samo hrabro!
    Mimi, što je novoga kod tebe?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •