Stranica 2 od 120 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #51
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ej, Bab sutra ti ideš u Vili, bum ti danas pozdravila doktora.....

  2. #52
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Lina, baš si slatka...hehehe...
    Nadam se da ćeš dogovoriti jedan dobitan postupak...a ja ću se onda prišlepati za tobom.
    Ovo će mi biti (nažalost) zadnji pokušaj u Viliju jer smo dužni ko Grčka na sve strane i jednostavno više ne ide...

    Luna, javi nam odmah šta kaže naš dragi doktor!!!

  3. #53
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Danas je i tuzna kod dr-a, javite cure kako je bilo.
    Bab, kiss.

  4. #54
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Evo nas samo da vam svima poželimo sreću u postupcima!!!
    Neka ovo bude plodna i vesela jesen!
    Vrijeme je da se Vili vlakić napuni novim trudnicama

  5. #55
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Luna, tuzna, Mimi...pa di ste cure...željno čekamo Vaše izvještaje
    Nemojte nas držat u neizvjesnosti.
    Nadam se da ste sve dogovorile sve onako kako vam paše pa sad negdje slavite...hehehe

    pusa svima koke moje

  6. #56
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Tonili, posebna za tebe i tvoje dvije srećice.
    Ti nam daješ veliku nadu da je ipak moguće ....

  7. #57
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    evo mene!
    bila sam kod dr.-a.odusevljena sam njime.
    blago vama ,pa imate tako blizu jednog onakvog dr.-a!
    radial u Breyeru neke analize(ponovila) i ispalo je da je bila greska laba u mom gradu, ali je dr pregledao sve nalaze moje(trombofilija,stitna,inzulinska i PCOS) i rekao da mogu u postupak ,tj,po svoje smrzlice!
    pozz svim curama,hvala na svim informacijama

  8. #58
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Bravo tuzna...i nadam se da ćeš uskoro moderatorice moliti da ti promjene nick u NAJSRETNIJA !!!

    Baš mi je drago da ti se naš dragi doktor svidio, ja sam se s njim oduševila prve sekunde kad sam ušla u ordinaciju...
    Jesi uspješno našla kliniku i parking jučer? Nadam se da je navigacija odradila svoje i da niste imali većih problema !

    I kad se onda spremaš? U 10 mjesecu po svoju dječicu??
    Sretno i vrati nam se jaaakooo trbušasta

  9. #59
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno


    ako budem ikada trudna,odmah mijenjam nick sa zadovoljstvom.
    da,navigacija je odradila svoje(doista je nezamjenjiva stvarcica ta navigacija) ,dovela nas ravno do parkinga. sve proslo za 5!
    dr me odusevio, posebno susretljivost i pristupacnost. ocekivala sam nekog starog,namrgođenog,nagluhog dr.-a
    da,po smrzlice se nadam u oktobru(mada se bavim mislju da idem u septembarskom ciklusu-to bi opet bio pocetak 10-og mjeseca)
    mrzim ici zimi u postupke,kad pada snijeg i kad puse vani
    ovako bi isli na more oko 11.9.,vratili se i onda zapucali po smrzlice nakon 15-ak dana.

  10. #60
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    pa doktor je odmoran, sva sreća jer će mu trebati kad ja krenem opet. Rekao mi je da ćemo pokušati sad ovaj cikulus u 9 mjesecu s kontrac. tabletama, rekao je da kupim 10 gonala i 10 menopura za početak i 3 injekcije C.... nešto imam doma zapisnao neznam kak se zove.Poslao me opet da izvadim nešto sitno hormona, briseve i papu sam izvadila.Tako da po sve moj postupak je u 10 mjesecu, valjda će mi banka do tada odobriti kredit, jer sam kao i moja Bab zadužila se ko Grčka, i ovo mi je još jedan kredit. Muž i ja se zezamo da ćemo otplaćivati kredite dok dijete ne krene u školu, pa se nadamo da ćemo dobiti blizance, jer neznam s kojim novcima ćemi ići na drugu bebu....hahahhaha

  11. #61
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Mali Mimi, tako mi je drago da sam te vidjela, a tako mi je žao što se nisam snašla da ti kažem da me pričekaš da se upoznamO i popijemo kafe.....sestra me je skroz izbezumila, zvala me je na mobitel još u 15,00 sati na posao i rekla da požurim jer su dokttou otkazale dvije cure i da dođem da nema prazni hod, pa smo jurili i samo sam uletila k njemu. Žao mi je što se nismo bolje upoznale, nadam se da ćemo imati još prilika. Bilo bi mi iznimno drago. Kako si ti prošla?

  12. #62
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Luna, znači sve ide po planu...superiška
    Da ti ovo sa C nije Cetrotide??? Ja sam prošli put to dobila, ali jednu...

    Kako god, nadam se da će ti ova kombinacija biti dobitna...nekak mi se čini da već dugo nismo dobili Vili bebu pa bi definitivno sad bilo vrijeme, a ti eto imaš čast otvorit plodnu jesen!!!
    Jesi čula??? I nemoj nas zafrknut?!?!

    Ja moram isto povadit te sve briseve i papu, napravit friške hormone, al to ću idući mjesec kad se vratim s godišnjeg, ne da mi se sad radit presing.

    Luna, ma super je kad više i možeš dići kredit, mi više ne bi ni mogli otplaćivati, uz sve ostalo...ali sad sam već off topic

    Baš mi je drago da sve ide ko po špagici, nadam se da ću i ja tako danas dobro proći.

    pusaa

  13. #63
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Je je taj Cetroide, nisam ga pitala koju svrhu ima? Znam da mi je rekao 3 komada. Znaš i ja sam primjetila da nešto slabo ima Vili beba, i nadam se da će sad ova ekipa za jesen,a vidim da nas ima, otvoriti sezonu i da će krenuti daj trudnički niz. Vidjela sam jučer stavili su novu ploču na zid za slikice od beba, al je prazna, pa sam baš rekla svome mužu da je to naša ploča, mislim od svih naših cura koje kreću u jesen. Znači tabla je tamo čeka nas, za naše bebe i male slikice. Iskreno nakon svega krenut ću i u ovaj postupak s glavom gore, i koliko vidim dobrim društvom za jesen, i bit će rezultata. Tonili nadam se ćemo se mi koje idemo u jesen na postupak družiti s tobom više na temu blizanaca........kak bi to bilo slatko

  14. #64
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Luna, Cetrotide ti sprječava preranu ovulaciju i prebrzo sazrijevanje folikula... ako sam ja to sve dobro polovila. Ja sam u prošlom postupku dobila cetrotide dan prije štoperice jer nisam imala nikakvu drugu supresiju.

    joj, ja uvijek tam buljim po tim bebicama i zamišljam si i svoju tamo jednog dana...nadam se da će mi se želja i ispuniti

  15. #65
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Mimi, gdje si?

  16. #66
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    evo i mene... dogovorili smo opet postupak sa klomifenom i gonalima. Kad obavim briseve i papu, krećemo u akciju. Nadam se u 10 ili 11 mjesecu.
    Baš me dr danas lijepo smirio i riješio mi neke dileme koje sam imala, dao par dobronamjernih savjeta...ma baš mu puno hvala na svemu.

    Eto, ja zadovoljna...jedino moram skinut koju kilicu...malo sam zabrazdila u zadnjih par mjeseci...oprala me neka depra pa sam liječila tugu čokoladom. Sad mi je to došlo na naplatu.

  17. #67
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Cure što se tiče kredita i love - mi ćemo svoje curke otplaćivat još 2 godine!!!!
    Ali - nema veze - glavno da su nam tu i da se rode male, crne i kreštave!!!
    Vjerujem da uskoro slijedi sretan niz trudnica - samo opušteno i pozitivno - uspjeh neće izostati. Bebe vole nasmijane mame i tate - ne zaboravite to!

  18. #68
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ej Bab, meni je isto rekao da sam se zdebljala, al mi je rekao da ću još, jer nisam prestala pušiti i on mi je rekao da se šopam od B kompleksa nadalje, čak mi je rekao da ne pijem folnu nego Prenatal. Pa da ću još više dobiti na kilaži, a ja mrzim tu svoju ovisnost od sutra ja i muž krećemo s akcijom ne pušenja, Bože sange mi daj....

  19. #69
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Hej eto mene, sad sam kod svekrve pa mi je tu internet užasno spor. Luna baš mi je krivo da nismo imale više vremena za upoznavanje, doktor mi je preporučio bromerogon pola tablete i eurothirox za TSH iako mi nije previsok ali da mi ipak malo snizi bio mi je oko 3,5 zadnje. Dogovorili smo da ću tamo negdje u 11,12 na IVF ne ranije da ipak ta terapija djeluje neka 3 mj. Isto ne znamo još kako bi to isfinancirali jer još otplaćujemo dugove od Maribora pa novi kredit ne možemo ali nadam se da ćemo nešto uspjeti iskombinirati.

  20. #70
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Mali Mimi, bit će još prilike da se upoznamo, ja ću isto dobiti Bromergon, za to znam. Dajte mi recite iskreno jel koja od Vas puši? Mene to ubija...

  21. #71
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Hej curke moje...

    prvo da odgovorim luni....ja ne pušim, nikad ni nisam, pa opet ne ide ...ne kažem da je to sad neka pozitivna stvar( to što pušiš) , ali vidiš da nije ni presudna. Bilo bi ljepo kad bi uspjela prestat ili bar smanjit, još ak uspijemo skinut koju kilicu...ma da vidiš, bumo trbušaste sam tak

    A dajte mi recite cure, čemu taj Bromergon služi? Malo sam tele po tom pitanju, a baš me zanima zašto ga vi uzimate?!

    Hvala i vidimo se onda uskoro tamo.
    MM i ja imamo plan do 11 mjeseca skinut nešto kila i onda po našu bebicu(e)...ah koja skromnost!?!?

    Mah-mah svima

  22. #72
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ja sam prolaktin vadila 100 puta, i zadnji put mi je bio malo povišen i sad doktor je rekao da sam možda uzrujala ili nešti i dao mi je Bromergon da smanji prolaktin, tak mi je rekao i sada da ću izvaditi prolaktin ak opet bude mrvicu povišen da će mi dati Bromergon. A ja sam jako živčana bila jer mi je muž ostao bez posla, a mi u kreditima zbog postupka mislim da mi je i tlak u svemu tome skočio na 200 pa doktor kaže da s obzirom da nisam nikada imala problema s tim možda mi se desilo jer prolazim taj stresan dio, pa da ne reskiramo, dao mi je Bromergon. Drugi tjedan ću vjerovatno krenuti vaditi one nalaze kaj mi je napisao, ne vadim ih puno, začudila sam se. Mislim da ću ići u Petrovu neznam dali sve oni tamo vade, već sam zaboravila gdje sam kaj vadila. Ne pušim od petka ja i muž, pa sam hiper živčena, al nastojim da se toga ostavim ako pomogne, Bože snage mi daj.

  23. #73
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Draga luna, ja mislim da ćete uspjeti prestati ili bar smanjiti...bar je kod mene tako...kad imam neki viši cilj onda mi je sve puno lakše. Ja recimo nikad na dijeti nisam izdržala dulje od tjedan dana, jer nije to za mene. Ali sad mislim da ću uspjeti jer nije samo da to radim da si budem ljepša nego i zato jer postoji šansa da nam i to malo pripomogne da se mrvica uhvati zapravo. Probaj si tako složiti stvari u glavi, možda ti bude malo lakše. Inače, MM puši i znam po njemu kak je teško prestati. Svašta je probao, od flastera, žvakaća ali ništa od svega dok u glavi ne odluči da to zbilja želi.
    Ja ( kad uspijem dobiti uputnice) idem izvaditi sve hormone pa se nadam da se neće ništa zbrčkati. Ali stignem do 11 mjeseca nadam se sve popraviti.

    Samo hrabo, lunić i da vidiš kak ćete biti sretni sa rezultatima.

  24. #74
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    PRL rade u Petrovoj.Btw. PRL zovu jos i hormon stresa sto sve govori.Tako sam ja "stresnuta" vec 15god.

  25. #75
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Taca a kakve si nuspojave imala od Bromergona i kako si prešla na taj drugi lijek (jeli ti on to dao ili tvoja doktorica/doktor opće prakse) meni zadnji put nije bilo dobro od njega (užasno mi je ubrzano srce kucalo) i sad sam počela sa skroz malim dozama (četvrtina tablete) i opet osjetim ne u toj mjeri ali osjetim ne znam šta dalje, jeli da ga zovem ili da još probam izdržati.
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 30.08.2010. at 16:57

  26. #76
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Mali Mimi, ja sam od Bromergona pola dana spavala ili mi je padala glava od niskog tlaka.Sada mi je strasno zao da nisam znala za postojanje dostinexa iako nije na listi lijekova HZZO-a. Nabavljam ga iz Italije jer je jeftiniji nego kod nas.Medutim, ja sam uzimala uglavnom po 2tbl a na zadnje po 4 sto vise nikako nisam mogla podnositi.Tvoje lupanje srca bih prije povezala za Euthyroxom ako ga uzimas.

  27. #77
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ej ak mi možete pomoći, trebam vadit TSH, FT4,ANTI TG, TPO jel to sve moguće u Petrovoj?

  28. #78
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Hvala na odgovoru Taca, ma uzimam i Euthirox, jučer mi nije bilo niš strašno...

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    bok cure

    ide koja kod Podobnika?

  30. #80
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    bok cure!
    Eto bili mi na konzultacijama. Dr. pregledao nalaze i rekao da izvadim hormone 3-5 dan ciklusa (iste kao i Luna1), a MM da ponovi spermiogram, ali u Petrovoj! (Mi imali iz KBO). Kad sve obavimo dolazimo ponovno u ZG.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno

    Evo, i ja se pridružujem "vili" klubu. Upravo sam u postupku, danas sam krenula s Gonalima a u petak uzv - nadam se da će biti lijepih folikula. Ovo mi je, naime, 5. postupak IVF/ICSI (ali 1. u Viliju) i stvarno mislim da bi bilo vrijeme da bude uspješan i - zadnji!

  32. #82
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Nena75 želim ti dobitni, pa da se i ti veseliš Vili bebi. Ajde nam ti otvori pozitivnu sezonu, pa da nas sve krene. Ja izvadila sve nalaze TSH, FT4,ANTI TG, TPO SVI DOBRI, izvadila briseve dobri, a ono najgore prolaktin 798. Doktor me je jučer nazvao i rekao da mi je prolaktin do neba. Eto moje cure mene ubije stres, kojeg nikako da se riješim......Bila sam jučer šokirana kad sam vidjela nalaz a i tužna..

  33. #83
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Luna1, koja je gornja granica na tvom nalazu PRL?Imam s tim iskustvo dulje od desetljeca i preporucujem dostinex ako ga ikako mozes nabaviti a ako ne onda Bromergon.
    Nena75, i ja ti zelim dobitni postupak u Viliju.Koju dg imate i u kakvom si protokolu?

  34. #84
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Luna join the club!
    I šta sad kad bi trebala krenuti u postupak?

  35. #85

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno

    Curke, hvala na dobrim željama.
    Taca, što se tiče protokola, ja sam ti od 20. dana prošlog ciklusa počela sa Suprefactom (3x2), a od 2. dana ovog ciklusa sa po 3 Gonala. U petak idem na UZV pa ćemo vidjeti što dalje. A dijagnoza - MM oligoastenozoospermia (3. stupanj), varikokela, a ja Hashimoto (štitnjača zeza, to sam saznala tek prije nepune 2 god., na vlastitu inicijativu krenula na dodatne pretrage). Iza nas je 5 neuspjelih postupaka (4 ICSI, 1 AIH) u zadnjih 5 godina.

    Luna, prolaktin ti je stvarno visok, nadam se da ćeš to ubrzo riješiti terapijom (meni je dr. R dao 1/2 tablete dnevno ali tebi će sigurno trebati jača doza).

  36. #86
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    piše mi na nalazu od 127-637 a meni je 797,60 rekao je da krećem s pola Bromergona pa cijeli, malo mi stvara mučnine dok se ne naviknem. Za sada pijem vitamin c ujutro, pa Bromergon, kasnije prenatal, pa logest kontrac. tablete i tako ovaj ciklus a idući krećeme s gonalima i menopurima kombinirat će. Nadam se da će prolaktin pasti, jel se ponavlja nalaz prolaktina prije postupka dok si pod tabletama? Zanima me jel ga taj Bromergon drži pod kontrolom i dali to ima veliki učinak na postupak?

  37. #87
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Nena75 nadam se da će ti ova kombinacija biti dobitna, ja sam išla s njom prošli puta u postupak, sad će kod mene kombinirati injekcije...

  38. #88
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Luna1, moj PRL je s tim ref.vrijednostima znao biti i preko 2000 bez terapije.Preporucila bih ti da Bromergon uzimas navecer jer ces ga lakse podnijeti.Napravi kontrolni nalaz prije postupka cisto da vidis kako djeluje ali bit ce to ok.

  39. #89
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ajme ja mislila da da je moj visok, pa kaj su tebi rekli zakaj je tako visok? I jel ga uspiješ izregulirati s tabletama?

  40. #90
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ja sam na tabletama vec 15god, uzimala sam cak i po 4 Bromergona od cega sam bila totalno siznula ali sve je lakse od kada sam na dostinexu.Nekad je i pod terapijom bio iznad gr., kako kad, ali sada je srecom pod kontrolom.Radila sam 2x CT hipofize zbog sumnje na mikroadenom, nalaz uredan.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Francesca prvotno napisa Vidi poruku
    bok cure

    ide koja kod Podobnika?
    Idem ja. I jako sam zadovoljna, iako još uvijek ne i trudna. No kod njega sam u tri postupka (2 AIH, 1 ICSI) dva puta ostala trudna, samo što su obje trudnoće završile vrlo rano (5. i 6. tjedan). Sad sam napravila hrpu testova na koje me poslao i čekam M da se naručim 11dc na pregled.
    Reci što te zanima, ako znam i ako se smije, rado ću odgovoriti.

  42. #92
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    kod mene nema ništa novo, samo me jako boli želudac od tableta, i slabina još uvijek tako uvijek poslije se naviknem. Ali budem, jel to neko zatišje? Kaj se ni kod jedne ništa ne događa?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno

    Ja se malo prije vratila iz Vilija s uzv - sutra ujutro štoperica a u petak navečer aspiracija. Nažalost, od mojih 6 folikula, 4 ih je dobrih a 2 su ostala manja tako da ništa od njih. Samo se nadam da će biti nešto kvalitetno u ova 4. Ovo mi je bila najjača stimulacija do sada (uk. 29 gonala) a samo 4 folikula, a baš sam mislila kako će ih biti puno. Ali dobro, neka bude manje a da su dobri.

  44. #94
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    nena75 možda su ta 4 odlična i naravno dobitna. Držat ćemo fige, tako meni isto svaki puta ražalosti koliko ih je na kraju kvalitetno, al bitno je da se ti opusti i bit će to dobro. Aj se javi........držim fige za petak

  45. #95
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja sam prekjučer primila trećinu štoperice, to mi je tako doktor odredio kao da potaknemo uspavane folikule- svakih 10 dana po 1/3, no problem je u tome što mi je to bio 2. dan ciklusa i zaustavila mi se menstruacija? Ovo mi se još nikad nije desilo tako rano i ne znam jeli to OK ili da zovem doktora i pitam?

  46. #96
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Budući da je štoperica sintetski HCG hormon nekako je logično da će doći do zaustavljanja menstruacije, ali ipak provjeri sa svojim MPO-ovcem, jer nisi primila cijelu štopericu već samo mali dio.
    Da li si se i ti odlučila za Vili ili si ipak negdje drugdje privatno?

  47. #97
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Da u Viliju sam, danas mi je opet krenulo ali malo, dovoljno za mali uložak

  48. #98

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Cure da li je ok da ovdje pitam za ime i adresu privatne klinike dr. Lucingera ako netko zna.Dobro bi bilo da imamo i tu informaciju ovdje kao naravno i ostale info vezane za istu.Nadam se da nas citaju i prate i cure koje su kod njega isle privatno.

  49. #99
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    imam jedno pitanje, pijem Logest kontr. tablete po nalogu dr. Radončića zbog protokola, i danas ih pijem14 dan i imam još uvijek menstruaciju očito ne misli stat dok god ih pijem, pa po svemu ispada da ću je imat cijeli mjesec. Doktor kaže da ne prekidam da je nije ništa opasno, da neke cure tako reagiraju dok se ciklus ne privikne. Jel ima koja takvih problema?

  50. #100
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Luna, i ja sam pod logestom stalno curkala, nije bila bas menga nego onako smeckasto i imala sam osjecaj kao da cu svaki cast dobiti, pravi PMS.Uzrok-prenizak nivo estrogena.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •