Stranica 11 od 54 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2677

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #501
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Iva Mia transfer mi je radio dr.B., a punkciju dr.T.
    I zaboravila sam vam reći mene nitko nije tražio niti jedan papir. Sve sam imala: savjetovanje, HIV, hepatitis, briseve, papu...., ali nitkome nije ništa pitao o tome niti tražio te papire. Samo smo na dan punkcije ispunili suprug i ja papire koje smo dobili na Sv.duhu,tj. suglasnost za postupak i neke generalije i to je bilo sve!!

  2. #502
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti draga...ja to sve imam od 2.mj....nemam pojma što da radim da "vadim" se nalaze ponovno...ili što...totalno sam zblesana
    pp savjetovanje se jednom radi, markeri se ponavljaju , koliko stare priznaju na SD , nazovi i pitaj ( tvoji su stari 9mj)
    ako si panicarka kao ja , mozes briseve ponovit ,
    ja kad sam isla u 5mj ove god. na SD nosila sam briseve od 10mj 2009 i dr. rekao ne trebam ponavljat ali ja opet ponovila na svoju ruku, da budem mirnija
    i hormone sam ponavljala iako mi nije rekao.....i onda sam ostala kad sam vidjela da mi je fsh skocio

  3. #503
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Iva Mia baš tako kako ti je crvenkapica napisala...treba ti ono što ti je dr.rekao,aako želiš zbog sebe ti možeš nalaze ponoviti...

    ja imam sve definitivno stare i nitko mi nije rekao da bi nešto trebalo ponavljati(a ja nisam pitala)..
    markeri vrijede inače 6 mj.kao i brisevi..

  4. #504
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Briseve sam radila u 6 mj...bili su ok....PAPU isto i on je bi ok....markeri hepatitisa stari....znate što ja ću napraviti PP savjetovanje i to je to.....meni nitko ništa nije rekao....prema tome samo PP jer to nisam radila u 2 mj. kad sam bila u postupku i zavrešna priča....pa kako bude

  5. #505
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Zna li netko možda broj telefona Laboratorija za spermiogram??

  6. #506
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Citiraj FionaM prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko možda broj telefona Laboratorija za spermiogram??
    371 22 74

    Rade od 9-11, cijena 184 (mom mužu istekla uputnica ali nisu niš rekli), nalaze skupiti za tjedan dana

  7. #507
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Linalena, hvala puno. MM napravio spermiogram prije mjesec dana, ali nikako da podignemo nalaz jer nismo iz Zg. Mislila sam ga podići kad budem išla po lijekove, ali pošto se to odužilo, nazvat ću ih sutra da ih pitam može li ih podići moja kuma koja sutra ide na SD.

  8. #508
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Pa mogu ti ga poslati poštom, nama su poslali. Iako smo mi ponijeli kuvertu s markom s nakanom da ih zamolimo da nam pošalju, jer smo ipak iz Dbk, sami su nam rekli da ne treba, da oni sami šalju. Nazovi ih i zamoli, tamo su ti svi susretljivi, ne bi trebao biti problem.

  9. #509
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Hvala, Gosparka, ali ja već nazvala labos i dogovorila da ih moja kuma podigne koja ionako danas ide na SD i nije joj problem....ma samo da nalaz bude dobar i da već jednom stignu lijekovi...

  10. #510
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj FionaM prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, Gosparka, ali ja već nazvala labos i dogovorila da ih moja kuma podigne koja ionako danas ide na SD i nije joj problem....ma samo da nalaz bude dobar i da već jednom stignu lijekovi...

    Ajde, ajde draga potrudi se oko lijekova....pa idemo u 11.mj u akciju

  11. #511
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Ma već sam luda od lijekova, prvo su mi rekli da će doći sredinom 10. mjeseca, a sad ispada da će to biti oko 10.11...(
    Nego, kuma mi digla nalaz s-grama i samo mi je telefonom javila da je dijagnoza oligoasthenozoospermia, a prijašnja dijagnoza iz 1. mjeseca je bila oligoasthenoteratozoospermia...zna li netko koja je razlika?? Dakle, sad fali riječ "terato"...Koji je nalaz bolji, ovaj s "terato" ili bez "terato" ili je to isto....??

  12. #512
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    definitivno je ovaj bolji!!!!!!!!!!!!!!!

    Joj da bar nama tak bude

  13. #513
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Nadam se da je tako....prebacit ću se na temu "spermiograma"..možda tamo saznam nešto više.

  14. #514
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    Nova sam ovdje, uskoro krećem na SD, vidim da se spominje da nema nekakvih lijekova, pa me zanima čega nema?, kaj se čeka?

    Po svim postovima imam osjećaj da je ekipa na SD dobra, da nema gužve.
    Do sad sam bila na VV godinu dana skupljala nalaze i na kraju odustala od njih i otišla u privatnu kliniku. 2 postupka 1 ET beta=0

    Koliko se brzo dođe do postupka, dosta nalaza imam, MM je neki dan išao napraviti S, tako da se nadam da nije ko na VV - imam osjećaj da je tamo gužva, al neka me prosvijete cure koje su bile na VV pa prešle na SD

  15. #515
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Palcicazg dobro nam došla na S.Duh.... dr.Bauman je odličan i u dobrim si rukama. Ja sam bila u postupku u 9mj. na ljekove nisam dugo čekala..
    Prvo se naručiš za kotrolni pregled pa te oni u sklopu toga zapišu za ljekove...sad ovisi nekima ljekovi stignu odmah a neki čekaju mislim oko mjesec dana. Ja osobno nisam čekala ljekove.Došla sam na taj kontrolni pregled i odmah su mi dali ljekove.Gužvice ti ima ali ništa strašno.Sestre su ti super i možeš ih sve pitati....

  16. #516
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    palcica potpisujem corinu...na SD su ti svi odlični...cijeli tim..
    lijekova ima,ali se čeka oko 3-4 tjedna..
    kad se naručiš i imaš sve potrebne nalaze sve ti ide dosta brzo..

    bitno ti je da imaš briseve,hormone,markere,papu,s-gram i P&P..
    Vidjet ćeš da će sve biti super i da ćeš brzo biti mamica..
    jesi se već naručila?

  17. #517
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    Jesam, naručena sam 10.11. kod dr.B. al kako idem prvi puta malo me zbunilo ovo s lijekovima
    Bila sam nedavno na Klomifenu pa sam i njega jedva našla, zadnje kutije iz ljekarne dobivala
    zato sam sama sebi rekla pa kaj je sad ovo, zakaj se to meni događa, opet nečega nema tj. ima al se čeka

    ma bitno da se ne čeka i odugovlači s postupcima, a kaj se nalaza tiče imam ih šaroliko jer sam u međuvremenu imala malu operaciju koja me prolongirala
    ovak imam; hormoni, brisevi, TSH T. 11/09, papa 01/10, progreston 02/10 (al taj mi je trebao za operaciju)kaj da ponovim? mislim da si možda malo ubrzam, kako ne bi preskočila još jedan ciklus. Jer dok se ja naručim pa dok dođe nalaz... Kad bum se vidjela s dr. ja bum na polovici ciklusa, a htjela bi da mi ipak uvaži nekaj

  18. #518
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    uvažit će ti nalaze koje imaš..bez brige..
    a klomifen se navodno može još nabaviti,ma sve ti ovisi o prvim konzultacijama i kaj ćeš se dogovoriti sa dr.ako ti kaže klomifen naći ćeš ga negdje..
    uglavnom sretno i kaj god te zanima samo pitaj.

  19. #519
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Palcica, ja sam bila na konzultacijama početkom 9. mjeseca i još nisam dobila lijekove, jer ih nije bilo tada, a nema ih ni sad. Kad sam zadnji put zvala, sestra mi je rekla da bi trebali doći iza 7.11. Pošto si ti naručena 10.11. vjerujem da ti nećeš dugo čekati na lijekove. Meni je dr. B. priznao sve nalaze od prije (radila ih u 1. mjesecu ove godine), ali mi je rekao ako ovaj postupak ne uspije da ću za sljedeći postupak morati sve pretrage ponoviti. MM je, osim s-grama, morao još napraviti bakt. ejakulata. Ali ti i TM trebate još i RH faktor, krvne grupe i markere hepatitisa, test na HIV, VDRL...i P&P savjetovanje. Sretno!!

  20. #520
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Nama Rh faktor nije tražen, odnosno krvna grupa, a koliko znam niti ostalim curama, dok je Hiv i hepatitis obavezan za oboje!

  21. #521
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    Imam krvnu grupu i RH za oboje P&p imam (krenula sam po starom zakonu, al dok sam radila nalaze na snazi je novi zakon) imam od MM i monekularno genetičku analizi mikrodeleciju kromosoma Y... možda i to treba
    bila sam na ET prije 3 tj. ali negativna beta

    zato želim što prije ući u postupak da ne ponavljam neke nalaze, znam neki će mi isteći, a možda mi poslije neće ni trebati ako dođe do trudnoće

    cure tako mi je drago da vas imam

  22. #522
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj modesty4 prvotno napisa Vidi poruku
    Nama Rh faktor nije tražen, odnosno krvna grupa, a koliko znam niti ostalim curama, dok je Hiv i hepatitis obavezan za oboje!
    x

    moji svi nalazi hormona i briseva su stariji od godine dana,a od siječnja su mi samo papa, hiv i hepatitis..

    sivka,pozdrav..drago mi je što smo se upoznale..

  23. #523
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    x

    moji svi nalazi hormona i briseva su stariji od godine dana,a od siječnja su mi samo papa, hiv i hepatitis..

    sivka,pozdrav..drago mi je što smo se upoznale..
    meni je dr.B rekao da nesmiju biti stariji nalazi od 6mj!! dakle za svaki pokušaj novi nalazi... al vidim da svako drukčije prizna... tak da su i do godine stari u biti ok

    Kiara pozzz...i meni je drago baš supač
    ..hm...jesi li spremna za ponedjeljak???

  24. #524
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    uhhh sivka,u niskom startu sam..
    a ti..

  25. #525
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    pojma nemam de sam jer sam u banani , s obzirom da je 11 dc mene bole jaaaako cice i bradavice, L jajnik rastura ko lud, je li to normalno??!
    Pošto je punkcija 13 dc
    danas primamo samo štopericu??

  26. #526
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    štoperica ide u 22 h..
    jooj pa ne znam kaj bi ti rekla,mene niš ne boli,tu i tamo pikne lijevi jajnik i to je to.
    (.)(.) ko i prije..nemam pojma kaj bi bilo

  27. #527
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    sam da se nekaj ne skomplicira...

  28. #528
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    sve bude dobro...budeš praava koka sa lijepim i kvalitetnim jajcima..

  29. #529
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    mora biti!!!!!
    Ti si ok? trema...strah... briga... mene sve pere polako...
    uh ta punkcija...sam da projde!

  30. #530
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    sivka imaš moju podršku i ~~~~~~~~~~~~~~~~za što lakšu punkciju i dobitni postupak!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~svima za sve što vam treba!!!

  31. #531
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Hvala ti andreja baš mi to treba....pusa maloj mamini mazici...

    Kiara ma sretno nam bilo!!!!!!

  32. #532
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    cureeeeeee stigla vještica....brojimo dane do prvog UZV-a i onda se krećemo bockati....jeeeeee

  33. #533
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    12dnt - beta = 452 !!!!!!!!

  34. #534
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj Gosparka prvotno napisa Vidi poruku
    12dnt - beta = 452 !!!!!!!!
    suuuper čestitam!!!! bravo!!!!!

  35. #535
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    hvala draga...baš sam happpppyyyyy .....želim tebi i svim ostalim curama da to isto što prije doživite !!!!!

  36. #536
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    gosparka cestitam tebi SD donio srecu

    kiara i sivka sretno sutra....nemojte se bojati, to je uđes, skines se, popnes se na stol , 5min posla, i ustanes i obuces se i ides ( mada ja koja sam vec prosla 1ivf znam i sama opet cu se bojati ali tjesim se,brzo prođe)
    Posljednje uređivanje od crvenkapica77 : 31.10.2010. at 14:06

  37. #537
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    cureeeeeee stigla vještica....brojimo dane do prvog UZV-a i onda se krećemo bockati....jeeeeee
    jeeeeeeejeeeeeeeejeeeeeee

    Citiraj Gosparka prvotno napisa Vidi poruku
    12dnt - beta = 452 !!!!!!!!
    čestitammmmm, bravo jupijeeeeeeeeee

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    nemojte se bojati, to je uđes, skines se, popnes se na stol , 5min posla, i ustanes i obuces se i ides
    mene tek sada strahhhhhhhhhhhhhhhhh ))

  38. #538
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Cure kada imate lijekove, čekate da krena M pa zovete gore da se dogovorite za prvi UZV i tek onda kreće pikanja??? To je znači za kratki protokol, kako za dugi?? Čeka za 21dc pa počinje supresija???

    Meni sljedeća M treba doć oko 18.11 i htjela bi još ovaj mjesec u postupak. frka me da s obzirom da još nema lijekova(ja jesam na listi za 11) ne preskočimo ovaj mjesec i da onda moramo čekati kraj 12, pa je onda Božić i Nova, joj ja bi ovaj mjesec većpočela ((

    Inače nemam određen protokol, pa se mislim naručiti u utorak za što skoriji datum da čim dođu lijekovi mogu početi???? Čak mi je frendica (~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu iz MB) sugerirala da si kupim lijekove ili posudim iz ljekarne pa kada ih dobijem iz klinike vratim, ali kako kada nemam protokol????

    Kompliciram haaaaaaa???

  39. #539
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Stvarno kompliciraš, nema sekiracije kad ideš u postupak! Kada preuzmeš lijekove dr. će ti točno reći što i kako dalje.
    Za koje lijekove si na listi?
    Ako ti je dugi protokol 21 dan ideš na ultrazvuk za provjeru da nema cisti i tada ti dr.točno kaže koji dan krećeš sa supresijom i kada se slijedeći puta trebaš javiti, a tijekom samog postupka ti još mijenja stimulaciju, tj. količinu lijekova ovisno o tvojoj reakciji ukoliko je to potrebno!

  40. #540
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Nemam pojma za koje lijekove i kakav protokol, samo me dok upisao na listu

    A niš, probati ću se naručiti još ovaj tjedan , 9.11 bi mi bio 21dc a valjda će i lijekovi doći. Koliko se inače dana ranije treba naručiti za taj prvi UZV 21dc?????

    Ma ja sam malo napeta jer smo na VVu izgubili 1,5g u čekanju i ponavljanju pretraga pa još ove pa još one

  41. #541
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Nema ti naručivanja za uzv. Dođeš u pola 8 i čekaš svoj red za folikulometriju i to ti je to. Kada dođeš samo pitaš tko je zadnji! Naravno doneseš uputnicu koja ti važi za 3 folikulometrije, odnosno uzv-a.

  42. #542
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    gosparka čestitam na lijepoj beti...bravo za SD..

  43. #543
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj Gosparka prvotno napisa Vidi poruku
    12dnt - beta = 452 !!!!!!!!
    Odličnooooooooo...bravooooooooo!!!!

  44. #544
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Gosparka, pa ovo su predivne vijesti...čestitam...nadam se da će SD i meni donijeti sreću

  45. #545

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Gosparka, čestitam, prekrasna beta!!!!!!!!
    Svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za sve što trebate!!!!!!!
    Jel zna netko jel nam Vinalina rodila????

  46. #546
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    vinalina je rodila 27.10 na carski rez, predivnu djevojčicu Mariju tešku 3780gr i dugu 49cm...... ( ja sam si mislila da je netko već objavio....sorrkać

    evo~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za svaku od vas.......

  47. #547
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cestitke vinalini

  48. #548
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    čestitke vinalini od !!!!

  49. #549
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    ..evo curke punkcija je prošla super radila je dr.T fenomenalna žena... nježna..dobili od hrpe folikula 4js i sad sljedi tulum u labosu, sutra zovemo i to je to!!!!

    Kiara



  50. #550

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Vinalina draga, čestitke cijeloj obitelji!
    Šniki, šta reći za Melinu!!!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •