Stranica 4 od 120 PrviPrvi ... 234561454104 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #151
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Cure koje idete u Vili - zanima ma na koji način tamo rade punkciju. Uspavljuju li ili si budan? Ili možeš birati?
    Anesteziju plaćaš i posebno dogovaraš. Traje kratko (ali slatko).

  2. #152
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Hvala na podijeljenom iskustvu ivanchi78. S obzirom na tvoje godine i dosadašnji tijek zaista imaš lijepe izglede. AIH ionako nema neku uspješnost, dobro je da ste pokušali, ali sad kad si krenula s ICSIjem, prema statistikama dr. Podobnika trebala bi u idućem stimuliranom postupku imati više sreće. Godine su na tvojoj strani, ipak moraš biti oprezna, jer vrijeme brzo prođe.

    Ja sam ipak isto na strani onih koji više cijene profesionalno liječenje, nego karakter. Iskreno, jako sam skeptična prema statistikama dr. Podobnika. Slušala sam ga osobno kako izlaže rezultate i meni je zvučao jako neozbiljno i neprofesionalno. Ustvari, nema to veze s mojim subjektivnim stavom, on naprosto ne poznaje osnovne znanstvene metode. I kao što cure kažu, s našim restriktivnim zakonom nema nikakve šanse da bi netko ostvario takvu uspješnost, to svakako moraš uzeti s dozom opreza.

    Žao mi je ako smatraš napadom iznošenje vlastitog mišljenja. Ja isto imam svog favorita u RH, ali ustvari spadam u onu skupinu pacijenata koji su direktno diskriminirani ovim zakonom (imam puno stanica, problem s implantacijom), pa nemam što ni tražiti kod nas, pa mi je ustvari svejedno, nemam potrebu nekog posebno izdizati u zvijezde ili kritizirati.

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od Jelena : 11.10.2010. at 23:12

  3. #153
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Cure, ima li koja da ide u IVF centar kod dr Lučingera? Lijep pozdrav svima

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ima ali neznam dli ču ovaj mjesec ili sljedeči,a znam barem još tri cure koje se spremaju u pohod kod dr.l
    tebi sretno draga i javi nam kako stoje redovi i kai je osječaj tamo gore pozz

  5. #155
    mary26 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    37

    Početno

    pozz cure. ide li neka od vas kod doktora radončića u vili? ja sam nova u svemu ovome pa imam par pitanja...

  6. #156
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Mary26, puno je nas koje smo kod dr.R. Samo pitaj sta te interesira.

  7. #157
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ima li koja da ide u IVF centar kod dr Lučingera? Lijep pozdrav svima
    evo mi smo jučer baš bili na inseminaciji kod njega

  8. #158
    mary26 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    37

    Početno

    ajme, uopće na znam od kud bih počela... danas sam išla u ljekarnu naručiti ljekove i rekli su mi da možda neće uspjeti nabaviti suprefact sprej. ali da ima i zamjenskih injekcija. nemam pojma kako ću si sve te injekcije dat... vidjela sam na mnogim forumuma da se sprej počinje koristiti prvi dan ciklusa, a ja ga moram počet koristit 22. dan. ne znam zašto. jeste uzimale bolovanje za vrijeme postupka? i meni najvažnije pitanje - jeste bile opuštene tijekom svega??? psihologica nam je rekla da moramo biti opušteni, a ne nervozni, ali ja sam živčana do bola. po cijele dane ne mislim na ništa drugo!! teško je!

  9. #159

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    30

    Početno

    Cure imate li iskustva kako je na IVF Poliklinici u Voćarskoj? Kakav im je laboratorij? Da li možeš dogovoriti anesteziju?

  10. #160
    ela avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    srce Dalmacije
    Postovi
    4

    Početno

    Moje iskustvo iz IVF poliklinike je katastrofa. Prijem, priča, smještaj i usluga ok, ali ono najbitnije- kako je odrađen postupak - totalni promašaj. Dr. Š. ga je odradio onako usput, bez puno volje ali uvijek prekriveno s puno lijepih riječi. Ali šta znače riječi kad ste svjesne da je ono najbitnije, praćenje razvoja folikula, tajming štoperice i punkcije prilagodio svojim slobodnim danima a ne stvarnom razvoju situacije. Nikada više kod njih.

  11. #161
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj mary26 prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, uopće na znam od kud bih počela... danas sam išla u ljekarnu naručiti ljekove i rekli su mi da možda neće uspjeti nabaviti suprefact sprej. ali da ima i zamjenskih injekcija. nemam pojma kako ću si sve te injekcije dat... vidjela sam na mnogim forumuma da se sprej počinje koristiti prvi dan ciklusa, a ja ga moram počet koristit 22. dan. ne znam zašto. jeste uzimale bolovanje za vrijeme postupka? i meni najvažnije pitanje - jeste bile opuštene tijekom svega??? psihologica nam je rekla da moramo biti opušteni, a ne nervozni, ali ja sam živčana do bola. po cijele dane ne mislim na ništa drugo!! teško je!
    Suprefact sprej UVIJEK imaju na lageru u ljekarni Frebel na Dolcu! Usput je i jefitnije nego drugdje - 445 kuna.
    Posljednje uređivanje od TrudyC : 22.10.2010. at 09:28

  12. #162
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    mary26, korištenje suprefact spreja, odn. bilo koje vrste supresije od 21. ili 22. dana prethodnog ciklusa znači dugi protokol. Ako se koristi od 1. dana tekućeg ciklusa (kada ide i stimulacija) to znači kratki protokol. Vrstu protokola određuje liječnik prema medicinskoj situaciji para koji ide na MPO.
    Bolovanje se obično uzme za dan punkcije, jer ako imaš više folikula punkcija zna biti bolna i dobro je malo odležati taj dan. Također neke žene uzmu bolovanje nakon transfera tjedan ili dva, ali ako nemaš naporan fizički posao to i ne trebaš.
    To što je psihologica rekla da morate biti opušteni tijekom postupka je dobronamjeran savjet, ali u relnoj situaciji nemoguć, jer ne možeš ne razmišljati o postupku i kako će ispasti. Po meni je bitnije možda da imaš neki pozitivan stav prema svemu, ali sve to nije presudno.

  13. #163
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Mary26, usudila bih se reći da ti psiho stanje nema veze sa zatrudnjivanjem, osim ako nećeš bit toliko živčana da će ti past serotonin, skočit prolaktin u nebesa, toliko da bi omelo postupak, ali to bi trebala bit jedna žešća patologija da bi se to dogodilo.

    Taj savjet - opustite se i mislite pozitivno - je totalni dime a dozen - a niko nikad nije dokazao jednoznačno da je to uopće bitno.

    Zato - lijepo se živciraj, ako ti tako paše (većina se, po mom iskustvu, živcira, osim rezigniranih ili početnika) i, najvažnije - ne živciraj se zbog živciranja! Pusti svojim živcima na volju.

    Di bi mi svi bili kad bi živjeli idealno, bez stresa itd. Ako već misli da si toliko ustresirana, nek' ti šibne neki lijek (ziher neće, ali onako... lako je ispratit svakoga s tom "mudrom rečenicom", težina toga je ko i ona "pustimo institucije pravne države bla-bla".). Najbitnija ti je sreća i dobar lab!

    Zato - puno sreće! Frigaj ove na titaniku što su mislili pozitivno i svirali na brodu - nije ih to spasilo, bez sreće ne ide.

    Ovo sve je bilo namijenjeno da te - nasmije . Ako sam uspjela, ja sretna!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 22.10.2010. at 16:21

  14. #164
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Na osobnom primjeru - uspjelo mi je kad sam storo umlatila majstore od kupaone što su napravili od tog posla. Nije mi uspjelo kad sam bila u ooommmm pozitivnoj fazi. Tako da - ne beri brigu oko živaca, nije... nije vrijedno živaca .

  15. #165
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    mene bi zanimalo je li nekoj od vas koje ste bile u postupku u Viliju od donošenja novog zakona rađeno zamrzavanje viška oocita?

  16. #166
    mary26 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    37

    Početno

    hvala curke! rekli su mi danas da imaju sprej na dolcu. a injekcije gonala se uvijek daju u isto vrijeme ili to nije bitno? muž je rekao da me neće pikat jer će past u nesvijest! znači, moram sama! prvi put je valjda najgore.
    znam da je sreća najbitniji faktor, ali bez živciranja očito nitko ne može. molim Boga da uspije od prve, ali znam da su to rijetki slučajevi. najgore mi je kaj mi neki doktori kažu da se s trudnoćom moram požurit da mi se endometrioza ne vrati, a neki vele da nema problema s čekanjem. sad kome vjerovati... mužu sam kupila neke tablete za poboljšanje spermiograma, pa ako umjetna ne uspije sada, imam 3-4 mjeseca vremena da uspije prirodno (ako se spermiogram popravi).

  17. #167
    mary26 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    37

    Početno

    mi imamo sada problema s kuhinjom - majstor odugovlači već skoro tri mjeseca. tako da ne nedostaje živciranja i zbog drugih stvari.

  18. #168
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Ivice, meni nisu do sada zamrzavali, ali uvijek sam imala 2 JS viška, pa smo zaključili da nam se to baš i ne isplati jer je ipak dosta visoka cijena, a znamo kakve su šanse za bilo šta dalje s tim stanicama.
    Ali možda se jave curke koje su imale više "viškova"

  19. #169
    baby122

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    evo mi smo jučer baš bili na inseminaciji kod njega
    Da li si bila privatno, da li već privatno radi? kako doći do njega, da li je gužva. Oprostite na previše pitanja, ali ja bih kod njega na sljedeći IVF, a tek sam ovih dana saznala da nije na VV već da sada radi privatno.

  20. #170
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Bok cure!
    Evo mi u petak stižemo u ZG na dogovor za naš prvi IVF. Može li neka od vas koje ste to u Viliju prošle napisati svoje iskustvo. Proceduru kako to sve ide i sl.
    Hvala i sretno svima.
    Posljednje uređivanje od morskavila : 25.10.2010. at 08:27

  21. #171
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    morskavila,
    I ja sam bila na dogovoru kod dr.R. u petak.Ali nemam prijašnjih iskustava sa poliklinikom Vili.Doktor me pitao o prijašnjim postupcima,koliko ampula-čega i koliko js.Pogledao mi je nalaze i pitao me da li me može pogledati uzv-naravno,kažem ja.
    Gledao mi je antralne folikule,bio je zadovoljan.
    Dao mi je popis novih nalaza-imala sam spolne hormone stare godinu dana-to ponovno,hormone štitnjače i da napravim B12,homocistein i kortizon-kao da vidimo metabolizam.
    Čak me pitao,kad se vidimo ponovno-kao da požurim sa nalazima,što bih i ja voljela.
    Sad čekam mengu,danas ili sutra i pokušat ću sredit u jednom danu vađenje svih tih "stvarčica".
    I okvrino mi je rekao da mogu očekivati u početku pikanje sa 4 ampule-najvjerojatnije sa Gonalima i izgleda da će mi uvesti Cetrotide-ja nikada nisam bila na takvom protokolu.
    Eto,nemam baš neko iskustvo,ali za početak...

  22. #172
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Cure koje prvi put idu u Vili htjela bih upozoriti da dobro ispitaju što od dokumenata moraju donijeti na punkciju - dr. R. ima popis i tražite da vam ga da ranije kako bi se pripremile i išle bez stresa u postupak.
    Također je potrebno obaviti pravno i psihološko savjetovanje koje vam oni organiziraju (vi samo platite )
    Naravno da je moguće sve donijeti i poslije punkcije/transfera ali ćemu nepotrebno stresiranje ako se sve može obaviti prije.

  23. #173

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Citiraj baby122 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li si bila privatno, da li već privatno radi? kako doći do njega, da li je gužva. Oprostite na previše pitanja, ali ja bih kod njega na sljedeći IVF, a tek sam ovih dana saznala da nije na VV već da sada radi privatno.
    baby 122 kažu da je gužva ali mislim da baš i nije pretjerana možeš ga nazvati na njegov stari broj koji ga je imao na vv,meni su rekli da ako ideš s vlakom ideš sa 9 do trešnjevke i onda to ti je tu blizu ,ni sama neznam točno ali ja u srijedu idem na prvi uzv-folikolumetriju,pa ti javin detaljnije pozz

  24. #174
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Citiraj TrudyC prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje prvi put idu u Vili htjela bih upozoriti da dobro ispitaju što od dokumenata moraju donijeti na punkciju - dr. R. ima popis i tražite da vam ga da ranije kako bi se pripremile i išle bez stresa u postupak.
    Također je potrebno obaviti pravno i psihološko savjetovanje koje vam oni organiziraju (vi samo platite )
    Naravno da je moguće sve donijeti i poslije punkcije/transfera ali ćemu nepotrebno stresiranje ako se sve može obaviti prije.
    Ne razumijem šta to treba od dokumenata donijeti na punkciju???

  25. #175
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Vjerojatno je trudy mislila na ove potvrde o psiho i pravnom savjetovanju, vjenčane listove i eventualne potvrde o izvanbračnoj zajednici.
    Jer mi smo samo te potvrde morali imati na dan punkcije...

    ako ima nekih promjena, neka netko javi

  26. #176
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno je trudy mislila na ove potvrde o psiho i pravnom savjetovanju, vjenčane listove i eventualne potvrde o izvanbračnoj zajednici.
    Jer mi smo samo te potvrde morali imati na dan punkcije...

    ako ima nekih promjena, neka netko javi
    Da, na to sam mislila - i zašto bi netko trebao javiti? Pa naglasila sam da pitate dr. R. da vam da točan popis svih dokumenata - to mi se čini lakše, jasnije i razumljivije

  27. #177
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno je trudy mislila na ove potvrde o psiho i pravnom savjetovanju, vjenčane listove i eventualne potvrde o izvanbračnoj zajednici.
    Jer mi smo samo te potvrde morali imati na dan punkcije...

    ako ima nekih promjena, neka netko javi
    OK ako je to,to već imam!

  28. #178
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Uz gore navedene potvrde, treba jos krvna grupa, HIV, sifilis i hepatistisi, kopije osobnih.

  29. #179
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    baby 122 kažu da je gužva ali mislim da baš i nije pretjerana možeš ga nazvati na njegov stari broj koji ga je imao na vv,meni su rekli da ako ideš s vlakom ideš sa 9 do trešnjevke i onda to ti je tu blizu ,ni sama neznam točno ali ja u srijedu idem na prvi uzv-folikolumetriju,pa ti javin detaljnije pozz
    Cure,pozdrav!I ja sam u srijedu kod L.uglavnom,sve što sam čula je odlično...atmosfera,pristup pacijenticama.što se gužve tiče,naravno,ovisi o broju puncija.javim se u srijedu s informacijama iz prve ruke

  30. #180
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    pomoć curkama koje idu kod dr L.
    od gl.kolodvora tramvajem br. 9, izlazi se na trešnjevačkom trgu, kod Konzuma. produžite pješke i iza konzuma je Trakošćanska ulica, tom ulicom jedno 5 minuta hoda i u produžetku je i Metalčeva, zgrada je točno preko puta dm-a. Na ulazu je portir, kažete mu kud idete, i u lift na 4 kat.Kad izađete iz lifta, na lijeva vrata.

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Citiraj inna28 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,pozdrav!I ja sam u srijedu kod L.uglavnom,sve što sam čula je odlično...atmosfera,pristup pacijenticama.što se gužve tiče,naravno,ovisi o broju puncija.javim se u srijedu s informacijama iz prve ruke
    bit če mi drago jer nas ima gore javi se u srijedu da se upoznamo ja sam gore negdje oko 10 h,nemožeš me fulati sigurno sam najdeblja lučijeva pacijentica

  32. #182
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    bit če mi drago jer nas ima gore javi se u srijedu da se upoznamo ja sam gore negdje oko 10 h,nemožeš me fulati sigurno sam najdeblja lučijeva pacijentica
    to zato sto ja nedolazim

  33. #183
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Curama koje idu k dr Lučingeru
    Nije teško pronaći ga, jerujte ja sam ga našla, a ne poznajem Zagreb...Kako je azrijelka36 rekla, na glavnom željezničkom kolodvoru sjednete na tramvaj broj 9 (čekate ga na suprotnoj strani od kolodvora) i s njime idete do Trešnjevke (točnije do trešnjevačkoga placa).Čim siđete, na ulazu ste u Trakošćansku ulicu, idete samo ravno, skoro do kraja te ulice. U istoj se nalazi hotel Four Points i DM. Lučingerov IVF centar je na desnoj strani ulice. Kada uđete u zgradu, samo recite portiru gdje idete i on će vam reći da je to na 4. katu. Što se gužvi tiče, kako kada.Ja sam bila par puta da sam odmah došla na red, a u subotu sam npr čekala sat vremena. Centra je jako dobro opremljen mislim da ima 4 prostorije, prva je Lučingerova ordinacija,a posljednja u nizu je Lanina. Između su dvije prostorije za koje pretpostavljam da su za presvlačenje i pripremanje za punkciju odnosno transfer. Uglavnom, WC je super (za razliku od onoga na koji smo se navikli na VV) i postoji posebna prostorija za davanje uzorka. Cijene koje znam su sljedeće: sgram 300,00 kn, ultrazvuk 300,00 kn, inseminacija 2000,00 kn, ICSI 9250,00 kn (ja idem upravo na ovaj)...Za dfrugo ne znam, pa ako tzko zna, molim da me ispravi i/ili nadopuni. Ja sam platila prvi ultrazvuk odmah, a za ostalo mi je rekao da ću na kraju (meni je rekao da će mi dati broj žiroračuna na koji ću to uplatiti pred punkciju).Neke su platile odmah u gotovini.Ne znam, možda to ovisi i o cijeni postupka. Dr L je klasika uvijek dobre volje, nasmijan, raspoložen, sve lijepo objasni, našali se, porazgovaramo...Uglavnom, svaka pohvala!
    Oprostite, cure, na dužem postu, ali ideja je bila da na jednom mjestu objednim sve što se dosada pisalo o IVF centru i dr L (budući smo malo pisale na stranici VV, malo ovdje)...
    Ako saznete što novoga, molim javite ovdje...da se moja high tech snalažljivost ne nađe na mukama

  34. #184
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    bit če mi drago jer nas ima gore javi se u srijedu da se upoznamo ja sam gore negdje oko 10 h,nemožeš me fulati sigurno sam najdeblja lučijeva pacijentica
    vidjet ćemo se sigurno,ja sam naručena u pola 11)pozdrav

  35. #185
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    hvala vam cure na info o Lučijevoj klinici-zna li koja možda koliko košta postupak s klomifenom,tj.prirodni postupci u IVF centru?Okušala bih sreću...

  36. #186
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Nisam bila nekoliko dana ne netu pa eto pošto sam izbjeglica sa VV-a i po novome pacijentica dr.L u IVF centru pišem vam ovdje drage moje curice. Bila sam na stimuliranom IVF-u i sada sam čekalica bete - vraćena su mi tri mališana . Cijena postupka je 9250 kn + lijekovi. Postala je mala gužva jer već nas ima puno tamo kod njega, ali atmosfera, doktor i pristup super. Sretno svim pikalicama i čekalicama ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  37. #187
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj MALECKA prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam bila nekoliko dana ne netu pa eto pošto sam izbjeglica sa VV-a i po novome pacijentica dr.L u IVF centru pišem vam ovdje drage moje curice. Bila sam na stimuliranom IVF-u i sada sam čekalica bete - vraćena su mi tri mališana . Cijena postupka je 9250 kn + lijekovi. Postala je mala gužva jer već nas ima puno tamo kod njega, ali atmosfera, doktor i pristup super. Sretno svim pikalicama i čekalicama ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    (...)atmosfera, doktor i pristup super - potpisujem!

  38. #188
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj inna28 prvotno napisa Vidi poruku
    vidjet ćemo se sigurno,ja sam naručena u pola 11)pozdrav
    Ja sam bikla danas kod njega, a opet idem u četvrtak, između 13 i 13:30...Pozz svima

  39. #189
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Ajme MALECKA .. 3 mališana !!! Sretno ! Ti bi onda mogla biti i prva trudnica iz novog IVF centra !

  40. #190
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Da li na punkciji u IVF klinici kod dr. L. postoji anestezija ili neki drugi način ublažavanja boli pri punkciji?

  41. #191
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Da li na punkciji u IVF klinici kod dr. L. postoji anestezija ili neki drugi način ublažavanja boli pri punkciji?
    Nema anestezije, ali ti daju injekciju protiv bolova.

  42. #192
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Znači ista praksa ko na VV

  43. #193

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Da li na punkciji u IVF klinici kod dr. L. postoji anestezija ili neki drugi način ublažavanja boli pri punkciji?
    Ja sam bila na punkciji u petak, ali nisam dobila ništa protiv bolova. Možda zato što sam imala samo 3 folikula. A možda trebaš pitati dr što ja nisam, ali nije bilo strašno.

  44. #194
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    znači praksa kao na VV... uff...

  45. #195
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    to zato sto ja nedolazim
    sve imate šanse biti najdeblje dok se ne pojavi "moja malenkost"

  46. #196
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Koke, privatne klinike ne daju anesteziju jer bi za to trebale imati zaposlenog anesteziologa. Eventualno možete dobiti nešto protiv bolova intravenozno, ali ne potpunu anesteziju.
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 27.10.2010. at 21:00

  47. #197
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Koke, privatne klinike ne daju anesteziju jer bi za to trebale imati zaposlenog anesteziologa. Eventualno možete dobiti nešto protiv bolova intravenozno, ali ne potpunu anesteziju.
    Mislim da se u Pol. Vili se dobija, dođe anestezolog, u CITOu se nekad dobijala (imaju anesteziologa available kad ispod, u Salusa, di se vrše ortopedske i gino i ine operacije, tamo me operirao Šparac) i tako... Mislim da je rijetkost da se ne dobija, u stvari, ne znam jedino kako je stanje na Pol. IVF, ali tamo se žene u pravilu ne žale količinom omamljenosti. Znači, ne mora anesteziolog, koliko shvaćam, bit zaposlen, može biti na suradnoj osnovi.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.10.2010. at 21:41

  48. #198
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Tj. barem se tako radilo prije, kad se normalno stimuliralo i kad su bile normalne količine folikula. Kako je sad novozakonska praksa na tim minimiksevima ne znam, ali znat će cure, evo, Denny je zadnja imala pristojan broj folikula, ako dobro shvaćam svih 12 su joj punktirani.

  49. #199
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    u poliklinici Vili i Škvorc se punkcija radi pod anestezijom, obje surađuju s istim anesteziologom

  50. #200
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa Vidi poruku
    u poliklinici Vili i Škvorc se punkcija radi pod anestezijom, obje surađuju s istim anesteziologom
    I anesteziolog i njegova anestezija su super, puno ju lakse podnosim nego onu u Petrovoj. Zadnji put sam imala 4js ali bez anesteziologa ne idem na stol. Stvarno ne mogu shvatiti cemu potreba za mucenjem ako ja zelim da sve prespavam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •