Stranica 12 od 120 PrviPrvi ... 210111213142262112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #551
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    uuu..danas gužva kod dr. L
    ja sam danas čekala 2,5 sati ...al eto bar sulijepe vijesti..bebač raste ko lud..imamo i rukice heheh, veliki smo 26,8mm i stari 9t3d..bilo me trta jer sam prošli tj imala smeđi iscjedak-išla bolnicu i tak..al eto sve je uredu :jeeeeeJ:
    sad me opet trta jer 27 idemo na komb, probir :trtaroš:

    sanela-naja-o veličini igle bi trebala ovisiti bol..meni je davala mamina kolegica, koja je uzela one baby igle-najmanje-i sama mi je rekla da s njima ne boli..dakle-što manja igla, to bolje
    ja si nikad ne bi mogla sam dati..a pogotovo zato što ide u mišić, a ne samo pod kožu..al ja sam strašljivko

  2. #552

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    uuu..danas gužva kod dr. L
    ja sam danas čekala 2,5 sati ...al eto bar sulijepe vijesti..bebač raste ko lud..imamo i rukice heheh, veliki smo 26,8mm i stari 9t3d..bilo me trta jer sam prošli tj imala smeđi iscjedak-išla bolnicu i tak..al eto sve je uredu :jeeeeeJ:
    sad me opet trta jer 27 idemo na komb, probir :trtaroš:

    sanela-naja-o veličini igle bi trebala ovisiti bol..meni je davala mamina kolegica, koja je uzela one baby igle-najmanje-i sama mi je rekla da s njima ne boli..dakle-što manja igla, to bolje
    ja si nikad ne bi mogla sam dati..a pogotovo zato što ide u mišić, a ne samo pod kožu..al ja sam strašljivko
    bok znači ti kod Lučija i vodiš trudnoću.. super i super da se iscjedak povukao!

  3. #553
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj Jesen82 prvotno napisa Vidi poruku
    bok znači ti kod Lučija i vodiš trudnoću.. super i super da se iscjedak povukao!
    yeap
    ma ima ga nekad malo, , nekad ništa..al kao ne trebam se plašiti dok nije krv..

    i ti si danas bila kod lučija, ili sam krivo skužila?
    Posljednje uređivanje od azrijelka36 : 11.12.2010. at 19:49

  4. #554

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    yeap
    ma ima ga nekad malo, , nekad ništa..al kao ne trebam se plašiti dok nije krv..

    i ti si danas bila kod lučija, ili sam krivo skužila?
    ne, ja sam njegov pacijent... ti i ja smo otprilike bile u isto vrijeme na AIH.. i imala si definitivno više sreće nego ja kao što vidiš po potpisu

  5. #555
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    azrijelka prekrasno da bebač ovako lijepo raste i baš me veseli da Lučiju posao cvijeta

    jesen brzo će veljača, a onda i rezultati vidjet ćeš

  6. #556

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa Vidi poruku
    azrijelka prekrasno da bebač ovako lijepo raste i baš me veseli da Lučiju posao cvijeta

    jesen brzo će veljača, a onda i rezultati vidjet ćeš
    hvala draga ali trenutno sam u fazi kada mi baš ne ide pozitiva...ali biti će bolje

  7. #557
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    Evo,samo da prijavim ostanak u životu
    Ništa nije bolilo,mm je lagane ruke.
    jesen,
    azrijelka,veseli me čitati o uspješnim postupcima.
    Još jedno šmrkanje i zatišje pred buru..

  8. #558

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj Sanela-Naja prvotno napisa Vidi poruku
    Evo,samo da prijavim ostanak u životu
    Ništa nije bolilo,mm je lagane ruke.
    jesen,
    azrijelka,veseli me čitati o uspješnim postupcima.
    Još jedno šmrkanje i zatišje pred buru..
    držim fige!

  9. #559
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj Sanela-Naja prvotno napisa Vidi poruku
    Evo,samo da prijavim ostanak u životu
    Ništa nije bolilo,mm je lagane ruke.
    jesen,
    azrijelka,veseli me čitati o uspješnim postupcima.
    Još jedno šmrkanje i zatišje pred buru..

    Sretno!

    Ja čekam proljeće..

  10. #560
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Bab ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za beturinu!

  11. #561
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Drage moje da se i ja javim.Imala sam punkciju u petak kod dr.L (dobili smo 9 super stanica).Danas je trebao biti transfer,ali me nazvao jutros i odgodio za srijedu,ne znam zašto.Nadam se da će sve biti ok.veliki pozdrav svima

  12. #562
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj inna28 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje da se i ja javim.Imala sam punkciju u petak kod dr.L (dobili smo 9 super stanica).Danas je trebao biti transfer,ali me nazvao jutros i odgodio za srijedu,ne znam zašto.Nadam se da će sve biti ok.veliki pozdrav svima
    pa vjerovatno ide na blastociste jer su se lijepo oplodile,to je puno bolje!
    sretno
    Posljednje uređivanje od ivanova : 13.12.2010. at 12:17

  13. #563

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    38

    Početno

    Jedno pitanje za cure koje idu kod dr. L privatno : radi li dr. L. na uputnicu preko HZZo ?
    Nešto sam načula da imaju dozvoljen određeni broj postupaka godišnje ?

    Hvala !

  14. #564
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    mislim da ne radi na uputnice.

  15. #565
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj arnea76 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedno pitanje za cure koje idu kod dr. L privatno : radi li dr. L. na uputnicu preko HZZo ?
    Nešto sam načula da imaju dozvoljen određeni broj postupaka godišnje ?

    Hvala !
    na uputnicu za sada ti radi samo ivf poliklinika u zg i navodno cito u splitu!

  16. #566
    Dea2010 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    Ivanova, kako to da su se u Ivf- u odlučili na blastice - obično vraćaju treći dan. Bilo je na tvoj zahtjev ili...? Držim ti fige da se mrve prime!

  17. #567
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj Dea2010 prvotno napisa Vidi poruku
    Ivanova, kako to da su se u Ivf- u odlučili na blastice - obično vraćaju treći dan. Bilo je na tvoj zahtjev ili...? Držim ti fige da se mrve prime!
    hvala! a zato sto nam je to vec cetvrti pokusaj,obadvoje smo jako mladi,zdravi i jednostavno se nece primiti a svaki put su mi do sad vracali po 3 super embrija... sve 3 su se bile super oplodile pa smo se dogovorili cekati da povecamo sanse. biolozi su rekli da su odlicnee blastice pa cemo za koji dan vidjeti...

  18. #568
    Dea2010 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    Mi imamo isti problem, svaki put se oplode ali neće se primiti...baš me muči zašto, a neki konkretan odgovor od njih nisam dobila. I ja namjeravam inzistirati na blasticama u sljedećem stimuliranom postupku, pa šta bude. Nadam se da je vama ovo dobitni postupak! Sretno!!!

  19. #569
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    evo i ja se nekako dočepala interneta...u Zg sam i sutra mi je punkcija...dobila sam 10 ampula i dr kaže da sam super odreagirala...ne mogu dočekati da vidim u kakvom su stanju...

    dali vi uzimate nekave tablete protiv bolova, pošto kod dr.L.nema anestezije niti inekcija protiv bolova...

    javim vam se sa daljnjim razvojem situacije...

  20. #570
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    snow.ml, sretno sutra na punkciji, ~~~~~~~~~~~~ za što više stanica!!! javi kako je prošlo!

  21. #571
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    snow.ml, želim jednu malo bolnu punkciju i puuunooo jajčeka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    mislimo na tebe!!!

  22. #572

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    214

    Početno

    snow, sretno na punkciji!

  23. #573
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    evo i ja se nekako dočepala interneta...u Zg sam i sutra mi je punkcija...dobila sam 10 ampula i dr kaže da sam super odreagirala...ne mogu dočekati da vidim u kakvom su stanju...

    dali vi uzimate nekave tablete protiv bolova, pošto kod dr.L.nema anestezije niti inekcija protiv bolova...

    javim vam se sa daljnjim razvojem situacije...
    snow.ml,ja sam sutra na transferu pa se možda vidimo....Što se tiče punkcije mislim da možeš tražiti.ja nisam dobila ništa i nije bilo strašno.sretno i želim ti puno lijepih stanica

  24. #574
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    evo i ja se nekako dočepala interneta...u Zg sam i sutra mi je punkcija...dobila sam 10 ampula i dr kaže da sam super odreagirala...ne mogu dočekati da vidim u kakvom su stanju...

    dali vi uzimate nekave tablete protiv bolova, pošto kod dr.L.nema anestezije niti inekcija protiv bolova...

    javim vam se sa daljnjim razvojem situacije...
    Draga Snow, neka ti je sa srećom..... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    znaš li jel Lučinger u svojoj poliklinici po defaultu zamrzava neoplodjeni višak j.s..?

  25. #575
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    snow,sretno..nisam dobila ništa protiv bolova- u par navrata je bolilo-ali,brzo prođe i drugi put bih tako /pljuc,pljuc/...
    inače, dobili smo 7js i osijedih čekajući da se javi..i misleći ,ima li išta.
    Valjda bi javio da nema oplođenih...dobićemo ih sa ruksakom i spremne za vrtić ...i mene interesira ovo za zamrzavanje..btw, davne 2004-2005 kad sam bila u postupku od 10js smo dobili 3 i 2 oplođene i nikad blastice-izem ti zakon

  26. #576
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    ina onda se vidimo sutra, mi ćemo doći ujutro rano...jer sam sada već nerovzna...to i je treća punkcija a svaki puta sam nervoznija i nervoznija...imat ću na sebi plavu trenirku na crte
    ja sam ga pitala za zamrzavanje, rekao je da on radi to ali da se ne isplati, financijski je isto kao i sam postupak a vrlo mala vjerovatnost da uspije...a i JS mora biti super kvalitete...
    javim vam sutra što ima

  27. #577
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    snow.ml za što bezbolniju sutrašnju punkciju

  28. #578
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam ga pitala za zamrzavanje, rekao je da on radi to ali da se ne isplati, financijski je isto kao i sam postupak a vrlo mala vjerovatnost da uspije...a i JS mora biti super kvalitete...
    javim vam sutra što ima
    ergo............. onda se bacaju prekomjerne j.s.!? Ajme, hebem ti zakon ovakav i praksu još gluplju..........


    Snow.ml ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  29. #579
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    svim curama koje čekaju želim svu sreću, curama na punkciji....bezbolnu punkciju, a mojoj Bab betu od Vilija do neba.........

  30. #580
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj luna1 prvotno napisa Vidi poruku
    svim curama koje čekaju želim svu sreću, curama na punkciji....bezbolnu punkciju, a mojoj Bab betu od Vilija do neba.........
    X

  31. #581
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    joj, drage moje...mislim da ništ od mene ni od moje velike Vili ß...danas( 11dnt) radila test i minus ko kuća veliki...
    Ne znam ni da li ima smisla više stavljat utriće, jer da nečega ima mislim da bi se danas bar nešto moralo vidjet

    i eto, još jedna priča je gotova...

    Hvala Vam svima koji ste bili uz mene i slali svoje ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Brzo će prvi mjesec i naš novi pokušaj.

    pusa svima i svima želim puno sreće u postupcima i da vas sve razvesele veeelikee i debele ß !!!

  32. #582

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    25

    Početno

    I ja čekam betu 17.12. Vraćena tri 4.12. Nadam se najboljem. Sretno svima!!!

  33. #583
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Danna, nek ti ß bude najljepši božićni poklon !!!

  34. #584
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    uf Bab baš mi je žao , baš sam se nekako nadala da je to - to.
    Krećemo već sada držati fige za slijedeći mjesec koji će sigurno biti dobitni ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  35. #585
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    draga Bab, žao mi je, vjerovala sam da ćete u Viliju završiti priču na najljepši mogući način

  36. #586
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    a ostavljam još tih para dana nade dok ne izvadim ß i probala bum se skulirati, pa kako bude.

    I meni je žao, baš bi bilo lijepo da smo se od Vilija i predragih ljudi tamo oprostili na ljepši način.
    Ali vratit ćemo se mi njima, samo da se malo financijski oporavimo

    Baš me zanim kako ću reagirati na menopure u 1. mjesecu. To će mi biti prvi postupak s njima...

    puno hvala curke na utješnim riječima, nažalost već sam navikla na poraz

    Tibi, ti samo mazuljkaj te svoje dvije srečice i malu Leicu i uživaj u Vašoj sreći.

  37. #587
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Bab, bit će 7.-ma sreća...govori netko koga čeka 9.-i postupak u veljači, uf

  38. #588
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Slatkica...ma mora doći i naše vrijeme, samo se još malo moramo strpit
    Kad vidim kolko ima koka u najboljim godinama koje su dočekale svoje trudnoće, bude mi malo lakše i nekako vjerujem da i za nas ostale još ima vremena

    Tebi želim da ti veljača bude baš onako sva u zraku srčeka...

  39. #589
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    Bab draga,baš sam navijala za tebe,al nema predaje,menopuri su tu,samo čekaju na akciju.

  40. #590

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ajoj Bab, baš mi je žao

  41. #591
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Bab glupo mi je reći žao mi je, jer za mene nije gotovo dok ne prokrvarim, tako da uvijek mislim da ima nade, da ti testići i nisu toliko pouzdani, ili se ja uvijek tješim do zadnjeg. Ako ti misliš da je gotovo žao mi je, jer ja to nekako uvijek s tobom proživljavam kao da sam i sama u postupku. Pošto i sama se spremam al na 5 puta nema baš nešto pametno za reći, osim da sam ja jako tvrdoglava žena, i meni kad nešto ne ide u životu ja onda baš forsiram dok mi se to neostvari. Eto pa tebi draga Bab i svim curama koje ponavaljau postupke želim da budete TVRDOGLAVE kao i ja, i zajeb..... šaljem vam malo svoje tvrdoglave naravi.....sve ste vi meni drage, ja puno čitam kaj pišete iako se ne uključujem često. Žao mi je što to svaka proživljava al da nema vas svih ja nebi znala gdje krenuti. Kad sam kretala u prvi postupak, ništa nisam znala dok nisam otkrila forum i sve vas, zato u svim vašim nevoljama uvijek se nekome pomogne. Ja sam i dijelom važna i hrabra, a to sve VELIKO HVALA curama na forumu,njihovim iskustvima, snagom sam se pokrenula. Ne tješim nikoga, niti sažaljavam, da me ne bi krivo razumijele, samo mislim da će se naš trud isplatiti i da toliko hrabrih žena na jednom mjestu nisam vidjela. Sve hrabri borci sve buduće majke. Šaljem jednu veliku pusu

  42. #592
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Bab hebemu misha bit će, bit će

    snow.ml gdje su vijesti s punkcije napeto čekam i vibruljim usput

  43. #593
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    E luna moj draga...ne znam ni ja sam kaj da mislim...jedan mali glasić mi govori da je gotovo, a drugi da još možda ipak ima nade...tak da se oni sad svađaju u mojoj glavi. Ali jedna ß će im presudit...hehehe. Možda čak i izvadim ß u ponedjeljak da si ne pokvarim ugođaj na koncertu u subotu...bum još vidla

    Sretna, i ja se tome nadam, zato i ne odustajem tak lako

    svima

  44. #594
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Bab, uz Đoleta se sve zaboravi, čekamo betu, draga

  45. #595
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Bit ce nas puno koji cemo u subotu uz Doleta zaboravljati na tugu. Ali kada pocne Zivot je more......
    Posljednje uređivanje od taca70 : 15.12.2010. at 14:49

  46. #596
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Uh, već sad me trnci prođu...čim se sjetim te atmosfere... joj, jedva čekam 4 sata uživancije...

  47. #597
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    evo mene...11 folikula...jedva preživjela, skoro se onesvjestila...ali prošlo je...sada je pravi tulum tamo...i fino sam se napričala sa Inom28...ona je bila na transferu, a neka sama javi vijesti...i naravno nasmijale se sa doktorom...

    curke ja sam bila u Osijeku na Balaševićevom koncertu, bilo je fantastično...zavidim vam što sada idete, ja bi opet

    javim što je bilo dalje

  48. #598
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Evo da se i ja javim...transfer je prošao i vraćene su mi tri blastice)sad slijedi ono divno iščekivanje...
    Snow,drago mi je što smo se upoznale,obavezno javljaj što se događa


    Što se tiče Balaševića.....potpisujem Snow-SAVRŠENA 4 SATA UŽIVANCIJE
    Veliki pozdrav svima i puusa

  49. #599
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    inna28 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za idealnu betu.
    A jesi ti mlađa od 30?

  50. #600
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    ina28 i meni je drago da smo se upoznale..lijepo smo se napičale i nasmijale...ipak je to bio pun slavonski pogodak..

    javim se sljedeći puta , nadam se, od svoje najdraže kuće

    sva sam uzbuđena

    pusa svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •