Stranica 118 od 120 PrviPrvi ... 1868108116117118119120 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,851 do 5,900 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #5851
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Krtica evo cjenika od Ivf poliklinike. Nadam se da je dobar. Ja ti mogu samo pohvaliti polikliniku.
    http://www.dodo.hr/ustanova/Poliklin...edicinu-IVF/30

  2. #5852
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Hvala!!! S obzirom da nisam iz Zg najbolja opcija i najzgodnija mi je ići kod dr.šimunića koji surađuje s osječkim ginekologom. Folkulometije bi radila u Os sve dok ne bi morala u Zg na punkciju. Smještaj u Zg mi je dodatni trošak i mučenje veću ovakvoj situaciji.

  3. #5853
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Strategija možeš mi malo više napisati o poliklinici? Tvoje iskustvo? Kako je bilo na punkciji? Uz narkozu il ne? Pristup doktora koji te vodio kroz postupak. Hvala!

  4. #5854
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    strategija, oprosti što guram nos i diram u rane, ali odavno te nešto želim pitati, a nakon što si izgubila bebe stvarno nije bilo prilično. čini mi se da sam negdje naletjela na tvoj post u kojem si rekla da si i s prvo dvoje djece imala preuranjen porod. jesam li nešto pobrkala ili je bilo tako? ako si imala pa makar i samo jedan prijevremeni porod (što može ukazivati na slab cerviks), mislim da je liječnik koji je transferirao više embrija nemarno postupio. znam da imaš smrzliće i nadam se da ćete sljedeći put imati SET jer je sve drugo veliki rizik. ako griješim o porodima, ispričavam se...

  5. #5855
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Krtica ja sam tamo bila u jednom postupku prošle godine. Ostvarila sam trudnoću koja je nažalost tužno završila ali što se poliklinike tiče mogu pohvaliti ljubazno osoblje i odnos prema pacijentu. Nedavno su se čula sam preselili u novi prostor. Na punkciji sam dobila koktelčić koji me malo ošamutio. Osjetila sam ali stvarno nije boljelo. Nisam bila kod drugih privatnika pa ne mogu uspoređivati ali iskustva su različita. Sretno!

    Sve ok, frka! Oba prijašnja poroda su bila u terminu s urednim trudnoćama i ništa nije ukazivalo na ovakav rasplet tako da smo svjesno u dogovoru sa dr i biologom išli na transfer dvije blastice. Imam još smrzlića. Iz sveg srca bi im voljela dati šansu ali vidjet ćemo još...

  6. #5856
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    sorry onda - očito sam te pobrkala s nekim.

  7. #5857

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Hoću bebu -bravo bravo
    Kad je beta?

  8. #5858
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    rIBA 76 pa trebala bi ju napravit 11 dan a danas je 5 pa sam mislila možda 9 dan

  9. #5859
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Znate li mozda koliko se cekaju nalazi spermiograma u privatnim klinikama i kolika je cijena?

  10. #5860

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Mi smo 2 spermiograma radili, i nalaz bi dobili isti dan! Cijene se nesjecam ali ima na stanicama klinika!

  11. #5861
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj strategija prvotno napisa Vidi poruku
    Krtica ja sam tamo bila u jednom postupku prošle godine. Ostvarila sam trudnoću koja je nažalost tužno završila ali što se poliklinike tiče mogu pohvaliti ljubazno osoblje i odnos prema pacijentu. Nedavno su se čula sam preselili u novi prostor. Na punkciji sam dobila koktelčić koji me malo ošamutio. Osjetila sam ali stvarno nije boljelo. Nisam bila kod drugih privatnika pa ne mogu uspoređivati ali iskustva su različita. Sretno!

    Sve ok, frka! Oba prijašnja poroda su bila u terminu s urednim trudnoćama i ništa nije ukazivalo na ovakav rasplet tako da smo svjesno u dogovoru sa dr i biologom išli na transfer dvije blastice. Imam još smrzlića. Iz sveg srca bi im voljela dati šansu ali vidjet ćemo još...
    Hvala ti na postu i na odgovorima. Ako nije tajna koji doktor ti je odredio terapiju? Jel te on i pregledavao i pratio na folikulometrijama? Hvala ti još jednom.

  12. #5862
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Dr Š mi je odredio terapiju i vodio kroz postupak. Na par uzv mi je bio dr C ali odmah je o svemu obavještavao dr Š.

  13. #5863
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Evo mi smo konacno dogovorili konzultacije u Beti za 18.11
    Pitala sam sestru jel rade transfere u 12 mj . tocnije hoce raditi preko Bozica, rekla je da najvjerojatnice nece.
    Ako ne onda najvjerojatnije idemo u postupak u prvom mjesecu.
    Tako da se javim nakon konzultacija hocemo startati u 12. mjesecu ili prvom.

    Zanima me imali neko ko ide u postupak u Betu u 12. mj a da bi mu transfer padao na Badnjak ili Bozic?

    Ako sam fulala temu molim vas da me prestimate.

  14. #5864
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Draga HB jedva cekam da nam javis dobre vijesti
    Mislim na tebe cijelo vrijeme.

  15. #5865
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Mislim da su prosle godine imali dezurstva za postupke. Al lako moguce da ce sad raditi kratki prekid. Nadam se da ce sve biti ok

  16. #5866
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Jučer slučajno bacila pogled i vidim, dr. Radončić nije na popisu suradnika u Betaplusu...
    http://betaplus.hr/djelatnici-i-suradnici.html

  17. #5867
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Hm, zanimljivo. Ali je tamo i dalje Hafner, za kojeg su mi rekli da ga nema nakon 1.10. Nemam pojma...

  18. #5868

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    mislim da je Beta plus time puuuuno izgubila...

  19. #5869
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Je, baš zanimljivo. Pitam se ima li ovo veze sa slučajem biribirino (za zaboravne: http://forum.roda.hr/threads/58128-P...=1#post2491074). Ako ima, dirljivo kako je šefica stala iza svog radnika.
    biribirino, ako nas još čitaš, molim te javi nam kako je završilo, je li te Betaplus obeštetila i kako!

    Predviđam nagli pad popularnosti Betaplusu i jednako nagli rast klinici u koju Radončić pređe.
    Ako više ne bude radio postupke, slutim ponovni procvat IVF centra...ne čini li se i vama da je kod njega malo zamrlo, BTW? Nekad smo ovdje imali Luči fan klub, a sada jedva da se javi itko tko ide tamo.

  20. #5870
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Dr.Radončić <3<3 nadam se da će ostat radit postupke jer nam je potreban takav doktor.

  21. #5871
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj aprilili prvotno napisa Vidi poruku
    Draga HB jedva cekam da nam javis dobre vijesti
    Mislim na tebe cijelo vrijeme.
    Draga hvala ti puno,vidjet ćemo uskoro*

  22. #5872
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Što se tiče pada popularnosti Betaplusa, znam osobno jako puno cura koje idu u postupak ili kod Dmitrović ili kod Baumana. Ali Radončićem su onda stvarno puno izgubili.

    Da, za IVF Centar se nekad i ja pitam što se događa, ali kažu cure da je i dalje gužva u čekaonici, kao i prije

  23. #5873
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj tetadoktor prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da je Beta plus time puuuuno izgubila...
    X

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Predviđam nagli pad popularnosti Betaplusu i jednako nagli rast klinici u koju Radončić pređe.
    Ako više ne bude radio postupke, slutim ponovni procvat IVF centra...ne čini li se i vama da je kod njega malo zamrlo, BTW? Nekad smo ovdje imali Luči fan klub, a sada jedva da se javi itko tko ide tamo.
    kod izbora mpoovca su mi starije generacije uglavnom preporucivale Lucingera, a mladje Radoncica...vecina tih cura nije na forumu

  24. #5874
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    X



    kod izbora mpoovca su mi starije generacije uglavnom preporucivale Lucingera, a mladje Radoncica...vecina tih cura nije na forumu
    ovi mi je vrlo zanimljiva konstatacija )

    Ja ovdje na forumu nisam čitala ni za jednu btw koja je išla privatno kod Baumana u postupak i stvarno mislm da je malen broj žena koje je on odrađivao privatno u Betiplus. Ako Radončić više ne radi u Betiplus stvarno mislim da bi broj postupaka u Betiplus mogao naglo pasti. Ako sam dobro ubrala, bar pola postupaka tamo je on odrađivao ili se varam?

  25. #5875
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja s jednog drugog foruma znam cure koje su u Betaplusu kod Dmitrović, i par kod Baumana, niti jedna kod Radončića

    Mislim da to ovisi...

    Recimo meni su svi preporučali Podobnika, kao da su za njega jedino čuli. Kome god sam rekla da idem na mpo bilo je: jel kod Podobnika? Baš me čudilo

  26. #5876
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Kod Podobnika? Ovo ne mogu vjerovati kako preporuke u kliniku koja odrađuje 20ak postupaka godišnje, to nema smisla osim ako te preporuke nisu stizale od žena koje su van MPO-a i koje su recimo rodile tamo pa znaju da Podobnik nudi i MPO. Teško da si preprouke za Podobnika dobila od MPO pacijenata jer on MPO gotovo i ne radi, broj je zanemariv.

  27. #5877
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Pa da,pricam o opcenitoj populaciji. Iako od svih tih, 2 zene su bile kod njega u mpo. Pa valjda ljudi preko njih znaju za njega

    Jedna je uspjela,vec ceka 2.mpo bebu. Druga je imala biokemijsku nakon hrpe neuspjeha

  28. #5878
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    ha ne znam, trazila sam preporuke iskljucivo od ljudi koji su bili ili jesu mpo pacijenti... mozda je slucajnost, ionako ne mozemo znati realno stanje, ali primjetila sam.
    pod starije generacije sam mislila na ljude sa starijom djecom, nespretno sam se izrazila
    Posljednje uređivanje od sushi : 29.10.2013. at 12:23

  29. #5879
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja nisam trazila preporuke u rl, samo po netu citala iskustva.
    Znam jos neke mpo bebe oko sebe, ali one su iz bolnice, a za neke ne znam. Naknadno sam cula da su mpo,pa nisam ispitivala

  30. #5880
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Niš ne kužim...pa kaj Dr.Radončić nije više u betaplus?

  31. #5881
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Po webu nije. Al ako si kod njega,mozda ces moci dobiti vise informacija

  32. #5882
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Je, baš zanimljivo. Pitam se ima li ovo veze sa slučajem biribirino (za zaboravne: http://forum.roda.hr/threads/58128-P...=1#post2491074). Ako ima, dirljivo kako je šefica stala iza svog radnika.
    biribirino, ako nas još čitaš, molim te javi nam kako je završilo, je li te Betaplus obeštetila i kako!

    Predviđam nagli pad popularnosti Betaplusu i jednako nagli rast klinici u koju Radončić pređe.
    Potpis na sve!!!

    Ja sam tamo isla samo i iskljucivo zbog njega!
    Ni klinika, ni Dmitrovicka, ni Bauman meni tu nisu igrali bas nikakvu ulogu...
    Samo Radoncic je meni bio bitan, i da kojim ludim slucajem odlucim ici po cetvrtu bebu, isla bih tamo gdje je on!

    Nadam se da ce ostati u mpo vodama, jer u suprotnom je mpo na velikom gubitku

  33. #5883
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Da, i ovo mi se cini kao krasna poruka i ostalim suradnicima te klinike....

  34. #5884
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Ja sam šokirana potpuno pa ja u tu kliniku nebih nikad ušla da njega nema,ja jesam kod njega ali očito se sve jako brzo odigralo da bih išta znala.O klinici nemam riječi hvale niti me bilo tko osim njega tamo zanimao a i čovjek kad udje tamo osjeti totalno negativnu energiju.

  35. #5885

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    A mozda samo stranica nije azurna, jel ikad pisalo dr. R.? Jer koliko ja znam dr. H. vise ne radi tamo, a nisu ga maknuli...
    A ako je ovaj drugi scenarij u igri, sram ih bilo.

  36. #5886

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    pa kaj je onda bio niti 6 mjeseci kod njih...stvarno malo čudno...
    i da, čiatala sam slučaj od bibino
    a možda je konačno dobio mjesto u nekoj državnoj bolnici, znam da je to htio, u petrovu ako se ne varam

  37. #5887
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Auhhh strašno i jako sramotno i neprofesijonalno od te klinike da ne kažem da nije imala da mi stavi utrogestan poslije transfera i Dr.R pita dobro kako nemate utrogestana pa to se nesmije dogodoit a sestra veli pa istekao rok WTF?????????njega je toliko bilo sram ljudi da vam ne mogu opisat a onda je rekao pa dobro možete imati par kutija to nije skupo i trebate imati...pa šta voše reći???????SRAMOTA!!!!!

  38. #5888
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Meni tamo nikad nije negativna atmosfer bila, ne znam..,

    A niti su mi nakon transfera stavljali oni utrice. Znam da je neka cura tamo dobila decapeptyl za par danq nakon transfera. Ali ni kod L-a se nista od njega ne dobije

    Tako da ne bih htjela da odemo u preveliko blacenje bilo koga


    Da, Hafner ne radi vise tamo, a jos je na webu.

  39. #5889
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Dr. Radončić više ne radi u Betiplus.

  40. #5890
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Vrci svatko ima svoje mišljenje i ima ga pravo iznjeti i naravno možda se puno njih neće složit samnom ali isto tako jako puno cura koje nisu prisutne na forumu a trebale su u postupak kod Dr.R nažalost neće ići dok se ne sazna gdje se smjestio uz to mogla bih još svašta napisat i reći ali ću zadržat za sebe.

  41. #5891
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Sad kad dr. Radončić više nije u Beti plus klinici će se vrati njen stari nadimak "Beta minus"

  42. #5892

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    HB mozes li mi u PP napisati, mi razmisljamo o tome da idemo u Betaplus, ali kod dr. Dmitrovic.

  43. #5893
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Bubekica drage volje kad dodje vrijeme za to svi će znati a do tada nemam šta pisat.Sorry

  44. #5894
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Sad kad dr. Radončić više nije u Beti plus klinici će se vrati njen stari nadimak "Beta minus"
    dobraa!

  45. #5895
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Sad kad dr. Radončić više nije u Beti plus klinici će se vrati njen stari nadimak "Beta minus"
    PREDOBRA I ISTINITA

  46. #5896

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    cure, ovo je jako ruzno.

  47. #5897
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Bubekica šta je tu ružno,smijem li znati???ideš li na privatne postupke tj u beta plus????

  48. #5898

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    pacijent sam klinike, ali ne idem kod njih u postupke. ruzno je ismijavanje.

  49. #5899
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Bubekica,ja bih ti preporucila dr. D. Vec smo rekli, o svakom doktoru ima plus i minus,njihov medusobni odnos je ono sto ne znamo, ili znamo po skrivecki. Meni je isto ruzno ovako govoriti...

    Uglavnom ja u b+ vodim i trudnocu,svi su super,nista lose prema meni nije bilo

  50. #5900

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Vrci po tvojoj preporuci sam i otisla tamo na razgovor i nekoliko pregleda, ali zanima me i druga strana medalje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •