Stranica 52 od 53 PrviPrvi ... 24250515253 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 2624

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #2551
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Ups, zaboravila sam napisati, radi se o markerima za hiv, hepatitis i sifilis

  2. #2552

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Kriistiina, strašno mi je žao ali vjeruj u uspješnost sljedećeg pokušaja.

    Može jedna informacija bila sam na aih 09.04. i rekli su mi da ću otpusno pismo dobiti poštom, međutim već je prošlo tjedan dana a ja ga nisam dobila.
    Koliko uopće treba da dođe otpusno pismo?

  3. #2553
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    ja sam zadnji put dobila nakon 8 dana, a predzadnji nakon 11 dana. stići će, ne brini!

  4. #2554

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Hvala na odgovoru.

  5. #2555

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Otok
    Postovi
    29

    Početno

    Dobar dan cure! evo moram se pohvaliti da su mi izvadili 11js ,od toga su mi 3 oplođene i 3 zamrznute jupi !!! ali moram reći da je ona drogica super koju ti daju superiška ali me sve boli danas ,e sad rekli su mi da najvjerojatnije na tranfer idem u sri.pa molim iskusne da mi kažu šta dalje onda?

  6. #2556
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Milla2, danas su ti rekli da su 3 oplodene? Super sko ce ici na blastice. nakon toga slijedi 10ak dana cekanja i Utrici 3x2.

  7. #2557

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Otok
    Postovi
    29

    Početno

    danas su mi rekli ,dali su mi jučer utriće 3x1 do transfera,a nakon transfera 10 dana čekanja aaaaa ! jao jao super da znate kako sam sretna ,
    Posljednje uređivanje od milla2 : 16.04.2011. at 10:37

  8. #2558

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Milla2 navijam za tebe i tvoje 3 oplođene js i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~

  9. #2559

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Otok
    Postovi
    29

    Početno

    Hvala !! cure i vama sve naj naj svtarno od srca

  10. #2560
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Milla ima nas vise kaj smo na cekanju... to je najgori dio Ko kad smo ko klinci cupali latice tratincica samo ovaj put to izgleda nekako tipa Buuu.....nebuuu....ma buuuu...mozda nebu....ma mora bit..... a sta ako ne bude... Nista strpljenja malo i drzimo fige za 3 jajceka

  11. #2561

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Otok
    Postovi
    29

    Početno

    hm istina !!! sve je to više neikakva lutrija vidiš ,ja sam se čudila kako toliko jajnih stanica a ipak su mi 5 nezrele al dobro moram se zahvaliti bogu ili kome već ,da imam sreću da ih ih imam i da su 3 oplođene ,evo danas mi je 3 dan nakon aspiracije i tek me danas manje boli? jel to normalno ,da se zabrinem ili?

  12. #2562
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Anakob nemaj brige Onaj dan kad ti bude zadnji uzv ce ti reci Sutra navece Ovitrelle Nakon toga imas cijeli dan mirovanja i tek sljedeci ides na punkciju I ja sam imala istih briga M se skoro nije uspio zamijeniti Ja sam rekla Ako ne uspijes ja cu nekog na cesti zaustaviti pa nek donira :D Imas puna 3 dana za pripremiti se

  13. #2563
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    milla to ti je sve indvidualno nekog boli vise nekog manje Mene je samo prvi dan bolilo a curke koje su bile samnom su umirale od bolova Sam miruj prva 4-5 dana a nakon toga lagano Nista tesko ne dizati onak s noge na nogu I nadajmo se najboljem Nadajmo se da cemo mi biti sljedece koje ce ovako odgovarati na pitanja dok ce mali kmecavac kmecati kraj nas

  14. #2564

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Otok
    Postovi
    29

    Početno

    Ah do transfera mirujem !! mene je bolilo jako i na punkciji onako omamljena se sjećam u magli da me boljelo a nije ni čudo kad sam imala 11 punkcija ! sad nemogu dočekati taj transfer! danas me manje boli ali grčevi su me ubijali ,ma nek boli ustvari ako je to cijena uspjeha !

  15. #2565
    anakob avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    23

    Početno

    Kojeg dana otvarate bolovanje i pod kojom šifrom?

  16. #2566
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Milla2, nety, anakob sretno vama i svima kojima treba!

  17. #2567
    ČUFTICA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    SESVETE
    Postovi
    41

    Početno

    znači za nas koji idemo na punkciju za par dana taj koktel FAKATTT djeluje???? Iskreno!!! jel si svjesna jel osjećaš pritisak neku bol pišiiiiii

  18. #2568
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    ČUFTICA ja sam u 9/2010 na punkciji umirala od bolova, bilo mi je prestrašno. Ovaj put, rekao mi je dr. Vrčić da su promijenili igle i koktel.... Apsolutno me ništa nije boljelo, onako kao malo, negdje dalekoooo osjetiš nešto, ali to nije bol.. Vjeruj mi, ja sam inače paničar i plačljivica živa, ali ovaj put je bilo totalno bezbolno.... Sa mnom je bilo još 6 žena i one su rekle isto kao i ja.... Nema boli... Ne sekiraj se! I sretno!

  19. #2569
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    kriistina ,sad malo odmori od petrove i uživaj u onim malim životnim radostima,a onda hrabro i optimistično dalje !

    a svim ostalim curama kojima to sada treba šaljem podršku i želim puuuuuno sreće!!!

  20. #2570
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Ma Frodo moja sad ću ja prirodno ..

    Pusa!

  21. #2571
    ČUFTICA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    SESVETE
    Postovi
    41

    Početno

    hvala kristina na lijepim riječima... valjda će sve biti ok ... sutra krečem s pikanjem...

  22. #2572
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Čuftica ne boj se, koktel je dobar i ne boli

  23. #2573
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Evo, koliko čujem od nas 6 žena koje smo bile isti dan, samo jedna ima pozitivnu betu.... Ovim putem joj čestitam!
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 19.04.2011. at 20:54

  24. #2574

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Hajde bar je jedna, bolje i to nego niti jedna. Na žalost s čime moramo biti zadovoljne, a valjda će biti bolje.

  25. #2575

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Zaboravih ja čestitati i da joj se ß pravilno dupla.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  26. #2576
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Ja dosadna.. Ajd sad.. Pitanje: 3 postupka, sva tri dobitna, po 3 oplođene jajne stanice, po biologovom savršene i 99% trudnoća.. Na kraju naravno ništa ne bude... Jedan dr je rekao da mi ne vrijedi ići u postupke dalje dok ne otkrijemo razlog ne implantiranja jer sudeći po mojim "mladim" godinama (27) nešto ima što sprečava implantiranje... Spominjao je laparoskopiju, 4D UZV i mislim Histeroskopiju... Jel netko ima kakva iskustva? Ili mi bar recite na koju temu da idem ... Hvala ..

  27. #2577
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Kriistina, po meni se LPSC i histeroskopija podrazumijevaju. Ja nikako drugacije ne bih saznala da imam endometriozu.
    Btw. u ponedeljak sam saznala da je jos jedna Petrovka koja nije na forumu uspjela, i to s AMH<1, 40god.

  28. #2578
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    kristina a jesi odradila imunološke i trombofilijske pretrage? Ja bih možda prije laparoskopije napravila to- jednostavnije je a može predstavljati veliki problem. Imaš i posebnu temu- mislim da se zove imunološke pretrage- pa vidi

  29. #2579
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Cure, jel se mogu te imunološke i trombofilijske pretrage obaviti i privatno negdje?

  30. #2580
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    kristina...i ja imam iste nedoumice kao i ti...

    samo što ja imam malo više postupaka i 4 biokemijske iza sebe...u svim postupcima sa obečavajućim embrijima je došlo do implantacije ali su mrve ipak odustale.
    Evo, sad se upravo borim sa sporo rastućom ß koja nikako da posustane. Sutra ju vadim po peti puta i nadam se da će krenuti prema dolje.

    Meni zasada nitko nije predlagao nikakve dodatne pretrage, kao ni histero ili laparo. Iskreno, nije ni da sam baš luda za njima, ali ako bi to moglo pomoći kod rasvjetljavanja mog stanja, onda odmah pristajem na sve.

    Ja za 2 tjedna imam termin kod svoje dr pa ću s njom probat popričat o svemu ovome i nadam se da ću dobit neke konkretnije smjernice.

    Sve Vas puno pozdravljam, a novopečenim trudnicama ( koje nisu tu s nama na forumu) želim najsretnijih 9 mjeseci.

    pusa svim petrovkama ( i šire )

  31. #2581
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Evo ja npr. nakon svih neuspjeha nisam radila imunologiju ni trombofiliju, samo LAC, ACA, d-dimere i fibrinogen. 3x sam nakon transfera bila na Fragminu pa nista, uzimala i Dexametazon pa nista, Andol isto.
    Bab,

  32. #2582
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    taco nisam mislila da je kod svih taj problem, ali govorim iz iskustva na što me poslao dr.R. nakon 2 biokemijske i uvijek dobrih embrija- ponavljanje svih hormona i te pretrage.
    Ni kod mene nije u tome problem (već odjednom povišen TSH) ali mi je drago da sam to napravila jer bi se uvijek pitala- zašto nisam, možda je u tome problem.

  33. #2583
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Gabi25, ma logicno da ne idemo svi po istoj spranci samo mislim da je problem imunologije ili trombofilije iznimno rijedak i da se i tako sve svodi na Fragmin. Mene je na ove pretrage sto sam gore navela poslao dr.V nakon 2 biokemijske i sve je bilo ok a dr.R mi nikada nije ni spominjao da bih trebala napraviti nesto vise. Iskreno, ja vise nemam volje ispitivati nepoznato, najvise vjerujem u kvalitetan embrij. Ipak, svima preporucujem da razgovaraju sa svojim doktorima i da ih malo potaknu da razmisle o mogucim uzrocima neuspjeha. Npr. Bab bi svakako trebala ispitati moze li se naci ikakav uzrok tim biokemijskim.

  34. #2584
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Slažem se s tobom- iako je na kraju možda ipak ključ svega kvalitetan embrij.
    Meni je dr.R rekao da sam možda samo imala peh 2 puta i da embriji nisu bili dovoljno kvalitetni
    Ali sad oftopičarimo totalno

  35. #2585
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Ali sad oftopičarimo totalno
    Malo da ali nema veze, neka cure procitaju razlicita iskustva, mozda ce koristiti.

  36. #2586
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Hvala cure.. U petak idem vaditi krv za tu trombofiliju, imunološke pretrage sve što sam napravila su ok, hormoni isto, ma sve ok... Sad ćemo vidjeti taj nalaz od krvi pa idemo dalje.... Neka boli, nek me ubijaju, ali ako to znači moju bebu pristajem na sve ..

  37. #2587
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jel se mogu te imunološke i trombofilijske pretrage obaviti i privatno negdje?
    Mogu. Ja sam se raspitivala, ali na kraju odustala i uspijela užicati uputnicu od dr.opće prakse. Za 5 osnovnih pretraga (genetski faktori trombofilije) cijena je bila oko 8300 kn (Analiza Split), a tu su ti onda još i dodatne pretrage koje se sagledavaju skupa da bi se dobila cjelovita slika (prošireni koagulogram: radila sam ga na uputnicu i uz nalaz je stajao i obračun bolnice i bilo je oko 3000 kn) + još i imunološke pretrage (ANA, LAC... )...Skupilo bi se tu za jedan kompletan postupak sa lijekovima

  38. #2588
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Pa to nije normalno, koja cijena. Naravno, ne dolazi u obzir, dobit ću to valjda od mog ginača...

  39. #2589
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Meni je danas 10 dan od ET i n vidjela sma na WC-uu na papiru smedi iscjedak Sutra sam planirala betu ici vaditi ici cu ali mislim da nista ovaj puta

  40. #2590
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Nety budeš vidjela sutra kad izvadiš betu

  41. #2591
    anakob avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    23

    Početno

    Hey evo da se i ja javim,kao teškio oblik PCOS-a bez duphastona nema ni krvarenja i tako ja 14.4 popila zadnju tabletu i čekam,čekam. Inače dolazila 4-5 dan.Zvala sam u petrovu i vele ako ne dođe do utorka odmah doći na uzv. Test negativan a ja razoćarana. Prvi postupak i već problemi

  42. #2592
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Jako sma tuzna beta 0
    Još juce cim sam prokrvarila sam znala da je gotovo s nadanjem

  43. #2593
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Nety,proći će tuga,drži se.

  44. #2594
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    pozdrav cure! oprostite što ovako upadam, ali hitno mi treba informaciju da li kad dolazim u Petrovu na pikanje u isto vrijeme dobijem i decapeptyl i gonal. Planiram doći u 17 sati sa jednim i drugim lijekom. Bila sam sigurna da i jedan i drugi lijek mogu dobiti u isto vrijeme, ali sad sam malo čitala po forumu i vidim da si neke cure u jutro piknu decapeptyl, a poslije podne gonal. To bi onda značilo da moram do Petrove 2 puta dnevno?!

  45. #2595
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Niki78, jedno za drugim pikaš. Ne brini! Ja sam jedno za drugim, najprije Dec. pa odmah nakon njega Gonale. Sretno!

  46. #2596
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Sto bi mi bez nase Sneki
    tlatincica,Bab

  47. #2597
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj nety prvotno napisa Vidi poruku
    Jako sma tuzna beta 0
    Još juce cim sam prokrvarila sam znala da je gotovo s nadanjem
    Drži se draga! Žao mi je ...

  48. #2598
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Niki78, jedno za drugim pikaš. Ne brini! Ja sam jedno za drugim, najprije Dec. pa odmah nakon njega Gonale. Sretno!
    snekica puno hvala...trebat će mi puno sreće

    i ja svima želim puno sreće i nek nam uspije što prije da postanemo mame

  49. #2599
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Najgore od svega je sto imam apsolutno sve simptome implantacije Imala sam 2 dana smedi iscjedak ali sam nekako odmah znala da nema nis od toga I drugi dan beta 0 iscjedak stao, zloceste tete menge nigdje na vidiku Totalno sma sva sporemecena
    Idem slj tj da me stave na listu za jesen Necu odustati nema sanse

  50. #2600
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Drage sretan Uskrs!!!
    Da slijedeći sve dočekamo sa svojim bebama u naručju!!!! Pusa
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 24.04.2011. at 09:46

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •