Stranica 52 od 149 PrviPrvi ... 242505152535462102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 7420

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #2551
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    cure moje drage, hvala Vam na podršci, stvarno mi puno znači !

  2. #2552
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Idemo po lijekove i u od ponedjeljka sam bockalica
    butterfly sretno!!!

  3. #2553

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Snekice iz srca i duše ti vibram da ti je to zadnji odlazak po špuntice i da ćemo skupa skakutat od veselja!!!!!

  4. #2554
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Idemo po lijekove i u od ponedjeljka sam bockalica
    butterfly sretno!!!
    vidim na drugoj temi da si krenula na yogu, ja je stvarno toplo preporučam svima. jedina nuspojava od kad je prakticiram je da se ljudi ne mogu načuditi kako sam iskulirana, nemam pojma da li je to od toga /ili od svega/, ali stvarno sam se naučila iskontrolirati u nekim teškim situacijama.
    da ne kažem koliko pomaže kod punkcije kada na stolu fino radim vježbe disanja, nisam baš sigurna kako bih podnosila punkciju bez toga /možda bih našla neki drugi način skretanja misli/.
    inače krenula sam radi strašnih bolova u kičmi koji su trajali godinu dana i sve živo sam probala od lijekova do fizikalnih terapija, bazen svaki dan godinu dana, ali na kraju me yoga izvukla.
    najdraža rečenica koju nam često naš učitelj kaže je:"nemojte se bojati ničega".....često se sjetim toga kad mi je teško, pa mi se sve čini lakše!

  5. #2555
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Idemo po lijekove i u od ponedjeljka sam bockalica
    butterfly sretno!!!
    super, samo hrabro......i neka je to stvarno zadnji put..sretno

    thinkpink jako mi se sviđa rečenica tvog učitelja, pokušat ću je primjenit sutra....

  6. #2556
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Idemo po lijekove i u od ponedjeljka sam bockalica
    Bravo! Od srca ti želim da to stvarno bude zadnje bockanje i da konačno urodi plodom.

  7. #2557
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    thinkpink jako mi se sviđa rečenica tvog učitelja, pokušat ću je primjenit sutra....
    pokušaj, ne košta ništa, a može pomoći i u svim drugim situacijama u životu. javi nam dobre vijesti!

  8. #2558
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    snekica ,bravo !!
    butterfly,sretno i bit će sve ok.

  9. #2559
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Hej Sneki....bravo draga...hajde da napokon završimo naš vlakić..prvo ti pa ja i sve ostale...ja još uvijek mislim da je 2011 naša!!!!
    Butterfly još jednom sretno za sutra!!!
    Šumskica draga ti nas prati,daj nam savjete,bodri da na kraju idemo tvojim stopama-daj bože!!!!!

  10. #2560
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Da vas pitam...mi smo u prošlom zakonu iskoristili dva postupka na teret zdravstva.da li znate da li se to briše ili se uzima u obzir u ovih 6 postupaka na teret zdravstva.ako idemo u postupak da li znači da će mi biti sav na teret zdravstva ili ovisi o nečemu?da li su svi lijekovi besplatni ili plačamo šta?

  11. #2561
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Mislim da se ne brise jer su mene uvijek pitali koliko smo puta bili. Jedino sto koliko se ja sjecam trebalo bi biti 6 postupaka po djetetu a onda za drugo dijete resetirati, ali to je bilo u pravilniku a njega svi proizvoljno tumace. Mi smo ispucali jedan postupak po starom zakonu i dva po novom a u Ri ja nikad nisam nista ni lipe iz svog dzepa platila. Eventualno da se desi da ostanu bez lijekova pa onda moras privatno ici u ljekarnu uzeti decapeptyl ili menopur koju ampulu da ne prekidas postupak ali ne sjecam se da se takvo sto u zadnje vrijeme dogodilo.

  12. #2562
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Pozdrav svima, danas mi je 13 dc , na klomifenima sam bila i sad si dajem gonale, folikulića ima al sluznica mi je još uvijek tanka 6 mm , jel ima netko neki savjet kako da si pomognem da se i to zadeblja? Hvala puno

  13. #2563
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    hej,evo mene! Preživila sam punkciju,mogu reči da sam prezadovoljna kako je sve prošlo,doktor je stvarno za deset. Ali ono najvažnije od svega je da smo dobili čak 10 stanica, u utorak imam transfer i naravno nadam se da će se oplodit sve tri, jer mi hočemo sva tri embrija nazad !

  14. #2564
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    butterfly bravo!!!!!!!!!!!
    navijamo i dalje!!
    kako to da već znaš da je u utorak transfer?

  15. #2565
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    a ma, tako mi je rekao dr. da dodjem u utorak u 9h na transfer! Mislila sam da će mi oni javit dali su se oplodile!
    Šta misliš za endometrij koji mi je 13,dali je to dovoljno dobro? Joj nadam se samo da će se oplodit sve tri i da se neću rastužit u utorak!
    Bilo me toliko strah da sam na kraju sve super podnijela, dr.mi je stvarno suuuuppeeeer !!!!
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 15.10.2011. at 18:34

  16. #2566
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj Nera29 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, danas mi je 13 dc , na klomifenima sam bila i sad si dajem gonale, folikulića ima al sluznica mi je još uvijek tanka 6 mm , jel ima netko neki savjet kako da si pomognem da se i to zadeblja? Hvala puno
    Kupi si prirodni sok od cikle i pij svaki dan, malo je fujjjj tako da sam si ja olakšala što sam ga pila sa debelom slamkom da ne osjetim previše njegov gušt po ustima!

    Sretno!!!

  17. #2567
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    a ma, tako mi je rekao dr. da dodjem u utorak u 9h na transfer! Mislila sam da će mi oni javit dali su se oplodile!
    Šta misliš za endometrij koji mi je 13,dali je to dovoljno dobro? Joj nadam se samo da će se oplodit sve tri i da se neću rastužit u utorak!
    Bilo me toliko strah da sam na kraju sve super podnijela, dr.mi je stvarno suuuuppeeeer !!!!
    ovo za endometrij ti nemam pojma, da ti budem iskrena ja ni ne znam kolki je bio moj, sve mi je to tako nekako brzo išlo da nisam stigla dr.-a ni pitat a već sve bilo gotovo.
    ja kad sam išla isto sam očekivala da će mi nakon punkcije reć da će mi javit kako se situacija razvija pa da ću onda znat hoću doć na transfer treći ili peti dan al mi dr. odmah poslije punkcije reko dođite peti dan!ma valjda oni znaju kaj rade!
    ma oplodit će se sve ćeš vidit!!!!

  18. #2568
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi si prirodni sok od cikle i pij svaki dan, malo je fujjjj tako da sam si ja olakšala što sam ga pila sa debelom slamkom da ne osjetim previše njegov gušt po ustima!

    Sretno!!!
    Hvala, koliko si toga pila?
    I sretno s tvojim bubicama

  19. #2569
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    butterfly, sve iznad 7mm ti je dobro, koliko se sjecam meni je obicno bio oko 12-14mm. Drzim fige za tulum u labu!

  20. #2570
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    hej,evo mene! Preživila sam punkciju,mogu reči da sam prezadovoljna kako je sve prošlo,doktor je stvarno za deset. Ali ono najvažnije od svega je da smo dobili čak 10 stanica, u utorak imam transfer i naravno nadam se da će se oplodit sve tri, jer mi hočemo sva tri embrija nazad !
    stvarno odlično ! sretno, a sad još samo malo strpljenja /iskreno meni je čekanje transfera najteže palo od svega do sada/!

  21. #2571
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi si prirodni sok od cikle i pij svaki dan, malo je fujjjj tako da sam si ja olakšala što sam ga pila sa debelom slamkom da ne osjetim previše njegov gušt po ustima!

    Sretno!!!
    što se tiče sokova, ja već dugo konzumiram svako jutro frape od svog raspoloživog sezonskog voća, s tim da uvijek stavim i komad svježe cikle i do ovulacije svježi ananas. trenutno stavljam: jabuku, naranču, mandarinu, mrkvu, ciklu, bananu, žlicu meda i malo vode da sve to poveže. volim piti malo rashlađeno, dok sam radila bi si uzela na posao u teglici i stvarno je odlično, prava vitaminska bomba. cikla se uopće ne osjeti.

  22. #2572
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj Nera29 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, danas mi je 13 dc , na klomifenima sam bila i sad si dajem gonale, folikulića ima al sluznica mi je još uvijek tanka 6 mm , jel ima netko neki savjet kako da si pomognem da se i to zadeblja? Hvala puno
    Sad ti je već kasno za "moj" recept i nadam se da ti neće ni trebat više, ali evo za sve klomifenuše :
    Za endometrij, a i brdo sluzi, se pije čaj od vrkute (1l dnevno) i ulje noćurka (tabletice se kupe u ljekarni) do ovulacije. Isprobano, endometrij super (ko da nisam bila na klomifenima), a sluuuziii do koljena

    Sretno drage moje sve ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od cranky : 15.10.2011. at 22:03

  23. #2573
    izida avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    19

    Početno

    Baš mi je drago da je sve dobro prošlo! I naravno lijepo množenje u labosu

  24. #2574
    izida avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    19

    Početno

    Ja sam bila u petak na folikulometriji, moja prva u Ri, doktor mi kaže vidite li ovo na ekranu, a ja sve što vidim je crna rupa, prestravim se da nešto nije u redu, tada se doktor nasmije i kaže imate pun mjehur he-he-he.... Uglavnom folikulici rastu 3 na jednoj i na drugoj strani...najveći je zasada tek 12mm,

    Cure sretno svima!

  25. #2575
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Hvala cure, pila sam ciklu i vrkutu, malo se podebljala sluznica i nadam se da će još do transfera, sutra imam punkciju pa ćemo viditi, e da pitam, jeste si uzimale doma prije punkcije kad neke ljekove za smirenje ili bol ili samo njihova injekcija tamo?

  26. #2576
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Jutro cure, evo ja ćekam sutra,ova neizvjesnost ubija, stvarno je malo bezveze da se nemože javit kakva je situacija.Pitala sam dali će mi javit ako se ništa ne oplodi, ali rekli su da ne javljaju jer se mora svejedno doći po nalaz! a ma, nema druge nego čekati...moram vam reći da nakon punkcije nisam imala ama baš nikakve bolove,osim što učestalo mokrim,imam osječaj da ću izmokrit 1litru,a ono par kapi.Taj sam dan odležala tek tako,radi reda i po zapovjedi mm. Ali jučer se već bacila na čišćenje tako da nakon transfera mogu mirno gledat u svaki kantun kuće! I da znate da sam pitala dr-a dali se može desit da folikuli puknu prije punkcije,a odgovor je bio kao da me pogodila strijela-eksplozivno DA. Nisam više ništa htjela pitat! Uglavnom da Vas pitam, zašto nisam dobila nikakve utriće ili nešto drugo odmah nakon punkcije?


    izida mislim da ti je 12mm ok,jer meni je bilo isto tako!
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 17.10.2011. at 10:45

  27. #2577
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    ja sam utrogestane dobila nakon transfera, još su me čak pitali dok sam ležala na stolu jel ih imam sa sobom možda da mi odmah stavi al nisam imala pa su mi stavili njihove, nakon punkcije nisam dobila ništa!
    draga još malo, od sutra ležanje i odmaranje!

  28. #2578
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Kako je lijepo vidjeti da vas je puno u postupku i sve ide svojim tokom, pa neka tako ostane do veeelikih beta!

    Snekice jesi krenula u bockanje?
    vulkan novi zakon - novi postupci, stari se ne broje.
    butterfly potpisujem Kikicu1 za endo, sve ti je rekla, a za utrogestane ne brini oni idu od dana transfera. Uzmi recept, digni ih i pripremi se za sutra. Iza transfera ti dr. odmah ubaci dva, a ti doma nastavljaš.
    Nera29 - endo se deblja svaki dan, pa do transfera će biti o.k., a uvijek si možeš podebljat kako su ti cure napisale.

  29. #2579
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    joj,nadam se da će biti tako, a što se tiče utrića vjerojatno ću onda od sutra,nije mi dr. rekao ništa. Pitala sam dal ću morat mirovat nakon transfera, ali je rekao da mogu sve normalno, osim naravno dizat teško i no sex. samo neznam do kada???

  30. #2580
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj Nera29 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, danas mi je 13 dc , na klomifenima sam bila i sad si dajem gonale, folikulića ima al sluznica mi je još uvijek tanka 6 mm , jel ima netko neki savjet kako da si pomognem da se i to zadeblja? Hvala puno
    ananas u svakakvom obliku, sok, sviježi... i cikla... i sve šta su već cure nabrojale! Sretno!
    Ja sam od danas pikalica Decapeptyl je na repertoaru do daljnjega

  31. #2581
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    ja sam veći dio od transfera do bete odmirovala prva tri dana baš ništa nisam a poslije sam šetala i tak guštalaradila nisam ništa, a šta se tiče seksa nakon punkcije na dalje ništa, sušno razdoblje hihihi!
    sad u ovoj trudnoći isto, nema seksa, nije mi dr. ništa baš reko al strah me tako da bolje malo potrpit, al sve je to individualno, mene nakon moje nesreće ipak strah!

  32. #2582
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    joj,nadam se da će biti tako, a što se tiče utrića vjerojatno ću onda od sutra,nije mi dr. rekao ništa. Pitala sam dal ću morat mirovat nakon transfera, ali je rekao da mogu sve normalno, osim naravno dizat teško i no sex. samo neznam do kada???
    sve do bete.

  33. #2583

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    butterfly - u RI se inače ne daju utrići nakon punkcije, ali ja sam stavila dva komada dan nakon jer me kao i tebe mjehur iritirao na mokrenje (a ono dvije kapi) i malo me boluckalo. Prošlo me od utrića. Dan prije transfera nisam stavila da mi ušće maternice bude čisto - da dr bude pregledno za transfer. I nakon toga utrići od transfera do 12tt (a nekima i duže) i isto vrijedi sa zabranama raznih vrsta (ne dizat teško, ne vruće kupke, ne keks - nažalost) do 12tt. Čuvajte se cure nakon transfera, ipak sporije živite, možda dan dva izležavanja, a drugo laganini.

    Snekice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~

  34. #2584
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    snekice želim ti svu sreću,u ovom zadnjem postupku jer bit će to dobitni ! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Cure hvala na odgovorima, nadam se samo da će sutra biti onako kako treba...
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 17.10.2011. at 11:24

  35. #2585
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    hvala ti šumskice, nadam se da ću tvojim stopama. Sretno i čuvaj male bebice!!!

  36. #2586
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno


  37. #2587
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    [QUOTE=Nera29;1984734]Hvala cure, pila sam ciklu i vrkutu, malo se podebljala sluznica i nadam se da će još do transfera, sutra imam punkciju pa ćemo viditi, e da pitam, jeste si uzimale doma prije punkcije kad neke ljekove za smirenje ili bol ili samo njihova injekcija tamo?[/QUOTE]


    uzmi si večer prije nešto za smirenje i ujutro isto tako + nešto za bolove.npr. Brufen 600
    meni su u LJubljani prvi puta dali apaurine i neku injekciju od koje me točno mjesc dana boljela guza a pomogla nije ništa.Drugi puta sam odbila i napravila ovako kako sam tebi napisala I opet ću napraviti tako za cca 30 dana

  38. #2588
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi si prirodni sok od cikle i pij svaki dan, malo je fujjjj tako da sam si ja olakšala što sam ga pila sa debelom slamkom da ne osjetim previše njegov gušt po ustima!

    Sretno!!!
    sokić od cikle neće biti fuj ako u njega ocjediš limun ,naribaš mrkvu ,zašečeriš ,procijediš. ne samo da je fin i osvježavajuć nego i zdrav

  39. #2589
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    uzmi si večer prije nešto za smirenje i ujutro isto tako + nešto za bolove.npr. Brufen 600
    meni su u LJubljani prvi puta dali apaurine i neku injekciju od koje me točno mjesc dana boljela guza a pomogla nije ništa.Drugi puta sam odbila i napravila ovako kako sam tebi napisala I opet ću napraviti tako za cca 30 dana [/QUOTE]

    Hvala , budem tako i ja, definitivno nešto da me smiri jer osjećam napetost uh , malo me mrvicu onako strah al proći će.
    Sretno svima! E da ,i jedna info , sinoć sam bila na hitnoj u opatiji da mi daju štopericu jer se nismo usudili sami (igla mi izgledala ogromno ) i rekli su da se zatvara hitna u opatiji od 1.11., za ne vjerovat.

  40. #2590
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ja miješam sok od cikle sa sokom od ananasa, 2 muhe jednim udarcem, a nije fuj

  41. #2591
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Citiraj skandy prvotno napisa Vidi poruku
    sokić od cikle neće biti fuj ako u njega ocjediš limun ,naribaš mrkvu ,zašečeriš ,procijediš. ne samo da je fin i osvježavajuć nego i zdrav
    aha, dodam jabuku, limun i mrkvu pa bude ok za popiti :D

  42. #2592
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj Nera29 prvotno napisa Vidi poruku
    uzmi si večer prije nešto za smirenje i ujutro isto tako + nešto za bolove.npr. Brufen 600
    meni su u LJubljani prvi puta dali apaurine i neku injekciju od koje me točno mjesc dana boljela guza a pomogla nije ništa.Drugi puta sam odbila i napravila ovako kako sam tebi napisala I opet ću napraviti tako za cca 30 dana
    Hvala , budem tako i ja, definitivno nešto da me smiri jer osjećam napetost uh , malo me mrvicu onako strah al proći će.
    Sretno svima! E da ,i jedna info , sinoć sam bila na hitnoj u opatiji da mi daju štopericu jer se nismo usudili sami (igla mi izgledala ogromno ) i rekli su da se zatvara hitna u opatiji od 1.11., za ne vjerovat.[/QUOTE]

    Evo ja imala punkciju u sub. popila sam si tamo oko 8 sati jedan ketonal forte i jedan normabel,bila na redu oko 9.20!
    Moram to priznati da me bilo strah za riknut,nikad tako...ali zato sam se iznenadila kako sam sve dobro podnijela i nisam imala poslije nikakve bolove!
    Imala sam dosta folikula,ali sve je bilo gotovo za 15min. Sutra imam transfer,nadam se da moje stanice u labosu bujaju i da ću sutra dobit 3 zametka...
    Sretno i samo hrabro

  43. #2593
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    draga butterfly...naravno da bujaju i sigurno je sinoć bio tulum kojeg ćeš sigurno zapamtiti,ha,ha...sretno za sutra,sigurno nije lako doći sutra tamo jer neznaš kako je ali sigurna sam da će sve biti ok!!!
    Da li se višak j.s. zamrzava ili kako to ide ako netko zna!
    Snekice jupi za bockalicu i navijam za tebe!!!
    Svima želim da nas RI iznenadi pozitivno naravno!!!!

  44. #2594
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    vulkan višak se smrzava naravno, tri uzmu za oplodit a ostalo u led
    ja ih imam još 8, jedino ne znam koliko dugo ih se čuva to nisam nikad pitala!

    evo samo kratko da vam se i ja javim, danas bili na još jednom pregledu, sve ok za sada, sve zatvoreno šta je najbitnije, bembolina ima 1508 grama i 7.11. idemo opet na kontrolu!

  45. #2595
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj Bebica_2 prvotno napisa Vidi poruku
    vulkan višak se smrzava naravno, tri uzmu za oplodit a ostalo u led
    ja ih imam još 8, jedino ne znam koliko dugo ih se čuva to nisam nikad pitala!

    evo samo kratko da vam se i ja javim, danas bili na još jednom pregledu, sve ok za sada, sve zatvoreno šta je najbitnije, bembolina ima 1508 grama i 7.11. idemo opet na kontrolu!
    bravo Bebica, raste tvoja beba i to je super,svima nam daješ nadu i to pogotovo nakon svega šta si prošla, čuvaj se!

    Vulkan hvala ti, a sutra pitam za js sve detalje pa vam javim,uffff,trudim se ne razmišljati o mojim zamecima

  46. #2596

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    butterfly nek ti je plodan tulum u labu!
    bebice i ja imam 6 stanica "u ledu" i ne znam dokle ih oni drže i šta s njima rade...

  47. #2597
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    butterfly,draga za sutrašnji transfer ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  48. #2598
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    HVALA VAM SVIMA OD , nemate pojma koliko mi značite,prave ste virualne prijateljice,s Vama je sve nekako lakše,vjerojatno jer prolazimo isto i uvijek date prave odgovore!
    Šaljem svima veliki
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 17.10.2011. at 21:30

  49. #2599
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    butterfly za sutra
    jel se šta javila Lastin rep, mislim da je danas trebala vadit betu ako se ne varam!

  50. #2600
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    hej cure,bila ja danas sva nestrpljiva na humanoj,svakakve misli su mi se vrtile po glavi dok sam strpljivo čekala da ćujem novosti...kad me dr.pozvao u ambulantu tamo me dočekala i embriologica,srce mi je kucalo tako da su ga svi u čekaoni mogli jasno čuti....kaže embriol.da su od 10js ukopno 6 bile dobre,tri su zaledili a ostale 3 oplodili....(dišem duboko i srce lupa sve jače i jače), od ovih 3 što su oplodili kaže da se sve lijepo razvijaju i da mi predlažu da čekamo 5.dan -blastociste, tako da vidimo kako će se razvijati...uglavnom jako sam sretna ali s druge strane malo me strah da se u četvrtak ne razočaram pa odem kući bez transfera...stalno si govorim da moram mislit pozitivno,ali vi dobro znate da to nije lako!
    Znam da sam vas malo iscrpila ovim izvješćem,ali morala sam malo detaljnije opisat, i da, na kraju zaboravila pitati o tim zaleđenim js. detalje,ma stvarno sam smotana!
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 18.10.2011. at 14:47

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •