Stranica 1 od 53 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2624

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #1
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno Potpomognuta u PETROVOJ

    drage moje
    otvaram novu temu

    molim vas budite:
    - sažete
    -informativne


    molim vas nemojte:
    - vibrati (za to imate odbrojavanje)
    -chatati jer ćemo svaki chat brisati bez upozorenja


    SRETNO SVIMA

  2. #2
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    kopiram info

    UZV je u podrumu - od ulaznih vrata u glavnu zgradu - na vrata lijevo kao prema poliklinici pa liftom dolje ili na vrata desno kao prema CEF-u pa lijevo stepenicama prema dolje. Na UZV treba doći u vrijeme koje je zakazano, po mogućnosti nešto ranije. Po dolasku predati uputnicu primarnog ginekologa na šalteru.

    Labos za vađenje krvi (hormoni, ßHCG, spermiogrami i davanje ejakulata za AIH, IVF, ICSI) je u zgradici iza glavne zgrade - proći s lijeve strane glavne zgrade, skrenuti iza nje par metara desno ili od UZV izaći van kroz staklena vrata, skrenuti nalijevo dvadesetak metara i zgrada je s desne strane.

    Otvaranje košuljice za "bolničko liječenje" - polukružni šalter ispred CEF-a; sestra Matilda.

  3. #3
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj MIJA 32 prvotno napisa Vidi poruku
    kopiram info
    UZV je u podrumu - od ulaznih vrata u glavnu zgradu - na vrata lijevo kao prema poliklinici pa liftom dolje ili na vrata desno kao prema CEF-u pa lijevo stepenicama prema dolje. Na UZV treba doći u vrijeme koje je zakazano, po mogućnosti nešto ranije. Po dolasku predati uputnicu primarnog ginekologa na šalteru.

    Ispravak (ukoliko se nije promijenilo od ožujka) : UZV se sada obavlja u ambulantama, ne u podrumu. Znači od ulaznih vrata u glavnu zgradu poći kroz prolaz na lijevo, proći pored lifta i opet lijeva vrata i dođete u čekaonicu gdje se nalaze ambulante. Uputnicu predati u kancelariju (uvijek otvorena) gdje su većinom dvije sestre.

    Ako sam ja nešto pogriješila, ispravljajte

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Gosparka u pravu si, iako neki liječnici ponekad i dalje rade UZV u podrumu.
    Dosta korisnih info možete naći na ovoj stranici.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    I još bih dodala
    Citiraj Sela prvotno napisa
    Malo sam ponovila listu:
    Sanjicka,Osijek -trudne!!!!!!!!

    Mala26 -08/10
    Pinny -konzultacije 08/10
    Mimi81 -konzultacije 09/10
    Taca-konzultacije 09/10
    Plavusa007 -09/10
    Dea2010 -?
    Zrinkic - kucna radinost do?
    Snekica -09/10
    Zauzeta -09/10
    Suzzie -09/10
    Kriistiina -09/10
    Ivana78 -??smrznute oocite
    Sanja1 -12/10
    Tlatincica -12/10
    Sela -12/10

  6. #6
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Može li se u Petrovoj opća anestezija platiti? Vidim da svi dobiju 5mg apaurina, a ja bih željela anesteziju, pravu ... Znam da sam cmizdra, ali ... Hvala..

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ne znam na kakvu anesteziju misliš, ali ono što sam ja dobila bilo je prilično dobro, a vjeruj mi, tolerancija na bol mi je slaba do nikakva. Nisam osjetila ništa, spavala (nekih) pola sata, cijeli dan bila mamurna i malkice bljuvala poslije.
    Kad krećeš?
    Posljednje uređivanje od tlatincica : 06.08.2010. at 19:34

  8. #8
    plavuša 007 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    68

    Početno

    stvarno ne treba veća anestezija,malo nešto osjetiš,a 15 puta veča je bol od hsg-a a ne dobiješ anesteziju nego nešto malo u guzicu!

  9. #9
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    uuu, netko rek'o guzica, aaa. istina, ova anestezija je pd (čitaj, p..... dim) naprema HSG, ja sam mislila da mi lomi zdjelicu, al kratko traje

  10. #10
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    ne želim se uopće sjećat hsg-a.....najgore iskustvo u mom životu.....nakon toga su mi svi dolazili i govorili...nismo te htjeli plašiti!!!!!
    drage moje...ja čekam....rujan i konzultacije za dalje...a do tada ciljamo....u petak radim test da vidim dal smo naciljali ovaj ciklus!!!!

  11. #11
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Zrinkič držim fige da ste dobro naciljali.

  12. #12
    Sanjička avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    163

    Početno

    A gdje nam je nestala suzzie??!!
    Ja znam da je ljeto,ali zar ti ne kreces u postupak uskoro??????????

  13. #13
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    oprostite na upadu…samo obavijest
    Otvorile smo novi topic MPO trudnoća nakon svega pa vas pozivamo da ga posjetite, pročitate uvod i da nadalje tamo pišete svoje trudničke probleme i pitanja, kao i da bodrenje, slavlje te razmjenu osjećaja i stanja tijekom postupka i iščekivanja rezultata nevezanog za kliniku u kojoj se liječite dijelite na temama Odbrojavanje, Nakon transfera ili nekoj sličnoj.
    Hvala

  14. #14
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    jel itko uspije dobiti petrovu ovih dana, ja kad zovem nema nikog, ... imam CB od 5 mj, sestra rekla da mi neće trebati novi a ja se malko pribojavam kasuma šta će tražiti... a krvne pretrage HIV i hepatitisi imam od 12.mj 2009-. To sigurno moram ponovo, jelda?

  15. #15
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Nemam pojma, mene isto to muči šta sa nalazima, a kad sam zvala, sestra mi je rekla da moram zvati iza 15.08. jer se tad vraća moja dr. Ali iskreno se nadam da mi neće ništa novoga tražiti.

  16. #16
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    evo, ja zvala i dobila, ne mogu vjerovati. Uglavnom, nalazi ne smiju biti stariji od 6 mj. Znaći ponoviti po potrebi. Ja još moram obavit odvjetnika, psihijatra imam, stari nalaz od 2 mj, mislim, to neću ići ponovo, brige me.

  17. #17
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Zauzeta samo cb i papa se ponavljaju,svi ostali nalazi,uključujući psihijatra i pravnika rade se samo jednom i poslje više ne.

  18. #18
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    cure...jel klomifen ima produženo djelovanje? pila sam ga za prošli ciklus kad smo išli na AIH......danas mi je 25 dc i cike su mi od jučer malo nabrekle....što kod mene nije slučaj pred mengu.

  19. #19
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    DA, Sanja1, hvala ti, , to sam i ja pretpostavila. Ipak moram ponoviti HIV i hepatitise i te gluposti jer su mi od 12 mj. Osim krvne grupe, nadam se

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    OK! Koga ima/ koga nema nek' se javi!
    Petrofke, bez obzira na stanje, tko je za kavicu slijedeći tjedan?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Kavica u srijedu od 17 nadalje, Bundek!

  22. #22
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    kriistiina ????
    čekam izvještaj.

  23. #23
    Sanjička avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    163

    Početno

    Dok cekamo kristinu evo vam moj izvjestaj

    Jucer bila na pregledu i sve je SUPER
    Sada sam 9+3tt i bebica je 26,4mm,srceko kucka.Dozivljaj je bio predivan,sve se vec vidi.Rukice,nogice-preslatko.
    Bio je i mm s menom na uzv-u i sav se zbunio,bio je bas smijesan....
    Jedino mi je tlak previsok ali rekla sam mu da je to mozda od uzbenja,ali ipak moram mjeriti svaki dan i biljeziti.Ako poraste moram se odmah javiti.
    Eto za sada je to to,za tri tjedna imam kontrolu.
    Ja ne mogu sutra na kavu,nikako.Mogu sve druge dane......Pusa svima

  24. #24
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    sanjička.....suze mi se kolutaju...nemoram više nikaj napisati!!! bila sam te već prije pitala...jeste vi to naciljali ili nemaš pojma kad je došlo do trudnoće?

  25. #25
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Hej cure!

    Jučer smo se vratili s mora, bila sam i u Petrovoj, dobila injekcije... Imamo 25 gonala f i 15 decapeptila... Menopuri mi nisu u protokolu kao što je bilo zadnji puta .. Krećemo s prvom 5 dana prije M.. Pitala sam mogu li platiti pravu, opću anesteziju, a dr je rekao da se u bolnici ne plaća ništa i da ćemo se dogovoriti.. Što se folikulometrije tiče rekao je da mu super odgovara da mi to odradi dr u Osijeku i da kod njih dođem 2 dana prije punkcije .. Baš sam se lijepo odmorila i sad jedva čekam da krenemo.... Sanjička sretna sam zbog tebe...

    Pusa!

  26. #26
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Sanjička bravo za srčeko!
    Baš se veselim! I baš mi je žao što ne možeš na kavicu.

  27. #27
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    kriistiina, drago mi je da si se odmorila i da tako odmorna ideš u nove akcije.

  28. #28
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Gdje nam je Osijek??

    i ja bih na kavicu, ali eto ..... Možda kad budem bila u Zg par dana pa se nešto izdogovaramo...

  29. #29
    Sanjička avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    163

    Početno

    Citiraj zrinkič prvotno napisa Vidi poruku
    sanjička.....suze mi se kolutaju...nemoram više nikaj napisati!!! bila sam te već prije pitala...jeste vi to naciljali ili nemaš pojma kad je došlo do trudnoće?
    Draga moja nis nismo ciljali kad ja nemam cikluse pa onda ne znam ni kad mi je ovulacija.Tak da se zbilja desilo, ne znam kak!

  30. #30
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Sanjicka morala sam se javiti da ti zazelim sretan,sretniji,najsretniji nastavak trudnoce i hopsam od radosti sto bebolinac raste i napreduje tako sjajno i fantasticno!!!!!Samo tako i pazi na sebe,mjeri taj tlak kako kazu lijecnici...
    Ti si sad kao ladja s jednim malim putnikom.Zelim ti sretnu plovidbu!!!!!

  31. #31
    Sanjička avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    163

    Početno

    Hvala ti Sela!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bit ce to sve super,cim nam srceko kuca odmah mi je lakse.
    Mozda je zbilja taj tlak bio od uzbudenja.
    Jucer je bio ok 125/75.Ali mjerit cu ga ja svaki dan pa cemo vidjeti.
    A ti draga????????Nekako si mi tiha,sta nam ti spremas ovih dana??????U kojoj si ti fazi?

  32. #32

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Drage moje dogovoreno je: kava se odgađa za sutra, četvrtak u 17 h na Bundeku.
    Jako, jako mi je žao za sve koji ne mogu doći.
    Kriistina javi obavezno kad si u zg!

  33. #33
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Dbrjtr!Drage,ja na zalost necu moci doci na kavicu pa vi popijte koju dozu i za mene..
    Sanjicka jesam nesto tisa ali vidis,svi su nesto utihnuli sto je i normalno s obz na dio godine,eto pa i ti nesto strajkas
    Imam planove ali nisu vezani za Petrovu pa necu tu pisati o tome,ali cu ti rado poslati pp ako zelis.U fazi sam hibernacije i to mi jako tesko pada,pa znate mene..ne bi si dozvolila ni mjesec dana mira i pauze...Ali zato koristimo vrijeme tako sto radimo na poboljsanju mm spermiograma (opet jedemo megatone voca-od bresaka,ribizla,jabuka,domacih sljiva,banana i pijemo BIOASTIN redovno,smanjujemo sjedenje za kompjuterom beskonacne sate) a ja se bavim mjerenjem lh i predvidjanjem ovulacije kako bi obavili keksic u pravom terminu,za svaki slucaj,nikad se ne zna....Evo pa ti si draga Sanjicka dobar primjer..
    Kupila sam te trakice za mjerenje lh na saveontests.com i dosta sam zbunjena jer ako sam sve dobro radila,ovaj mjesec nisam imala ovulaciju.Prosli mjesec je js bila nezrela,pretprosli ih nije bilo..i mislim da je moja odluka i ti planovi koje imam vode u pravom smjeru...
    Pusa svim kafenicarkama!!!!!!

  34. #34
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Cao cure evo mene tu sam,pratim sto se dogada, ali nekako je zatisje pa nisam nista pisala.
    Ja sam jucer bila na kontroli kod svoje gin. sada smo 14+3 tt, bebic je cca. 12 cm, lupa nogicama i mrda kao da vozi bicikl, srce kuca kao mali satic.
    Sve je ok, pokupila sam uputnice da napravim sve sto je doc.K trazio, pa cu sada polako vadenje krvi, urin...a za 2 tj.kod doc.K u petrovu da vidimo sta on kaze.
    Morat cu ovaj puta i od njega traziti slikicu, zadnji puta mi nije dao ni slikicu niti sam vidjela bebicu na uzv monitoru.
    Probali smo jucer pogledati i spol, rekla je dr. da je jos ran, ali je svejedno gledala i kaze ili nemamo pisu ili ga je bebac dobro sakrio, e sada vidjet cemo hoce se pojaviti ili ne!
    Sanjicka jesam ti rekla da ce sve biti super uzivaj i odmaraj i veseli se!
    Kriistiina drago mi je da kreceakcija, drzim fige da uspijete od prve u petrovoj!

  35. #35
    Sanjička avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    163

    Početno

    Sela naravno da zelim pp.OBAVEZNO!!!!Zao mi je sto ti ne mozes na kavu.....

  36. #36
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Cure, uzivajte na kavici i nadam se da se vidimo ubrzo na iducoj pocetkom 9.mj kada krene action.Pusa.

  37. #37
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Drage moje!

    Evo prijavljujem početak mog pikanja i novog postupka i doslovno umirem od straha svaki put kad o tome razmišljam (a razmišljam stalno), istraumatizirana prethodnim iskustvima!

    Jedva čekam da se i ovdje malo zahukta, pa da imam koga gnjavit .

    Sad se selim sa svojim traumama na Odbrojavanje, da se moderatorice ne naljute na mene !

    cmok svima

  38. #38
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    ZAUZETA ja imam nalaze HIV-a i svih tih briseva od 7/2009 i nitko mi ništa nije rekao niti me pitao... Još ja mislila ponoviti, ali nisam stigla do doktora i ponjela te stare nalaze i nitko ništa .....

  39. #39
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Kriistiina, a kod kojeg si dr.a, mislim da mom to ne bi promaklo, već sam jednom imala špotanciju zbog starih nalaza

  40. #40
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Ja sam kod Šimunića.. I još sam se bojala da će mi prigovoriti.... Ali kao sve u redu

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    ..i mislim da je moja odluka i ti planovi koje imam vode u pravom smjeru...
    ...za ostvarenje plana i ispunjenje želje, vibrrrrrrr iz sve snage

  42. #42
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Hvala ti la mamma gricanka!!!!!!!

  43. #43
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Da se i ja malo javim! Lagano krećemo i mi u akciju! Danas obavila papa test da nam bude svježi, cb ćemo idući tjedan, i 31. idemo po injekcije! Vidjeti ćemo šta ćemo dobiti (mi smo kao na lotu, nikad neznaš šta ćemo dobiti), i onda sa onom slijedećom KREEEEĆEMOOOO! Sestra u Petrovoj mi je rekla da moram imati svježe samo papu i briseve, ostalo da može i staro! Kaže, osim ako nisam mjenjala krvnu grupu!
    Suzzie, Kriistina, Sela
    Pozz i ostalima, trudnicama i čekalicama!

  44. #44
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    koliko ste vi čekale nalaze markera hepatitis A B C i HIV. Ja danas dala krv i kaže žena 3 tjedna... mooolim?

  45. #45
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Zauzeta HIV, hepatitis i krvnu grupu čekala 8 dana u Petrovoj u Zavodu za transfuziju krvi. Možda zbog godišnjih traje malo dulje?

    Snekica za akciju!
    Baš mi je drago da nas je sve više u akciji! Biti će veselije!

  46. #46
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi radili markere i HIV u Petrovoj prošli mjesec i čekali 8 dana. Sumnjam da je zbog godišnjih, jer je tada bila sredina 7. mjeseca. Možda zbog markera?

  47. #47
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    U Puli se čeka od 8-21 dan ovisi o A, B, ili C, Hiv, zaboravila sam šta je kad bilo gotovo jer sam ih podigla kad su bili svi gotovi. Neznam kako je u Zg

  48. #48
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Evo cure da vam se javim nakon dugo vremena. Stalno vas pratim ali kako čekam pregled nisam se javljala. Nisam imala što pisati. Bila sam na godišnjem lijepo se odmorila.
    Želim sreću svim curama koje kreću u postupak!

  49. #49
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Da se i ja malo javim! Lagano krećemo i mi u akciju! Danas obavila papa test da nam bude svježi, cb ćemo idući tjedan, i 31. idemo po injekcije! Vidjeti ćemo šta ćemo dobiti (mi smo kao na lotu, nikad neznaš šta ćemo dobiti), i onda sa onom slijedećom KREEEEĆEMOOOO! Sestra u Petrovoj mi je rekla da moram imati svježe samo papu i briseve, ostalo da može i staro! Kaže, osim ako nisam mjenjala krvnu grupu!
    Suzzie, Kriistina, Sela
    Pozz i ostalima, trudnicama i čekalicama!
    Pa dobro,Sneki bilo je i vrijeme!!!!!Dosta plandovanja i jurcanja na motorima okolo!!!!
    Nas jesenski vlakic nadobudnica krece!!!Hej koji ti je protokol?

  50. #50
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Moze li mi koja izvijesce sa kavice na pp?Jucer sam oko 19 isla s posla i cekala tram kod Malla i mislila na vas,jeste li jos koncentrirane na talog u salici???

Stranica 1 od 53 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •