Stranica 1 od 120 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #1
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno Potpomognuta u privatnim klinikama

    Otvaramo (ponovno) temu o privatnim klinikama.
    Odnosi se prije svega na privatne klinike u RH iz razloga koji su objašnjeni ovdje

    Stavljamo linkove na neke postojeće starije i novije teme.

    Cijene 2007
    Općenito 2007
    Poliklinika Škvorc 2007
    Poliklinika IVF 2010
    Poliklinika Vili 2006/2007
    Poliklinika Vili 2010
    dr. Duić 2010


    Neke su informacije na ovim temama zasigurno zastarjele pa vas molimo da, ako imate neke konkretne, korisne, nove informacije koje možete sažeti o pojedinoj klinici, da ih, dakle, sažmete i možete ih - ili postati ovdje ili poslati jednoj od nas da ih uvrsti u ovaj prvi post. Također ukoliko su nam još neke teme o privatnim klinikama promaknule, dajte na ovdje link, pa ćemo ih također zalijepiti u ovaj prvi post kako bi sve bilo na jednom mjestu.



    Poliklinika Vili
    Telefon: 01 48 46 060, 01 4846 061
    Fax: 01 4846 057

    Ilica 191 - folikulometrije i preglede,
    Prilaz Gjure Deželića 32 - punkcije i transfere.

    Radno vrijeme: pon-pet od 9-18

    Poliklinika IVF
    Poliklinika za ginekologiju, porodništvo i reprodukcijsku medicinu
    Voćarska cesta 14
    10000 Zagreb

    Tel: 01 46 78 600
    Fax: 01 46 78 601

    Poliklinika Škvorc
    Malinska 1
    10430 Samobor
    Tel: 01 3385 222, 01 3385 220
    Fax: 01 3385 217
    Tel/fax:01 3360 702


    IVF CENTAR za ginekologiju, opstetriciju i reprodukcijsku medicinu d.o.o.
    Metalčeva 5/IV
    Zagreb
    tel. 095/ 561 6132

    Poliklinika BetaPlus
    Avenija Većeslava Holjevca 23
    10000 Zagreb
    telefon: +385 (1) 5580 250
    e-mail: poliklinika@betaplus.hr
    dr. Romana Dmitrović
    dr. Renato Bauman


    O poliklinici CITO se raspravlja na temi POTPOMOGNUTA U SPLITU.

    O svakoj drugoj privatnoj klinici također možete dati novi info ili upitati ovdje u svakom trenutku.



    Hvala vam i SRETNO!

    Vaše moderatorice
    Posljednje uređivanje od BHany : 04.10.2012. at 13:04

  2. #2
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure,skuzila sam da se dr R vraca 12.08.
    zanima me koliko dugo se ceka na termin?(rekao mi mailom da dodem,jer imam izgled anekih problema sa trombofilijom)
    ne znam kad da zovem,jer sam poslala bukalni bris u BG da mi odrade Leiden,20210,MTHFR i kad to dobijem isla bih u Zg njemu

  3. #3
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Znam samo da su im velike gužve jer sam ja zvala 26.7. i dobila termin tek 27.8.
    A jel znaš kad bi otprilike mogla dobit ovaj nalaz? Pa da probaš tak nekak tempirat i odlazak u Zagreb!?
    Možda se i vidimo, baš bi bilo dobro
    pusa

  4. #4
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    pa, poslala sam bukalni bris postom u četvrtak. sutra dajem krv za lac i aCL,i cekam 10-ak dana taj nalaz.
    ovaj u Bg će biti gotov kad stigne pošiljka,kad ja uplatim i legne uplata(o je 2-3 dana od uplate ,veli gospođa iz laba) za 5 dana.
    uplatila bih ja odmah,ali nisam sigurna kad ce to stici i da li ce, ispeglali su nas zestoko dok smo poslali.dhl i fedex traze papir da to nije zarazno,i uz to 70e.
    a,preporučeno sam poslala za 7e,peglali su i oni,ali za te pare bar se isplati.sad cekam da mi jave da je stiglo(uvijek se bojim rizika da to nece stici uopce,kao sto se moze svaka posta zagubiti,)pa ću onda platiti.
    dakle,ocekujem sve za nekih 15-ak dana,ako bude ok.
    bojim se toga iz Bg,jer ko zna da li sam dobro uzela bris,kad ce stici,hoce li to ko otvarati,mozda nesto nije ok,pa nece moci uraditi nalaz....
    s druge strane,pomalo mi se zuri,znam da su guzve, da cu onda cekati dugo...a,moji smrzlici cekaju,a i viza nam u septembru istice(ako fulamo cesku tad,mormao ponovo ganjati vize).
    a,ne zelim ici prije svih tih nalaza i prije konsultacija sa R!
    vidim da si dobial termin za mjesec,ali dr R je na GO do 12,dakle ,ja racunam od 12.,do 27....dakle,15ak dana se ceka na termin...hm,st ada radim?
    osim toga,moze mi neko reci koliko to kosta tamo kod dr R?
    mislim,to su konsultacije,je l da? VTO radim u ceskoj,dr R mi treba zbog sumnje na trombofiliju...samo da me uputi sta dalje i kako(jer je u BiH katastrofalno stanje po pitanju MPO i ljekara koji se kuze u to)
    koja je adresa? imamo navigaciju,pa cemo se valjda uspjeti snaci...
    bab, hvala

  5. #5
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    Mislim da su ti konzultacije 200 kuna, ako se ne varam. Nekada su bile 100. Naruci se ti ovih dana, pa ako ti ne bude odgovaralo, lako pomakneš termin.
    Adresa ti je Ilica 191 E. Javi se budes li trebala bilo kakvu pomoć u zg!

  6. #6
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    a,joj ,svaki put me cure sa ovog foruma iznenade svojom susretljivošću.Hvala

  7. #7
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    ja sam prije jedno 2 mjeseca platila konzultacije 100 kuna. Jedino ako se nešto od tada mjenjalo. Znam da imaju na cjeniku konzultacije do 15 minuta 100 kn, a od pol sata 200 ili 250 kn.

  8. #8
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Draga, pa zato smo tu da si međusobno pomažemo

  9. #9
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    svejedno, svim curama

  10. #10
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    Aha, zato sam mozda svojedobno ja platila 100 kuna, a frendica nedavno 200. Mislila sam da su poskupili.

  11. #11
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Makar, ja sam nekad znala bit unutra doslovno 5 minuta, a nekad i po pol sata i nikad nisam platila više od 100 kuna. Ko zna kak oni to tam obračunavaju.
    Taman posla da još i to poskupi...i ovak je sve skupo za poludit, makar to je najmanja stavka u cijelom postupku, ali ipak...

  12. #12
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    Znam samo da su im velike gužve jer sam ja zvala 26.7. i dobila termin tek 27.8.
    A jel znaš kad bi otprilike mogla dobit ovaj nalaz? Pa da probaš tak nekak tempirat i odlazak u Zagreb!?
    Možda se i vidimo, baš bi bilo dobro
    pusa
    Sorry što upadam, ja sam zvala jučer i dobila termin za ovaj petak. (13! Nije za praznovjerne!
    Možda nije blesavo nazvati i provjeriti da li se koji termin oslobodio, jer mene je sestra krenula zapisivati za rujan, a onda se sabrala i rekla: ima jedan termin ovaj tjedan!
    Vrijedi probati. Sretno!

  13. #13
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    oprostite na upadu...samo obavijest...

    Otvorile smo novi topic MPO trudnoća nakon svega pa vas pozivamo da ga posjetite, pročitate uvod i da nadalje tamo pišete svoje trudničke probleme i pitanja, kao i da bodrenje, slavlje te razmjenu osjećaja i stanja tijekom postupka i iščekivanja rezultata nevezanog za kliniku u kojoj se liječite dijelite na temama Odbrojavanje, Nakon transfera ili nekoj sličnoj.

    Hvala

  14. #14
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure,zvala sam juce,dobial termin 26.8.
    zanima me sta pojam kozultacije podrazumijeva? hoce li me dr pregledati na UZV?
    koliko je 200 kn eura?
    ima li parking blizu te poliklinike?
    hvala

  15. #15
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tuzna, konzultacije (100 kn-barem dosad) podrazumijevaju pregled nalaza i razgovor. Naravno da možeš tražiti UZV, a cijena je 250 kn (to nisam baš ziher), to bi bilo zajedno 50 eura. Možda se javi neko sa svježijim cijenama, a parking je malo teže naći u okolnim ulicama, al nađe se.

  16. #16
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Tak je Mare, ja sam do sad uvijek plaćala konzultacije 100 kuna.
    Tužna, to bi ti ispalo oko 28 eura( samo konzultacije).
    Inače tečaj eur-a ti je 1 EUR = 7.2i5 kuna, da si možeš računati ostale cijene.

    Ovaj UZV od 250 kn oni zovu mali UZV i iskreno ne znam kad naplaćuje taj mali a kad normalni. Ja kad sam bila u postupku onda sam taj prvi UZV ( na 2dc) plaćala tih 250 kn, ali ne znam o čemu to ovisi.
    Što se parkinga tiče, je malo gužva, ali ima tamo u kvartu tih malih ulica u kojima ćeš sigurno uspjeti naći parking. Još ako ideš ujutro sigurno bude mjesta jer većina onda radi.
    Ako trebaš bilo kakvu pomoć samo reci, tu smo

  17. #17
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Tužna, idem ja danas popodne pa ću ti javiti friške cijene i dojmove.

  18. #18
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    hvala,cure
    ja,iskreno,ne mislim da mi treba pregled,jer sam bila prije par dana i sve je ok.meni dr vise treba radi trombofilije i nekih drugih pitanja.
    trenutno mi je najveci problem parking,jer mi nemamo pojam kako voziti po ZG, imamo navigaciju,i ako ukucam adresu klinike,dovest ce nas do klinike,ali rekoste da tu nema mjesta,tj.guzva je.
    ima kakav parking blizu,nema veze ak se i placa, samo ako neko ima adresu(zbog navigacije)....to mi je jako bitno,jer mogu izgubiti dosta vremena trazeci parking,a imam zakazan termin.
    Mojca,gdje ti parkiras auto danas,recimo? je l bi mogla vidjet tacnu adresu i broj tog parkinga?
    cure,divne ste

  19. #19
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Tuzna, ja mislim da bi u Vukovićevoj ulici mogli naći parking. To ti je ( ako idete po Ilici) skretanje lijevo odmah prije klinike...znam da ti je sad teško to sve predočiti, ali ako ukucaš u navigaciju ne možete fulati. Ako baš u toj ulici i ne bude mjesta možete onda produžiti do kraja pa skrenuti lijevo u Baruna Filipovića pa probati tamo u drvoredu naći mjesto. Inače, Vukovićeva ti je kratka mala uličica i može te TM možda i pričekat negdje sastrane, ako baš ne ulovite parking( osim ako ne ide s tobom kod doktroa). iskreno, ne znam dal se u ovim uličicama plaća, mislim da čak i ne.

  20. #20
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    znaci,ulica se bas zove Vukovićeva?
    hvala ti

  21. #21
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    da, baš Vukovićeva...i skroz je kratka, možda ima 150-200 metara. Tu bi se trebalo naći mjesta... a u kolko sati imaš termin?

  22. #22
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    15,30,ali se nadam da cemo stici ranije.ne znam koliko je voznje sarajevo-zg,ali mi cemo svakako krenuti ranije.

  23. #23
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    mislila sam se ponudit da vas negdje dočekam, ali nažalost radim do pola 5 pa nikako ne mogu. Baš mi je žao
    Ali nadam se da ćete se uz pomoć navigacije snaći. Nažalost ne znam kolkio traje vožnja od Sarajeva do Zagreba...samo polako i sigurno. Dr R će vas čekati !!!
    I javi nam šta ste saznali
    sretno

  24. #24
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    bab,
    nadam se da cemo se snaci bez problema,svakako vamjavim sta je dr rekao,bas sam nestrpljiva da upoznam tog divnog covjeka....

  25. #25
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Tuzna, imas pp. Lp,
    M

  26. #26
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Bok cure!

    Zanima me postoji li mogucnost u postupku IVF-a u poliklinici Vili da se priprema (folikulometrija...) odradi u nekoj drugoj klinici?
    Naime nisam iz ZG-a pa me to zanima cisto zbog putovanja.
    Hvala unaprijed na odgovorima.

  27. #27
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Ej Bab, di si ženo... vidim da ideš 27.08. ja naručena 26.08.2010. da vidim kaj ću više napraviti i taj 4 puta da više bude dobitan....Znači mogle bi opet zajedno u jesen?

  28. #28
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Hej luna...ma tu sam, al pokušavam malo odmoriti glavu od svega. Ubio me ovaj zadnji fijasko pa mi baš treba malo odmaka od svega.
    Da...idem k njemu da vidim šta dalje...nadam se nekim pretragama koje do sad još nisam radila, moram ponovit briseve i papu da ih imam friške i onda u nove pobjede. Mislim da ćemo nakon ovog pokušaja najesen malo stat na loptu i počet skupljat lovu za Prag... to nam je neki okvirni plan. Zanima me šta će mi dr R reći na sve to...

    Nadam se da ćemo se skupa bodriti i bilo bi lijepo da skupa i poskakujemo nakon ß.

  29. #29
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    i ja se nadam da ću vaditi neke nalaze koje nisam ako postoje, i zanima me kaj će doktor reći, jer ja opet dižem kredit i više neznam do kada će to tako. Nemoj me krivo shvatiti nisam izgubila volju samo me počinje ovo umarati.Ja drugi tjedan počinjem s papom i brisevima pa znam da će me to tražiti, budemo vidjele kaj će nam reći. Naravno da ćemo se bodriti ja sumnjam da prije 10 mjeseca ću ići kredit ću samo čekati oko 3-4 tjedna, budem vidjela kako će ići to s vađem nalazima i rezultatima.

  30. #30
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Ja u ponedjeljak naručena kod svog ginekologa idem izvaditi papa test da ne gubim vrijeme, i mislila sam izvaditi briseve iovako će me to sigurno tražiti da ponovim, al se više ne sjećam kaj smo točno morali vaditi, jer se koja sjeća? P.S. imam novog ginekologa pa se ni on baš ne snalazi....

  31. #31
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Luna, kolko ja znam uzimaju se ona 4 standardna cervikalna brisa...
    -bris na klamidiju
    - bris na HPV
    - bris na ureaplazmu
    - bris na mikroplazmu

    Ali trebao bi to jedan ginić znati, pa makar bio i novi...
    Nadam se da sam pomogla

  32. #32
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    tak sam si i mislila, to ću i izvaditi...hvala..... super mi je kaj su privatne klinike posebno pa si možemop davati potporu....jer tam se sve izmiješa....

  33. #33
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    ma nema na čemu, pa tu smo zato...

    Nego, jel netko od Vas/Nas Vilijevki zna koliko košta uzimanje briseva kod njih( u Viliju) sa uputnicom od socijalnog ginića?
    I da li se tako može i papu odradit?
    Hvala puno

  34. #34
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Bab Mislim da HPV nije baš standardni bris, meni je privatni ginekolog rekao da ću njega morati raditi u ZG jer to u Rijeci ne rade ako se i drugi put pokaže CIN 1 ali hvala bogu nije trebalo jer mi je drugi papa bio čist

  35. #35
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Onda moje isprike...možda sam i ja malo pobrkala lončiće...nije bilo namjerno.
    Hvala Mimi na ispravci

  36. #36
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Cure, evo zvala sam Vili pa da i s Vama podjelim info.
    Uzimanje briseva sa uputnicom od socijalnog ginića košta 50 kuna i sami nosimo uzorke u Rockfellerovu.
    Papu na taj način nije moguće raditi.

    Eto, možda je nekoga i to zanimalo.

  37. #37
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj luna1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja u ponedjeljak naručena kod svog ginekologa idem izvaditi papa test da ne gubim vrijeme, i mislila sam izvaditi briseve iovako će me to sigurno tražiti da ponovim, al se više ne sjećam kaj smo točno morali vaditi, jer se koja sjeća? P.S. imam novog ginekologa pa se ni on baš ne snalazi....
    rade se aerobi i anaerobi,micoplasma,ureaplasma i klamidija...
    sorry kaj sam vam ovako upala...

  38. #38
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Evo ja ponovno upadam! Mora da ste previdjeli moje pitanje od neki dan pa ponavljam.
    Zanima me postoji li mogucnost u postupku IVF-a u poliklinici Vili da se priprema (folikulometrija...) odradi u nekoj drugoj klinici?
    Naime nisam iz ZG-a pa me to zanima cisto zbog putovanja.
    Hvala!

  39. #39
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    bok, curke!

    samo pitanjce: u ponedjeljak idemo u vili na 3D uzv pa me zanima gdje se sparkate u blizini?

    svima pozdrav i puno srece!!!

  40. #40
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    morskavila, slobodno to pitaj dr-a, on će ti najbolje znati reći da li u tvom mjestu tvoj dr to može odraditi, i oprosti što se kasno odgovara, ali novim članovima postovi kasne pa se "podvuku" pod neke druge postove.
    frka-Bab je malo iznad spominjala ulicu, iako mi teško nađemo parking.

  41. #41
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Frka ako znaš gdje je Dom zdravlja Črnomerec možete se sparkirat iza njega i prošetat do Vilia - mi tamo uvijek nađemo mjesto bez problema, a fakat je blizu. U samoj Vukovićevoj nikad nismo našli slobodan parking.

  42. #42
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Morska vila svakako nazovi u polikliniku, traži doktora pitaj ga. A možeš ga i kontaktirati na portalu Zdravlje i život, vjerujem da će ti brzo odgovoriti!

  43. #43
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    super! hvala, cure!!

    tonili, tebi i curkama!

  44. #44
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Hvala cure! Narucili smo se na dogovor krajem mjeseca pa cu provjeriti.
    Sigurno cu se javiti ponovno s novim pitanjima. Do tada svima SRETNO!

  45. #45
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ja jučer izvadila papu, ultrazvuk ok, nema cisti za koje su se svi bojali s obzirom na količinu injekcija u kratkom roku, izvadila briseve, sad idemo dalje u četvrtak. Kak sam vesela počelo se nešto događati, sad tek imam osjećaj da se bliži postupak. Ova faza mirovanja dok ne vadim nalaze mi je depresivna a sad sam opet puna energije.....p.s. jučer sam saznala da mi je i druga vjenčana kuma imala pobačaj u 3 mjesecu trudnoće, pa kamo ovaj svijet ide. Da se mene pita ja bi svim žena dala neki beneficirani staž za sve kaj prođu u životu....

  46. #46
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj luna1 prvotno napisa Vidi poruku
    ja jučer izvadila papu, ultrazvuk ok, nema cisti za koje su se svi bojali s obzirom na količinu injekcija u kratkom roku, izvadila briseve, sad idemo dalje u četvrtak. Kak sam vesela počelo se nešto događati, sad tek imam osjećaj da se bliži postupak. Ova faza mirovanja dok ne vadim nalaze mi je depresivna a sad sam opet puna energije.....p.s. jučer sam saznala da mi je i druga vjenčana kuma imala pobačaj u 3 mjesecu trudnoće, pa kamo ovaj svijet ide. Da se mene pita ja bi svim žena dala neki beneficirani staž za sve kaj prođu u životu....
    Hej i ja sam sutra naručena kod dr. R u koliko sati imaš termin?

  47. #47
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ej ja sam naručena u 18,00 h i nadam se da ćemo stići, jer mi radimo do 16,00 dok dođem doma, spremim... a ti?

  48. #48
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj luna1 prvotno napisa Vidi poruku
    ej ja sam naručena u 18,00 h i nadam se da ćemo stići, jer mi radimo do 16,00 dok dođem doma, spremim... a ti?
    Mi u 17,00 možda se sretnemo onda

  49. #49
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Mali Mimi, sretno danas..... možda se i upoznamo...

  50. #50
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Mali Mimi poslala sam ti pp, al neznam jesi dobila jer nemogu vidjeti poslane poruke.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •