Stranica 5 od 120 PrviPrvi ... 345671555105 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #201
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    ja svaki put nešto i odsanjam

  2. #202
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    To je ono najgore, kad se hoće (organizacijski) sve se može, jedino je, izgleda, po bolnicama problem dobit anesteziju (osim Maribora). U stvari, mislim da jedino Petrova normalno daje anesteziju, jel' da? Ali valjda ovisi o organizaciji posla i cijeloj organizaciji tih bolnica, koja nije baždarena nešto specijalno na MPO pacijente, nego na velike operacije (biće)......
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.10.2010. at 22:00

  3. #203
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    I vinogradska pod normalno daje anesteziju, osim kad je prirodnjak u pitanju, i vikendom ne daju jer nema anesteziologa.

    Koliko sam shvatila u Citu isto ne daju anesteziju. A ranije nisu ni u IVF poliklinici, ne znam kako je sad.

  4. #204
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ajde, super da vinogradska daje. Koma je bilo to s VV-om i punkcijama masu stanica na živo, tad se punktiravalo tipa 6-30, ove što su s 30, u hiperstimulaciji, to je bilo ajme meni, još ako su im jajnici smješteni nekako čudno, a folikuli teže dostupni, fakat da svisneš.

  5. #205
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    i IVF poliklinika ima mogućnost anestezije, ja sam zadnji put bila pod anestezijom u SLO i stvarno mi je punkcija ostala u super sjećanju,tj. nisam osjetila ništa... kod mene je to stvarno bolno zbog endometrioze tako da se sva izvitoperim na onom stolu kad mi daju samo inekciju pa punktiraju

  6. #206

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    25

    Početno

    Uh ja sam na VV imala 25 js, bas je bilo jedno bolno iskustvo. Dobili 5 embrija i beta 0. Narucena sam za 16.11. kod dr L. Nije mi jasno hoce li me odmah u postupak uzeti. AKo imate kakve informacije o smještaju u blizini kilinike, molim vas da napisete brojeve telefona, jer dolazim izdaleka.
    Sretno!!!

  7. #207
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    Jedanput sam na VV imala punkciju 3 folikula,na klomifenu,i tu punkciju nikad neću zaboraviti-mislila sam da ne postoji veća bol,dok sam u postupku prije toga imala 12 folikula(manje js)i skoro da nisam ništa ni osjetila....mislim da svašta nešto utječe na ciklus,jajnike pa tako i na reakciju na bol...
    U Mb je od svega najbolji dio s punkcijom...

  8. #208

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    30

    Početno

    U Merkuru je punkcija bila s anestezijom, a kako je sada kada su se spojili s VV, to ne znam....
    Meni stvarno nije jasno zašto se u našim bolnicama sve što se "kao može" izdržati radi na živo...
    Pa čemu to? Nije li ugodnije izvaditi zub s lokalnom? Nisu li žene u IVF postupku već dovoljno izmučene i prije same punkcije, i to psihički i fizički?osim toga nije li i za doktora bolje da mu je žena mirnija na stolu za vrijeme punkcije?
    U inozemstvu je normalno da se anestezija daje za bilo što....
    Stvarno nam je jadan zdravstveni sustav, kao da smo u kamenom dobu...

  9. #209

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    37

    Početno

    cure, možda sam skroz offtopic ali kupujem Gonale, kakvo je iskustvo? gdje je najjeftinije?

  10. #210
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Kajoja prvotno napisa Vidi poruku
    cure, možda sam skroz offtopic ali kupujem Gonale, kakvo je iskustvo? gdje je najjeftinije?
    Zagreb? Ljekarna Filipović - Zagorska ulica. Porguglaj - iskočit će ti.

  11. #211
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme MALECKA .. 3 mališana !!! Sretno ! Ti bi onda mogla biti i prva trudnica iz novog IVF centra !
    Riječi ti se pozlatile...jako se puno nadamo i veselimo! Pusssa

  12. #212
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Da li na punkciji u IVF klinici kod dr. L. postoji anestezija ili neki drugi način ublažavanja boli pri punkciji?
    Ja nisam dobila ništa, čak niti protiv bolova i da boljelo je, ali je prošlo jako brzo - doktor je spidi i spretan...ma sve to zaboraviš začas samo da što brže dođe bebica

  13. #213
    MAJA14 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Bilje
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Ivanchi78, molim Te mi malo objasni dolje navedeno što si napisala...



    Najme, nisam znala da se mogu dobiti preko HZZO-a ljekovi za klinike koje nemaju potpisan ugovor sa HZZO-om. Bilo bi nam vrlo interesantno saznati kako se to može.

    Hvala puno ....
    Cure jel ste saznale ima li šanse dobiti nešto lijekova preko HZZO-a...Hvala na odgovoru

  14. #214
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Kolika je cijena IVF-a u Viliju?

  15. #215
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    prirodni ili stimulirani
    4000 ili 9000 mislim a ICSI 5000

  16. #216
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Citiraj MALECKA prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam dobila ništa, čak niti protiv bolova i da boljelo je, ali je prošlo jako brzo - doktor je spidi i spretan...ma sve to zaboraviš začas samo da što brže dođe bebica
    želim ti bebicu već iz ovog postupka

    morskavila cijene postupaka su vrlo slične po svim klinikama

  17. #217
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa Vidi poruku
    želim ti bebicu već iz ovog postupka
    Hvala Još malo i vadimo betu pa ćemo vidjet

  18. #218
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Pozdrav svima,imam jedno pitanje! Punkcija mi je bila u subotu i od tada imam bolove u donjem dijelu trbuha što pripisujem punkciji,e sad napuhana sam kao balon,bol nije konstantna no zna me boliti pod rebrima i kad jače udahnem bol je oko želuca,normalno mokrim...mislim sve je to za izdržati,samo se bojim da nije hs i šta da radim da si pomognem malo.
    Možda je sve to normalno,ja pojma nemam ali ako netko zna....molim pomoć.
    Pozz..

  19. #219
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja bih prvo zvala doktora jer po ovome mogla bi biti hs, znam da se mora puno piti vode i odmarati ali bolje bi bilo da te netko stručan pregleda i ocjeni

  20. #220
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj Tinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,imam jedno pitanje! Punkcija mi je bila u subotu i od tada imam bolove u donjem dijelu trbuha što pripisujem punkciji,e sad napuhana sam kao balon,bol nije konstantna no zna me boliti pod rebrima i kad jače udahnem bol je oko želuca,normalno mokrim...mislim sve je to za izdržati,samo se bojim da nije hs i šta da radim da si pomognem malo.
    Možda je sve to normalno,ja pojma nemam ali ako netko zna....molim pomoć.
    Pozz..
    koliko si JS imala lako da je HS ali nemora biti nista strasno pij puno puno vode i svakako reci dr javi mu se bar telefonom

  21. #221
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    10 JS je bilo,vodom se tankam i mirujem,mislim ne ležim ali se klonim težih poslova.
    Je li to malo JS za HS?

  22. #222
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ja sam imala 16 i voda je riješila sve za 3-4 dana

  23. #223
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Znači samo da pijem puno,valjda će i meni proći tako...hvala!

  24. #224
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    hoće i nama je punkcija bila 3.11 priej 2 godine sad vidim da je u blizu
    zelim ti šmizlu kao nasu ili dvije

  25. #225
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Hvala laky!

  26. #226
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj Tinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,imam jedno pitanje! Punkcija mi je bila u subotu i od tada imam bolove u donjem dijelu trbuha što pripisujem punkciji,e sad napuhana sam kao balon,bol nije konstantna no zna me boliti pod rebrima i kad jače udahnem bol je oko želuca,normalno mokrim...mislim sve je to za izdržati,samo se bojim da nije hs i šta da radim da si pomognem malo.
    Možda je sve to normalno,ja pojma nemam ali ako netko zna....molim pomoć.
    Pozz..
    Meni je tako bilo prvi dan poslije punkcije, ali onda je sve prošlo. Doktor će to ipak najbolje znati. Pozdrav i sve najbolje.
    Posljednje uređivanje od MALECKA : 01.11.2010. at 18:27

  27. #227
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Cure, da li koja zna kolika je cijena folikulimetrije kod dr. Lucingera? Moze i na PP.

  28. #228
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    prirodni ili stimulirani
    4000 ili 9000 mislim a ICSI 5000
    Imaš krive informacije - pitanje je bilo cijena postupka u Viliju - prirodni ICSI je 5900 kuna, a stimulirani 7400...ako si odgovarala za Lučijevu kliniku onda oprosit na ispravci.
    Inače mislim da se u Viliju nažalost spremaju povisiti cijene.

  29. #229
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, da li koja zna kolika je cijena folikulimetrije kod dr. Lucingera? Moze i na PP.
    mislim da je svaki pregled 300 kn

    kod postupaka, mislim da su uključeni u cijenu

  30. #230
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    prekosutra idem vaditi betu...držite mi fige
    nervozna sam ko pas

    a još sad imam i neke bakterije u urinu
    i već me par dana svrbucka dolje
    za pop....

  31. #231
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    prekosutra idem vaditi betu...držite mi fige
    nervozna sam ko pas

    draga azrijelka držim figetine

    a još sad imam i neke bakterije u urinu
    i već me par dana svrbucka dolje
    za pop....
    za bakterije don't worry znam mnoge koje su pod bakterijuštinama i zatrudnile, pa bome i rodile

  32. #232
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj TrudyC prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš krive informacije - pitanje je bilo cijena postupka u Viliju - prirodni ICSI je 5900 kuna, a stimulirani 7400...ako si odgovarala za Lučijevu kliniku onda oprosit na ispravci.
    Inače mislim da se u Viliju nažalost spremaju povisiti cijene.
    Hvala na info. Najviše me zanima cijena stimuliranog IVF-a u Viliju

  33. #233

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    37

    Početno

    hvala ti ina33!

  34. #234
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    TNX azrijelka!
    A kod Vilija, koliko je kod njega pregled, odnosno folikulimetrija ako tko zna....

  35. #235
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    350 kn sam platila u Viliju u 9.mj. pregled s uzv.

  36. #236
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    sama folikulometrija u Viliju 200 kn, al rekla bi da kad se radi o postupku da ulazi u cijenu postupka, trebalo bi sve cijene složiti i staviti na prvu stranu...

  37. #237
    grety

    Početno

    Pozdrav svima,imala sam slicne probleme kao i vi.Malo sam istazivala alternativne med.postupke,koristila sam kapsule VITEX i ostala trudna.4 god prije toga pokusavala i obisla doktora i doktora.ako koga interesira neka se javi.

  38. #238
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Grety, kakvu dg ste vi imali i koliko ti je bilo godina? Vitex je Agnus cactus ili konopljika koja najvise djeluje na PRL i regulira ovulaciju ako je vec nema. Zato me interesira sta si konkretno uspjela rijesiti s tim.

  39. #239

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    bok cure.. da sve pozdravim.. ja idem kod Lučija na inesminaciju sad sljedeći mjesec.. evo čekam mengu...moram reći da me baš oduševio... imamo jedan neuspjeli AIH u Citu...

    pregled s ultrazvukom je kod Lučija 400kn
    inseminacija 2400kn

    folikulometrija sama ne znam jer će mi biti uračunata u postupak inseminacije....

  40. #240
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj Jesen82 prvotno napisa Vidi poruku
    bok cure.. da sve pozdravim.. ja idem kod Lučija na inesminaciju sad sljedeći mjesec.. evo čekam mengu...moram reći da me baš oduševio... imamo jedan neuspjeli AIH u Citu...

    pregled s ultrazvukom je kod Lučija 400kn
    inseminacija 2400kn

    folikulometrija sama ne znam jer će mi biti uračunata u postupak inseminacije....
    Jesen82, dobrodošla! Kada kreneš u postupak, svi pregledi su uključeni u cijenu.A dr L stvarno oduševljava svojim pristupom i prijaznošću.Zrači nekom toplinom. Evo, ja sutra idem k njemu na punkciju.
    Pozz

  41. #241

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jesen82, dobrodošla! Kada kreneš u postupak, svi pregledi su uključeni u cijenu.A dr L stvarno oduševljava svojim pristupom i prijaznošću.Zrači nekom toplinom. Evo, ja sutra idem k njemu na punkciju.
    Pozz
    Bok Darkica želim ti svu sreću u postupku i da nam osvjetlaš obraz odmah jednim plusom

  42. #242
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jesen82, dobrodošla! Kada kreneš u postupak, svi pregledi su uključeni u cijenu.A dr L stvarno oduševljava svojim pristupom i prijaznošću.Zrači nekom toplinom. Evo, ja sutra idem k njemu na punkciju.
    Pozz
    sretno sutra! uz što manje bolove i što više dobrih folikula!

  43. #243

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj ivanchi78 prvotno napisa Vidi poruku
    ali kako je Zagreb ipak jedno malo selo, a kako sam tračeve o Podobniku koje sam jučer čula od tog doktora bila čula i ranije, činilo mi se ok ovdje na javnom forumu napisati neke stvari o toj poliklinici u koje sam sigurna. Kad sam te tračeve bila čula od ljudi koji ih počinju s riječima 'jedna frendica od moje frendice mi je rekla' onda mi se nije činilo nužnim pisati ništa o tome. Svatko ima svoj dojam i stvara ga na svoj način. Tko sam ja da ga komentiram ili kiritiziram? Sad kad sam ih čula iz usta njegovog kolege, mislila sam da bi bilo ok da nešto napišem.
    Mislim da je ženama za ovaj thread važnije da o njemu pišu oni parovi koji se kod njega liječe i koji imaju neposredno iskustvo o njegovom radu.
    Nisam mogla odoljeti a da se bas na ovo ne nadovezem ovim linkom.Molim procitajte svako slovo.
    http://www.novilist.hr/2010/02/04/um...podobnik-.aspx

    p.s. moderatorice ako sam ovim prekrsila ijedno pravilo slobodno micite i brisite.

  44. #244
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    ajme :eek:
    ja sam bila tamo, ali kod dr. Zmijanac i stvarno su svi preljubazni i dobri tamo..i daju si puno vremena da upoznaju pacijenta u detalje..i oprema im je super..
    ali ovakva priča...uf..ne znam
    dosta ljudi je oduševljeno..a neki nisu..izgleda da je ovo, nažalost jedna takva priča

  45. #245

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    62

    Početno

    pa bas i nemaju svi dobro misljenje mojoj frendici nije dao da prenese embrije u drugu kliniku prije 4 godine htio je da FET radi kod njega...

  46. #246
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    ajme :eek:
    ja sam bila tamo, ali kod dr. Zmijanac i stvarno su svi preljubazni i dobri tamo..i daju si puno vremena da upoznaju pacijenta u detalje..i oprema im je super..
    ali ovakva priča...uf..ne znam
    dosta ljudi je oduševljeno..a neki nisu..izgleda da je ovo, nažalost jedna takva priča

    samo da se nadovežem, na kirurgiji 2008 g. je sa mnom ležala jedna majka, inače liječnica, također joj se isto dogodilo s Podobnikom, izvadili su joj pola crijeva zato što je ovaj zaboravio posteljicu izvaditi nakon carskog i zbog toga dobila sepsu ( žena je jedva preživjela i imat će trajne posljedice fizičke, a psihičke neću ni spominjati.

  47. #247
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jesen82, dobrodošla! Kada kreneš u postupak, svi pregledi su uključeni u cijenu.A dr L stvarno oduševljava svojim pristupom i prijaznošću.Zrači nekom toplinom. Evo, ja sutra idem k njemu na punkciju.
    Pozz
    baš me vesli da dr. Lučinger jednako toplo i optimistično djeluje na svoje pacijentice u svojoj privatnoj klinici, baš kao što je zračio i trudio u onoj silnoj gužvetini na Vuku Vrhovcu, da malo bapski parafaraziram "vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada", nikada neću zaboraviti njegovu srdačnost i entuzijazam

  48. #248

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Koke, privatne klinike ne daju anesteziju jer bi za to trebale imati zaposlenog anesteziologa. Eventualno možete dobiti nešto protiv bolova intravenozno, ali ne potpunu anesteziju.
    daje Podobnik potpunu anesteziju i u cijeni je i leži se gore do večeri kad se ide na pregled prije odlaska kući

  49. #249

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    žao mi je što imate tako negativno mišljenje o Podobniku formirano po člancima u novinama a ne po osobnom iskustvu
    Mislite da se po bolnicama to ne događa i to puno češće nego kod njega?
    Samo se sve zataška (neće svoj svoga datu novine ne brinite) i ne dospije u novine a podobnika (i ostale privatnike da se razumijemo) svi jedva dočekaju na nož i jedva čekaju da objave priče u novinama

    moju ujnicu su isto tako zeznuli na sv duhu prije dosta godina, jedva ostala živa, ali ih je tužila i dobila dobru odštetu - i zamislite - nije bio sv duh u novinama niti ime odgovornog doktora jer su se nagodili na sudu
    nije neka utjeha u novcu ali dobro dođe nakon svega

  50. #250

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Ovo da su se nagodili na sudu mi zvuci kao da su priznali pogresku, isplatili odstetu itd. a u slucaju dr.P. to nije slucaj, on tvrdi da je svemu uzrok njena debljina!!!
    Nitko ne kaze da se i drugdje ne dogadjaju pogreske i propusti, nazalost dogadjaju se ali za ovoliko slucajva za koje sam ja osobno cula i saznala e to nema nigdje.Ja o svom osobnom iskustvu kod njega sigurno nikada necu pisati!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •