Stranica 53 od 53 PrviPrvi ... 343515253
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,624 od 2624

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #2601
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    I ja svim dragim curama sa ovog pdf-a želim sretan i blagoslovljen Uskrs. I nek svaka od nas pronađe svoju sreću i razlog za smijeh...pusa velika

  2. #2602
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    I od mene, SRETAN USKRS!

  3. #2603
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Također i od mene, svima sretan Uskrs! Pusa!

  4. #2604
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Sretan Uskrs želim i ja .................................

  5. #2605
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Drage moje sretan vam svima Uskrs i daj Bože da sljedeći dočekamo sa svojim bebuljcima ili barem trudne.

  6. #2606
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    I ja svima vama želim sretan i blagoslovljen Uskrs...a do idućeg Uskrsa da neke od vaših ( naših ) želja postanu stvarnost !

  7. #2607
    ČUFTICA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    SESVETE
    Postovi
    41

    Početno

    evo curke ja krenula još prošlu srijedu sa pikanjem, a od jučer primam još dodatno gonale... trbuh mi je sav u točkicama plavim... u nedjelju(8dc) imam prvi uzv pa čemo vidjeti jel smo nekaj napravili... za sada se osijećam ok malo me zateže( nadam se da je to ok)??!!

    sve curke kojima nije uspjelo ovaj put bude, jednog dana čemo mi svi doći na red, ima mjesta za sve nas... netko prije netko kasnije ali mi čemo sve prije hihihi....

  8. #2608
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Čuftice ne sekiraj se.. I meni stomak bude plav, napirim se, zateže, žulja ... To su čari pikanja .. Sretno i javi kako stvari stoje u nedjelju! A ja držim fige !!!!
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 26.04.2011. at 20:31

  9. #2609
    Vanchriban avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    130

    Početno

    Dobra večer!

    Malo sam se uspavala pa me nije dugo bilo. Nema ništa novo kod nas, bili smo prošli tjedan u Petrovoj vaditi markere i sve ostalo a sutra nas čeka psiholog i pravnik na Šalati. Zanima me u biti koliko traje razgovor s oboje? Kod psihologa smo u 11 naručeni i javljeno mi je da odmah iza tog idemo pravniku. Meni znaju radit probleme na poslu radi izostajanja usred radnog vremena pa bi mi ovo bila korisna informacija

  10. #2610
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Ja danas samo odgovaram ..

    Koliko znam ne traje dugo, mi smo kod pravnika bili 10 minuta (dok je papire isprintala ..), a kod psihologa nekih pola sata... E sad, vjerujem da je to i individualno, ništa ne pitaj, sve ti je jasno pa će i trajati kraće.. Nadam se da sam bar malko pomogla .. Sretno!

  11. #2611
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Mi smo kod pravnice bili doslovno 3 minute, psihologica pak voli pričati, ali ako joj pokažeš da je sve jasno možda se malo "ubrza" (i mi smo kod nje bili oko pola h).

    Sretno!

  12. #2612
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Vanchriban, mi smo kod psihologa bili nekih 20-tak minuta, a kod pravnika valjda ni punih 5 minuta.

  13. #2613
    Vanchriban avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    130

    Početno

    Hvala cure!

    Dobro sam se nasmijala na ovo "ništa ne pitaj", ne mislim stvarno ispitivati, valjda nebude ni mm ništa zapanjujuće izvalio, on je od onih koji šute ko tulci pa me uvijek frka hoće ga itko shvatit ozbiljno
    Javim vam dojmove kad se vratim

  14. #2614
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ja bih rekla da je problem tako kratkog pravnog savjetovanja totalna neinformiranost pacijenata vezano za Zakon koja me je sokirala prilikom mog zadnjeg postupka u Petrovoj. Vecina cura nije imala blage veze da postoji ogranicenje oplodnje na 3 js pa su se pitale sta se desilo sa ostatkom njihovih js, jedna je cak mislila da je zabranjeno zamrzavati js a ne zametke. Ako je to pravno savjetovanje vec obavezno neka barem odrade svoj posao kako treba.

  15. #2615
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    taco totalno se slažem s tobom... Ali znaš i sama da to kod nas tako ide, samo da nas što brže odrade pa da mogu biti slobodni

  16. #2616
    ČUFTICA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    SESVETE
    Postovi
    41

    Početno

    taca70 u pravu si definitivno... ništa ti ne objasne, a što je najbolje to su naša prava... ako ne pročitaš negdje sama nema šanse da nekaj saznaš..kada smo mi bili kod psihologa siđalo mi se jedino to što je razgovarala s mojim mužem da vidi koliko je on upučen u to i to mi je fakat super... jel drugo je kad čuju od doktora nego kad ti prepričavaš... ili dok ne vidi... kad je moj MM vidio injekcije koje si moram davati, opal je u nesvjest i drago mi je bilo kaj je sve to imao priliku vidjeti ... jel jedno je kad ti čuješ, a jedno kad vidiš...

    kristina naravno da ću se javljati pomalo... bitno je da smo krenuli

  17. #2617
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Ja sam ponovno na nogama ...dosla sebi odmah odletila u Petrovu narucila se za jesen Sta je tu je Ne odustajem
    Meni je smao bitno da bude ...bar nekad beba ..nemora iz prve ..moze i iz druge
    Odlucila sma se ne zezati i moljakati dr uputnicu za hormone nego sama otici privatno Sta bi mi osim hormona stitnjace preporucili još prekontrolirati
    Niko mi nis ne govori pa da cujem od onih koji su prošli šta i ja Znam da to sve nemre biti garancija da ce drugi put uspijeti ali da bar prije nego što krenem vidim dali je sve u redu

  18. #2618
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih rekla da je problem tako kratkog pravnog savjetovanja totalna neinformiranost pacijenata vezano za Zakon koja me je sokirala prilikom mog zadnjeg postupka u Petrovoj. Vecina cura nije imala blage veze da postoji ogranicenje oplodnje na 3 js pa su se pitale sta se desilo sa ostatkom njihovih js, jedna je cak mislila da je zabranjeno zamrzavati js a ne zametke. Ako je to pravno savjetovanje vec obavezno neka barem odrade svoj posao kako treba.
    Da, nažalost to je tako. Jedino što je s nama pravnica progovorila je bilo: Dobar dan! Dajte mi papire od psihologa. i Doviđenja!
    Ma kakvo pravno savjetovanje. Po meni to nema veze s vezom. Mogu samo reći, bogu hvala na internetu!

  19. #2619
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Citiraj nety prvotno napisa Vidi poruku
    Sta bi mi osim hormona stitnjace preporucili još prekontrolirati
    Jesi vec radila hormone i kada? Ako nisi u proteklih godinu dana, osnovni set hormona su ti FSH, LH, E2, PRL i stitnjaca od 2-5dc. Nazovi Salzer u Subicevoj.

  20. #2620
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Nisam znala da se to radi 2 dan ciklusa Meni je danas 5i ma ima u Dubravi poliklinika Stela To mi je blize Nisam nikad jedino su mi za vrijeme postupka Estradiol vadili
    Posljednje uređivanje od nety : 28.04.2011. at 10:10

  21. #2621
    Vanchriban avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    130

    Početno

    Jutro!

    Papiri od psihologa i pravnika pribavljeni i čuče u fasciklu
    Cure koje ste vadile markere i ostalo u Petrovoj, rekli su nam da dođemo sutra po nalaze ( vadili smo krv prošli četvrtak.) Šta mislite jel ima šanse da su već gotovi da skoknem danas po njih?

  22. #2622
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    nety, važan ti je jako i AMH, pokazuje zalihu jajnih stanica. On može pokazati ukoliko je žena u pred-menopauzi npr.

    Osim toga, meni su vadili na VV: Slobodni testosteron, testosteron, inzulin, TSH, LH, FSH, Estradiol, Prolaktin, DHEA-S. Savjetujem ti da svakako tražiš uputnicu, je će te sve to izaći skupo ako ideš privatno. I da, vadi se 2-5 dc. Puno puno sreće

  23. #2623
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Danas sam izvadila hormone stitnjace Za spolne sma se raspitala posto je postupak frisko iz mene rekli su da nakon 2 uredne menstruacije mogu icic to vaditi

  24. #2624
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj Vanchriban prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!

    Papiri od psihologa i pravnika pribavljeni i čuče u fasciklu
    Cure koje ste vadile markere i ostalo u Petrovoj, rekli su nam da dođemo sutra po nalaze ( vadili smo krv prošli četvrtak.) Šta mislite jel ima šanse da su već gotovi da skoknem danas po njih?
    Mi smo na nalaze markera čekali tjedan dana. Ako su ti rekli da sutra dođeš, onda će ti vjerojatno sutra i biti gotovi. Možeš i nazvati i pitati za svaki slučaj.

Stranica 53 od 53 PrviPrvi ... 343515253

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •