Stranica 4 od 149 PrviPrvi ... 234561454104 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 7420

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #151
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Mravak puno hvala na odgovoru. Doista mi je neugodno tako ići tamo, baš mi oko trećeg dana inaće najjače curi al dobro što se mora mora se
    Ako mi možeš odgovoriti za koliko otprilike od tog prvog ultrazvuka su tebi bila jajašca za punkciju? Možda je i ovo jedno od onih "pitanja" ali otprilike bih voljela se ravnati po nečemu jer se trenutno osiječam u totalnoj neizvjesnosti

    Draga Crnky, rado bi se ja sama pikala da imam hrabrosti ali ovako se recimo osječam malo lakše kada to oni rade
    Naravno opet zavisi kakva je sestra ali do jučer nisam baš imala prigovora i dalo se svašta potrpit (a ova jučer je bila ko vjetar-iako nemogu reči da nije bila simpatična i draga i ktome je mlada super kombinacija, ali što vrijedi kad je meni za srušit se poslje nje) . Danas sam bila kod svoje med.sestre nisam osjetila ni ubod ni tekućinu al ona je to dosta dugo davala dok nije sve potrošila i taj ritam mi savršeno odgovara, čak smo se u toku toga zafrkavale i smijale i smišljale raznorazna imena za "buduću bebicu" Žena zna svoj posao i to je to. Svaka čast tebi i ostalim curama koje se same bodu, ja eto nisam toliko hrabra ...bar ne za sada.... Svjesna sam da ovo sve može potrajati i puno više nego 1 IVF zato mislim da bih se mogla ohrabriti u budućnosti, za sada sam samo naučnik
    Puno pusa i pozdrava

  2. #152
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Pozdrav barbyRI
    Prije svega ti čestitam na trudnoći i želim Vam puno zdravlja.
    Puno hvala na lijepim željama za nas trudilice

  3. #153
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Znam da ovo sad vjerojatno nije u skladu sa ovom temom, al neznam gdje se može onako pitati jedni za druge i malo popričati npr. kako ste danas, gdje je neka od nas itd... Izvinjavam se što to pitam ovdje...
    Ali znam da je Maza975 danas imala punkciju pa me zanima da li se je javljala i kako je prošlo?

  4. #154
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Malena72 pratim redovito tvoje i postove ostalih cura, novih i dragih starih suborki....nekad smo ovdje vibrale za uspješne postupke, pratile razvoj događaja cura koje su kretale u postupak iz dana u dan, vibrale, pružale riječi podrške, razmjenjivale informacije na dnevnoj bazi....ali na žalost osoblje foruma nam je na neki način ograničilo komunikaciju tako da koliko vidim većina cura je odustalo, ne javlja se više ili se prebacila na druge oblike komunikacije što je šteta jer smo ovako bile na okupu a i neki novi parovi koji se tek uključuju u MPO a nisu članovi nego samo čitaju naše postove sigurno su zakinuti za određene informacije pa makar one bile banalne npr. gdje vaditi prolaktin i hormone štitnjače i sve ostalo vezano za naše probleme a drugima su od koristi.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj diabolica prvotno napisa Vidi poruku
    Malena72 pratim redovito tvoje i postove ostalih cura, novih i dragih starih suborki....nekad smo ovdje vibrale za uspješne postupke, pratile razvoj događaja cura koje su kretale u postupak iz dana u dan, vibrale, pružale riječi podrške, razmjenjivale informacije na dnevnoj bazi....ali na žalost osoblje foruma nam je na neki način ograničilo komunikaciju tako da koliko vidim većina cura je odustalo, ne javlja se više ili se prebacila na druge oblike komunikacije što je šteta jer smo ovako bile na okupu a i neki novi parovi koji se tek uključuju u MPO a nisu članovi nego samo čitaju naše postove sigurno su zakinuti za određene informacije pa makar one bile banalne npr. gdje vaditi prolaktin i hormone štitnjače i sve ostalo vezano za naše probleme a drugima su od koristi.
    X

  6. #156

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj barbyri prvotno napisa Vidi poruku

    i jos na kraju da vam se pohvalim da nosim deckica! Tek neki dan sam saznala jel je beba stalno na zadak bila i okrenuta leđima pa se nije moglo vidjet.

    Čestitam na piŠonji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #157

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj diabolica prvotno napisa Vidi poruku
    nekad smo ovdje vibrale za uspješne postupke, pratile razvoj događaja cura koje su kretale u postupak iz dana u dan, vibrale, pružale riječi podrške, razmjenjivale informacije na dnevnoj bazi....ali na žalost osoblje foruma nam je na neki način ograničilo komunikaciju tako da koliko vidim većina cura je odustalo, ne javlja se više ili se prebacila na druge oblike komunikacije što je šteta jer smo ovako bile na okupu a i neki novi parovi koji se tek uključuju u MPO a nisu članovi nego samo čitaju naše postove sigurno su zakinuti za određene informacije pa makar one bile banalne npr. gdje vaditi prolaktin i hormone štitnjače i sve ostalo vezano za naše probleme a drugima su od koristi.
    Potpisujem 100%
    Kad sam saznala da imamo problem, logirala sam se isti dan na Rodin forum, u roku 5 dana znala sam sve o KBCu Rijeka, koji su doktori i sestre (poimence) gdje moram ići, kako dalje, bila sam kao doma, kao da sam sve već prošla i nije bilo savjeta kojeg tu nisam mogla dobiti. Sad se ovaj PDF svodi na 2 posta u 3 dana, sve smo pomalo odustale od pisanja, a oni koji su novi nek se snađu kako znaju.... žalosno
    Posljednje uređivanje od Sumskovoce : 23.09.2010. at 10:39

  8. #158
    maza975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    83

    Početno

    Malena72, bilo je ok, punkcija nija bila previše bolna (popila sam prije tablete za bolove), ali popodne mi je bilo rekla bi strašno, ležala cijeli dan

  9. #159
    Tia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    847

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Potpisujem 100%
    Kad sam saznala da imamo problem, logirala sam se isti dan na Rodin forum, u roku 5 dana znala sam sve o KBCu Rijeka, koji su doktori i sestre (poimence) gdje moram ići, kako dalje, bila sam kao doma, kao da sam sve već prošla i nije bilo savjeta kojeg tu nisam mogla dobiti. Sad se ovaj PDF svodi na 2 posta u 3 dana, sve smo pomalo odustale od pisanja, a oni koji su novi nek se snađu kako znaju.... žalosno
    ovakva i slična pitanja i dalje mogu na ovaj PDF jer se i tiču Potpomognute u KBC Rijeka i Rijeke (tipa privatni lab i sl), ali pitanja o tome kako ste i vibranja spadaju pod odbrojavanje.

  10. #160
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Drage suborke, na temi Riječka kavica II imate poziv na druženje! Svratite da se dogovorimo!

  11. #161
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Mravak , Tia, Diabolica hvala na informacijama i pusa od mene
    Maza975 drago mi je da je ipak sve dobro završilo, znači najviše boli nakon punkcije, kada imaš transfer? Držim figice da uspije!! I tebi i svim ostalim curama

    Jedan moj prijedlog, ako može? Da li bismo smjeli otvoriti jednu temu koja bi se zvala naprimjer "gradska kavana" ili "dnevna soba" u kojoj bismo tako razgovarali o svemu , znaci koda malo chatamo..onda se nebi temeljne teme začinjavale raznoraznim pozdravima, zahvalama itd..nego bismo imali baš za takve neobavezne stvari tu temu. Mislim ako može, ja samo pitam, molim Vas nemojte se naljutiti. Ne želim ja tu ništa mjenjati ili tako nešto , nego možda bi nam bilo življe da se tako možemo u živo malo ispričati

    Evo moj izvještaj od jučer: Bila sam na prvoj folikulometriji. Doktorica Smiljan je stvarno strpljiva, nije joj ni najmanje smetalo što meni još nije do kraja stala mjesečnica. Lijepo me je pregledala i rekla mi je ono što me najviše razveselilo a to je da imamo folikule da lijepo napreduju i dala mi je još do nedjelje gonalF(2 ampule) i decapeptyl, u ponedjeljak opet imam ultrazvuk . Sretna sam i čekam daljnje upute. Pusa svima od mene.

  12. #162
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Malena72 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedan moj prijedlog, ako može? Da li bismo smjeli otvoriti jednu temu koja bi se zvala naprimjer "gradska kavana" ili "dnevna soba" u kojoj bismo tako razgovarali o svemu , znaci koda malo chatamo..onda se nebi temeljne teme začinjavale raznoraznim pozdravima, zahvalama itd..nego bismo imali baš za takve neobavezne stvari tu temu. Mislim ako može, ja samo pitam, molim Vas nemojte se naljutiti. Ne želim ja tu ništa mjenjati ili tako nešto , nego možda bi nam bilo življe da se tako možemo u živo malo ispričati
    X

  13. #163
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Evo da se malo javim skupili smo sve nalaze i svi su ok osim sto imam bakteriju ali to sam imala i cijelu trudnoću, ne znam dal ce to predtavljati kakav problem sta vi mislite?? uglavnom 30.09 nosim ih njima pa ce mo vidjeti sta kaže doktor, da ne nabrajam puse svima od mene i Gabriele!! Jel jos tko ide sad u 10 mjesecu???

  14. #164
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    lucija,koju bakteriju imas? ja sam sad u postupku,dugi protokol...
    ja sam imala ureaplasmu i svejedno sam u postupku..

  15. #165
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    evo, idem i ja......
    i ja sam kao i mayica imala ureaplasmu, ali nisam išla u postupak dok se nije riješila (naravno antibiotikom)
    lucija, pusa tebi i Gabici!
    pozdrav svima...............

  16. #166
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    mayica01,kad je prva folikulometeija? sretno draga!
    naravno i svim ostalim curama koje su u postupku

  17. #167
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    i meni piše na nalazu da mi je ureoplazma 10 000 ali malo sam guglala i koliko vidim da to nije tako strasno pa ce mo vidjeti dal ce mi dati antibiotik ili ne budem vam javila, Innu i Mayica sretno nam bilo!!! Innu kakvu stimulaciju imas?? mene bas zanima kako ce ici ovaj put...

  18. #168

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    da se malo javim...jučer sam bila na dogovoru, krećem u postupak od petka, dugi protokol, kao i mayica01. zanima me dobije li se anestezija kod punkcije tu na kbc ri? Čitala sam puno po netu, vidim da u nekim klinikama to ide uvijek , negdje ne...o čemu ovisi

  19. #169
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Koliko sam ja vidjela ove cure što su bile na punkciji dok sam ja čekala folikulometriju nisu dobile anesteziju. Mislim da to ovisi o tome koliko se ima folikula. ako ih je puno-puno onda daju anesteziju, ako ih je malo onda ne. Bar sam tako ja shvatila. Ja sutra imam opet folikulometriju, jedva čekam da mi kaže da sam za punkciju, jer me sad pred malo toliko ošto presjecalo u jajnicima da sam se prepala dobrano. Puno pozdrava!!

  20. #170

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Innu, Lucija,Mayica sretnoooo u startu,ja opet ništa,mala pauza pa ćemo po smrzotine kako innu kaže..............Ranga anesteziju ovdje obično nude kada vide puno folikula meni su nudili i prvi i drugi put ali nisam htjela a drugi put sam imala 26 folikula u jednom jajniku i preživila .....popiješ koju tableticu za bolove i to je to....svima mojim curkama

  21. #171
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Sretno i od mene Innu, Lucija,Mayica

  22. #172
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Jao Vitta moja 26 folikula bome dobra si!!! nadam se da ce sa smrzlićima biti bingo!!!
    ranga da nam i ti budeš ubrzo trbušasta!!! a za anesteziju cure su ti rekle sve!!
    Ja jedva cekam četvrtak

  23. #173

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    hvala, lucija83 na lijepoj želji. Što će se kod tebe dogoditi u četvrtak? ja u petak idem po lijekove, tako mi je rekla sestra samira, a poslije ni ne znam što me sve čeka, a možda i bolje jer bih inače bila u još većoj komi nego što sam sad. uglavnom, čeka me dugi protokol štogod to sve značilo.....

  24. #174
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    ranga dugi protokol ti znači da sa supresijom (Decapeptil) počinješ pikati od 22 dc, a od drugog dana M sa Gonalima. Da li ti je dr. napisao koliko? Nema potrebe da budeš u komi, glavno da krećeš u postupak. Pitaj šta ti nije jasno.

  25. #175
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Eto ja se vratila sa treće folikulometrije minimalno 7 folikula na desnom i mininamlno 10 folikula na lijevom jajniku.još do petka terapija i onda ću kako kaže doktorica vjerojatno za vikend biti na punkciji. ona mi predlaže anesteziju. ja sam nekako sva u nekom bunilu...napravit ću sve nalaze pa lako odustanem od anestezije ako se predomislim.

  26. #176
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Ja u četvrtak nosim nalaze doktoru pa da vidimo sto ce reci!!
    Malena72 to ti je super broj folikula sretno dalje!!

  27. #177
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Hvala Lucija83,
    Sretno i tebi u četvrtak.

  28. #178

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    ranga dugi protokol ti znači da sa supresijom (Decapeptil) počinješ pikati od 22 dc, a od drugog dana M sa Gonalima. Da li ti je dr. napisao koliko? Nema potrebe da budeš u komi, glavno da krećeš u postupak. Pitaj šta ti nije jasno.

    piše: stimulacija u dugom protokolu, D/M 2 amp/dan, a dolje opet piše od 21. dan ciklusa započeti Decapeptyl amp. 0,1 s.c. jel i tebi tako bilo? što je D/M? tnx

    i još mi nešto nije jasno, a možda vi znate - zašto mi piše kao dijagnoza ženska neplodnost tubarnog podrijetla, ako je zapravo muški faktor neplodnosti u pitanju (loš spermiogram , kod mene je sve u redu prema nalazima koje sam do sad napravila), a to mi je prije i pisalo (muški čimbenici)? što vama piše kao dijagnoza? odmah mi je i šifra drugačija, ne znam igra li to kakvu ulogu u postupku..

  29. #179
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    ranga..ja sam u dugom protokolu..decapeptil pocinjem 21.dan ciklusa i onda cekas menzis i 3.ći dan pocinjem sa menopurom..i to je to..nema puno fiilozofije.. ako ti sta nije jasno ponovno pitaj doktora..

  30. #180
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Da vas pitam, kad ste nosili nalaze dal vas je odmah i pregledao ili ne ja se ne sjecam??

  31. #181
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj ranga prvotno napisa Vidi poruku
    piše: stimulacija u dugom protokolu, D/M 2 amp/dan, a dolje opet piše od 21. dan ciklusa započeti Decapeptyl amp. 0,1 s.c. jel i tebi tako bilo? što je D/M? tnx

    i još mi nešto nije jasno, a možda vi znate - zašto mi piše kao dijagnoza ženska neplodnost tubarnog podrijetla, ako je zapravo muški faktor neplodnosti u pitanju (loš spermiogram , kod mene je sve u redu prema nalazima koje sam do sad napravila), a to mi je prije i pisalo (muški čimbenici)? što vama piše kao dijagnoza? odmah mi je i šifra drugačija, ne znam igra li to kakvu ulogu u postupku..
    tubarna neplodnost=oštećenje jajovoda
    mayica01 ti je objasnila ovaj drugi dio.

  32. #182

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj lucija83 prvotno napisa Vidi poruku
    Da vas pitam, kad ste nosili nalaze dal vas je odmah i pregledao ili ne ja se ne sjecam??
    Mene dr. nije pregledao još niti jednom, a odnijela sam mu bila cijelo brdo nalaza. Rekao je da nije potrebno.

    Cure recite mi pls, da li je dovoljno rano da na konzultacije i po protokol odem tri tjedna prije očekivane M u kojoj počinje postupak?
    Planiram sutra zvati jer bi trebali imati raspored za 10. mjesec, a dr. je rekao da dođem sredinom ciklusa koji prethodi postupku. Ako mi je očeivana M 09.11.2010. da li je ok da na konzultacije i po protokol dođem oko 20.10.?

  33. #183
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Ja mislim da je to za svaku ženu prilagođeno drukčije. Ja sam recimo prije samog postupka morala tri mjeseca piti kontracepciju, četvrti mjesec sam ju pila od 7 dana mjesečnice nekih 7 dana i onda sam dobila taj decapeptyl( supresija) jedno tri dana je bio samo decapeptyl i kontracepcija onda dva dana samo decapeptyl i dalje decapeptyl i gonalF. sve do kraja mi je rečeno.
    Od papira sam radila sve ono što su zahtijevali i to i odnjela. na prvom dogovoru mi je uzelo te papire i dalo prve inekcije (taj decapeptyl) za 4-5 dana sam morala doći po još inekcija uz te prve(gonal) i onda kad sam imala te dve vrste inekcija nakon 4 dana korištenja je bio ultrazvuk. Do tada me niko nije pregledavao i bilo mi je čudno zašto me ne pregledaju prije nego mi počnu davat inekcije ali valjda oni znaju što rade i to valjda nije potrebno do prvog ultrazvuka. Ja isto spadam u taj dugi protokol i po mome koliko vidim to znači da od prvih inekcija do punkcije i transfera ulogu igra vrijeme od cirka mjesec dana i manje. Tako sam ja to shvatila nemora kod drugih biti tako. To je samo ono što ja sad na početku primječujem Sretno svima u postupcima i da što prije imamo bebice

  34. #184
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Malena72 koji je uzrok vaše nepodnosti i zašto si bila na kontracepcijskim pilulama 3 mjeseca?

    Zanima me je li netko bio na kontracepcijskim pilulama samo 1 mjesec na dugom protokolu tj. je li netko počeo s pilulama onaj mjesec kad je počeo i s decapeptylom?

  35. #185
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Evo i mene, ipak nećemo u 10-om mjesecu nego u 11-om krenuti moramo piti antibiotike tri dana pa onda opet raditi briseve pa nositi nalaze i ako onda bude sve u redu krecemo, ah sta je tu je i mislila sam da ce biti tako i bolje je da se rjesimo bestije na pocetku... i sto me iznenadilo da cu se morati pikati ja pitam sta nema vise stimulacije klomifenom on kaze da ima ali da necemo nego cu se pikati, jest da sam na vi sa inekcijama ali dobro budem izdržala sta ne budem znala tocno imam vas!!! eto puse svima!!!

  36. #186
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Dani82, nama ti je dijagnoza ovakva: ja PCOS. MM -teška oligoasthenozoospermia.
    Koliko su meni objasnili ja sam bila na kontracepcijama baš radi svojih jajnika, da se smire i da ciklus bude redovan. Mi smo na naš prvi dogovor išli u 5 mjesecu i tada su nam rekli koje sve nalaze moramo obaviti i donjeti (sve one briseve, ona krv za krvnu grupu, rh faktor, testovi na hepatitis B, C, na HIV , nalaze hormona i spermiograma smo imali već tada sveježe, pravnik , psiholog...) i onda su rekli da u postupak krećemo u 9 mjesecu a do tada neka pijem kontracepciju Cilest, i neka obavimo sve te stvari u vezi papirologije. Tako da smo u 9 mjesecu sve to imali sa sobom, ja sam već pila te kontracepcije i lijepo smo počeli sa tim inekcijama. Tako je bilo kod nas, sad.. valjda je za svakoga drugačije? neznam...

    Lucija83 ne brini sve će ti to brzo proći, bolje da se riješite te beštije i da zdravi uđete u to. Pusa

  37. #187

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Lucija predlažem ti da uzmeš neki probiotik uz antibiotik, da ne bi dobila candidu dok se rješavaš druge beštije...

  38. #188
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Evo mene i danas, samo da Vam se javim. Danas mi je bio zadnji ultrazvuk, navečer još dobivam decapeptyl i gonalF a onda u 22 danas štopericu. I u nedjelju u 8 ujutro sam na redu za punkciju. nema meni spavanja do nedjelje ehehehehe....

  39. #189
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    Malena72 sve će proći ok. ne vidim iz potpisal dal ti je to prva punkcija? imaš dosta folikula, šta si na kraju odlučila anestezija ili ne?

  40. #190
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Pozdrav loks
    Da, ovo je moja prva punkcija. Napravila sam te nalaze krvi koji trebaju za anesteziju, tako da bit će anestezija po svemu sudeći.


  41. #191

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    danas sam išla po decapeptyl, čekala 3 sata , da bi mi na kraju sestra rekla da lijeka nema i neće ga biti do polovice mjeseca ?! nisam mogla vjerovati. na kraju moram opet na dogovor kod docentice drugi tjedan kada će mi prepisati drugu terapiju...nekako mi nije dobro počelo. a danas sam trebala dobiti prvu inekciju...

    no, dok sam čekala upoznala sam dvije simpatične ženice, i barem je jedna od njih ovdje na forumu, ako sam dobro shvatila, no nisam ju stigla pitati za ime, pa ako se sjeća mene iz čekaonice (u bijeloj jakni) veliki joj pozdrav!!!

    malena72 sretno u nedjelju!

  42. #192
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    ranga nije mi jasno...znači ako nema decapeptyla nema ni početka tvog postupka? Šta se događa? Nadam se da nije u pitanju budžet bolnice jer onda je to stvarno žalosno.
    Iskreno, bojim se da je tako.
    Ja sam od danas ponovo kod svog dr. Vlašića koji će me voditi do poroda ...on je započeo...on i završava...pošteno!

  43. #193
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    pa decapeptyla nije bilo ni kad sam ja isla u postupak prije koju godinu, tj.ostali su bez njega. bila sam samo na menopuru. Da ti je nuzan vjerojatno bi ti preporucili da ga sama kupis.

  44. #194

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    Citiraj diabolica prvotno napisa Vidi poruku
    ranga nije mi jasno...znači ako nema decapeptyla nema ni početka tvog postupka? Šta se događa? Nadam se da nije u pitanju budžet bolnice jer onda je to stvarno žalosno.
    Iskreno, bojim se da je tako.
    Ja sam od danas ponovo kod svog dr. Vlašića koji će me voditi do poroda ...on je započeo...on i završava...pošteno!

    trebala sam jučer počet s decapeptylom, 21. dan ciklusa, no kako ga nema, promijenit će mi terapiju. moram se u utorak javit docentici, pa će mi, prema riječima sestre, prepisati neke tablete koje ću početi piti na 1. dan sljedećeg ciklusa. nakon toga, kad nabave decapeptyl, primat ću i njega. ma joj, zbunili su me totalno. i ja se bojim da je budžet u pitanju.

  45. #195
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    ranga žao mi je da sad imaš prolblema radi decapeptyla, i ja sam skužila da snjim nešto stalno imaju neka natezanja..još kad sam prvi put došla isto je bilo nešto ima decapeptyla nema nadam se da će sve ispasti u najboljem redu.. ja sam jučer tamo bila od 7:45 pa do 10:45. Isto čekala da mi daju inekcije i štopericu... pošteno sam se načekala. Pozdrav svima

  46. #196
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    da da cure..decapeptila nema ..ja sam na sredini terapije i receno mi je da sama kupim ostatak koliko mi treba..ne znam sta da kazem..u nekim ljekarnama su me blijedo gledali kad sam pitala dali ga ima..pitaju me da sto je to?? u nekima se ceka po 15 dana,a u jednoj su mi rekli da imaju samo veliko pakiranje i ceka se samo 1 dan i cijena mu je nesto manje od 1000kn..to da je dovoljno za cijelu terapiju a meni treba za samo nekih tj dana..strasno..bas ne znam sta napraviti??

  47. #197

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj mayica01 prvotno napisa Vidi poruku
    da da cure..decapeptila nema ..ja sam na sredini terapije i receno mi je da sama kupim ostatak koliko mi treba..ne znam sta da kazem..u nekim ljekarnama su me blijedo gledali kad sam pitala dali ga ima..pitaju me da sto je to?? u nekima se ceka po 15 dana,a u jednoj su mi rekli da imaju samo veliko pakiranje i ceka se samo 1 dan i cijena mu je nesto manje od 1000kn..to da je dovoljno za cijelu terapiju a meni treba za samo nekih tj dana..strasno..bas ne znam sta napraviti??
    Ovo je prosto nevjerojatno! Svasta mi pada na pamet da kazem na to, ali necu jer sam trenutno u takvom raspolozenju da mi se cini kako i onako nista nema smisla...

    mayice01 jesi pitala u ljekarni u Cambierievoj? Onoj odmah do bolnice. Mislim da ti je tu najbolje pitati za ovakve stvari. Kod njih mozes naruciti tovrstne lijekove koji stignu za jedan dan. A ako su ti upravo tu iz nekog razloga rekli da ti mogu nabaviti samo veliko pakiranje, jedino sto mi pada jos na pamet je da odes u Ilirsku Bistricu i tamo pokusas dobiti Dipherelin. To je po sastavu isto sto i Decapeptyl, a vjerojatno cak i nesto jeftinije.
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 02.10.2010. at 19:31

  48. #198
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Pa to je strašno!!!
    Znači za besplatne postupke sami moramo kupovati lijekove ... pa zar po toj logici hzzo ne bi trebao refundirati troškove?

  49. #199

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    Citiraj Malena72 prvotno napisa Vidi poruku
    ranga žao mi je da sad imaš prolblema radi decapeptyla, i ja sam skužila da snjim nešto stalno imaju neka natezanja..još kad sam prvi put došla isto je bilo nešto ima decapeptyla nema nadam se da će sve ispasti u najboljem redu.. ja sam jučer tamo bila od 7:45 pa do 10:45. Isto čekala da mi daju inekcije i štopericu... pošteno sam se načekala. Pozdrav svima
    onda smo se možda i vidjele. ja sam tamo bila od 9.15

  50. #200
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Užas! mayica01 šta su ti rekli za refundiranje troškova?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •