Stranica 20 od 120 PrviPrvi ... 1018192021223070 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #951

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav i od mene! Već vas neko vrijeme pratim, a sad kad se približava moj prvi postupak skupila sam hrabrost da se prijavim i ubacim u vaše društvo. Danas sam obavila shoping u Mađarskoj i lijekovi za postupak kod Dr. L su na broju. Molim informaciju obavlja li se u IVF centru punkcija testisa i jel netlko imao s tim iskustva te kolika je cijena postupka?

  2. #952
    MAJA14 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Bilje
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj aslan prvotno napisa Vidi poruku
    aloha cure evo i ja nakon stanke od dva ciklusa krecem u svoj cetvrti postupak, ali ovaj put polustimulirani pa cemo vidjeti sto ce biti s tim klomifencicima... od sutra pijem klomifen, za sest dana kontrola. kod dr L. ( od pocetka do kraja!)
    aslan želim ti sreću...i molim te da mi pojasniš malo taj postupak i ako znaš cijenu,ja sam imala biokem.trudnoću pa mi L.savjetuje taj postupak idući ciklus.Hvala

  3. #953
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    aslan, možeš li mi reći koliko klomifena piješ tih pet dana? I jel to sve što primaš od lijekova za polustimulirani? Također, ne znam smije li se ovdje pisati lova, ali koliko je cijela polustimuliranog kod dr. L.? Vibrice svima!

  4. #954

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Polustimulirani je 6250 kn, ako se dobro sjećam, pisali smo već par puta.

  5. #955
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Hvala, nisi mi odgovorila na pitanje o klomifenima?

  6. #956

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    21

    Početno

    Pozz!
    Još jednom ponavljam pitanje svim pacijenticama dr L. ( a pogotovo Danni- vidjela sam u potpisu da je rađena TESA te da je postupak uspio, čestitam!) može li se dogovoriti TESA ili neki sličan postupak u slučaju da mm bude pod prevelikim pritiskom pa ne bude drugačije mogao dati svoj doprinos. Naime ovo nam je prvi postupak pa sam prilično u strahu kako će to sve ići i kako će se mm koji se užasava doktora reagirati. Također pitanje svim curama koje su bile na Merionalu (to će biti i moja terapija) kako ste ga podnosile (namjeravala sam raditi do punkcije) te koje dane ciklusa dr L. obično naručuje na preglede (meni je za sad spomenuo samo da se vidimo 3. dan ciklusa) i koliko pregleda obično ima do punkcije? Sorry na opsežnom postu.

  7. #957
    Mona 20 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Miba, jako mi je žao znam kako ti je, prošla sam to puno puta i mogu ti samo reći da si svakim postupkom sve bliže i bliže svom cilju, a što se tiče stručnosti doktora, ne moraš se bojati, bila si u najboljim rukama. Znam da boli, ali proći će...

  8. #958

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Citiraj sarahkay prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz!
    Još jednom ponavljam pitanje svim pacijenticama dr L. ( a pogotovo Danni- vidjela sam u potpisu da je rađena TESA te da je postupak uspio, čestitam!) može li se dogovoriti TESA ili neki sličan postupak u slučaju da mm bude pod prevelikim pritiskom pa ne bude drugačije mogao dati svoj doprinos. Naime ovo nam je prvi postupak pa sam prilično u strahu kako će to sve ići i kako će se mm koji se užasava doktora reagirati. Također pitanje svim curama koje su bile na Merionalu (to će biti i moja terapija) kako ste ga podnosile (namjeravala sam raditi do punkcije) te koje dane ciklusa dr L. obično naručuje na preglede (meni je za sad spomenuo samo da se vidimo 3. dan ciklusa) i koliko pregleda obično ima do punkcije? Sorry na opsežnom postu.
    Sarahkay možete donijeti sjeme od doma, i odmah ga predate u laboratorij čim dođete na obradu, tako da ako mu je bed ne mora davati "doprinos" tamo.
    Druge odgovore ne znam. Sretno!

  9. #959
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj sarahkay prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav i od mene! Već vas neko vrijeme pratim, a sad kad se približava moj prvi postupak skupila sam hrabrost da se prijavim i ubacim u vaše društvo. Danas sam obavila shoping u Mađarskoj i lijekovi za postupak kod Dr. L su na broju. Molim informaciju obavlja li se u IVF centru punkcija testisa i jel netlko imao s tim iskustva te kolika je cijena postupka?
    sarahkay,punkcija testisa se obavlja u IVF centru-i nije strašno.moj muž ju je odlično podnio.Mi smo išli na ICSI(9200+hormoni) i postupak je bio uspješan,samo što se kod nas plod nije nastavio razvijati(ali to je sad neka druga priča)Uglavnom,ne boj se,u odličnim si rukama.Ako te još nešto zanima,pitaj.Želim ti puno sreće,drži se!

  10. #960

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    21

    Početno

    Charlie i Inna28, hvala puno! Sve su informacije korisne jer me na trenutke hvata panika pa su me baš razvedrile vaše riječi podrške. Inna28, stvarno mi je žao radi tvog ishoda, ali postignuta trudnoća je također uspjeh zbog čega vjerujem da je dr L. pravi izbor za nas i naravno, da je i kod tebe nova trudnoća samo pitanje vremena. Ja ga, na žalost, zbog godina nemam baš puno, pa se nekako nadam da će nam se od prve posrećiti.

  11. #961

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    210

    Početno

    mona 20-hvala -da teško je... sad mi se čini da sam samo sve dalje od svog cilja a to boli...

  12. #962
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Citiraj miba prvotno napisa Vidi poruku
    mona 20-hvala -da teško je... sad mi se čini da sam samo sve dalje od svog cilja a to boli...
    draga miba ponekad tako izgleda, ali vjeruj ti se ipak sve više približavaš svom cilju

  13. #963
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    aslan, možeš li mi reći koliko klomifena piješ tih pet dana? I jel to sve što primaš od lijekova za polustimulirani? Također, ne znam smije li se ovdje pisati lova, ali koliko je cijela polustimuliranog kod dr. L.? Vibrice svima!
    Ja sam ih koristila na sljedeći način:
    -2 kom od 3-7dc
    -od 8dc do 10dc (i taj dan) 1 kom + 2 kom Gonala.

    Cijene su cure navodile već par puta pa prođi malo po temi.
    Sretno

  14. #964

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    138

    Početno

    Maja 14 ja sam isto imala biokemijsku u zadnjem postupku a prije toga missed ab, te jedan postupak s betom 0. dr L je sad predlozio polustimulirani, pijem samo klomifen od 3-eg do 7-og dana ciklusa i to svako jutro po dvije tablete. sutra sam na pregledu kod dr, rekao mi je da ce tek sutra vidjeti kako sam reagirala na klomifen pa ako bude vise jajnih stanica onda mi mozda ukljuci i par gonala. tako da ti ja nista jos tocno ne znam.cijenu nisam pitala jer sam procitala vec prije na forumu da je cijena oko 6500kn. nadam se da ce sutra biti dobre vijesti ali isto me i strah...

  15. #965

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    210

    Početno

    aslan -koliko si pauzirala i da li ti je zadnji postupak bio puna stimulacija
    ili...

  16. #966

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    210

    Početno

    općenito pitanje -koliko treba pauzirati nakon stimuliranog zna li netko?

  17. #967
    Mona 20 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj miba prvotno napisa Vidi poruku
    općenito pitanje -koliko treba pauzirati nakon stimuliranog zna li netko?
    miba, do slijedećeg stimuliranog bi trebalo pauzirati 6 mjeseci (pod uvjetom da nije bilo hiperstimulacije, jer onda i duže), ali se za to vrijeme, tj. već nakon 2,3 mjeseca može ići u polustimulirane. Moj zadnji stimulirani je bio u 10. mjesecu prošle godine i sad idem u polustimulirani.

  18. #968
    MAJA14 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Bilje
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj aslan prvotno napisa Vidi poruku
    Maja 14 ja sam isto imala biokemijsku u zadnjem postupku a prije toga missed ab, te jedan postupak s betom 0. dr L je sad predlozio polustimulirani, pijem samo klomifen od 3-eg do 7-og dana ciklusa i to svako jutro po dvije tablete. sutra sam na pregledu kod dr, rekao mi je da ce tek sutra vidjeti kako sam reagirala na klomifen pa ako bude vise jajnih stanica onda mi mozda ukljuci i par gonala. tako da ti ja nista jos tocno ne znam.cijenu nisam pitala jer sam procitala vec prije na forumu da je cijena oko 6500kn. nadam se da ce sutra biti dobre vijesti ali isto me i strah...
    Hvala aslan,od srca ti želim svu sreću,budi hrabra i bit će sve ok...vjerovatno ću i ja idući ciklus u postupak...zanima me cijena jer ako to propadne u 6.mj.bi mogla na stimulirani a ne znam ima li šanse da naš doktor počne radit preko hzzo...pozzz i svima želim sreću

  19. #969

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    138

    Početno

    miba ja sam ti u zadnjem postupku bila u 12.tom mjesecu, znaci preskocila sam jedan mjesec i sad u polustimulirani, zadnji mi je bio puna stimulacija (tri gonala svaki dan, sprej, hiramicin, vaginalete... )
    jucer sam bila kod dr L. i na klomifene mi je dodao i po dva gonala do srijede kad bi trebala biti punkcija...
    MAJA 14 dok znadnem cijenu javim se!

  20. #970
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    Ja sam tu-u kutiću...pratim vas i vibram...i planiram u 4.mjesecu kod dr.L....svima

  21. #971
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    BOKIĆ!
    CIJENA STIMULIRANOG IVF POSTUPKA JE 9250,00 KOD DR.L.
    TO JE NARAVNO BEZ LIJEKOVA.

    JA "75 -PCOS
    MM"74 -SVE OK
    1 AIH 03/10 VV-NIŠTA
    2 AIH 12/10 IVF CENTAR-NIŠTA
    1 IVF IVF CENTAR-punkcija 12.02.10.

  22. #972

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    evo curke da se i ja malo javim...dugo me nije bilo a i svasta me pogodilo...imala sam lagano krvarenje prije dva tjedna kao da cu dobiti mengu, pa su mi pojačani utrici i strogo strogo mirovanje, a usput sam se i prehladila te nisam mogla nista od lijekova inace sam alergična na lijekove za prehladu.....
    sada polako dolazim sebi...čekam više to proljeće....
    ali moja najveca sreca - bebica je o.k.

    zao mi je i suosjećam se s innom28 ......jer i ona i snow.ml su mi s terminima punkcija u 12 mj. najbliže....

    inače snow.ml kako si ti???kako tvoje bebice ??

    a svim drugim curama čekalicama bete puno, puno srece od srca zelim za ovo Valentinovo !!!!!!!!!!

  23. #973
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Cure, danas sam dobila mail od dr. koja je koliko ja znam prije radila u IVF poliklinici:

    Poštovani,

    zahvaljujem vam na strpljenju, te lijepim željama i podršci nakon zadnjeg e-maila. Danas je Poliklinika BetaPlus prošla komisiju Ministarstva zdravstva i dobila dozvolu za rad, te možemo početi naručivati.

    Naručuje se na telefon 5580 250 ili e-mail poliklinika@betaplus.hr, a postoji i online obrazac za naručivanje. Na www.betaplus.hr je i cjenik, karta kako nas naći, i ostale korisne informacije. Adresa poliklinike je Avenija Većeslava Holjevca 23, u prostoru zdravstvenog centra Novamed (www.novamed.hr).

    Tijekom slijedećeg tjedna vjerujem da ćemo potpisati ugovore sa svim privatnim osiguranjima (jer to nije bilo moguće prije nego MZSS izda dozvolu za rad), pa se nadam da ćemo od 21.2.2011. primati takve uputnice.

    Uz želju da se ponovno vidimo, lijepi pozdrav

    Romana Dmitrović

    Izgleda da se otvara nova privatna klinika

  24. #974
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Bugaboo, već smo pisale da je dr. Dmitrović otišla iz IVF poliklinike u Novamed. Kako to da si dobila taj mail, ne mogu povezati konce.

  25. #975
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Ja pretpostavljam da se privatna osiguranja odnose na redovne preglede. Ovaj tekst mi se ne čini da je povezan s MPO.

  26. #976
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    I ja to mislim - čak na njihovoj internet stranici se uopće ne spominje da rade MPO postupke. Vjerojatno moraju ishoditi dozvole za MPO

  27. #977
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

  28. #978
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    zanimljivo... ako netko bude išao k njoj, pliz neka nam što prije ispriča svoja iskustva (ili ako je bila kod nje, kakva je doktorica)...

  29. #979
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Bugaboo, već smo pisale da je dr. Dmitrović otišla iz IVF poliklinike u Novamed. Kako to da si dobila taj mail, ne mogu povezati konce.
    Dok je bila u IVF poliklinici prije godinu dana sam joj pisala na mail i raspitivala se o pravnom i psiholoskom savjetovanju za MPO (jer smo to htjeli privatno obaviti) i od tada mi stizu mailovi od nje koje salje valjda svima u adresaru pa sam tako i to dobila.

  30. #980
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    doktorica je prepredobra,meni je 2 puta radila ivf (ovaj zadnji dobitni)i otkrila dermoidnu cistu koju nitko prije nije vidio. jako je njezna. poslala je i meni mail ali kako sam vec dugo u ivf pol.ne da mi se ijenjat a i daleko mi je ta nova poliklinika..
    uglavnom tko god odluci ici kod nje nece pogrijesiti!

  31. #981
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    Meni je dr D. bila ginekologica u domu zdravlja, al davno. Znam da sam bila oduševljena s njom, nježna, detaljna, sve objasni.

    Koliko znam, radila je s najboljima,
    još kad bi privatnim klinikama omogućili da koji postupak odradimo kod njih a plati HZZO

  32. #982

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    132

    Početno

    Ja potpisujem palcicazg i ivanova, doktorica Dmitrovic je super!!!

  33. #983
    pepy26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    Cure,koliko ste platila lijekove?
    koliko se otprilike kreče raspon?

    hvala vam na odgovoru

  34. #984

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    pitanje za cure koje ste bile kod dr. L u postupku IVF....koliko ste nakon transfera morale mirovati, mislim u smislu bolovanja? ja sam u očekivanju transfera...

  35. #985
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Mirovala sam četiri puta sve do bete. I ništa. Peti puta sam išla raditi dva dana nakon transfera i beta je bila pozitivna.

  36. #986
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj Jesen82 prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje za cure koje ste bile kod dr. L u postupku IVF....koliko ste nakon transfera morale mirovati, mislim u smislu bolovanja? ja sam u očekivanju transfera...
    Ovisi kad ti bude transfer i šta ti vrate. Dr će ti reći kako da se ponašaš. Meni je na moje čuđenje (jer mi do sad nitko nije to savjetovao nego da se ponašam "normalno") rekao da skroz mirujem nekih 7 dana poslije transfera, da se dižem i sjedim na tvrdom (stolici) samo za jesti i za wc. Nakon toga da se mogu kretati, šetati, raditi šta mi paše, ali nikakav napor.
    E sad, i ja sam bila mišljenja da netreba mirovati tako strogo i dva transfera prije sam uživala, šetala, išla okolo, ništa previše, ali nisam baš mirovala i oba puta nismo uspjeli iako su mi u MB vračene 2 super blastice. Ovaj put sam baš odležala i beta mi je u potpisu. Još uvijek mirujem.
    Sad iz ove pozicije bi ti savjetovala da miruješ, ali ako nije suđeno ili ako nije dobar zametak ili kako god želiš, možeš raditi šta hoćeš i neće se uloviti.

    Nadam se da si nam slijedeća trudnica IVF Centra!!

  37. #987
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    nisam se prije htjela javljati dok ne odem na pregled i znam pravu sliku...jučer sam bila na pregledu i nažalost jednom od bebica je stalno srce...dr. kaže da je tako bolje jer da se to dogodilo za mjesec dana već bi stvaralo probleme ovom drugom...
    zato se ova okreće, maše i sva je razigranane mogu vjerovati da već ima sve organe...jednostavno sam oduševljena

    želim svima vama da to vidite i to u ovoj godini...jer sada vidim kako je to prekrasno i sve zaslužujete ovaj osjećaj

    SRETNO!!!
    Posljednje uređivanje od snow.ml : 18.02.2011. at 12:14

  38. #988

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Vezano za mirovanje, najbolje poslušati doktora jer sigurno imaju razloga zašto kažu jedno, ili drugo. Recimo meni je baš dr. L. rekao da mirovanje nema nikakve veze i da se ponašam normalno, samo da izbjegavam veće tjelesne napore. Isto su mi rekli i u Mb, isto sam se ponašala, jednom je uspjelo, jednom nije, tako da je očito bilo do embrija.

    snow kad je već moralo tako biti, bitno da je druga bebica živahna i zdrava!!!
    Posljednje uređivanje od Charlie : 18.02.2011. at 12:21

  39. #989
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Aha, zbunilo me je to što je ona otišla u NovaMed, a na stranici od NovaMeda samo je opća ginekologija, nema djelatnosti MPO-a http://forum.roda.hr/threads/58128-P...inikama/page20.

  40. #990
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    snow žao mi je zbog jedne bebice, ali najvažnije je da je druga odlično !

  41. #991

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    8

    Početno

    Pozz svima! Evo ja upravo s pregleda,obavila sve pretrage,sad čekam nalaze 10 dana i ako je sve ok idemo sljedeći ciklus s blagim protokolom,klomići od 2-7 dc i onda ako buDe koja jajna stanica- icsi.Ono što mene zanima je kako ste vi reagirale na prirodnjake,da napomenem da je samnom sve ok,muž ima OAT.

  42. #992

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    138

    Početno

    ana1201 ja sam ti ovaj ciklus u prirodnjaku, klomifeni od 3-13.tog dana s tim da sam od 8.og dana pocela i s dva gonala i estrofenom jer mi je endometrij bio tanak, jucer mi je bila punkcija i dobili smo 4 jajne stanice iz 4 folikula, sad cekam da mi se dr javi kad je transfer i sto se od toga oplodilo. inace sa mnom je sve ok, suprug ima OAT. zelim ti puno srece!

  43. #993

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj aslan prvotno napisa Vidi poruku
    ana1201 ja sam ti ovaj ciklus u prirodnjaku, klomifeni od 3-13.tog dana s tim da sam od 8.og dana pocela i s dva gonala i estrofenom jer mi je endometrij bio tanak, jucer mi je bila punkcija i dobili smo 4 jajne stanice iz 4 folikula, sad cekam da mi se dr javi kad je transfer i sto se od toga oplodilo. inace sa mnom je sve ok, suprug ima OAT. zelim ti puno srece!
    Joj super,držim ti fige da bude uspješno.Kod kog ideš,za što služe gonali, zašto klomifeni 10 dana?
    Ja se sve bojim da je ova stimulacija meni slaba

  44. #994
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    nisam se prije htjela javljati dok ne odem na pregled i znam pravu sliku...jučer sam bila na pregledu i nažalost jednom od bebica je stalno srce...dr. kaže da je tako bolje jer da se to dogodilo za mjesec dana već bi stvaralo probleme ovom drugom...
    zato se ova okreće, maše i sva je razigranane mogu vjerovati da već ima sve organe...jednostavno sam oduševljena

    želim svima vama da to vidite i to u ovoj godini...jer sada vidim kako je to prekrasno i sve zaslužujete ovaj osjećaj

    SRETNO!!!
    ajme super al zao mi je ove druge bebice

  45. #995
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Dugo me nije bilo, pa odlučih da vam se priključim! Ovih dana se spremamo na pregled kod našeg dr.L pa se nadam da krećemo ponovo u postupak!! Dugo nisam bila na stranicama pa sam se oduševila podacima koliko novih turdnica ima!!!! Čestitke svima !!!

  46. #996
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    ina7 sretno u dobrim si rukama

    snow.ml samo hrabro dalje za tvoju hrabru bebicu

  47. #997
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa Vidi poruku
    ina7 sretno u dobrim si rukama

    snow.ml samo hrabro dalje za tvoju hrabru bebicu

    X

  48. #998
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    Ima li netko da je bio u stimuliranom postupku a nije došlo do transfera,te koliko ste platili taj postupak ?

  49. #999
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj dani39 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko da je bio u stimuliranom postupku a nije došlo do transfera,te koliko ste platili taj postupak ?
    mi, prije točno dvije godine...ne znam koliko će ti koristiti taj podatak jer se ne radi o istoj klinici, ali naplaćeno nam je 50% od cijene stimuliranog postupka

    žao mi je

  50. #1000
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Cure, htjela bih samo naglasiti da bi se na ovom topicu trebale davati informacije za sve privatne MPO klinike (IVF Centar nije jedina ), pa Vas molim kada pišete da naglasite za koju kliniku tražite ili dajete informaciju, a pogotovo ako nemate u potpisu navedeno u kojoj ste klinici .

    Šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ svima za dobitne postupke .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •