Stranica 5 od 149 PrviPrvi ... 345671555105 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 7420

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #201
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    mayca01 to je doista strašno
    ja sam valjda imala sreće da to odradim do kraja kako treba. da li če ti povratiti novac za to, kao što pita tigrical?

    Ranga sigurno smo se vidjele ali ja sam ti oko svega toga još toliko zbunjena da teško pamtim...ako se ti mene sjetiš ja sam sjedila kraj vrata gdje se sad po novom prijavljuje..

    Evo javljam Vam svoj izvještaj: Bila sam na punkciji, nalazi su bili u redu i uspavali su me, svi su bili jako dragi prema meni. Probudila sam se u sobi, pustili su muža kraj mene u sobu. ležala sam tamo sat vremena i lagano krenula kući. Da se pretrpit ova bol koju imam sada al hodam skvrčeno po kući do wc-a itd... koliko će trajat ta bol...neznam...al bole me kosti dolje i maternica više nego jajnici...valjda je to normalno. Za sad još nemam krvarenja. sestra mi je rekla da su ih dobili 12(točno tako bez objašnjavanja) a na pregledu kod doktorice mi je doktorica rekla da ih imam minimalno 17 pa sad neznam... transfer je uglavnom u srijedu u 9 . Pusa svima od mene

  2. #202
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    cure moje,bas citam malosve ovo i nemam rijeci.nije dosta da morate sve to prolazit,neke vec toliko godina nego sad i nestasica lijekova,stvarno sramota velika. zelim vam iskreno od srca da vam postupci uspiju ili da vam se dogodi ono sta i meni.pozz svima!!!!! ja sam zadnjih par dana sve umornija,trbuh mi raste i jedva se gegam.palo mi zeljezo pa me cesto zanese,spava mi se dosta,moram uzimat lijekove.dr kaze da je to cesto u trudnoci jel beba uzima sebi pa mame budu slabokrvne.

  3. #203
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Da, čitam i ja i ne vjerujem....tolika slaba uspješost postupaka i sad još nema lijekova...žao mi je cure, mislim na vas!

  4. #204
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    da, da, cure nema ljekova...
    ja sam na 2xgonal
    danas mi je 4 dan i pucam po šavovima
    doslovce, onim končanim i onim zivcanim
    pusa.....

  5. #205

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    mayice01 jesi uspjela nabaviti Decapeptyl?

    Vojvođanka a kako si ti rijesila to s nestasicom Decapeptyla?

    Trenutno je u postupku i jedna moja prijateljica koja ja je danas krenula sa stimulacijom. I njoj su rekli da nema Decapeptyla i postupak jednostavno nastavili bez njega. Znaci, ide dalje sa stimulacijom bez supresije...

  6. #206
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Ma prestrašno
    Ali čekaj, ako ja dobro kužim stvar, upravo supresija uz stimulaciju bi trebala značajno smanjit mogućnost HS-a, zato se i daje ... ili ja ne kužim dobro.

    Drage moje želim vam svima uspješne postupke, bez obzira na trnovit put
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  7. #207
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    dr. je odlučio da idem u postupak bez decapeptyla, od 2DC sam startala s 2xgonal, danas mi je 5 dan u čet. idem na prvi ultz pa ćemo vidjeti što se dešava dolje.......
    ja se osjećam katastrofa nervozno, leđa me bole a jajnici zigaju.....

  8. #208
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    cure oprostite sta ovako ulijecem,vidim da nema decapeptyla i da normalno dalje bez njega idete u postupak.jel taj decapeptyl uopce bitan ili? jel bas se sjecam kad sam ja bila u postupku dr mi je rekao da je vazan i da nikako nebi bilo preskocit koju injekciju...zato me malo ovo sve zbunjuje... stvarno su cudni.oni posalju pacijenta u postupak dalje iako nema lijekova koji su potrebni...nevjerojatno.citala sam da su u ZG odgodjeni postupci sve do sjecnja,veljace sljedece god.sramota

  9. #209
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Curke iz Ri i okolice, pls savjet - traži se privatnik za napraviti UZV, a da radi subotom (po mogućnosti, nije uvjet). Koji su dobri RI privatnici (plus bliža okolina). Pls podatke, ako takvih ima, a nadam se da ima, na PP. Hvala unaprijed!

  10. #210
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    ina33 imaš u crikvenici polikliniku "Katunar" imaju sve, znam da rade i subotama, ali ipak bi ih za više informacija trebalo nazvati. Evo ti njihov broj pa pitaj što te zanima :051/785132. nadam se da sam pomogla. pozdrav

  11. #211
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Joj sad tek vidim da si rekla na PP. Izvinjavam se na brzopletosti.

  12. #212
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Puno vam hvala!

  13. #213
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Zaboravila... imate li preporuku za neki privatni lab na tom području - Rijeka i okolica - ono da se ujutro izvadi krv, a nalazi isti dan mailom ili na neki drugi način? Može preko PP-a... i unaprijed svima hvala!

  14. #214
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja sam vadila u Rijeci privatno u subotu radi samo jedan a zaboravila sam ime laba uglavnom blizu starog Medica je, prilično je teško za naći a ostalim danima ima u novom Medicu to je u samom centru grada u oba laba nalazi su gotovi isti dan samo u Medicu nisu preko vikenda pa ne znam koliko ti je to bitno
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 05.10.2010. at 17:19

  15. #215
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    E našla sam ime od prvog laba Bulatović, Braće Mohorića 7 Rijeka

  16. #216
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    decapeptila nema u cijeloj rijeci..i sta sad,na sto cuda sam..imam jos za 2dana..nema ni u zagrebu..ja ne mogu vjerovat da su me pustili u postupak a nemaju dovoljno ljekova?? druga stvar da sam na pocetku,nego sam na sredini postupka..ma nevjerovatno..sutra imam pregled pa cu vidjet sta ce dr rec..

  17. #217
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    mayica, mozda mozes pitati da ti daju (odnosno kupis) cetrotid - on se uzima tek od 7. dana - samo je dosta skup. ali bar ti ne bi propao postupak. cetrotid je antagonist i sprecava ovulaciju. mozda njega ima. ispricavam se ako ti je vec netko dao sugestiju. zelim ti srecu!

  18. #218
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj mayica01 prvotno napisa Vidi poruku
    decapeptila nema u cijeloj rijeci..i sta sad,na sto cuda sam..imam jos za 2dana..nema ni u zagrebu..ja ne mogu vjerovat da su me pustili u postupak a nemaju dovoljno ljekova?? druga stvar da sam na pocetku,nego sam na sredini postupka..ma nevjerovatno..sutra imam pregled pa cu vidjet sta ce dr rec..
    draga moja sta da ti kazem...mogu mislit kako ti je.jesi pitala u ilirskoj bistrici da li imaju? javi kako je proslo sutra,drzim fige!

  19. #219
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Mislim da tamo naručuju lijekove pa dođe za 2 tjedna, ima ona ljekarna u Brežicama gdje možda imaju na zalihama

  20. #220

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    mayica jesi li uspjela nabaviti decapeptil? Ako nisi, mogu zvat par apoteka u mojim krajevima, možda imaju...

    Moram vam priznat da me svi ovi postoji prilično zabrinjavaju, MM i ja bi trebali počet za cca mjesec dana, a danas cijeli dan zovem za naručit konzultacije i uvijek je zauzto.
    Bojim se da nas ne odgode...
    Cure da li znate da li možemo same kupiti lijekove kojih nema... jer me ovakav scenario:
    [QUOTE=cranky;1714387]
    Ali čekaj, ako ja dobro kužim stvar, upravo supresija uz stimulaciju bi trebala značajno smanjit mogućnost HS-a, zato se i daje ... ili ja ne kužim dobro.

    [QUOTE]
    jako brine....ustvari, brine me mogućnost HS-a....

  21. #221
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Kao prvo, pozdrav svima! Dugo nisam bila ovdje, ali sam vas koliko toliko pratila. Sad kako sam ušla u postupak u Mb manje i danas otvorim, a kad imam šta vidjeti. Pa katastrofa sa tim lijekovima, nije za vjerovati! Neznam kako mogu nastaviti postupak bez decapeptila, nije mi to jasno, ali kod nas se valjda sve može...
    Znam da vam neće biti nikakva utjeha, ali ako vam hitno treba decapeptil u Trstu se naruči u apoteci, faxira se recept ili pošalje skeniran mailom i sutra je lijek u apoteci, možete po njega. Cijena je za kutiju od 7 ampula 44eura. I da, mješaju se ampule i prah, ali dobro je što se zato nemoraju držati u frižideru.
    Znam da nije to neko riješenje, u postupcima ste kod nas i trebali bi vam sve dati, od lijekova do vatica za ubode. Sve znam i strašno mi je žao da je takva situacija.
    Željela sam samo dati informaciju ako se neko odluči na taj korak kupiti lijekove sam, a Trst nije na kraj svijeta. Ako nekome treba kontakt apoteke gdje smo mi kupili lijekove mogu javiti na pp.
    Želim vam sreću svima i da se već jednom normalizira ovo nenormalno stanje koje nikako ne pridonosi pacijentima, a mislim ni doktorima.

  22. #222

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mare157 hvala na informacijama, može sve šta imaš o toj apoteci na PP.... meni Trst jako blizu.... a baš si me razveselila sada, hvala ti!

  23. #223
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    ima i u Kopru apoteka di možete telefonom naručit i u roku 24 sata dobiju...pa ako je nekome to bliže i jedina solucija...

  24. #224
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    Sumsko budi ti distributer za Istru, kad ti je već Kopar i Ts blizu pa da uzmeš za svih, i onda izlet po Istri (i kafe usput,naravno) i svi sretni veseli!


  25. #225

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    cure...decapeptyla ima i u ljekarni u Basovici...nije potrebno naručivati...samo da znate

  26. #226

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    i može se napraviti povrat poreza...

  27. #227
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Ajme jako mi je teško dok ovo čitam, ma ovo je sramota....pa gdje mi živimo??? Cure ne dajte se, mislim na vas bez obzira što brojim sitno do kraja...mogla sambiti u istoj situaciji!

  28. #228
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    kakav povrat poreza? di je ta Basovica?

  29. #229

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mislim da povrata poreza više nema, vlada ukinula povrat više plaćenog poreza na dohodak i nema više ispunjavanja poreznih prijava za prošlu godinu. Jedina misterija je, hoće li se obračunavat, odnosno priznavat, porezna oslobođenja za prvih 6 mjeseci 2010. godine (do donošenja promjena u porezu na dohodak).
    Mene više kopka onaj dio s povratom IVE ili DDV-a, tj. ako kupim lijekove u Kopru koji vrijede preko 50 eura, mogu li dobiti tax free i lijepo vratit si DDV u pošti (ili na Slo granici slijedeći put kad idem)?
    Malo je OT..ako netko išta zna, može i PP....

    Distributer za Istru, zašto ne? Bebach, za tebe uvijek
    Diabolica sitno brojiš??? Kako slatko...tebe se uvijek sjetim kako si bila tek malo trudna kad sam počela na Rodi.... Neka ti je porod lagan i bebica najljepša i najzdravija ikada!

  30. #230
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj loks prvotno napisa Vidi poruku
    kakav povrat poreza? di je ta Basovica?
    X
    Di je to?
    Dobro meni je sad svejedno, ali nama su i u slo i u It rekli da nema povrata poreza na lijekove. Povrata poreza u smislu u kojem pita sumskovoce. Tax Free i te spike.
    Mislim možda su nam krivo rekli ili šta ja znam. Bilo bi mi drago da ima, ali mi smo svakako tu varijantu propustili - kupili decapeptile u Ts.
    diabolica ajme super za bebicu!! Ne mogu vjerovati, ti si bila malo prije mene u 2. mjesecu i sječam se kako sam mužu rekla da ipak ima ljudi koji uspjevaju, ti si mi bila nada za dalje!! Baš sam presretna da čete uskoro primiti u zagrljaj vaše zlato!! Sretno draga na porodu, neka sve prođe ok!!

    Cure nemojte zaboraviti da treba imati recept za sve te lijekove.

  31. #231
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Basovica je mjesto prije Trsta kad se granica pređe na Kozini. Cesta od granice vodi ravno u Trst, a Basovica je prvo skretanje desno, pa cca 100m i skreneš lijevo (na desno se vidi crkva) i ljekarna je odmah tu. Sve je to jako blizu i di god da se parkirate naći ćete.

    E sad što se tiče povrata IVE (talijanskog poreza) mislim da bi se to trebalo dat, ali treba ić do slovenske granice potvrdit račun i opet nazad u Basovicu. I mislim da se IVA ne vraća na iznose ispod 50 eura, ali ovo me nemojte uzimat 100%

    Cure moje sretno i nadam se da ćete uspjet za inat svima

  32. #232

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj cranky prvotno napisa Vidi poruku

    Cure moje sretno i nadam se da ćete uspjet za inat svima
    ovo moram potpisat

  33. #233
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    zaboravila sam napisat da je skretanje za Basovicu nakon stare talijanske granice.

  34. #234
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    kupila decapeptil u opicini.jucer telefonski narucila a danas je lijek u 8 ujutro bio tamo..nema povrata poreza jer da iznos treba bit veci od 200eura.. i zdravstvo ne refundira taj trosak.. jer se postupak mogao prekinut ili nastavit bez decapeptila.. sretno svima

  35. #235

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    mayica01 što su ti rekli danas na pregledu?

    ja sam jučer bila kod docentice da mi prepiše drugu terapiju zbog toga što decapeptyla nema.prepisala mi je kontracepciju (cilest) od prvog dana ciklusa, jedno dva tjedna. rekla je da bolje tako nego da čekamo sljedeći ciklus i da idemo s decapeptylom jer, tko zna, hoće li ga biti i onda. Iako se nada da će stići oko 15.10. eto.

  36. #236
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj mayica01 prvotno napisa Vidi poruku
    kupila decapeptil u opicini.jucer telefonski narucila a danas je lijek u 8 ujutro bio tamo..nema povrata poreza jer da iznos treba bit veci od 200eura.. i zdravstvo ne refundira taj trosak.. jer se postupak mogao prekinut ili nastavit bez decapeptila.. sretno svima
    mislim stvarno ....

  37. #237
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Hvala vam drage moje suborke, i ja se nadam da ćete uspjet u inat svima! Mi smo danas bili kod dr. Vlašića na Color doplleru, imamo već 3300g i super se razvijamo, malo ćemo skakat po pilates lopti da se što prije otvorimo i da nam ne bude težak porod....još samo 3 tjedna, i još jednom hvala što mislite na mene i moju bebolinu...
    Posljednje uređivanje od diabolica : 06.10.2010. at 22:47

  38. #238

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    valjda nije svugdje isto, ja znam kako sam ja prošla,mislila sam na povrat tzv.IVE to je njihov porez...valjda je u svakoj ljekarni drugačije...sretno svima

  39. #239
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Kako ste vi smanjile simptome hiperstimulacije osim sa dosta tekućine, boli me trbuh za poludit pod rebrima dolje gore lijevo desno.... ležim samo na leđima jer tako najbrže prođe ali onda me pak toliko boli na desnoj strani kod bubrega sinoć bila u rijeci na hitnoj...

  40. #240
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Malena72 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako ste vi smanjile simptome hiperstimulacije osim sa dosta tekućine, boli me trbuh za poludit pod rebrima dolje gore lijevo desno.... ležim samo na leđima jer tako najbrže prođe ali onda me pak toliko boli na desnoj strani kod bubrega sinoć bila u rijeci na hitnoj...
    Jesi li se javila ginekologu tj. što ti je rekla hitna? Jesu li ti vadili elektrolite, radili UZV? Hiperstimulacija je opasno stanje, ponekad je potrebna hospitalizacija i infuzija, znam curu kojoj je voda skoro do pluća došla i ležala je u ST-u na intenzivnoj.

  41. #241
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    jooj strah me te hiperstimulacije, pa me strah punkcije, pa me strah praznih folikula, pa me strah da ne dođe do transfera itd....
    ružne teme na forumu....
    decapeptyla nije bilo niti u 5. mj. kad sam bila u postupku...
    moj prvi ultz. na terapiji bez decapeptyla cca 10 folikula
    diabolica često te se sjetim još samo malo i držat ćeš svog malog pišonju u naručju
    cure puno sreće svima

  42. #242
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    radilo mi ultrazvuk i reklo mi da je to zasad "normalan" nalaz da ima nešto tekućine da su jajnici povećani ali da sa obzirom na 17 folikula vađenih da je to ok nalaz, pipao mi je trbuh kaže da to još nije otečeno a mene bolilo ko vrag. reklo mi je ako će bit jače ako trbuh otekne da dođem nazad pa da ću bit kod njih al da je terapija ista kjo da si doma, ležat, mirovat, pit tekućine. ja mokrim normalno i često, imam stolicu čak svaki dan što mi inače nije navika... al opet to čudo boli... za koliko se počne povlačit ta hiperstimulacija? meni je to sve počelo od nedjelje kad sam imala punkciju. U utorak mi je bilo malo bolje čak sam imala i apetit i onda jučer transfer i opet sam koma. jadan taj moj plodić

  43. #243
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ovisi, kako kome. Navodno ako je trudnoća da se simptomi nastavljaju, ali imala je neke simptome od toga i Denny iz CITO-a, pa je rekla da joj je bilo bolje. Ja sam u svojoj glavi već otpisala njenu trudnoću jer čim joj je bolje mislilla sam da onda nije trudna ziher, kad žena objavila divnu betu. Moraš pazit jako na mokrenje, ako ne mokriš, to je hića za javljat se doktoru.

    E, vidim da si mlada na forumu pa da izričito kažem - to ti neće naškodit plodu. Jedino moraš pazit na te simptome da ne postane opasno. Ajde čekni rodinu brošuru Neplodnost, točno ti ima tablica sa simptomima i hodogram kad postaje opasno - gore ti je na linkovima. Sretno!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.10.2010. at 11:25

  44. #244
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj mayica01 prvotno napisa Vidi poruku
    kupila decapeptil u opicini.jucer telefonski narucila a danas je lijek u 8 ujutro bio tamo..nema povrata poreza jer da iznos treba bit veci od 200eura.. i zdravstvo ne refundira taj trosak.. jer se postupak mogao prekinut ili nastavit bez decapeptila.. sretno svima
    Ovo je previše!!!
    Ja sam kupovala Diphereline u Ilirskoj Bistrici, mislim da je kutija sa 7 kom. cca 100 E.

  45. #245

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Malena 72 ja sam imala hs u zadnjem postupku stanje mi se pogoršalo par dana nakon punkcije i trajalo je tri dana nakon transfera ,na transferu su mi rekli ako mi bude gore da će me staviti na infuziju ali sam preživila ja nisam ni disat mogla sve to mi je stiskalo pluća i imala sam povećane jajnike to mi je pisalo na nalazu od transfera ako ti je samo napuhanost a drugo ok disanje i ako ti je ok uzv ne brini pomalo će to stat...........drage moje sve ovo je grozno vidimo se u subotu.............

  46. #246

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Danas je u Novom listu izasao clanak o nestasici lijekova u Rijeci!

  47. #247
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    http://gradjani-protiv-mpo-zakona.go...05yDuXjtLqWfRp

    evo i članka.

    Cure koje ste trenutno u postupcima, kakva je situacija gore, sad, danas, ovih dana, tjedan?

  48. #248
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Meni je otkazan postupak jer nema Decapeptyla...

  49. #249

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je otkazan postupak jer nema Decapeptyla...
    U clanku pise "da je nestasica bila samo trenutacna i kratkotrajna, da je trajala desetak dana, te da ce lijekovi ovaj tjedan stici." A da ti odes, recimo u ponedjeljak, na humanu i provjeris da li su lijekovi stvarno vec stigli i mozes li odmah u postupak (naravno vec u ovisnosti o tome koji ti je dc.)?

  50. #250
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    U clanku pise "da je nestasica bila samo trenutacna i kratkotrajna, da je trajala desetak dana, te da ce lijekovi ovaj tjedan stici." A da ti odes, recimo u ponedjeljak, na humanu i provjeris da li su lijekovi stvarno vec stigli i mozes li odmah u postupak (naravno vec u ovisnosti o tome koji ti je dc.)?
    S obzirom da je dugi protokol trebala sam se već počet pikat prije 4 dana...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •