Stranica 4 od 53 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 2624

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #151
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Zrinkic kakav strah?????Nema mjesta ikakvom strahu!!!!Jesi musko ili sta????
    Sve sto te bude interesiralo u vezi pikanja,javi se nama kokama iskusnjacama!!!!
    Vjerujem da se za prvi puta neces sama pikati vec ces se dati nekom bliskom??
    Samo hrabro!!
    Tlatincice kad cemo neku kavu?Sanja1 nisam te dugo vidjela.

  2. #152
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Evo ja sam uspjela dobiti termin za 11. mjesec. Sva sam komplicirana, tako mi je doktor rekao...

  3. #153
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mimi81 sto si dogovorila u Petrovoj? Evo mi i odgovora gore,Bas smo telepate.
    Posljednje uređivanje od Sela : 02.09.2010. at 10:14

  4. #154
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Zrinkič sretno s pikanjem i nemoj se bojati, stvarno nemaš zašto, vidjet ćeš i sama.. Samo misli na ono što te čeka kad prestaneš s injekcijama .. Jedan mali anđeo! .. to me uvijek drži...

  5. #155

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Tlatincice kad cemo neku kavu?Sanja1 nisam te dugo vidjela.
    Ready when you are
    Šta da kažem- nemam djece, imam razumnog muža, normalan posao i uvijek vremena za kavu
    Ok, ima tu sad novih Petrofki, puno ih se mota po ZG, pa cure znate što vam je činiti, nemojte da vas moram ganjati oko bolnice
    Možemo organizirati i tečaj pikanja- al za to će nam trebati diskretan i slabo prometan kafić- i ne zaboravite ponijeti svoje igle

  6. #156
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Ja sam se vratila s mora,boja se pomalo skida i samo čekam da netko predloži kafenisanje,mislim bilo bi vrijeme,ja sam vas se zaželila.

  7. #157
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    I da,Zrinkič nema razloga za strah,dopuštena je samo pozitivna frka i možebitna euforija,ali i stim treba pripaziti jer nakon ET-a može doći do inverzije osjećaja pa što je stupanj euforije bio veći,veća će biti i razina možebitnih negativnih stanja s tim da je u periodu iščekivanja bete dopušteno i malo popizditi jer je to jedan vrlo tricky period.Malo se šalim ali stvarno nema razloga za strah,sretnoooo.

  8. #158
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    I ja sam za kofi.Panika raste kako se priblizava termin konzultacija.Naprosto ne vjerujem da cu opet zaglaviti u onoj cekaonici koliko god sam se potrudila da to izbjegnem.

  9. #159
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Drage ovaj put hoću i ja s vama na kavu.. Oko 15.09. dolazim u Zg na par dana i nadam se da ću upasti u dogovor ....

  10. #160
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    jel itko išao pravniku u petrovu, jel se mora naručiti ili kaj? Mislila sam to riješiti kod poznanice pravnice a sad mi ona kaže da to rješava javni bilježnik nakon savjetovanja... tko tu koga... ?

  11. #161
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ouopa,vidi koliko zainteresirane raje!!!Ko bi rekao??Ja mogu-sutra!!!!Ili onaj tjedan iza,od 13.og....I miss you guys!!!!!Hajde ako vas se moze sakupiti za sutra neki broj da se nadjemo na Bundeku....

  12. #162
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Aaaaaa bem mu miša,ja nemogu sutra,već imam dogovor za pola 7,cccc.

  13. #163
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Joj Sanja nis,odmah onda odustajem od sutra...Nema smisla ako ne dodjes..Ja imam busy sljedeci tjedan,puno zamjena na poslu pa 2 dana skacem u Selce i vrlo je vjerovatno da prije onog iza tjedna ne mogu gustat s vama....i kaj sad?

  14. #164
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Cekamo tjedan iza 13-og.Nije panika.

  15. #165
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    netko? pravnik?

  16. #166
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Hajde stvarno,koliko sam upucena i Snekica dolazi u Zag iza 20og,pa bilo bi super kad bi mogle ukljuciti i nju i Kristiinu i Pinny,naravno.Cure,hajde izbacite termine kad mozete a onda cemo sve staviti pod zajednicki nazivnik!!Bit ce to grand cafe de Petrova!!!I ti Zauzeta,javi kad mozes.

  17. #167
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Zauzeta ako mislis na pravno savjetovanje,ono sto nas maltretitraju kad pocinjemo sa MPO pricom na odredjenom mjestu,ne treba biti potvrda od pravnice organizirane od bolnice,moze i netko tvoj poznati,bitno da zna sprancu i ima zig na kojem pise dipl.itd...Javni biljeznik?Prvi glas.Mozda se nesto promijenilo.Moze ti i bolnica organizirati,moras se naruciti,vrsi se na Salati u Zg.

  18. #168
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    DA, zanima me da li je tko to obavio u petrovoj i da li je morao čekati termin... ja sam već u postupku a nemam taj fuc.... papir... Sutra na UZV morat ću moliti sestru da me ugura kod njihovog pravnika u Petrovoj.

  19. #169
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Cure, da Vas nešto pitam. jel znate kakva je procedura s tim savjetovanjima za nas koji smo to obavili ali privatno. Mi smo bili u 12/2009 i sad me zanima dal ja to moram ponavljat ili je dosta da se samo donese kopija potvrde? Ili kako to ide?
    Hvala unaprijed i ako me primate i ja bi s Vama na kavu Taman bi se negdje u tom tjednu trebala vratit s godišnjeg pa da vas napokon sve upoznam

  20. #170
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Bab koliko znam ne moraš ponavljati, to nam vrijedi. Dosta je kopija potvrde..

  21. #171
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    joj super, hvala Ti puno ribek. Samo da još uspijem iskamčit potvrdu od psihologa jer si pametnica nije to iskopirala...grrrrrrr

  22. #172
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    curke ne bojte se ništa, ja sam u drugom postupku jedva čekala da krenem sa pikanjem,baš sam uživala u svemu tome baš zato jer sam znala koja je nagrada za sve to i jako sam voljela što ne ovisim o nikome. Ja sam se pikala u stomak i uopće me nijednom nije bililo. Netko je pitao o tekučini na koži nakon injekcije, moraš iglu do kraja gurnutu pod kožu, ja samonako pod 45 stupnjeva i nikad mi nije vračalo van, tj. sva je tekučina završila gdje joj je mjesto!

    Vidim da je ovdje živo i baš mi je drago!

  23. #173

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Uwau ovo bi mogla biti super kava!
    Pikalice, čekalice, trudnice... Kad god izdogovarate termin, ja dolazim. Još ako nas posluži toplo vrijeme...

    Nije li ovdje netko pričao o tome da se p&p za Petrovu obavlja na Šalati i da je dosta brzo gotovo?
    Idem probati naći taj post.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    ta-da!
    Citiraj Sela prvotno napisa
    Sto se Salate tice,dobila si sigurno broj na koji se narucujes,malo ih je teze dobiti ali nije nemoguca misija.Dobit ces termin jednu srijedu,ja cekam sad 28.4. u 9 ujutro.Od momenta narucivanja cekam na savjetovanje oko 14 dana.Potrebna je uputnica dr opce prakse za pregled psihijatra (2 uputnice,posebno ti a posebno za supruga koji ce je traziti kod svoje dr opce prakse).Prilikom narucivanja za razgovor sa psihijatrom dobit ces i broj pravnice koju mozes nazvati a i ne moras.Ja sam nazvala,a ona rece da nisam trebala,samo da nakon obavljenog psihijatrijskog(ajme!)savjetovanja(ajme!)dodjem do nje u drugu zgradu...Ona je tamo i ceka djake prvake... Ne znam je li neka od cura prosla to na Salati;ja sam takodjer pitala,nitko nije odgovorio da je bio,pa eto,kad cu to obavit napisat cu kak je bilo...
    i još
    Citiraj suzzie2 prvotno napisa
    Evo ja sam friško sa Šalate ova tjedan... dakle, naručiš se na broj koji ti je na popisu koji si dobila od sestre u Petrovoj. Na pregled se čeka cca 10 - tak dana. Kad nazoveš, onda ti objasne sve o uputnicama koje ti trebaju (jedna za tebe, jedna za supruga), možeš ih dobiti od dr. opće prakse. Kad ćeš uzimati uputnice od dr. opće prakse, pazi da ti kao dijagnozu upiše 69 (mislim da je to broj za probleme sa neplodnošću, ali ti je zagnjavi da ti upiše pravi broj) i sa tom dijagnozom ne plaćaš nikakvu participaciju, ni ti ni suprug.
    Ja sam bila kod dr. Ladika, jako je ugodna i sve skupa to traje 20-tak minuta. Bitno je napomenuti da nema čekanja, mi smo bili naručeni u 11,30 i tada smo i ušli unutra. Na razgovoru te pita malo o tvom zdravstvenom stanju, koliko si upućena u postupak IVF i da ti par savjeta. Ugodan razgovor u svakom slučaju. Najljepše je što ti na kraju da svoj broj na koji ju možeš nazvati za vrijeme i nakon postupka ukoliko bude potrebe!
    Zauzeta, kako to da ti nemaš dva sveta pisma?
    Bab, ja bi išla sa ovima koje imaš, a probaj tražiti kopiju tamo gdje si ostavila original.

  25. #175
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Zauzeta nema potrebe ici na Salatu i cekati na termin,ako imas poznanicu pravnicu.Skini sprancu sa potpomognutaoplodnja.info i ona ti to potpise i stavi svoj zig.Platit ces joj kavu i svi sretni...Jedino ako se ona lagano boji to napraviti..to je druga stvar,ali zaista nema potrebe...Na Salatu ces cekati previse a vec si u postupku,ne znam moze li te ubaciti....Ako moze,super.I naravno,ne smijes biti sama nego i tm mora biti s tobom.Mislim to se podrazumijeva,ne znam ima li potrebe to naglasiti.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Citiraj ZAUZETA prvotno napisa Vidi poruku
    jel itko išao pravniku u petrovu, jel se mora naručiti ili kaj? Mislila sam to riješiti kod poznanice pravnice a sad mi ona kaže da to rješava javni bilježnik nakon savjetovanja... tko tu koga... ?
    Javni bilježnik daje potvrdu parovima koji nisu u braku da žive zajedno jer eto, netko to mora potvrditi (majko mila ).
    Pravnik upućuje parove u Zakon o obiteljskim odnosima (tu bih stavila nekog smajlića koji bljuje, al ga nema).
    Dakle, tvoja je poznanica djelomično u pravu.

    Sve što nam uopće ne treba a moramo imati:
    pravno savjetovanje
    psihološko savjetovanje
    obrazac za izjavu o izvanbračnoj zajednici

  27. #177
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Ajmo onda ovako,jedan dan iza 13-tog kad će i većina cura koje nisu iz Zg-a biti tu,sad samo treba pohvatat koji će to biti datum da nas se što više skupi,jao pa to će biti super kava,prava Petrovkijada.

  28. #178
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, da Vas nešto pitam. jel znate kakva je procedura s tim savjetovanjima za nas koji smo to obavili ali privatno. Mi smo bili u 12/2009 i sad me zanima dal ja to moram ponavljat ili je dosta da se samo donese kopija potvrde? Ili kako to ide?
    Bab mozda se sad moze kao sto rece Kriistiina,ali ja sam iako sam imala potvrde od postupaka sto sam isla privatno opet za Petrovu trebala posebno potvrde (sveta pisma kao sto kaze tlatincica)..zato sam i isla na Salatu ..
    Ne znam zasto su to mene trazili...a vidjelo se da sam vec bila u postupcima..Uredno sam dobila listu svih mogucih papira i pretraga.Pa sad ga ti znaj.Ako se sad moze s kopijama u druge klinike i centre to je genijalno..!!!!!!

  29. #179
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    pozdrav......mi smo radili sve papire za AIH u 5-6 mj...sada na konz. mi je doc. rekla da sve vrijedi....neograničeno, osim pape:godinu dana, i hepat. sifilis: 6 mjeseci.......nego mene zanima...tamo one dane pred kraj pikanja..dal se nešto češće radi folikulometrija???? oču morat bit u zagrebu? inače....glava je posložena....veselim se pikanju i jedva čekam da krenem u novu pobjedu. ovaj put je moja karta za ovaj jesenski vlakić.....u jednom smjeru!!!!! mimi....baš mi je žao...a ja bila napisala dal je netko u zg!!!!! mene su uplašile silne injekcije...46 kom.....s time da će mo falit Depa-nešto..ne bojim se pikanja...mislim da sam shvatila ozbiljnost postupka!!! iako mm......(riba u horoskopu)...ajme koliko li šuti...teško mi je zbog njega....kako vaši m to sve podnose??
    pusa svima!!!!

  30. #180
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Hej Zrinkič,drago mi je da si se nabrijala na pozitivu,tako treba,a što se tiče folikulometrija to ovisi o doktoru,ja uvijek idem svaki drugi dan a neke cure pred kraj idu i svaki dan,kako ko i kako kad.

  31. #181
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Ne boj se Zrinkič samo hrabro naprijed. Ja sam bila od 8 dc u zg svaki drugi dan na uzv i svaki dan popodne na pikanju. Bit će to sve ok. MM mi je bio velika podrška u svemu...razgovaraj puno, puno sa svojom ribicom.
    Pusa

  32. #182
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Zrinkič, znam kako je to živjeti sa ribom, lijepo se kaže - nijem kao riba. Moj je pri tom gluh i slijep (ili se samo dobro pravi) pa lagahno zavidim svima na znatiželjnim muževima. Iako, sa druge strane možda bi me to i iritiralo, tko to zna, valjda smo zato i skupa što si ovakvi pašemo.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    11

    Početno

    Pozdrav svima!!!!!
    Da se i ja javim. Bila sam na konzultacijama i dogovor je bio za postupak ovaj mjesec ali je nešto iskrsnulo..... saznala sam da sam TRUDNA. Nisam mogla vjerovat. Moram strogo mirovati,ali kad znam zbog čega nije mi ni najmanje teško. Svim trudnicama čestitam, a vama ostalima sretno. Da nas uskoro bude još više

  34. #184
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    pozdrav cure
    da vas pitam nešto...kako se vi psihički nosite s vašim problemom neplodnosti?
    ja sam do prije prvog ivfa bila još nekako ok, ali od srpnja sam depresivna, previše...uopće mi se ne druži s ljudima, družim se s onima s kojima moram...
    i mmje postalo teško npr. družiti se s prijateljima koji imaju djecu...te situacije ga ponekad nerviraju...a meni ga bude milo vidjeti s djecom..baš teško
    popijem ponekad normabel da se malo smirim jer već previše plačem...
    Napišite nešto ako imate inspiracije...
    nada umire posljednja

  35. #185
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Čestitam mala26! Ima i u Petrovoj takvih slučajeva....suuuuuuuper! Samo ti miruj!

  36. #186
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Mala26 čestitam.

  37. #187
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj tlatincica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje dogovoreno je: kava se odgađa za sutra, četvrtak u 17 h na Bundeku.
    Jako, jako mi je žao za sve koji ne mogu doći.
    Kriistina javi obavezno kad si u zg!
    molim vas za kavice otvarajte posebne topice ili ću početi mahati metlom

  38. #188

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Eto ga na! Sad ću dobit po turu

    Curke kopiram übercool post od Denny sa potpomognute u Splitu
    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Filmići za samodavanje injekcija:

    GONAL: http://www.youtube.com/watch?v=12OpB...next=1&index=1
    MENOPUR: http://www.youtube.com/watch?v=SaFft...next=1&index=5
    CETROTIDE: http://www.youtube.com/watch?v=yZ-tz...next=1&index=3

    Sretno s bockanjem!
    Moram priznati da se moje bockanje od početnog straha na kraju pretvorilo u neki mali ritual, skoro sam uživala u činjenici da radim nešto što će me možda dovesti do bebe. Ahhh... navukla se, gotovo!
    Mimi
    Meni je trebalo 3 mjeseca nakon zadnjeg postupka da se dignem iz mračnih dubina. A najbolje od svega je što svi oko mene zatrudnjuju: oni koji hoće i koji neće, prirodni duplići, uz čajeve i bez njih... Sve sam ih ispratila s osmijehom i podrškom a onda sam došla doma ridati. I sad sam se sabrala: uz malo sporta i puno glazbe, veselim se slijedećem postupku. Nadam se da ćeš i ti naći način kako da se izdigneš iznad ovoga.

    Mala miruj i sretno!

  39. #189
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Tlatinčice hvala ti! Mislim da ću se početi baviti nekim sportom pa makar to bilo trčanje oko zgrade, to će mi podignuti hormon sreće

  40. #190
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Mimi81 , znamo, sve znamo, ima boljih dana i jako loših dana. Nekako bude teško nači smisao u inim stvarima kad svi samo uletavaju sa pitanjima zašto nije. kad bude, šta se čeka... takvo nam je društvo, kao da je to jedino mjerilo kvalitete moga života. A nije. Sta je sa samcima, bolesnima, sa svečenicima, sa onima koji zaista ne žele. ? Znaći, njihovi životi su promašeni jer nisu ostvarili glavnu svrhu. Ma ja ti u to ne vjerujem uopće, nekome je suđeno nekome ne i točka. U prva dva postupka ja sam puno očekivala od okoline i da su zainteresirani i da nisu i da brinu i da se ne razočaraju. I onda sam skužila da sam izgubila sebe u takvoj perspektivi. Sad samo ja i MM smo tu važni a drugi nek si misle šta si misle. Nezanimljivo.
    I još ta činjenica da drugi imaju djecu... da, i? pa ja ne želim njihove živote, ja želim svoju priču. Svakome je nešto dano i nešto uzeto. Pa ja ne želim da mi je mama umrla, ni sestra poginula ni brat narkoman....

  41. #191
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Zauzeta slažem se s tobom...ja se samo nadam da ću više ojačati i pregaziti sve te probleme u glavi. samo ne znam više što da poduzmem pa da postanem jača kad sam inače preosjetljiva, nisam imala baš neko sretno djetinjstvo, svašta me u životu pokosilo tako da teške su to stvari, ali živjeti se mora, tražiti smisao...

  42. #192
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    mala 26 čestitam od srca i želim ti mirnu i bezbrižnu trudnoču!
    mimi 81 ja našu neplodnost nikad nisam doživljavala kao nešto zbog čega bi trebala biti tužna ili zbog čega bi me netko trebao sažaljevati i sl. ja sam uvijek to smatrala nečime s čim se moram uhvatiti u koštac i svakim mojim korakom dalje ja sam sve ponosnija i kad mi netko kaže svaka čast ja to ne bih mogla meni to daje osječaj ponosa i poticaj za dalje. samo nemoj sama sebe sažaljevati. to što drugi imju djecu nema veze sa tobom, njihova djeca su njihova, željna ili ne, ali imali oni djecu illi ne to ne mjenja tvoju situaciju. ja volim djecu i nikad mi nije stvaralo problem kada sam okružena djecom. nekad čovjeku dođe malo krivo kad čuje kako je ovaj ili onaj trudan, a ti nikako, ali bože moj neki imaju vilu, a ja ne pa šta. moja najbolja kolegica koja je starija dosta od mene je u doba kad sam ja kretala u prvi postupak išla naabortus jer je slučajno zatrudnila, njoj je bilo gluo zbog mene, ali ja sam joj rekla da to nema veze samnom i mojom borbom!

  43. #193
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Osijek, , svatko svoje borbe vodi i svoj križ nosi. Šta ti je rekao naš dr. na pregledu?

    I, da, naravno, Mala26, jipijeeeee, ludilo, biće da ste se ti i TM doista opustili hehe... kakve ste dijagnoze imali, ak se smije znati?

  44. #194
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Gdje si Ivana78, imate li kakve planove za skoru budućnost??

    Baš gledam Mala26 nam je tu od 6.mj i već ode na trudničke forume ... dao bog svakoj.

  45. #195
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mala26 pa zaista si nas iznenadila!!!!Nema te,nema i -bingo!!!!
    Mimi

  46. #196
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa Vidi poruku
    mala 26 čestitam od srca i želim ti mirnu i bezbrižnu trudnoču!
    mimi 81 ja našu neplodnost nikad nisam doživljavala kao nešto zbog čega bi trebala biti tužna ili zbog čega bi me netko trebao sažaljevati i sl. ja sam uvijek to smatrala nečime s čim se moram uhvatiti u koštac i svakim mojim korakom dalje ja sam sve ponosnija i kad mi netko kaže svaka čast ja to ne bih mogla meni to daje osječaj ponosa i poticaj za dalje. samo nemoj sama sebe sažaljevati. to što drugi imju djecu nema veze sa tobom, njihova djeca su njihova, željna ili ne, ali imali oni djecu illi ne to ne mjenja tvoju situaciju. ja volim djecu i nikad mi nije stvaralo problem kada sam okružena djecom. nekad čovjeku dođe malo krivo kad čuje kako je ovaj ili onaj trudan, a ti nikako, ali bože moj neki imaju vilu, a ja ne pa šta. moja najbolja kolegica koja je starija dosta od mene je u doba kad sam ja kretala u prvi postupak išla naabortus jer je slučajno zatrudnila, njoj je bilo gluo zbog mene, ali ja sam joj rekla da to nema veze samnom i mojom borbom!
    Draga Osijek hvala ti na riječima podrške. Ja nemam problema s djecom nego mm. Ja se s klincima jako rado igram i kad dođemo u društvo ja sam s klincima a mm priča sa starijima. I kaj je nakbolje djeca me vole, u tome fakat uživam. Ali ne mogu ponekad ne pomisliti zašto meni?i zašto ja? nije da se sažaljevam već osjećam da me drugi sažaljevaju ali to je njihova stvar jer ne poznaju me. A ima i onih koji mi čestitaju i govore da ne bi mogli nikad na mpo, ali ja im kažem da ste vi u toj situaciji itekako bi išli...
    Pusa!

  47. #197
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    I još sam nešto Osijek, svaka ti čast na svemu što si prošla, ti si za mene body builder...
    Čuvaj bebeka i uživaj

  48. #198
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Mala26 pa zaista si nas iznenadila!!!!Nema te,nema i -bingo!!!!
    Eee, bit će da je tu tajna, mene već MM optužuje da ga varam sa FB, treba više krevetne akcije

  49. #199
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    senilna ja nikako pitati, gdje se rješavate rabljenih igala i neiskorištenih istih?

  50. #200
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Meni su rekli da ih bacam u smeće.... Znam da nije ok, ali ako su mi dr tako rekli- ja njih sve slušam ..

    Mala26 čestitam!!!

Stranica 4 od 53 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •