Stranica 2 od 149 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 7420

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #51
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    drage moje velika pusa svima...evo mene natrag nakon jednog od ljepših godišnjih u životu. stvarno sam se nauživala i sad idemo u nove radne i životne pobjede. vidim da neke nisu ni mirovale...bravo cure...žao mi je za one koje nisu uspjele, a cranky tebi ogromne čestitke, jedva čekam i ja postati najsretnija žena na svijetu, jer vjerujem da ti upravo to sad i jesi! da ne nabrajam svakog posebno, jer stvarno ima brdo novosti od kad me nije bilo, želim svima svu sreću u kojoj god fazi bile. mi mirujemo do zime kad nas čeka Mb, tako da ću mozak zaokupiti samo vama, dragim mojim suborkama i sve pozitivne vibre slati samo vama!!!
    pusa mojim istrijankama, mogla bi kakva kavica jelda?

  2. #52
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Cranky savršeno! Čestitam!
    Vita22 sretno draga, neka ovaj bude zadnji i dobitni!
    loks welcome back! Bilo je i vrijeme! Može kava, može! Uvijek za! Uostalom evo svima jedna jutarnja

  3. #53
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    Pozdrav svim trudilicama iz Rijeke! Trebam informaciju. Zanima me gdje se još može obaviti pravno savjetovanje a da nije u KBC-u? Termin ponedjeljkom od 10-12 h nam nikako ne paše pa smo prisiljeni obaviti to negdje drugdje. Zna li tko gdje?

  4. #54
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    i pravno i psihološko savjetovanje možete obaviti u Obiteljskom centru, većina županija ima taj centar pa tako i prim. gor., u Rijeci je. vidi na netu broj. tamo ćeš vrlo vjerojatno u jednom tiru obavit i pravno i psihološko. zvrcni ih i vidi

  5. #55
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    e da zaboravih bitno...ne plaća se ništa!!!

  6. #56
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    loks, hvala ti. Svima sretno u postupcima.

  7. #57
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Prošlo je godinu dana a ja se još uvijek ne mogu načuditi ovom novom zakonu...
    Danas zvala da se naručimo kod psihologa i pravnika pa to je strašno šta mi moramo prolaziti muka mi dođe...

  8. #58
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    sretno svim curama koje su u postupku ili ce ici!!!!!!
    moja frendica je prosli cetvrtak imala punkciju,3 js,isli na blastociste i u utorak kao transfer,kad je dosla tamo kazu prestale se razvijat....

  9. #59
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    zato ja, da se mene pita, nikako sa samo 3 js ne bi isla na blastociste, bar bi bila 14 dana do bete trudna

  10. #60
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    a ne znam,tako joj dr rekao da cekaju do utorka,i da su kaoo ok js,na kraju nis od svega....

  11. #61
    missixty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    187

    Početno

    Jedno pitanje. Da li na humanoj u Rijeci radi neka sestra Marija? Cca 50-tak godina. Možda sam doktoricu krivo shvatila, pa je mislila na gl.sestru Miru...
    Posljednje uređivanje od missixty : 27.08.2010. at 12:43

  12. #62
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Radi. Mislim da je to ona nova (dobro sad vise nije tako nova) sestra. Prije je bila na poliklinici a sad je na Humanoj.

  13. #63
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj missixty prvotno napisa Vidi poruku
    Jedno pitanje. Da li na humanoj u Rijeci radi neka sestra Marija? Cca 50-tak godina. Možda sam doktoricu krivo shvatila, pa je mislila na gl.sestru Miru...
    radi da,sad ima svijetliju kratku kosu,prije je imala duzu,i meni osobno je najbolja i najljubaznija sestra sa humane

  14. #64
    missixty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    187

    Početno

    Hvala ti puno BarbyRi. Nadam se da si ti dobro... Nadam se da uživaš i maziš puno svoj trbuščić!

  15. #65
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj missixty prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti puno BarbyRi. Nadam se da si ti dobro... Nadam se da uživaš i maziš puno svoj trbuščić!
    jesam,evo gegam se....drugi tj.idem na 4D utz pa sam sva na zivcima,nadam se da ce sve ok biti.tako mi prisjelo onaj dan kad sam se narucivala.kaze mi dr najbolje vam je sad vrijeme za doci(20.tj) kao jel ako nesto ne stima da imate do 24.tj vremena za pobacaj....stalno mi to u usima...uzas,tako reci direktno.kao da ja nisam i sama toga svjesna...i nazalost sve to vec prosla...
    kako je od tebe,kad ces u postupak opet?
    Posljednje uređivanje od barbyRI : 28.08.2010. at 14:06

  16. #66
    missixty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    187

    Početno

    Nekad se ne mogu dovoljno načuditi kako liječnici mogu biti tako nehumani, pogotovo kad se radi o ovako delikatnim stvarima. O pitanju jednog malog života. I ja sam puno toga ružnoga doživjela, pa sam samo iz tog razloga krenula privatno. Nemoj se draga sekirati, sigurna sam da je sve u najboljem redu sa tvojom malom mrvicom. I to čudesnom mrvicom! Kad se sjetim kako je to na početku bilo...to je pravi mali mamin borac!
    Mi bi trebali negdje u 11.mj ponovno u postupak, ali sad se nekako predomišljam gdje da krenem.
    Kako je tu u Rijeci? Jesi li ti bila zadovoljna sa odnosom prema tebi? Ja sam i inače sva preplašena kad idem kod doktora, a još kad mi netko nešto ružno kaže, raspadnem se.
    Mi važemo, da li u Ri, ili u Prag, ili još jednom po starom u Zg.
    Valjda ću se uskoro odlučiti jer vrijeme ide. Pusa velika tebi i tvojoj mrvici

  17. #67
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj missixty prvotno napisa Vidi poruku
    Nekad se ne mogu dovoljno načuditi kako liječnici mogu biti tako nehumani, pogotovo kad se radi o ovako delikatnim stvarima. O pitanju jednog malog života. I ja sam puno toga ružnoga doživjela, pa sam samo iz tog razloga krenula privatno. Nemoj se draga sekirati, sigurna sam da je sve u najboljem redu sa tvojom malom mrvicom. I to čudesnom mrvicom! Kad se sjetim kako je to na početku bilo...to je pravi mali mamin borac!
    Mi bi trebali negdje u 11.mj ponovno u postupak, ali sad se nekako predomišljam gdje da krenem.
    Kako je tu u Rijeci? Jesi li ti bila zadovoljna sa odnosom prema tebi? Ja sam i inače sva preplašena kad idem kod doktora, a još kad mi netko nešto ružno kaže, raspadnem se.
    Mi važemo, da li u Ri, ili u Prag, ili još jednom po starom u Zg.
    Valjda ću se uskoro odlučiti jer vrijeme ide. Pusa velika tebi i tvojoj mrvici
    a da,neki dr tako znaju bubnut,da se zamislis i samo nasekiras,,,ja ne mogu docekat cetvrtak da idem.jutros mi je opet pozlilo,nesvjestica me ulovila,tlak,secer pao,zadnji cas sam na kauc se doslepala da se ne srusim na pod.dobro da ovaj put nisam bila sama kuci..a cula sam kako cesta nesvjestica u trudnoci moze stetit bebi jel ostaje bez kisika,tako da sam sva u panici bila,nisam se uopce radi sebe prestrasila.srusim se,srusim,docu k sebi nego kad nosis u sebi nesto onda samo mislis na tu malu mrvicu.nekako me i trbuh nabija danas,i pritisak mi je jak...a nadam se da je sve ok.jel da nije mislim da bi me to sve strpalo na psihijatriju.
    sta se tice dr kad sam isla u postupak,pa ne mogu se nesto zalit,nekako je sve islo po planu. koliko sam cula navodno da je malo sad ubrzano to sve,da se vise ne ceka toliko dugo,sad da li je to istina nebi znala...drzim fige da ovaj put bude uspjesan i da se ti pridruzis trudnicama,i svim curama isto to zelim,da nas cim manje bude tu na ovoj temi,da se sve prebacimo na temu trudnice

  18. #68
    missixty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    187

    Početno

    Hvala ti BarbyRi. Žao mi je što proživljavaš takve situacije, i nikako da dođeš u fazu one dosadne trudnoće kakva bi svaka trebala biti. Ali isto tako znam da je sve u redu, to ti tvoja beba ne da da se opustiš Izdrži još malo, valjda će se kasnije smiriti svi ti neugodni simptomi trudnoće.
    Čuvaj se i polako. A ja vibram za četvrtak ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~

  19. #69
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj missixty prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti BarbyRi. Žao mi je što proživljavaš takve situacije, i nikako da dođeš u fazu one dosadne trudnoće kakva bi svaka trebala biti. Ali isto tako znam da je sve u redu, to ti tvoja beba ne da da se opustiš Izdrži još malo, valjda će se kasnije smiriti svi ti neugodni simptomi trudnoće.
    Čuvaj se i polako. A ja vibram za četvrtak ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~
    tnx,trebat ce mi vibrice za cetvrtak,toliko jedva cekam taj dan da vidim jel sve ok,a opet me i strah.....taj nas zenski zivot je tako kompliciran,uvijek nesto strahujemo,kidamo zivce...mnoge od nas se godinama borimo,ili smo se borile da dodjemo do trudnoce,onda kad je trudnoca nastupila,strahuj oce sve ici kako treba,kako ce se beba razvijat,pa svaki pregled,utz kidaj zivce,pa radi raznorazne pretrage,pa ocekuj rezultate pa opet zivci na izmaku,i tako u biti svih 9mj skoro.dobro necu reci svaka,ali vecina trudnica.a da ne govorim da ima onih bezbriznih koje su ostale trudne onako kad su pozelile ili im se desilo,te se ne sekiraju za nista i takve najbolje prodju,zavidim im. onda dodje taj dan kad bebe odluci doci na svijet,pa opet briga,kako ce sve to proci,oce sa bebom biti sve u redu.uvijek,uvijek nesto i zato nam prodje pola zivota u nekoj brizi,kidanju zivaca...

  20. #70
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    curke moje kako stanje stoji, ima kakvih novosti?

  21. #71
    maza975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    83

    Početno

    bok cure
    odlučila sam se pridružiti Vam. Moja priča, nekih godinu i pol idemo kod Vlastelića, do sada prošli jednu inseminaciju i ništa. Naručeni smo za 9 mj za IVF.. jedva čekam !!!!!!!!!!!

  22. #72
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    dobrodošla maza975!! Nadam se da ćeš ubrzo ostvariti svoju želju za roditeljstvom!! Napiši nam nešto o sebi.

    Svim curam u postupcimam puno sreće!!

    Vita
    Posljednje uređivanje od dani82 : 01.09.2010. at 13:22

  23. #73
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    pozdrav svim curama znanim i neznanim evo da se i ja malo javim nakon 100godina..dani zao mi je sto ti se to dogodilo....
    ja bi trebala sad u 9mj u postupak...puse svima..barby tebi pogotovo

  24. #74
    maza975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    83

    Početno

    hvala na dobrodošlici,
    ukratko, 6 g u braku, ja ok, mm teška oligos. Jedana inseminacija , nisa baš reagirala na klomifen po jedna veća j.s. na svakoj strani i ništa. Moram priznati da sada jedva čekam da IH dobijem pa da krenem u postuka.

  25. #75
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Maza975, dobro nam došla, još brže otišla na trudnički pdf! Nek ti bude prvi ujedno i dobitni!
    Mayica ~~~~~~~~~~~~~~~~za dobitni postupak!!!

  26. #76
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Drage moje sve koje ste već krenule ili sad krećete šaljem vam milijun pozitivnih vibrica od nas

  27. #77
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    Pozdrav svima...
    evo prisutna sam već neko vrijeme, pa evo da vam se pridružim...
    moram priznati da me potaknula maza975, svojim pridruživanjem...usput maza975 želim ti svu sreću i da nam se što prije javiš sa plusićem na testu!!!
    Kod mene je stanje ovako: prvi susret sa dr. V. 03/2010...MM: AOZS, ja: za sada ok, u 9.mj. idem na HSG, i nakon toga nadam se da ćemo što prije krenuti u postupak...
    Evo, to je ukratko to...
    Želim vam svima puuuuno sreće i puuuuuuuuno vibrica za plusić!!!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Maza975 dobrodošla u našu obitelj koja će ti sigurno biti velika potpora jer dijelimo ista iskustva,cure moje ja sutra 12dc i 2 folikulometrija sve ide kao i prvi put tako da sam zadovoljna sutra ću se javiti s pravim inf. Mayice pa di si ti.......svima kissss jedva čekam kavu i da vidim ove trbušaste ...........Dani mojaOkidoki...
    TigricaL,Sara ,Crancky,Lucija,Innu,Diabolica,Sali,Mare157,Šumsk ovoće,Tia,Kikica,
    Vojvođanka,Barby........sve koje sam zaboravila

  29. #79
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    maza dobrodosla!!!!!
    mayica sretno u postupku,vita također i sve ostale koje idete! da vam ovo bude posljedenji put...

  30. #80
    maza975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    83

    Početno

    I ja se nekako potajno nadam da će uspjeti iz prve.... Nekako sam se ohrabrila iz razloga što sam pred neki dan u ambulanti srela curu (dok sam čekala red) koja je uspjela iz prve. Pa možda je krenuto taj virus i na mene...

  31. #81
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Pozdrav svim novim suborkama, da vas ne nabrajam jer se pogubim...svratite nam na riječku kavicu da se bolje upoznamo.
    Curama u postupku posebne vibre

    Trudnice

  32. #82
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    vita ciao draga! Vi krenuli punom parom, a meni se čini kao da smo jučer ležale skupa nakon transfera u 2.mj!!!
    Neka ti je sretno i neka bude zadnji!!
    Novim curama dobrodošlica i neka se što prije presele na trudnički forum.
    Svim ostalim "riječankama" i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za šta god treba!

  33. #83
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Vidim curke da se u Rijeci zakuhava ....svratila sam vas pozdraviti i svima zaželjeti sretne postupke!

  34. #84

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    Bok, nova sam ovdje i u svemu ovome. Nažalost, uskoro ću i ja morati u Rijeku, ne u shopping već na KBC pa me zanima kojeg doktora biste preporučile, može li se uopće birati? Hvala!

  35. #85
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    cure nove, dobrodošle!!!!!!
    vita, mayica i sve cure u postupku, evo malo ~~~~~~~~~~~~~!
    trudnicama
    i svima vama....puno pozdrava!
    vidimo se!!!!!!!!!

  36. #86
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    kaja76 želim ti dobrodošlicu...evo da ti bude lakše, ja sam ti isto nova u svemu )
    Ja sam trenutno kod dr.Vlastelića koji je odličan doktor, ali on ide u penziju od 01.01. tako da ti je možda najbolje ići odmah ili kod dr. Vlašića ili dr. Smiljan...ne znam iz osobnog iskustva, ali mislim da su isto ok...

  37. #87
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    ...malo mi je poludio komp... :D
    Posljednje uređivanje od bebach : 03.09.2010. at 12:19

  38. #88
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Nove tete Istrijanke, dobro nam došle, a još brže otišle na trudnički pdf! Ja sam malo uletila samo da vam zaželim dobrodošlicu! Sretno!

  39. #89
    maza975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    83

    Početno

    bok curke,
    danas počinjem sa pikanjem )))) morala sam to podjeliti sa Vama

  40. #90

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj bebach prvotno napisa Vidi poruku
    kaja76 želim ti dobrodošlicu...evo da ti bude lakše, ja sam ti isto nova u svemu )
    Ja sam trenutno kod dr.Vlastelića koji je odličan doktor, ali on ide u penziju od 01.01. tako da ti je možda najbolje ići odmah ili kod dr. Vlašića ili dr. Smiljan...ne znam iz osobnog iskustva, ali mislim da su isto ok...
    Hvala! Pročitala sam to na forumu kao i puno pohvala za tog doktora. Jesi li puno čekala za doći na red?

  41. #91
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    maza975 sretno sa pikanjem i nek bude dobitno!
    kaja76 moja preporuka je dr. Vlašić, razlog vidiš u mom potpisu!

  42. #92
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    Hvala, Snekica...
    maza975 sretno!!!

  43. #93
    maza975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    83

    Početno

    imam problem, jučer dobila stvari, nešto smeđe, ali tako mi uvijek bude, dala si injekciju, i navečer danas više nema stvarčica. Šta sada? Bila sam na humanoj jer sam se prepala i rekao v. da si dajem do ponedjeljak i ako nebude procurilo da dođem. Malo mi to čudno. Nisam trudna napravila test.

  44. #94
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Drage moje curke...trudnički mozak je stvarno gadna stvar...al svejedno vam ga želim što prije svima, da vas pere ovako kao mene pa i da zaboravite pogledati kada se to vaše suborke dogovaraju za kavicu....baš mi je žao što se nismo vidjele, nadam se još kojoj prije mog finala!

  45. #95
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Diabolica
    Žao mi je što nisi došla, ali mi je to draže nego da ti je bilo loše

    Pozdrav novima

    I svima vam šaljem brdo pozitivnih vibrica, svim bockalicama i svim čekalicama, a pogotovo Viti za što bezbolniju i uspješniju punkciju.
    Puse svima

  46. #96

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    Vidim, vidim. Lijepo je kad to isprve uspije. Trebala bih se i ja javiti za prvi pregled, ali stalno nesto odgađam. Imala sam i ja missed ab. točno pred godinu dana i nakon toga nista od trudnoće. Inače, imam PCOS, hiperprolaktinemiju pod terapijom. Sve se nekako nadam da ce uspijeti i bez Rijeke....

  47. #97

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    Hvala ti bebach! Moja dr. mi preporučuje dr. Smiljan pa sam htjela vidjeti i vaše preporuke. Načelno smatram da su svi dr. u redu i da puno toga ovisi o nama, našem tijelu i reakcijama na terapiju i postupke

  48. #98
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Cranky pripremi se na ovo razdoblje koje sad ja prolazim....mozak mi je totalno ograničen na opremu za bebicu i ništa mi drugo nije na pameti valjda započinje moje "gniježdenje". Danas idem na UZV pa ćemo vidjeti kako stvari stoje.
    Vita za što bezbolniju punkciju i dobar ishod!
    Svima ostalima starima i novima sretno u postupcima!

  49. #99

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Večeras štoperica a u srijedu punkcija...........jeeeeeeeeeeeeeee.........hvala šta mislite na mene......
    Posljednje uređivanje od vita22 : 06.09.2010. at 17:19

  50. #100
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    vita sretno..da sto brze i bezbolnije prođe..pozzic svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •