Stranica 55 od 120 PrviPrvi ... 545535455565765105 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,701 do 2,750 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #2701
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj tikica78 prvotno napisa Vidi poruku
    m@tt znaš kako se zove vaš postupak? zove se SUDBINA! I to jedna predivna , zar ne osjećaš kako je sve na vašoj strani? sigurna sam da će tako i beta biti

  2. #2702
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    M@tt tj TŽ , tikice ja vam od želim što prije T i da prodje sve kako treba! M@tt samo se opustite i planirajte sljedeći mjesec polustimulirani i vidjet ćete kad vas iznenadi. Tak je kod nas bilo sada,kada smo uradili ET tek toliko da nam ne propadnu embriji(jer nisu bili nešto) i planirali ICSI slijedeći postupak desilo se naše malo čudo!

  3. #2703
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj Sonja29 prvotno napisa Vidi poruku
    M@tt tj TŽ , tikice ja vam od želim što prije T i da prodje sve kako treba! M@tt samo se opustite i planirajte sljedeći mjesec polustimulirani i vidjet ćete kad vas iznenadi. Tak je kod nas bilo sada,kada smo uradili ET tek toliko da nam ne propadnu embriji(jer nisu bili nešto) i planirali ICSI slijedeći postupak desilo se naše malo čudo!
    Sad se u biti opet usudimo nadati, ali ne previše da se ne bi razočarali jako opet na kraju, baš kako veliš, imati u mislima sljedeći polustimulirani. Samo ne znam ako čemo moć opet odmah sljedeći ciklus u polustimulirani ako sad ne uspije, jel znate to možda?

    Kao što je netko rekao: Očekuj najbolje, pripremi se na najgore....

    Hvala vam svima na podršci od srca...
    Posljednje uređivanje od M@tt : 06.03.2012. at 10:39

  4. #2704
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Nadam se da vam neće trebati slijedeći...na žalost ne znam kolika je pauza možda mjesec,dva. ja sam uvijek bila u ful stimulaciji pa smo morali praviti pauzu najmanje 6 mjeseci mada sam ja muljala i išla poslije 4 mjeseca
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve prodje kako treba
    Posljednje uređivanje od Sonja29 : 06.03.2012. at 10:45

  5. #2705
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    joooj Sonja zakon si! i ja planiram muljati pa mi je to super što si rekla!

  6. #2706

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    210

    Početno

    M@tt - dr.L između dva polustimulirana traži pauzu 2 ciklusa, al čini mi se da su neke cure išle i prije..
    Nadam se da vam neće trebati novi postupak-sretno

  7. #2707
    lolalita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zgareb
    Postovi
    25

    Početno Potpomognuta oplodnja kod dr.lučingera

    Drage cure evo ja vas lijepo molim ako možete ikako pomoć svojim iskustvom i mišljenje o Dr.Lučingeru...

  8. #2708
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj miba prvotno napisa Vidi poruku
    M@tt - dr.L između dva polustimulirana traži pauzu 2 ciklusa, al čini mi se da su neke cure išle i prije..
    Nadam se da vam neće trebati novi postupak-sretno
    miba hvala na info...

  9. #2709

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    80

    Početno

    Pozdrav svima, možete mi reći kak ste prvi puta kontaktirali dr.L..samo ga se nazove? Ili pošalje mail? Jel ima koje vrijeme kad ga je najbolje zvati? I koliko ste otprilike čekale na prvi pregled?
    Ja planiram preći kod njega jer sam izgubila svaku nadu, a vaše priče o dr.čudotvorcu i M@ttine riječi da svatko tko izgubi nadu treba otići kod njega...nagnalo me da malo podignem glavu i krenem dalje! Hvala vam..

  10. #2710
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj kruca prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, možete mi reći kak ste prvi puta kontaktirali dr.L..samo ga se nazove? Ili pošalje mail? Jel ima koje vrijeme kad ga je najbolje zvati? I koliko ste otprilike čekale na prvi pregled?
    Ja planiram preći kod njega jer sam izgubila svaku nadu, a vaše priče o dr.čudotvorcu i M@ttine riječi da svatko tko izgubi nadu treba otići kod njega...nagnalo me da malo podignem glavu i krenem dalje! Hvala vam..
    Samo ga nazoveš i dogovorite se.
    Kad sam ja prvi puta zvala rekao je da mogu odmah sutra doći, ali nije mi odgovaralo pa smo odgodili za sljedeći tjedan
    Mislim da je najbolje da ga zoveš poslije 12..
    Mi smo odmah prvi ciklus išli u postupak
    Broj je 091 521 8240

    Sretno
    Dr. L. je zakon!!

  11. #2711
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    tako je, najbolji doktor koje ja znam. mislim da kada bi radili statistike da nas najvise trudnica ima kod njega i on je za to roden. da bilo sto drugo u zivotu radi bio bi koma i zato mu na tome hvala.
    bilo bi lijepo kada bi mu se svi mogli zahvaliti. vec imam ideju ali to bi mu mogli za njegov rodendan nesto sloziti. i to prije svega jer je covjek a tek onda doktor. obozavam ga!

  12. #2712
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj kruca prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, možete mi reći kak ste prvi puta kontaktirali dr.L..samo ga se nazove? Ili pošalje mail? Jel ima koje vrijeme kad ga je najbolje zvati? I koliko ste otprilike čekale na prvi pregled?
    Ja planiram preći kod njega jer sam izgubila svaku nadu, a vaše priče o dr.čudotvorcu i M@ttine riječi da svatko tko izgubi nadu treba otići kod njega...nagnalo me da malo podignem glavu i krenem dalje! Hvala vam..
    Kruca kakva je vaša situacija? Di ste do sad bili u postupcima?

  13. #2713
    Shadow2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    280

    Početno

    Citiraj kruca prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, možete mi reći kak ste prvi puta kontaktirali dr.L..samo ga se nazove? Ili pošalje mail? Jel ima koje vrijeme kad ga je najbolje zvati? I koliko ste otprilike čekale na prvi pregled?
    Ja planiram preći kod njega jer sam izgubila svaku nadu, a vaše priče o dr.čudotvorcu i M@ttine riječi da svatko tko izgubi nadu treba otići kod njega...nagnalo me da malo podignem glavu i krenem dalje! Hvala vam..

    Kruca aj please,kad ga budes zvala..javi sta ti je rekao...
    Ja sam isla kod njega prije mjesec i pol...na nagovor svog ginica...nazvala sam ga na tel...ispricala mu situaciju,i dogovorila za termin..kad smo dosli ja i mm,bio je vrlo susretljiv,sve nam je objasnio...
    Pregledao me na uzv( dosla sam s varirajucim fsh ( od normalnog do visokog)) i rekao da moji jajnici nesto slabije rade nego u mojih vrsnjakinja...ja ga pitam( pitanje koje uvijek u panici postavlja) jel to znaci i skoru donaciju j.s?! Na sto mi on kaze, ne i u nikojem slucaju niste za donaciju...ali kod vas se ide na polustimulirane potupke...
    Dogovorimo se da izvadim amh,i hormone 3 dan menge.. Isti taj dan vadim amh u Zagrebu( bayer) rezultat dobijem za 10 dana,i javljam mu rezultat koji je sokantan( 1.5)... Nazvala sam ga u istoj minuti kad sam dobila nalaz, na koji sam dobila odgovor da je najbolje da idem na donaciju.Iskreno nisam ga ja vise nista ni pitala,jer sam u tom trenutku bila u soku od rezultata...
    Sljedeci dan odlazim( nakon rezultata amh) odlazim na ponovni razgovor i pregled kod svog ginekolokoga..koji me opet pregleda na svakom jajniku po 4,5 folikula... Volumen jajnika je dobar.Ja mu sve ispricam..i za amh...on mi na to kaze,da amh nije jedino sta se gleda...i da nikako nisam jos za donaciju j.s( jako dobar ginic)
    Sutradan opet idem kod drugog mpo ginekolkoga,koji mi potvrdi pricu mog ginekolokoga( s tim da ovaj nije znao da ja obilazim ostale ginice)
    Sad ja ovdje cijelo vrijeme citam..kako on sve vidi na uzv...kako su mu zanimljivi tezi slucajevi....
    Ali ako je to sve tako..zasto je meni rekao jedno,a nakon rezultata amh drugo..?!
    A moram reci i da je vise puta naglasio kako ima odlicne rezultate..i da se nista ne bojim da sam u dobrim rukama...
    Ja sam tako i mislila..
    Iskreno dok nisam pocela citat ovdje na forumu,nisam puno ni mislila o tome...zasto me odbija..jednostavno sam ga strpala u grupu onih koji puno obecaju malo meda daju..
    Medjutim nakon svih pohvala ovdje na forumu,pocela sam vracati film,i pitati se ..u cemu je stvar?!!
    Cak mi je par osoba sa foruma reklo...sve sta ti dr.L kaze..to je to...
    Ali eto meni je rekao dvi razlicite stvari u kratkom razdoblju..pa nezam sta da mislim o tome...

    Kruca,svakako ti zelim srecu...ali bi me zbilja zanimalo,kad ga cujes..sta ti je rekao?!hvala ti unaprijed..
    A volila bi netko ko ga " pozna" dobro,da da kakav komentar na ovo moje...thanks
    Ispricavam se na dugom postu,ali nisam ga uspijela skratiti.

  14. #2714

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Shadow2 a koje si ti godiste? Bas me cudi da ti je tako rekao za donaciju bez da ste ijednom pokusali. Njegovi su protokoli bas dobri za nasu situaciju (moj amh je 1), bar je moje iskustvo takvo. Razumijem kako se osjecate jer smo i sami prosli sok zbog nalaza...ja bih na vasem mjestu bilo kojem doktoru rekla hvala, cijenim Vase misljenje ali mi bi ipak probali koji put sa vlastitim stanicama. Sretno!

  15. #2715

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    80

    Početno

    Shadow toga se i ja bojim! Moj AMH je 2,4, točno prije godinu dana je bio 8,1...veliki pad Do sada sam bila a 4 IVF-a, 3 sa transferom po 3 embrija (prvi put su ih pusti sve do blastica), a ovaj 4-ti je rezultirao sa time da je na kraju bila samo jedna stanica koja se nije oplodila...prestrašno mi je to bilo. Treći IVF je rezultirao i biokemijskom, što su mi u tom trenu rekli da je dobar znak. Nakon toga je dr.tražio da ponovim AMH i dobila sam ovaj rezultat, dr.je rekao da moram biti svjesna da u "skladištu" imam još jako malo, ali da ne može se znati koliko još ima i da mi svaka stimulacija uzme jedan dio iz tog skladišta. Iz tog razloga smo sada 2 ciklusa probali u prirodnom, ali ni u jednom se nije ništa razvijalo. Budući sam očajna obišla sam ja i druge dr.-ove..dr.Radončić mi je na onom forumu odgovorio da AMH je relativno nova pretraga i da je ne treba uzimati zdravo za gotovo, to sam primjetila da vrlo često ponavlja. Bila sam i kod dr.B. on je rekao da situacija nije sjajna, ali da nije toliko ni loša, rekao je: AMH je 2,4, nije 0,4 gdje bih vam rekao odmah da idete na donaciju! I on mi je odmah prije ovih pokašaja prirodnih rekao da nek se toga okanem i da idem u stimulaciju. Dok je moj dr.u bolnici htio vidjeti i u prirodnom, on je rekao da ako je AMH dosta nizak (tad me tek poslao vaditi, pa nije znao koliki je) da je pitanje koliko se isplati ići u stimulaciju. Kod njega sam na listi za 4 mj, ali me sve to potaknulo da ipak odem kod dr.L i dam se u njegove ruke, jer vidim da više stvarno nemam vremena i da mi kasnije ne bude žao što nisam još probala i to jer možda, možda...
    Nije mi ni padalo na pamet da bi nas odbio...koma

  16. #2716
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Shadow2, da ne misliš da si usamljena, meni je dr. L. još pred 5 godina rekao da su mi jajnici katastrofa. Nakon toga sam bila u nekoliko postupaka i dobivala po 5, pa 16, pa 8, pa 9 js. Pa sam prošle godine bila na polustimuliranom i dobila sam ajmo reć dovoljno stanica, jer nije sve bilo punktirano zbog nepristupačnosti, ali sam imala 3 embrija. Ne mislim da su mi jajnici ogledni primjerci, ali baš da su katastrofa - i nisu. Tako da je izjava da to što dr. L kaže da je nepogrešivo daleko od istine.

    Ja definitivno nisam kliknula s dr. L i odlučila sam se drugdje liječiti. Susrela sam oko 10 MPO liječnika kod nas i u inozemstvu, velika većina mi je bolje legla. Nemam uopće loše mišljenje o dr. L, vidim da ima cijeli fan club, i to mi je super.

    (Moj AMH je neloš. Nisam sad neko vrijeme vadila, al lani je bio u kategoriji "zadovoljavajuća plodnost")
    Posljednje uređivanje od Jelena : 07.03.2012. at 07:56

  17. #2717
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Citiraj lolalita prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure evo ja vas lijepo molim ako možete ikako pomoć svojim iskustvom i mišljenje o Dr.Lučingeru...
    kopiram ovaj post da vam ne bi promakao
    jutros sam ga spojila sa zasebno otvorene teme, ali je ostao dosta visoko gore...tnx

  18. #2718
    cvijetić avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Mišljenja su različita vidim prema postovima, ali govoreći iz vlastitog iskustva za mene je dr Lučinger broj 1. Od kako smo u MPO vodama liječimo se kod njega. Nakon što je otišao sa VV prebacili smo se za prvu silu u drugu kliniku i doživili niz propusta i razočaranja. Sada smo opet kod našeg doktora. Uvijek je na raspolaganju u bilo koje doba, susretljiv, vrhunski liječnik kojem se ne dešavaju banalne pogreške..zaista imamo vjere u njega. Svaka njegova procjena na kraju je ispala ispravna, nismo doživjeli njegovu grešku koja ostavlja veliku gorčinu(za razliku od nekih drugih liječnika...) Čovijek jednostavno zna zvoj posao. Mislim da je prije svega najvažnije imat povjerenje da ste u dobrim rukama, pogotovo zato jer nam je iovako teško to sve prolazit. Ja znam da on čini ono šta je najbolje za nas, individualan pristup ima svakom paru. Zaista jedna kompletna osoba i prije svega čovijek, a tek onda doktor. Ni jednom nisam izašla iz ordinacije nakon negativne bete slomljena...on jednostavno diže i tjera naprijed.
    Eto nadam se da sam bar malo pomogla..

  19. #2719
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Bok curke, evo u petak nam je punkcija. Veli dr. da očekuje iz tih 5, 3 lijepa jajčeka. Nadamo se da će biti tako... Jel netko gore preksutra za kavicu kakvu možda?

  20. #2720
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    ma biti ce punkcija ok. bar ju nece jako boliti. nije dobro niti kada ih je puno. kaj se tice kave javim jos...mozda cu biti tamo u prolazu. danas me migrena i mucnina slomila.

  21. #2721
    lolalita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zgareb
    Postovi
    25

    Početno :)

    Citiraj cvijetić prvotno napisa Vidi poruku
    Mišljenja su različita vidim prema postovima, ali govoreći iz vlastitog iskustva za mene je dr Lučinger broj 1. Od kako smo u MPO vodama liječimo se kod njega. Nakon što je otišao sa VV prebacili smo se za prvu silu u drugu kliniku i doživili niz propusta i razočaranja. Sada smo opet kod našeg doktora. Uvijek je na raspolaganju u bilo koje doba, susretljiv, vrhunski liječnik kojem se ne dešavaju banalne pogreške..zaista imamo vjere u njega. Svaka njegova procjena na kraju je ispala ispravna, nismo doživjeli njegovu grešku koja ostavlja veliku gorčinu(za razliku od nekih drugih liječnika...) Čovijek jednostavno zna zvoj posao. Mislim da je prije svega najvažnije imat povjerenje da ste u dobrim rukama, pogotovo zato jer nam je iovako teško to sve prolazit. Ja znam da on čini ono šta je najbolje za nas, individualan pristup ima svakom paru. Zaista jedna kompletna osoba i prije svega čovijek, a tek onda doktor. Ni jednom nisam izašla iz ordinacije nakon negativne bete slomljena...on jednostavno diže i tjera naprijed.
    Eto nadam se da sam bar malo pomogla..

    Potpuno se slažem s tobom evo ja bez obiza što mi je već drugi puta kod njega sam jako zadovoljna i ono najbitnije vjerujem mi,prije njega vuk vrhovec i jako loše iskustvo samo iz razloga što su me krivo stimulirali!Pozzz

  22. #2722
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    m@tt odlična vijest.. da sam bar tamo da popijemo kavicu..

  23. #2723
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    M@tt super..bit će sve o.k. moja beta danas 243,74 dr.L je napravio čudo kad sam mislila da nema spasa!

  24. #2724
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    M@tt super..bit će sve o.k. moja beta danas 243,74 dr.L je napravio čudo kad sam mislila da nema spasa!
    Nati, cestitam.

  25. #2725
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Bravo, nati! Čestitam! Kada vadiš drugu?

  26. #2726
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo, nati! Čestitam! Kada vadiš drugu?
    u petak..hvala svima

  27. #2727
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    M@tt super..bit će sve o.k. moja beta danas 243,74 dr.L je napravio čudo kad sam mislila da nema spasa!
    Cestitam od srca......

  28. #2728
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Nati čestitam!!!!

  29. #2729
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    nati, čestitam!!!

  30. #2730
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Kad sam već među rijetkim kritičarima dr. L., moram priznati da se ja nisam puno motala po našim bolnicama. Bila sam na VV na jednim konzultacijama/pregledu kod dr. L., vrlo neslavno s vrlo lošom procjenom mog zdravstvenog statusa i stanja mojih jajnika i jajovoda, bila sam kod dr. B. u SD, s njim puno sretnija, ali kad je naletila doktorica T. uspjela me rasplakati jer me zbog administrativne pogreške poslala s punkcije u svlačionicu - odbila me, poslije su me ipak vratili iz svlačionice na stol za punkciju , u CITO-u kod dr. Poljaka - europska klasa!, kod dr. R. Vili- ne na IVF-u, ali na histero i na konzultacijama - izvrstan!, u MB - zamorna komunikacija s klinikom, al liječnici i biolozi su mrak!, u Postojni dr. R. - pitanje ukusa - prednost je što je sve dosta jednostavno uz najmanje utrošenog vremena, u dvije klinike na europskom sjeverozapadu - to je drugi svemir.

    U hrvatske privatne klinike nisam išla u IVF zbog Milinovićevog zakona. Kad već plaćam da ne idem na bingo odabir stanica i substimulaciju. Očito meni treba puno više embrije, nego Milinović misli (a čini se i Ostojić).
    Posljednje uređivanje od Jelena : 07.03.2012. at 17:19

  31. #2731
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Cure help, sutra sam na punkciji a od jučer se loše osjećam.. Grlo boli, nos začepljen, sad sam izmjerila i malu temperaturicu 37,5, nije puno ali kao da me netko istukao
    Smijem li što popiti da si malo olakšam situaciju (da sad ne gnjavim dr. L. na telefon)?
    Da li ovo može utjecati na postupak!?!??

  32. #2732
    lolalita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zgareb
    Postovi
    25

    Početno

    Iskreno mislim da je to istina))

  33. #2733
    lolalita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zgareb
    Postovi
    25

    Početno

    Hay ti si isto kod Dr.Lučingera?
    Drzim fige

  34. #2734
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj Bubimitka81 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure help, sutra sam na punkciji a od jučer se loše osjećam.. Grlo boli, nos začepljen, sad sam izmjerila i malu temperaturicu 37,5, nije puno ali kao da me netko istukao
    Smijem li što popiti da si malo olakšam situaciju (da sad ne gnjavim dr. L. na telefon)?
    Da li ovo može utjecati na postupak!?!??
    mislim da od jednog coldrexa ti ne bi trebalo biti nista. i probaj skinuti temperaturu ali to za postupak mislim da i nije vazno samo da ti izdrzis. a ujutro jedan normabel, pola sata prije punkcije.

  35. #2735
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj kiarad prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da od jednog coldrexa ti ne bi trebalo biti nista. i probaj skinuti temperaturu ali to za postupak mislim da i nije vazno samo da ti izdrzis. a ujutro jedan normabel, pola sata prije punkcije.
    Hvala Kiarad, mislim da ću trpiti do ujutro pa ću ga pitati, ne znam...
    Ljuta sam sama na sebe, stalno vičem na MM da se pazi i sad na kraju ja "bolesna", baš peh..
    Rekao je da će mi on dati apaurin ako želim..
    Sutra je dan žena, to mi bar ide u prilog, hehehe..

  36. #2736
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Eh da, zaboravih ga pitati, smijem ujutro popiti kavu?
    Kontam da smijem, nema anestezije pa ne vjerujem da smeta...

  37. #2737
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    Citiraj kiarad prvotno napisa Vidi poruku
    Nati, cestitam.
    hvala svima .. kiarad kad si išla na prvi uzv?

  38. #2738
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj Bubimitka81 prvotno napisa Vidi poruku
    Eh da, zaboravih ga pitati, smijem ujutro popiti kavu?
    Kontam da smijem, nema anestezije pa ne vjerujem da smeta...
    e sad - na VV-u se bez obzira na to što nema anestezije nije smjelo ništa niti piti niti jesti prije punkcije, a niti gotovo cijeli dan nakon punkcije. sumnjam da je dr L promijenio to pravilo nakon prelaska u privatnike, ali neka ti cure još potvrde...

  39. #2739
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj Bubimitka81 prvotno napisa Vidi poruku
    Eh da, zaboravih ga pitati, smijem ujutro popiti kavu?
    Kontam da smijem, nema anestezije pa ne vjerujem da smeta...
    Nati, dobro se sejcam da je rekao da ujutro obavezno doruckujem pa mislim da to podrazumijeva i pijenje toplog napitka. ne pijem kavu pa sorry, ali ja bi radila sve ono sto mi pase.

  40. #2740
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    hvala svima .. kiarad kad si išla na prvi uzv?
    U proslom odgovoru bubimitki sam napisala tvoje ime, sorry obje!
    na prvi uzv sam isla 3 tjedna nakon transfera.

  41. #2741
    lolalita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zgareb
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    e sad - na VV-u se bez obzira na to što nema anestezije nije smjelo ništa niti piti niti jesti prije punkcije, a niti gotovo cijeli dan nakon punkcije. sumnjam da je dr L promijenio to pravilo nakon prelaska u privatnike, ali neka ti cure još potvrde...
    Ja sam već 2.puta kod Dr.Lučingera privatno i baš suprotno moraš dobro pojest prije punkcije

  42. #2742
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    sorry onda, curke - na VV-u se nije smjelo, a bubimitki nije nitko odgovarao... baš me zanima zašto je onda na VV-u bilo zabranjeno... i to cijeli dan! ajd ga pitajte...

  43. #2743
    lolalita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zgareb
    Postovi
    25

    Početno

    Dodirko kod dr.Lučingera ne dobiješ apsolutno ništa protiv bolova ali je zato jako brz,ja sam bila na punkciji prošli petak i imala 7 js stimulacija klomifen)LUDO

  44. #2744
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Za skidanje temperature može Lupocet sigurno, odnosno paracetamol. Ako temperatura prijeđe 38, obavezno skidaj temperaturu.

  45. #2745
    lolalita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zgareb
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Bubimitka81 prvotno napisa Vidi poruku
    Eh da, zaboravih ga pitati, smijem ujutro popiti kavu?
    Kontam da smijem, nema anestezije pa ne vjerujem da smeta...
    Ako si kod Dr.Lučingera možeš pojest i popit kavu i to obavezno pojest prije punkcije...ja sam bila kod njega 2.puta i to prošli petak...

  46. #2746
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Hvala curke, temp. se popela na 37.8, još držim toplomjer

    Super za punkciju, dobro ćemo se naklopati prije toga..

  47. #2747
    Shadow2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    280

    Početno

    Citiraj Charlie prvotno napisa Vidi poruku
    Shadow2 a koje si ti godiste? Bas me cudi da ti je tako rekao za donaciju bez da ste ijednom pokusali. Njegovi su protokoli bas dobri za nasu situaciju (moj amh je 1), bar je moje iskustvo takvo. Razumijem kako se osjecate jer smo i sami prosli sok zbog nalaza...ja bih na vasem mjestu bilo kojem doktoru rekla hvala, cijenim Vase misljenje ali mi bi ipak probali koji put sa vlastitim stanicama. Sretno!
    Charlie,imam 36 god.
    I da citala sam,da si i ti isla kod dr.L...i uspjela si!( bravo,i cestitam jos jednom)... I kad citam ovdje price,onda mi je jos manje jasno...
    Naravno da sam i isla kod drugih dr..i da cu sigurno probati s svojim j.s.
    Ali daj please sta je tebi rekao na tvoj amh?
    I kakav si ti protokol imala kod njega?
    Hvala ti unaprijed,
    I zelim ti sto dosadniju trudnocu)

  48. #2748

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Draga Shadow, ja sam netom prije nego sam dosla kod njega otkrila visok fsh, a amh je potvrdio stanje. Inace na uz su jajnici relativno dobro izgledali. Meni je dr. L rekao da ja sam ja jedna od zena koje se rode s manjom zalihom js i da ih zato moje tijelo skrto daje i da to ne znaci da cu sutra u menopauzu (dobivam max 3 js na punu stimulaciju a toliko i na polustim.). Ni u jednom trenutku me nije obeshrabrivao, ali je rekao da puna stimulacija nije za mene. Imali smo tri pokusaja kod njega i treci je uspio. Doduse njemu je jako vazan faktor u procjeni nasih izgleda bio to sto vec imam jedno dijete (tada sam bila jos bez dijagnoze)...
    Znam da vas je ovo sigurno obeshrabrilo ali nakon mog iskustva, ja bih na vasem mjestu mozda probala otici k njemu jos jednom osobno sa svim nalazima na konzultacije i uz, pa vidjeti sto ce tad reci. Naravno on nije jedini mpo doktor kod nas ali radi te protokole s klomifenom koje drugi dr po mom iskustvu napustaju, a kod low respondera mogu bas biti bingo...

  49. #2749

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Zaboravila sam reci, meni su bile 33 kad sam saznala amh nalaz.

  50. #2750

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Ja sam imala polustimulirane, klomifen plus par gonala ili menopura. Mozes se javiti i na pp za detalje ako zelis.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •