Stranica 13 od 54 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 2677

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #601
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    i meni je dugo ..moramo bit strpljivi

  2. #602
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    tu sam,čitam vas..i za sada odustajem od MPO...želim vam svima puno sreće i lijepih i velikih beta..
    pozzzz.sve sam napisala na odbrojavanju.

    sivka,tebi želi poseban uspjeh i veliku betu..~~~~~~~~~~~~

  3. #603
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    oh kiara draga
    odmori se, napuni baterije, bol ce proci i ubrzo ces imat volje za dalje ,
    pusa draga moja

  4. #604
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    tu sam,čitam vas..i za sada odustajem od MPO...želim vam svima puno sreće i lijepih i velikih beta..
    pozzzz.sve sam napisala na odbrojavanju.

    sivka,tebi želi poseban uspjeh i veliku betu..~~~~~~~~~~~~

  5. #605
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    tu sam,čitam vas..i za sada odustajem od MPO...želim vam svima puno sreće i lijepih i velikih beta..
    pozzzz.sve sam napisala na odbrojavanju.

    sivka,tebi želi poseban uspjeh i veliku betu..~~~~~~~~~~~~
    Kiara u potpunosti te razumijem....imala sam i ja situaciju da nema j.s i da beta raste i pada...iskreno ne znaš što je gore...skupi snage i bori se za svoj konačni cilj....nismo si isti....nekom treba više nekom manje vremena da krene naprijed....imaš veeeeliku pusu

  6. #606
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    tu sam,čitam vas..i za sada odustajem od MPO...želim vam svima puno sreće i lijepih i velikih beta..
    pozzzz.sve sam napisala na odbrojavanju.

    sivka,tebi želi poseban uspjeh i veliku betu..~~~~~~~~~~~~


    Kiara79 nemoj odustajati, meni je ovaj forum puno pomogao, kao prvo bojim se punkcije (do sada 2 punkcije pod anestezijom), bedara nakon svega jer nismo uspjeli, plakala sam 2 dana, al idem dalje i znam da me čeka punkcija, ma nije me više strah jer želim doći do svog cilja - djeteta.
    Neuspjeh boli, svakoga boli, mene boli i kad čitam da je netko doživio neuspjeh, plačem.
    Kad vidim da su neke cure išle 10 puta i više, ma dobijem i ja odmah krila ići dalje
    Moramo se boriti i nema odustajanja, znam da ti je sad grozno, al proći će te i dobiti ćeš volju za dalje.
    Odmori se

  7. #607
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    palcicazg jesi ti sama tražila anesteziju..i u kojoj si bolici..ja bi isto sljedeći put najradije tražila ..kakva su tvoja iskustva?

  8. #608
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    Citiraj kerolajn5 prvotno napisa Vidi poruku
    palcicazg jesi ti sama tražila anesteziju..i u kojoj si bolici..ja bi isto sljedeći put najradije tražila ..kakva su tvoja iskustva?
    Išla sam privatno u Samobor kod dr.Š. jer tamo rade biolozi K. Moj prag boli je jako mali, trtatoš sam, a i bojim se da se ne pomaknem prilikom punkcije. Tamo se anestezija plaća posebno. Platila bi ja i bolnici pogotovo ako bi imala 4 ili više folikule, ne znam kako je na SD. Što se tiče same anestezije, dobiva se u venu nekakva mliječna tekućina, spavala sam kojih 10 min, bar tako kaže MM. Nakon anestezije sam bila u klinici nekih 1-2h ne sjećam se baš najbolje vremena i onda doma. Malo sam još spavala taj dan tokom dana i super je
    Koliko sam čitala ovaj forum, na SD nema boce s kisikom ili nema anesteziologa. A mislim da je uredu dati anesteziju nekome ko ima 10 ili više folikula za punkciju
    Sad sam se nekako ohrabrila i stisnuti ću zube na sljedećoj punkciji

  9. #609
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    kad sam bila na sd u 9mj bila je prije mena jedna cura koja je tražila da ju uspavaju i htjeli su bez problema ..ja sam prvi put u 6mj bila u stimuliranom i na svakom jajniku imala 7-8 folikula ..nisam znala šta me čeka al boljelo je užas ..u 7 i 9mj sam išla u priodnom pa nije bilo strašno jer je bio samo jedan folikul to sam preživjela al sad se spremam ponovno u stimulirani pa bi rado pod anesteziju pa me zanima ko ima s tim iskustva

  10. #610
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Cure može mala pomoć i iskustva vezano za IVF u prirodnom ciklusu na
    http://forum.roda.hr/threads/60791-I...=1#post1735843
    Hvala!

  11. #611
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Kiara draga zao mi je, odmori malo dusu i tijelo i skupi snagu za dalje

    Sivka veselim se tvojoj velikoj beti

  12. #612
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Sutra ujutro 7.30 1.UZV

    Savjet, preporuka, komentar???? PLIZ

    Rekla mi sestra da samo dođem i pitam ko je zadnja za UZV i da se pripremim na brzi pregled, ono bez puno priče, brzo skidanja hop na stop i hop dole i brzo van

    Zanima me posebno za davanje injekcija: rekla mi da ponesem 1 Decptyl i da razmislim o vremenu pikanja, meni bi pasalo ujutro u 8 ili pol 8, kaj mislite o tom vremenu??? Radim u školi i popodne radim do 7 a nekada i do 8 pa dok dođem doma već je 9, a kad sam ujutro počinjem najranije u 8.45 pa bi stigla prije posla

  13. #613

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Kiara79 draga, jako mi je žao što si sve to morala proći, želim ti što brži oporavak, a ostalo će već polako doći na svoje!

    Strašno je to vezano za nemogućnost dobivanja anestezije prilikom punkcije, ja sam jedna od rijetkih sretnica koja ju je dobila na SD, ne znam da li je to sreća niti šta ali eto uspjela sam je dobiti iskreno imala sam punkciju 7 folikula, pa ne mogu ni zamisliti koja je to bol kad se radi punkcija bez ičega a gdje je broj folikula veći od 10!

  14. #614
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    kada se traži anestezija???? Jel trreba imati kakve dodatne pretrage zbog toga????

  15. #615
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra ujutro 7.30 1.UZV

    Savjet, preporuka, komentar???? PLIZ

    Rekla mi sestra da samo dođem i pitam ko je zadnja za UZV i da se pripremim na brzi pregled, ono bez puno priče, brzo skidanja hop na stop i hop dole i brzo van

    Zanima me posebno za davanje injekcija: rekla mi da ponesem 1 Decptyl i da razmislim o vremenu pikanja, meni bi pasalo ujutro u 8 ili pol 8, kaj mislite o tom vremenu??? Radim u školi i popodne radim do 7 a nekada i do 8 pa dok dođem doma već je 9, a kad sam ujutro počinjem najranije u 8.45 pa bi stigla prije posla
    ..da takav je protokol za folikulometrije... ko na traci.. mi bili već oko pol 7 gore kao da budemo prvi..( ako želiš riješiti ono brzo ) za pikice: ja pikala dec. i gonale između 17h i 18h ... eto ako sam kako pomogla..

  16. #616
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    bila ja na VV tako i sjećam se gužvi i čekanja, a koliko je recimo najdulje čekanje??? Pretpostavljam da su poslije punkcije i transferi??
    Kada će me dok tražiti papirologiju, sve potvrde, hormone, briseve??? Ak je takva gužva kaj stigne on to pogledati ili samo preleti pogledom?
    Baš se osjećam posebno sretna i raspoložena

  17. #617
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    od 7.30-8h su folikulometrije u 8 je sastanak do 9 ,ako nisu gotove foliku... nastavlja se tek onda su punkcije, transferi i dalje.... Što se tiće papirologije mene nitko ništa nije pitao niti dr. gledao, bitno je samo da ih imaš i ja sam na dan transfera dala Željkici u labs.....(transfuzije od oba, pravnik, psihić i psiholog)... sretno u postupku! eto to je moja priča sa zadnjeg IVF-a..

  18. #618
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Linalena i ja sam sutra gore na kontroli? Za folik.sestra ti je sve objasnila, samo pitaš tko je zadnji i to ti ide kao na traci, ni ne snađeš se, a već si vani!
    Za dec dobro razmisli kada ćeš ga uzimati, jer je kod njega vrijeme jako bitno! Znači trebalo bi ga uzimati uvijek u isto vrijeme sa što manjim vremenskim odmakom. Meni je npr. bilo najzgodnije navečer!

  19. #619
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Modesty sretno sutra i da čuješ srčeko

  20. #620
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Počinjem sutra s Decapepytilom!!!!!! Do ponedjeljka i u utorak opet gore

    I sada sam u tramvaju nešto razmišljala, dobila 14 tih dec. a ovo je 6 dana, kaj ih trebam 2 uzimati???? Na papiru samo piše decaptil do pon, ne piše 2 al ne piše ni 1????

    Kada sam došla gore 7.30 uff mislila koja gužva, i kada ono gle eto u 9 sam već doma u NZ s time da sam išla tramvajem, ma začas.

  21. #621
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    linalena, vjerojatno si dobila 14 amp zato što se Decapeptyl uzima do stoperice...nisam nikada cula da je ntko uzimao po 2 dnevno...

  22. #622
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Citiraj zedra prvotno napisa Vidi poruku
    linalena, vjerojatno si dobila 14 amp zato što se Decapeptyl uzima do stoperice...nisam nikada cula da je ntko uzimao po 2 dnevno...
    tako je, uzimaj po jedan, a onda kad krene stimulacija onda ćeš nastavit uz gonale i jedan decapeptil dnevno!

  23. #623
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    aaaaaaaaaa hvala, tuka sam , znate kak je

  24. #624
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Linalena sretno draga evo poskočim za uspjeh u ovom postupku

  25. #625
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj zedra prvotno napisa Vidi poruku
    linalena, vjerojatno si dobila 14 amp zato što se Decapeptyl uzima do stoperice...nisam nikada cula da je ntko uzimao po 2 dnevno...
    ja uzimam po dva dnevno decapeptyla

  26. #626
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    crvenkapice, a zašto po 2? jel to dr. objasnio razlog?

  27. #627
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Dogovor pao, pikanje ujutro u 7.15 jer radim popodne do 7
    Otišla kod opće prakse da ju pitam za bolovanje, i rekla mi da ako ću biti manje na bolovanje, ono 2-3 dana da dođem samo njoj, a ako dulje moram prije ginici po preporuku pa opet k njoj, ufff

    I da, tražila recepte (neki se takvi lijekovi više ne mogu dobiti bez recepta)za Normabele i Voltaren - ja spremna, još samo da sođemo do punkcije

  28. #628
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Di je Modesty4 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  29. #629
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Evo je! Ljuta ko' pas! Rekla mi je da je u kavumu vidjela nešto, ali još ne može ništa reći i da dođem ponovo u petak! Ma jasno je meni da je 18dnt još rano, ali zašto mi je uopće rekla prošli tjedan da dođem danas?
    Ima li tko od naših trudnica iskustva sa UZV na SD nakon transfera, kada, koliko često i kada je zapravo pravo vrijeme za 1 UZV?

  30. #630
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    linalena sretno..)))))

  31. #631
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Cure daj mi recite kada se počinje, ako se dobiju Menopuri.

  32. #632
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Modesty4 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da bude sve u redu (ako se ne varam vidla sam te danas, bila si u nećem tamnom, ja sam skoro pa zadnja izašla s folikulometrija i čestitala ti)

    Jel si ponovila betu????

    Kerolajn Hvala

    Sany 7 sorry al ne znam za menopur, al nek bude dobitni

  33. #633
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure svu srecu vam zelim !!!
    nemam pojma zasto 2 decap.dnevno, nisam pitala dr. vjerujem mu , ja danas imala 3.uzv, upravo je pala stoperica
    i u cetvrtak imam punkciju 11dc...kod mene to pici brzo ... prosla punkcija bila 12dc

  34. #634
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Crvenkapice i trebaš vjerovati. Ja pitam iz znatiželje. I ja sanjam o takvom dr. koji će me ošacati, ono baš mene, i smućkati mi terapjiu-2.4 Decapeptyla, 3.1 Gonal, krilo od svrake i žlicu badema i BINGO! Beba!
    Sretno na punkciji, da bude bezbolna i uspješna!

  35. #635
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Kojim idu redom UZV? Ja sam danas imala na 21dc, imam sljedeći tjedan utorak to će mi biti 28dc ili 1dc. Pitam jel sam vidla negdje da uputnice vrijedi za 3 UZVa

    Kakve preporuke daje drB uvezi bolovanja???? koliko dana

  36. #636
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj modesty4 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo je! Ljuta ko' pas! Rekla mi je da je u kavumu vidjela nešto, ali još ne može ništa reći i da dođem ponovo u petak! Ma jasno je meni da je 18dnt još rano, ali zašto mi je uopće rekla prošli tjedan da dođem danas?
    Ima li tko od naših trudnica iskustva sa UZV na SD nakon transfera, kada, koliko često i kada je zapravo pravo vrijeme za 1 UZV?
    Draga moja ja uopće ne kužim zašto oni tebe toliko vozaju...mislim da ti putovanje u ovim našim znači u startu pomalo rizičnim stanjima i nije baš od koristi....daj se ti opusti kući i vadi betu čisto da vidiš jel se pravilno dupla....na UZV nećeš još ništa vidjeti .... baram još 2 tjedna....

  37. #637
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    cure svu srecu vam zelim !!!
    nemam pojma zasto 2 decap.dnevno, nisam pitala dr. vjerujem mu , ja danas imala 3.uzv, upravo je pala stoperica
    i u cetvrtak imam punkciju 11dc...kod mene to pici brzo ... prosla punkcija bila 12dc
    Crvenkapice....za četvrtak....

  38. #638
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Crvenkapice....za četvrtak....
    x jer ja na znam ovak lijepo pisati (ja matematičarka)

    I eto upikli prvu injekciju Dec., prilično bezbolno al joj kak mm komplicira, kak bu to tek zgledalo kada će trebati miješati gonale

    Sretno svima kolegicama

  39. #639
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    x jer ja na znam ovak lijepo pisati (ja matematičarka)

    I eto upikli prvu injekciju Dec., prilično bezbolno al joj kak mm komplicira, kak bu to tek zgledalo kada će trebati miješati gonale

    Sretno svima kolegicama
    Tak pišu ovi mladi prosvjetari....dok još imaju snage

    Što se tiče M i komplikacija .... treba i njih shvatiti .... nije ni njima lako ....

    To je sad početak .... vidjet ćeš ga za par dana ... kad se oslobodi straha .... mi smo na početku naše prve stimulacije znali 30 min prije davanja decap. znali i šutiti od straha .... a kasnije to sve postane rutina ..... samo hrabro

  40. #640
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    cevenkapice sretno za četvrtak evo malo~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ri bude bezbolno ko mmeni...
    medesty sretno ti dalje...

  41. #641
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj sivka prvotno napisa Vidi poruku
    cevenkapice sretno za četvrtak evo malo~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ri bude bezbolno ko mmeni...
    medesty sretno ti dalje...
    oprostite pa meni slova fale pokoja.. e da to vam je kad MM i ja imamo danas ročkaš a 6dnt3d nam je pa smo malo....u banani....

  42. #642
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj sivka prvotno napisa Vidi poruku
    oprostite pa meni slova fale pokoja.. e da to vam je kad MM i ja imamo danas ročkaš a 6dnt3d nam je pa smo malo....u banani....
    Sretan vam ročkas......živi, zdravi i debeli bili do idućeg...kako super jednim udarcem dvije muhe....hehehe

  43. #643
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    ....hvala draga...

  44. #644
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    sivka sretan vam rođendan i neka vam se ispuni najveća želja,, ) sany 7 jel si zvala možda bolnicu ? jel su ti stigli ljekovi ????

  45. #645
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    hvala.....

  46. #646
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj modesty4 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo je! Ljuta ko' pas! Rekla mi je da je u kavumu vidjela nešto, ali još ne može ništa reći i da dođem ponovo u petak! Ma jasno je meni da je 18dnt još rano, ali zašto mi je uopće rekla prošli tjedan da dođem danas?
    Ima li tko od naših trudnica iskustva sa UZV na SD nakon transfera, kada, koliko često i kada je zapravo pravo vrijeme za 1 UZV?
    1 uzv tjedan dana nakon pozitivne bete koja je bila 14 dpt vidjela se gestacijska vrećica
    2 uzv tjedan dana nakon toga vidjelo se srčeko
    ( evo je sad lupa po igračkama u baby gym-u)
    Sretno!!!!!

  47. #647
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Sretan rođendan Sivka

    Idem spavati prije posla, ipak možda baš i nije najsretnije vrijeme 7 ujutro za pikanje

  48. #648
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    linalena i sretno ti!
    sivka sretno vam bilo i želim da za koji dan dobijete najljepši malo zakašnjeli poklon!
    Joss, hvala ti umirila si me!
    Iva Mia 2009 što da ti kažem...pokušat ću biti cooool!
    crvenkapice77 budi nam hrabra na punkciji~~~~~~~~~~~~~

  49. #649
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj modesty4 prvotno napisa Vidi poruku
    linalena i sretno ti!
    sivka sretno vam bilo i želim da za koji dan dobijete najljepši malo zakašnjeli poklon!
    Joss, hvala ti umirila si me!
    Iva Mia 2009 što da ti kažem...pokušat ću biti cooool!
    crvenkapice77 budi nam hrabra na punkciji~~~~~~~~~~~~~

    Modesty ti ovak napravi .... i onda jednu i onda će sve biti .... a mi ćemo reći onda

  50. #650
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Kerolajn 5 zvala jučer kaže da ih nema 30 (menopura) da zovem u petak ili ponedeljak. Nikad dočekat. Ja bi rado da to bude prije ove menge, prognoza 26.11.10, da to riješim još ove godine.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •