Stranica 43 od 53 PrviPrvi ... 334142434445 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,101 do 2,150 od 2624

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #2101
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Koliko sam ja shvatila, one čak i ne naplaćuju štopericu nego je daju besplatno pacijenticama uz istovremeno upisivanje u tekicu da se to broji kao jedan od šest pokušaja na teret HZZO-a??
    Nek me isprave cure ako sam u krivu...

  2. #2102
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    evo kopipejstam još jednom post od Ježića:
    Cure, ja vam mogu reći za svoje iskustvo. Kad sam dogovarala termin za AIH, sestra mi je iz ladice izvadila Ovitrelle i rekla da ga mogu kupiti iči uzeti kod njih. Rekla mi je da ako ga uzmem kod njih to se onda računa kao jedan od onih 6 postupaka. Zbunjena i zatečena ja sam uzela kutiju, još sam se tamo morala potpisati u neku bilježnicu i sestra mi je rekla "Znači, imate pravo na još 5." Naravno, tek sam kasnije saznala koja je razlika u cijeni lijekova za AIH i IVF npr. Sad mi je žao, jer još čekam betu i ne znam jel moj AIH upalio ili ne. Eto, tek toliko.

  3. #2103
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Točno tako, upisala sam se u običnu malu A5 tekicu. Čak nema ni nikakvog službenog dokumenta za to, ni kompjutora. Zanima me, kako oni zapravo prate tu statistiku; tko je ispucao koliko postupaka? Što ako se ja npr. premjestim u neku drugu bolnicu? Hoće li ih sestra možda zvrcnut telefonom da im izdiktira moje potrošene šanse?
    Zapravo je to sve presmješno!

  4. #2104
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    andream, točno isto i kod mene se dogodilo. Dakle, na pregledu kod doktorice nam je predloženo da prvo probamo s AIH. Ja pitam, jel to ulazi onda u onih 6 postupaka... doc. odgovara: Ne. Javim se sestrama na šalteru da me zapišu za AIH, one mi objasne da klomifene moram sama kupiti, uz napomenu da su u bosni jeftiniji i da si ih nabavim tamo, jer eto, takva je situacija i cure se snalaze kako znaju. Nakon 2. folikulometrije, doc. kaže za dva dana je štoperica. Javiti se sestri da vam otvori košuljicu. Javljam se sestri, pita me je li mi ovo prvi postupak. Kažem da je. Ona mi govori kako nije to ništa strašno, kako ću lijepo dobiti štopericu, da samo dođem u 10h kod njih, da sam dan iza slobodna i da onda dođem sa suprugom u 7 ujutro. Za to vrijeme iz ladice vadi ovitrelle, piše one sve podatke u košuljicu i zamoli me da se potpišem u tekicu da sam preuzela štopericu (ni riječi o tome da mi to ide u 1/6 postupaka). Dolazim ja sa MM nakon dva dana, javljam se sestri (nekoj drugoj) i ona gleda moje papire i kaže: a, vi ste uzali naše lijekove, dakle imate još 5 postupaka. Ja kažem: nisam ja nikakve lijekove uzela, ja sam u AIH i dobila sam samo štopericu. Ona: pa to vam se jednako računa, to smo vam rekli. Ja tražim sestru od dan prije i kažem joj kako mi je ova sad rekla da sam iskoristila jedan postupak, i da me na to nitko NIJE upozorio. Sestra: ma ja to svima objasnim, ne znam kako vama nisam. Ali imate još 5 pokušaja, a možda uspije sad od prve... Ja: A, ne, ja hoću kupiti tu štopericu ili vama platiti. Ona: provjerit ćemo kod administratora je li već sproveo vaš postupak. Zove administratora i kaže: ok, idite kupiti štopericu pa ju nama vratite. MM trči u apoteku i vraća se sa ovitrellom. Ovu sestru ne možemo nigdje nači (zapravo nikoga na odjelu) i onda nailazi neka druga sestra i pita što čekamo. Nakon objašnjenja uzima od mene ovitrell i na njega piše naše prezime.

    I to je to, nitko nam kasnije nije ništa rekao za postupke. Idući ovitrelle smo odmah rekli da sami kupujemo. I ja sam biser bacila račune...

    Sorry na dužem postu, ali samo sam htjela pojasniti što i kako se nama dogodilo.

  5. #2105
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    cure, čitam i ne mogu vjerovati. svakako pišite odmah na mail ministarstva, Pirica je stavila tekst a tamo imate i mail, pod Naša prava od HZZO-a.

  6. #2106
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    krivo sam napisala, pišite na mail HZZO-a, ali stavite na znanje i Ministarstvu, ovo treba prijaviti! Da se ne događa da cure koje nisu na forumu i ne znaju ništa o lijekovima i postupcima zbog toga plate na kraju uistinu skupu cijenu ovakvog "liječenja".

  7. #2107
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Eh, sad mene zapravo zanima još i nešto drugo. Može li onda npr. soc. ginić napisati recept za štopericu (Ovitrelle konkretno) u stimuliranom postupku, i ako može, dal i to onda ide u onih 6? Tko vodi onda tu statistiku?

  8. #2108
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    andream, ovakva je stvar. Po svemu sudeći u Petrovoj bi morali kao što rade na nekim drugim klinikama, štopericu normalno davati kod aih-a i prirodnih ivf-ova i ne računati je u postupak.

    Oni ti međutim daju jednu od dvije opcije:

    1. da si sama kupiš u ljekarni ovitrelle i tada se to ne računa kao 1 od 6 postupaka
    2. da ti oni daju štopericu, potpišeš da si primila od njih i tada ti odlazi 1 od 6

    Po svemu onome što je pirica istražila i njihovim odgovorima ispada da bilo koje hcg injekcije ne bi trebale spadati u ove postupke. Ne znam ima li veze što oni daju taj ovitrelle, a mi na VV npr. dobivamo brevactid i ne računaju ga nikada u postupak, nego nam ga normalno daju. Zapravo me sve ovo iznimno zbunjuje i ljuti, ako već imamo taj usrani zakon, bar da su dosljedni posvuda, a ne da ispada da ga svatko šarlatanski primijenjuje kako mu dođe...

  9. #2109
    gala1979 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    562

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, sad mene zapravo zanima još i nešto drugo. Može li onda npr. soc. ginić napisati recept za štopericu (Ovitrelle konkretno) u stimuliranom postupku, i ako može, dal i to onda ide u onih 6? Tko vodi onda tu statistiku?
    Mislim da ne može. Prije su se svi lijekovi za MPO dobivali kod primarnog ginekologa al to je promijenjeno. Utrogestan je drugo, to ovaj piše.

  10. #2110
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    krivo sam napisala, pišite na mail HZZO-a, ali stavite na znanje i Ministarstvu, ovo treba prijaviti! Da se ne događa da cure koje nisu na forumu i ne znaju ništa o lijekovima i postupcima zbog toga plate na kraju uistinu skupu cijenu ovakvog "liječenja".
    potpis

  11. #2111
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Evo više ne znam stvarno što da kažem. Čitam postove, googlam, gledam HZZO listu lijekova i pitam se tko je tu lud? Ukucala sam Gonal i Menopur na listu i tamo za njih piše, citiram "Do šest pokušaja stimulacije, a nakon svakog poroda ostvaruje se pravo na dodatnih 6 pokušaja". A na listi za Ovitrelle piše "Po preporuci specijalista ginekologa ili endokrinologa".
    Dalje citiram iz piricinog odgovora koji je dobila iz HZZO: u skladu s propisima Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (nastavno: HZZO), ne postoji nikakvo ograničenje što se tiče samog IVF postupka i isti tereti sredstva HZZO-a ako se koristi na uputnicu HZZO-a u ugovornim zdravstvenim ustanovama.
    Ograničenje postoji jedino kada se radi o pojedinim lijekovima (menopur i gonal).

    Na koje postupke se to odnosi? Samo IVF, ili i AIH? Sutra stvarno zovem HZZO?

  12. #2112
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    Evo više ne znam stvarno što da kažem. Čitam postove, googlam, gledam HZZO listu lijekova i pitam se tko je tu lud? Ukucala sam Gonal i Menopur na listu i tamo za njih piše, citiram "Do šest pokušaja stimulacije, a nakon svakog poroda ostvaruje se pravo na dodatnih 6 pokušaja". A na listi za Ovitrelle piše "Po preporuci specijalista ginekologa ili endokrinologa".
    Dalje citiram iz piricinog odgovora koji je dobila iz HZZO: u skladu s propisima Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (nastavno: HZZO), ne postoji nikakvo ograničenje što se tiče samog IVF postupka i isti tereti sredstva HZZO-a ako se koristi na uputnicu HZZO-a u ugovornim zdravstvenim ustanovama.
    Ograničenje postoji jedino kada se radi o pojedinim lijekovima (menopur i gonal).

    Na koje postupke se to odnosi? Samo IVF, ili i AIH? Sutra stvarno zovem HZZO?
    ograničenje se odnosi na ljekove a ne postupak, ako ti u AIH-u koristiš gonal ili menopur onda ulazi u 6, ako ga ne koristiš onda ne ulazi i to je to

  13. #2113
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj gala1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ne može. Prije su se svi lijekovi za MPO dobivali kod primarnog ginekologa al to je promijenjeno. Utrogestan je drugo, to ovaj piše.
    što je onda s Klomifenom? Zar i on nejde pod lijekove za MPO? Recept za klomifen mi je napisala moja ginić.

  14. #2114
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    ograničenje se odnosi na ljekove a ne postupak, ako ti u AIH-u koristiš gonal ili menopur onda ulazi u 6, ako ga ne koristiš onda ne ulazi i to je to
    A eto, ja nisam bila ni na gonalu i menopuru, a svejedno mi uračunali postupak!

  15. #2115
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    što je onda s Klomifenom? Zar i on nejde pod lijekove za MPO? Recept za klomifen mi je napisala moja ginić.
    točno to recept ti je napisala socijalaka, a gonal i menopur dobiješ od klinike
    odredba se odnosi na gonal i menopur

  16. #2116
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    A eto, ja nisam bila ni na gonalu i menopuru, a svejedno mi uračunali postupak!
    e pa zato se žali HZZO-u, imaš mail piši im što su ti računali, neka ispitaju

  17. #2117
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Možda se nismo razumijele. Za klomifen mi je napisala recept, jest da ga nisam mogla dobiti nego sam kupila uvozni. A Ovitrelle su mi "dali" u bolnici i fino ga uračunali u postupak.

  18. #2118
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    I hoću! daj me pliz podsjeti, na koji točno mail?

  19. #2119
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    Možda se nismo razumijele. Za klomifen mi je napisala recept, jest da ga nisam mogla dobiti nego sam kupila uvozni. A Ovitrelle su mi "dali" u bolnici i fino ga uračunali u postupak.
    pa dobro je li ja pišem ruski pa me ne razumiješ

    za Ovitrell se žali HZZO-u, dolje na temi naša prava od HZZO-a nađi moj post imaš mail od žene na HZZO-u i mail od Zore Lažete iz ministarstva, žali se jer ti si oštećena, Ovitrell se ne smije računat, ako se nitko neće žalit onda oni neće reagirat

  20. #2120
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    I hoću! daj me pliz podsjeti, na koji točno mail?
    renata.turcinov@hzzo-net.hr

    zora.lazeta@mzss.hr


    pišite

  21. #2121
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Sori, ne pišeš ti ruski. Nego sam ja malo sporija u tipkanju po tastaturi od tebe. Dok ja napišem jedno pitanje, ti već objaviš drugi post.
    Hvala na pomoći

  22. #2122
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Poštovana,
    „štoperice“ Ovitelle i Brevactid ne ulaze u 6 pokušaja liječenja koji terete sredstva Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje.
    Za kontrolu u zdravstvenoj ustanovi potreban je pismeni zahtjev s konkretnim podacima.

    S poštovanjem,
    Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje




    cure evo ga, sad pišite zahtjeve s konkretnim podacima

  23. #2123
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Pirica, svaka cast. Cure koje ste oštećene, sad ste vi na redu.

  24. #2124

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Pirica, svaka cast. Cure koje ste oštećene, sad ste vi na redu.
    Potpisujem!

    pirice
    bas si se potrudila oko ovoga. Sada imamo stvarno sve crno na bijelom i vise nas nigdje ne mogu muljati.

  25. #2125

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    10

    Početno

    kod mwne prekinut postupak.. hiperstimuacija

  26. #2126
    plavuša 007 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    68

    Početno

    vuki baš mi je žao. i meni je moja dr htjela prekinut ali mi se potrefio dr kasum na kontroli i on je urgirao da se punktira jajnik dan iza štoperice i uspjeli su mi smanjit hiperstimulaciju i nastavljen je postupak i došla do transfera.

  27. #2127
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Potpisujem!

    pirice
    bas si se potrudila oko ovoga. Sada imamo stvarno sve crno na bijelom i vise nas nigdje ne mogu muljati.
    X
    Cure, javite nam kakve ste dobili odgovore u Petrovoj i da li je uspjelo poništiti uračunani postupak.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 11.03.2011. at 18:28

  28. #2128
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Joj Vuki, miša mu.... Baš mi je žao


    Što se ovitrella tiče meni u Osijeku nisu računali postupak ..

  29. #2129
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Vuki, a žao mi je! Neznam šta bi rekla!
    Pirice još 100 puta

  30. #2130
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Vuki, a žao mi je! Neznam šta bi rekla!
    Pirice još 100 puta
    ma to je samo par mailova, ako vi sad ne reagirate ništa se neće promjeniti
    a čisto malo da razmislite da jedna sestra naplati jednu štopericu dnevno i tako puta 30 dana to je jedna plaća, zašto da im to pustite

  31. #2131
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Krećemo u borbu i za to!

  32. #2132
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Cure moje može pomoć?

    Prije postupka znam sve, a kad krenem ne znam ništa..

    Znači, ovako: 24dc krenula u 17,00h s decapeptilom, taj dan malo i prokrvarila... Danas je 26dc i ja još uvijek mrljam (smečkasto, ne obilno, ne boli....).... Trebam li i pod decom dobiti normalnu M? Znam da sam malo glumpava, ali nemam pojma .. Prošli put prokrvarila odmah nakon prve injekcije, ali se ne sjećam jel bila normalna M ili šta?! joj...

  33. #2133
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Evo ja vas sve pozivam da na linku u mom potpisu preuzmu prosvjedni avatar. To je način da i ovako virtualno iskažemo nezadovoljstvo postojećim zakonom. Ne možemo svi izaći na ulice, no možemo ovom malom gestom pokazati da nam je stalo...
    P.s. U albumu imate i predloške postera - transparenata - za one koji se odluče prošetati

  34. #2134

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ako ikako stignem, dolazim sutra na prosvjed!
    Petrofke, koga još mogu očekivati?

  35. #2135
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Citiraj tlatincica prvotno napisa Vidi poruku
    Petrofke, koga još mogu očekivati?
    Vjerujem da od mene ne ocekujes odgovor. Jedva cekam.

  36. #2136

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Trudnice
    Sanjička RODILA DJEČAKA LUKU 01.03. ČESTITAMO!!!

    Mala26
    Ana03
    Nana_banana
    rajvos
    marina81
    Visibaba
    zvončica1976
    Mijina prijateljica

    Čekalice bete
    ježić
    Pinny
    ptica1
    tikki

    Pikalice
    Kriistiina
    taca70

    Prirodni ciklus IVF/ AIH/ klomifenke



    Čekalice termina, pregleda i koječega
    03/11 Snekica
    04/11 mare77
    04/11 milla2
    04/11 nety
    04/11 tlatincica
    06/11 Sanja1
    Ana1201
    Bab
    dada-55
    Dariaaa
    Dhea
    Dona
    duba13
    frodo
    Glossy
    Jasenka
    kerolajn5
    legal alien
    ljube
    mimi81
    Niki
    Nivesa
    plavuša007
    Suzzie2
    Tajčica
    TrudyC
    Vanchriban
    vuki
    Zrinkič

    Cure za koje navijamo ~~~~~~~~~
    Dea2010 (Slovenija)
    Sela (Češka)
    ValaMala (VV)
    Zauzeta (Slovenija)

  37. #2137
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Cure moje može pomoć?

    Prije postupka znam sve, a kad krenem ne znam ništa..

    Znači, ovako: 24dc krenula u 17,00h s decapeptilom, taj dan malo i prokrvarila... Danas je 26dc i ja još uvijek mrljam (smečkasto, ne obilno, ne boli....).... Trebam li i pod decom dobiti normalnu M? Znam da sam malo glumpava, ali nemam pojma .. Prošli put prokrvarila odmah nakon prve injekcije, ali se ne sjećam jel bila normalna M ili šta?! joj...



    PLIZZZZZZZZZZ ODGOVOR...

  38. #2138
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Kristina, ja dobijem m mozda nesto drugaciju ali svakako prepoznatljivu. Smede ne bi trebala biti m.

  39. #2139

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    10

    Početno

    A što ces događa se.. Kod koga si ti u postupku? Meni su na drugoj folikulometriji bili i dr. V. i dr. B. i zakljucili da nista od postupka. Estradiolo je bio više od 7000. U pon idem na pregled pa ćemo vidjeti što dalje..

    Citiraj plavuša 007 prvotno napisa Vidi poruku
    vuki baš mi je žao. i meni je moja dr htjela prekinut ali mi se potrefio dr kasum na kontroli i on je urgirao da se punktira jajnik dan iza štoperice i uspjeli su mi smanjit hiperstimulaciju i nastavljen je postupak i došla do transfera.

  40. #2140
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Vuki baš mi je žao.
    Sanjička juuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

  41. #2141

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    10

    Početno

    kriss ja sam sa decap krenula 21 dc i mengu dobila 3 dana nakon. Isto tako smećkasto i bezboln. tek treći dan menge sam pošteno prokrvarila

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje može pomoć?

    Prije postupka znam sve, a kad krenem ne znam ništa..

    Znači, ovako: 24dc krenula u 17,00h s decapeptilom, taj dan malo i prokrvarila... Danas je 26dc i ja još uvijek mrljam (smečkasto, ne obilno, ne boli....).... Trebam li i pod decom dobiti normalnu M? Znam da sam malo glumpava, ali nemam pojma .. Prošli put prokrvarila odmah nakon prve injekcije, ali se ne sjećam jel bila normalna M ili šta?! joj...



    PLIZZZZZZZZZZ ODGOVOR...

  42. #2142

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    10

    Početno

    cure znate nakon koliko se nakon hiperstimulacije može u drugi postupak IVFa?

  43. #2143
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Vuki ja sam u 2/2010 imala hiperstimulaciju i u 9/2010 išla u postupak....

    Hvala vam na odgovorima..... Onda čekam pravu tetu vješticu !
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 12.03.2011. at 15:52

  44. #2144
    plavuša 007 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    68

    Početno

    vuki moja dr je Baldani,i ona je htjela pravit pauzu,a kasum je bio dežuran i vjerovatno mi se smilovo kad sam mu rekla da sam i prvi put imala hiperstimulaciju i bile mi nezrele stanice jer mi tad Baldani bila na kongresu a mjenjala je Šprem i ona uopće nije reagirala da ja imam hiperstimulaciju,i kad sam se vratila kući tek je onda nastupilo ludilo,nisam znala ni što me strefilo več su me htjeli strpat na odjel u bolnici da ležim,voda u trbuhu 4-5 litara u roku 2 dana,nemogu skoro ni disat,ni hodat od bolova.. znam kako je grozno kad prođeš sve te preglede,inekcije i onda ti reču nema ništa od transfera i propadne ti prilika a moraš čekat idučih 6-7 mjeseci da bi opet pokušao i molit Boga da barem dođeš do transfera,da ti barem nešto vratu pa uopće nije važno ni koliko ni kakvo je. Ako si sreče kao ja,možeš očekivat i iduče pute hiperstimulaciju,ja sam je dobila i drugi put s dosta smanjenom dozom ljekova,i moraju mi je opet smanjivat. Vjerovatno češ u ponedjeljak dosta toga više saznat od doktora, pitaj ih sve što ti padne na pamet.

  45. #2145
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Sanjička čestitke!!!!!

    Vuki nadam se da će hs proći što prije i bezbolnije. Znam da je grozno što je postupak prekinut, ali vjerujem da je tako najbolje za tvoje zdravlje, hiperstimulacija nije zezancija! Cmok

  46. #2146
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    bas sam se ovih dana pitala jel sanjicka mozda vec rodila.

    sanjicka cestitam

  47. #2147
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    cure moje,pratim, ali nisam pisala jer nisam imala novosti
    ali...upravo stigao nalaz AMH - rezultat : 49.4 pmol/L, a to u prijevodu znači povećana koncetracija plodnosti
    juuuuuuupiiiiiii !!!
    ajme kako sam sretna...
    i nalazi ostalih klasičnih hormona su dobri, danas zovem petrovu da nas naručim, pa da vidimo kad dalje...
    svima kojima treba šaljem puuuuno vibrica!

  48. #2148

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Ja sam telefonski razgovarala sa hzzo i rekli su mi da pismeno napišem zahtjev za povrat sretstava za plaćenu Ovitrelle te uz dopis da priložim R-1 račun na moje ime iz ljekarne, te daokaz da sam uistinu i dobila Ovitrelle. Odmah sam nazvala ljekarnu i zamolila R-1 i dobila ga jer sam imala obični račun pa sam joj rekla koji je broj i od kojeg datuma. Nadam se da će mi vratiti novac.

    Ja sam i dalje u iščekivanju, iako se ne nadam baš previše, za sada sam dosta indiferentna.

  49. #2149
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ptica1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam telefonski razgovarala sa hzzo i rekli su mi da pismeno napišem zahtjev za povrat sretstava za plaćenu Ovitrelle te uz dopis da priložim R-1 račun na moje ime iz ljekarne, te dokaz da sam uistinu i dobila Ovitrelle. Odmah sam nazvala ljekarnu i zamolila R-1 i dobila ga jer sam imala obični račun pa sam joj rekla koji je broj i od kojeg datuma. Nadam se da će mi vratiti novac.

    Ja sam i dalje u iščekivanju, iako se ne nadam baš previše, za sada sam dosta indiferentna.
    kako ćeš ovo boldano dokazat?

  50. #2150
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Sa otpusnim pismom ili povjest bolesti? Neznam da li tamo šta piše o tome, ako ne fino su nas nasanjkali

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •