Stranica 119 od 120 PrviPrvi ... 1969109117118119120 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,901 do 5,950 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #5901
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Cure, ako je netko u neposrednom kontaktu s dr. R možete li ga pitati gdje će dalje raditi?

    Mislim na one koje su u postupku kod njega ili je postupak upravo završen...

  2. #5902
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Trdyc najbolje da se čuješ s njim ako imaš broj a ako nemaš mogu ti ga poslat u pp.

  3. #5903
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Imam broj, ali nismo dugo bili u kontaktu pa mi je malo blesavo ovako s neba pa u rebra

    Zato sam i pitala da to proba saznati cura koja je s njim u neposrednom kontaktu

  4. #5904

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    40

    Početno

    uključujem se s pozitivnim iskustvom bez obzira što nisam uspjela ostvariti trudnoću u Beti+. ako se opet odlučim ići privatno, odabrala bi ih opet.
    volim pročitati i pozitivna i negativna iskustva kako bih mogla donijeti odluku u odabiru klinike.
    meni je bitno npr nešto što nekom drugom nije, svi smo različiti..

  5. #5905
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    meni su tonovi ovdje isto postali ružni, ajmo ostati koliko je moguće ovdje objektivni.......

    I hoću bebu, ako imaš što za reći - reci, mislim da na temelju toga netko može odabrati ili NEodabrati liječnika. Ovako dizati buku i ne reći ništa ti je malo bezveze!

    Što se tiče utrogestana nakon postupka, u drugim klinikama nisam baš ziher da ih dobivaš uopće odnosno da ti liječnik nakon transfera stavlja utrogestane. To mi nije nešto što bi presudilo za postupak, ionako si utrogestane već imala ranije, nisi li?

    Ti si se u Betiplus osjećala loše, evo Vrci izvrsno i mislim da je normalno da imamo različita iskustva i sama si to napisala, pa hajmo poštovati različita mišljenja.

  6. #5906
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Btw kad smo na temi betaplusa,jel rade oni briseve na uputnicu? Zna netko?

  7. #5907

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    40

    Početno

    ne znam da li oni rade ali znam tko radi
    poliklinika sunce 180 kuna plaćaš, i poliklinika Ginekos 100 + 50 ako hoćeš da ti oni odnesu uzorak i pošalju nalaze.

  8. #5908
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    meni su tonovi ovdje isto postali ružni, ajmo ostati koliko je moguće ovdje objektivni.......

    I hoću bebu, ako imaš što za reći - reci, mislim da na temelju toga netko može odabrati ili NEodabrati liječnika. Ovako dizati buku i ne reći ništa ti je malo bezveze!

    Što se tiče utrogestana nakon postupka, u drugim klinikama nisam baš ziher da ih dobivaš uopće odnosno da ti liječnik nakon transfera stavlja utrogestane. To mi nije nešto što bi presudilo za postupak, ionako si utrogestane već imala ranije, nisi li?

    Ti si se u Betiplus osjećala loše, evo Vrci izvrsno i mislim da je normalno da imamo različita iskustva i sama si to napisala, pa hajmo poštovati različita mišljenja.
    Opet kažem svoje mišljenje ostavljam za sebe,mojih 6 postupaka je radjeno u privatnim klinikama i u svima sam dobivala utrogestan a svatko za svoje novce ima pravo reći šta hoće i ići gdje hoće i mene osobno tuđe mišljenje nebih zanimalo dok ne sjednem s dotičnom osobom i sama razlučim.I za mene je ova rasprava završena.

  9. #5909
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    I moj povremeni posjet Beti iako mi je na ruku,
    bio je zbog dr. R. čiji sam pacijent već neko vrijeme.
    I sad kad kad se spremam na ponovni postupak desi se ovo.
    Složila bih se da se odnosi među liječnicima nas pacijenata ne bi trebali ticati
    ali osim što jedan priznati stručnjak trenutno ne može raditi ono za
    što se školovao i uložio trud-mi njegovi pacijenti
    najviše smo zakinuti. Barem se ja tako osjećam.

  10. #5910

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Btw kad smo na temi betaplusa,jel rade oni briseve na uputnicu? Zna netko?

    Ja sam zadnje kod njih bila prije godinu i pol, i nisu radili na uputnicu.

    Cure, moje iskustvo s betaplus je bilo ok, ja sam bila kod dr dmitrovic i ne mogu nista lose o njoj reci.
    vec sam pisala o tome pa necu opet.

    steta je jedino kaj radoncica vise nema, odnosno nitko ne zna di je, a nekima je on presudan...

  11. #5911

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    Nadam se da ce d.R naci sto prije kliniku po svojoj mjeri i ugnjzdit se jer neznam gdje bi drugdje otisla na postupak pa i na obicnu kontrolu.a sumnjam da ce zavrsit u drzavnoj bolnici jer mozda se varam je vec radio u petrovoj ?!

  12. #5912
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Naše iskustvo je s Betaplusom i dr. D. bilo jako pozitivno i nikakva negativna atmosfera tamo ne vlada.
    Baš me zanima zbog čega netko dobije takav dojam??

    Dakle mi smo bili kod dr.D i sve ali apsolutno sve od prvih konzultacija pa do samog transfera je bilo odrađeno s visokom dozom profesionalnosti i korektnosti. Naravno, svatko ima pravo na svoje mišljenje ali mislm da je to što se sada blati Betaplus SAMO ZATO što dr. R. više ne radi tamo jako nisko za sve vas koji tako pričate bez obzira što je ovo forum na kojem svatko ima pravo reči što misli.
    I ne, ne pričam to samo zato što je naš zadnji postupak bio u Beti. Nikada nisam bio pristalica samo jednog doktora ili jedne poliklinike i blatio nekog drugog iz druge poliklike, bili smo vođeni samo iskustvima pročitanima tu na forumu za sve poliklinike do sada, osim kad smo išli u polikliniku ivf jer su imali ugovor s hzzo-om. S dragom smo već bili pričali da ako ne bi uspjevalo tu par postupaka da bi i sami otišli kod dr.R.

    Velim, mislim da je ovo jako nisko što se sada blati dotična poliklinika samo zato što dr. R. nije više kod njih.

    btw. ako netko sazna gdje če sada on raditi neka javi.
    Posljednje uređivanje od M@tt : 29.10.2013. at 19:53

  13. #5913
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Nije što mi je trudnoća tamo uspjela i obavljala sve preglede tamo, al odnos je prije svega profesionalan. Onda nadalje ljudski. Uvjeti i ambijent izvrsni. Rekla bih da su negativna iskustva s njima izdvojeni slučajevi.

  14. #5914

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Moj sljedeći postupak je trebao biti u Betaplus kod dr R., ali izgleda da ga ipak neću raditi u Betaplus.
    Cure ako znate javite u kojoj klinici će biti dr Radončić

  15. #5915
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    vidis m@tt i moj dojam nije pozitivan, evo bas sam se malo zamislila nad tvojim pitanjem zasto je tako...ne zelim nikoga blatiti niti mi se u beti+ dogodio neki incident, radi se iskljucivo o subjektivnom dozivljaju.

    recimo neobicno mi je bilo sto mi se u nekoliko navrata tamo dogodilo da unutar mojih 10ak minuta za uzv/fm i konzultacije sestra upada u sobu bez pardona i kucanja i uz otvorena vrata cisti stol za slijedecu pacijenticu. inace nisam osjetljiva niti bi mi to smetalo, ali u tih par min kada ti zaista treba privatnost (ili si na rubu placa zbog loseg uzv jer ti se postupak odgadja) je to u najmanju ruku neprofesionalno i imas osjecaj da te tjeraju van. da li sam taj tretman imala jer trenutno nisam bila u postupku ili slucajno, ne znam...racuni su mi uredno bili naplaceni.
    mm i ja se jednostavno tamo nismo osjecali ugodno, ali smo planirali ici kod njih u postupak zbog drR., neovisno o tom filingu jer ipak nam to nije primarno za odluku. falilo mi je tamo ono zrno ljudskosti od osoblja kao kolektiva koje mi tako treba u toj mpo prici, nekako to ocekujes ako ju vec zelis platiti.
    ponavljam, ovo je moj subjektivan filing, nema veze s bilo kojim dr. nego cjelokupnom atmosferom, ionako tamo nisam docekala postupak, vjerujem da ima sasvim suprotnih iskustava.

  16. #5916
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    M@tt zasto ti misliš da tu sad netko nesto pise svoje misljenje zato sto Dr.R nije vise tamo????ne razumije???ili je ocito kad nazove te kliniku ako ste kod Dr.D ljubaznost na nivou a kad se zive za Dr.R I to za folikumetriju dobijete odgovor ne znam kad je dr ovdje???znaci ja bih trebala kao njihov pacjent razmisljat kako da dodjem do Dr.R a jer ja Njemu placam postupak ili klinici???u samom startu Sam platila paket preglede+konzultacije+par hormona 3000 kn I zadnje konzultacije dolazit na dogovor za postupak I dr kaze ajde da vidimo samo kako je ovaj cikus...cca 1 min sa oblacenjem I izlazim van I oni meni naplacuju jos taj pregled,ovako odmah da se razumijemo meni 250 kn ne znaci puno kao nekome ali dovoljno da klinika kaze puno I sebi I da pacjenta ostavi u soku a ovo ulazenje I izlazenje da ne pricam bas to bez kucanja I pardona dali je tko gol I dali tko mozda gleda iz cekaone i prema tome ne vidim razlog zasto bih sad netko blatio kliniku radi odlaska dr.R

  17. #5917

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    HB vidim da ipak malo pomalo pocinjes pisati.

  18. #5918
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Bubekica bas zanimljivo sto tebe to toliko zanima???jesi li u rodu s klinikom???secer dolazi na kraju))

  19. #5919

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    naravno da me zanima kad mi je to opcija B za lijecenje, ako nam na vv ne uspije.

  20. #5920
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Iskreno moj dojam je da ti previse znas o toj klinici jer bas cudno da se toliko primas mene Ali krive osobe Ali kad ti lijepo iskoristis sve na VV ispricat cu ti daljnje dojmove a eto nadam se da ces uspije na VV.

  21. #5921
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Btw oprosti na nepismenosti Ali pisem s mobitela

  22. #5922
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mislim da je svakome od nas i osobni dojam presudan za postupke. Recimo ja zbog dosta tih sitnica nisam više htjela ići kod dr. L, iako ga svi hvale. Ali meni tamo stvari nisu štimale, kad sam sve to spojila, nije mi bilo ugodno i nisam htjela dalje.
    U B+ su svi stalno bili korektni, nisam imala iskustva s upadanjem sestre ili tako nešto. Došla je samo kad ju je dr zvala. Nakon punkcije i transfera su me svako malo posjetile (ili sestra ili dr) i pitale kako sam. I imala sam otkazan postupak, znam kakav je to osjećaj, i onda su svi bili susretljivi.
    Što se tiče plaćanja, meni su tu bili korektni, ništa mi više nije naplaćeno, štoviše išli su nam na ruku s time

  23. #5923

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    primila bih se bilokoga tko iznosi neargumentirane stavove (ne mislim pritom da argumente nemas, nego ih ne zelis iznijeti - po meni onda ne treba iznositi niti stav), no hard feelings. a o klinici znam toliko koliko se pise po forumu + par osobnih iskustava s dr. dmitrovic, sto sam vec napisala. to sto pratim forum daleko izvan okvira normalnog, eee, to je drugi par rukava.

  24. #5924
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Hmmm jako zanimljivo I interesantno...gle zanimljiv dio dolazi uskoro gdje ce se malo vise toga reci I znati,ovo je bio samo jedan Mali dio koji bih svatko radi dobrog dr I biologa zanemario tako da molim malo strpljenja

  25. #5925

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    pretplacujem se za prvi red!
    Posljednje uređivanje od bubekica : 29.10.2013. at 23:32

  26. #5926
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Mozda bude I u novinama tko zna
    Laku noc

  27. #5927
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    I mene zanima rasplet. Znači sve je ipak povezano bilo s onim slučajem s hepatitisom što je jedna forumašica bila pričala?

  28. #5928

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Jao, sad me panika uhvatila! Dr. Radoncic je moj dr.,sljedeći tjedan smo imali u planu otići do njega na konačni dgv. za jos jedan postupak! Pričekati cu do pon.da se sve malo slegne i onda cu nazvati Vili gdje je on jos uvijek zaposlen i tražit termin pa ćemo vidjeti sta dalje...Mi svakako idemo tamo gdje je dr.

  29. #5929
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj Misko prvotno napisa Vidi poruku
    Jao, sad me panika uhvatila! Dr. Radoncic je moj dr.,sljedeći tjedan smo imali u planu otići do njega na konačni dgv. za jos jedan postupak! Pričekati cu do pon.da se sve malo slegne i onda cu nazvati Vili gdje je on jos uvijek zaposlen i tražit termin pa ćemo vidjeti sta dalje...Mi svakako idemo tamo gdje je dr.
    da, samo što u Viliju više ne rade postupke. Barem smo mi dobili takav dojam kad smo bili na histeroskopiji kod njega nedugo....

  30. #5930

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Istina! U Viliju smo sve odradili osim punkcije i transfera! Jer u Betiplus je on samo bio petkom i na samom postupku! I sad nam je bio plan dgv pregled u Viliju pa kad dođe dan punkcije selimo se u Betu ali....

  31. #5931
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    znači on trenutno nema di obavljati postupke po ovome onda?

  32. #5932

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Nema! Po našem zadnjem iskustvu iz 5 mj. situacija je bila takva!

  33. #5933
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    U Viliju se postupci ne rade nešto više od godinu dana.
    Misko, najpametnije je da odete na konzultacije
    i vidite kakve dr. R. ima planove i da procijenite što dalje.
    Sve drugo su nagađanja koja nemaju smisla.

  34. #5934

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    pa je li se netko čuo s njim?
    ovo je užasna zbrka...

  35. #5935
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Ovo se zakompliciralo i ovdje i tamo. Nisam jos pocela s nicim a vec sam totalno zbunjena. Odemo danas ovdje na zadnji pregled kod mog ginekologa i on kaze ako ste se vec odlucili za Hrvatsku idite kod Dr.R .Objasnio nam je koliki je covjek strucnjak.
    Ali i unatoc njegovog odlicnog misljena o dr.R totalno je protiv da idemo dole, razlog je sto kaze da se prije vracanja zametka u maternicu neradi genetski pregled embrija.
    ( On to smatra ne dopustivim)
    On nam je preporucio Cesku i Dr. Meyera
    Polikinika Pronatal Repro-Ceske Budejovice...Sad tek nista nezanm!!!

  36. #5936
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    Čitam ja sve ovo... čitam već koji sat....

  37. #5937
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj aprilili prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo se zakompliciralo i ovdje i tamo. Nisam jos pocela s nicim a vec sam totalno zbunjena. Odemo danas ovdje na zadnji pregled kod mog ginekologa i on kaze ako ste se vec odlucili za Hrvatsku idite kod Dr.R .Objasnio nam je koliki je covjek strucnjak.
    Ali i unatoc njegovog odlicnog misljena o dr.R totalno je protiv da idemo dole, razlog je sto kaze da se prije vracanja zametka u maternicu neradi genetski pregled embrija.
    ( On to smatra ne dopustivim)
    On nam je preporucio Cesku i Dr. Meyera
    Polikinika Pronatal Repro-Ceske Budejovice...Sad tek nista nezanm!!!
    A što vama točno treba PGD? To inače nitko ne radi u HR, jel imate indikacije za to ili je to vaša želja?
    To se radi inače u Češkoj ali ako je to potrebno vidi i PFC u Pragu

  38. #5938
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    A što vama točno treba PGD? To inače nitko ne radi u HR, jel imate indikacije za to ili je to vaša želja?
    To se radi inače u Češkoj ali ako je to potrebno vidi i PFC u Pragu
    Saznali smo da to nitko u HR ne radi. Mi smo novi u svemu ovome i moj ginekolog je rekao da je to vise nego pozeljan pregled . Nemamo nikakvih indikacija hvala Bogu, ali tesko je kad vam netko stavi bubu u uho ne misliti na takvo sto. Pitanje se samo namece sta ako?! Tako da smo odlucili otici na konzultacije kod lijecinka u HR i jednog ovdje gdje zivimo jel taj pregled se radi i ovdje. Pa cemo odluciti u hodu sto cemo napraviti i gdje.

  39. #5939
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    To nije stvar koja se radi tek tako. I mislim da vani to puno kosta.
    Mislim da se pgd radi samo na indikaciju...

  40. #5940
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Uopce neznam sto nam je to rekao. Bili smo na genetskim pretragama i svi nalazi su bili dobri. Nemamo ni muz ni ja geneticka oboljenja u obiteljima. Pregled kosta 2000 €

  41. #5941
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    aprilili, mislim da ti dr trkelja - sumnjam da se igdje u svijetu samo tako bez indikacija šalje na PGD. oko MPO postupaka konzultiraj se isključivo s MPO specijalistom.

  42. #5942
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    aprilili, mislim da ti dr trkelja - sumnjam da se igdje u svijetu samo tako bez indikacija šalje na PGD. oko MPO postupaka konzultiraj se isključivo s MPO specijalistom.
    Necu vise zabusavati ovdje oko toga...ali Frka u pravu si ...osim sto sam se do besvjesti zabrinula i isplakala,na kraju sam nazvala ovdje u bolnicu i tocno je da se PGD nemoze napraviti samo zato sto neko misli kako bi to bilo zgodno. Ovdje je to odobreno prije 6. mjeseci i valjda se njemu ucinilo kao vrlo zgodno da nam to spomene,zaista neznam,samo znam u ovoj situraciji , vrlo ne potrebno.

  43. #5943
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    I je li netko uspio saznati gdje sad radi dr. Radoncic?

  44. #5944

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Hoću bebu gdje si?????

  45. #5945

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Hoću bebu gdje si?????
    i ja je trazim...mislila sam joj pp pisat al nebi da je gnjavim...

  46. #5946

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    29

    Početno Poliklinika Škvorc

    Malo sam Googlala i nigdje ne nađem iskustva i mišljenja o poliklinici Škvorc u Samoboru? Pa mi je to nevjerojatno jer koliko sam skužila oni su jedna od prvih privatnih klinika.
    Ja sam nedavno bila kod njih na konzultacijama, jer je moguće preko HZZOa, i vrlo ugodno sam iznenađena. Doktor Škvorc i osoblje su izuzetno profesionalni i ljubazni. Biolog je A.Kniewald, za kojeg sam čitala da je The Top, nevjerojtno pristupačna i topla osoba koja ima bezgranično vremena za vas.
    Ja sam dogovorila svoje postupke ali di su drugi, jel moguće da sam jedina?

  47. #5947
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Nolice - Proučavala sam njihove web stranice i pokušavala pronaći cure na forumu koje su bile tamo, ali nije mi pošlo za rukom... Nadam se da će se javiti cure koje će (ovdje) podijeliti svoja iskustva s nama.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 16.11.2013. at 22:52

  48. #5948
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    idu na postupke, posebno se povecao broj postupaka od kada rade postupke na teret HZZO-a.

    Sto si tocno dogovorila kod njih i kad? prirodni ciklus ili stimulirani?


    I Nolice, koja vam je dijagnoza? godine tvoje?

  49. #5949

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    55

    Početno

    ja sam bila još prije godinu dana kod njih dok još nije bili HZZO-a na par postupaka, stvarno sam jako zadovoljna od doktora do biologa koji su stvarno vrh, a tako su dobri i pristupačni ljudi, možete sve s njima porazgovarati, stvarno je sve super, no na žalost što se tiče mene, ja pomoć moram potražiti van HR, ali još uvijek tu i tamo kad nešto hitno trebam obaviti idem kod njih

  50. #5950

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    29

    Početno

    Nemamo dijagnozu, kao sve OK.
    ja 38, on 41
    izgubili smo 2god sa KBCO
    u 9. IVF/ICSI Maribor-beta 9, jedan smrzlić
    i sad prirodno u Pol.Škvorc-1 stanica, koja je nešto stala u razvoju, pa su je ipak ICSIali i kad sam izgubila svaku nadu, evo javiše mi da dođem po nju
    Kao što rekoh iskustva su sjajna.Evidentno je da su u totalnoj gužvi zbog postupaka preko HZZO i da rade 100 na sat, ali ipak nitko mi do sada nije posvetio toliko vremena,ljubaznosti,strpljenja.
    išla sam na punkciju bez anestezije, prag boli mi je užasno nizak a prag straha ogroman, no na punkciji su svi bili sa mnom i stvorili atmosferu punu povjerenja da je sve prošlo super.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •