Stranica 3 od 54 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2677

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #101
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Evo još jednom - moram... - čestitam našem ministarstvu na najluđem zakonu o medicinskoj oplodnji, na najgorem s najmanjom stopom uspjeha u Europi, a uz to još i na dodatnim benefitima ovog zakona kao što je 6 besplatnih postupaka za koje nema uvijek lijekova.

    Ma bravo LE MINISTRE! Nek ste vi i privatnicima odobrili po 100 postupaka, bar dva privatnika u HR!

  2. #102
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku

    Ma bravo LE MINISTRE! Nek ste vi i privatnicima odobrili po 100 postupaka, bar dva privatnika u HR!

    samo da pojasnim, poliklinika IVF u Zagrebu i poliklinika CITO u Splitu su potpisali ugovore s HZZO-om da se kod njih također može ići u postupke na teret HZZO-a..... a naše državne bolnice nemaju dovoljno sredstava za ugovorene postupke. BLJEK!

  3. #103
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    samo da pojasnim:
    - CITO je dobio 50 postupaka a ne 100.
    - lijekove trenutno financiraju iz svog džepa, što će im HZZO početi refundirati tek za tri do četiri mjeseca, ako i tad!


    Info provjerila jučer. Ako na SD trenutno nema lijekova, to sigurno nije zato što su otišli na Cito, jer NISU NI TAMO.

  4. #104
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Denny, nisam ja ni mislila reći da su lijekovi završili sa S. Duha u privatnim poliklinikama.....................

    Ali mi je suludo uopće odobravati ugovore privatnicima s HZZO-om dok god ni državne bolnice u kojima se obavlja IVF već godinama nisu u stanju funkcionirati normalno zbog besparice.

  5. #105
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    kadauna, nemoj tako ...
    u citavoj dalmaciji vec godinama nemamo bolnicu u kojoj bi se radila potpomognuta , ( osim kbc split sto bi meni osobno bila zadnja varijanta, ) a u ZG su SD, VV, Vinogradska itd. tesko je nama parovima putovati u ZG velika je to tlaka, i sad kad je , hvala Bogu ,doslo do ovoga da se moze u CITA preko hzzo, trebamo biti sretni ...svi...
    ne vjerujem da zbog toga manjkaju lijekovi na SD, zao mi je cura i sama sam bila gore, nadam se da ce se situacija poboljsati i da ce ubrzo lijekova bit

  6. #106
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    nemojte se hvatati svake rijeci, ljudi... u trenutnoj MPO situaciji u Hrvata potrebna je 100%-tna objektivnost jer je u protivnom bitka protiv zakona uzaludna...

    nitko nije kontra cita niti cinjenice da je dobio ugovor i naravno da je svima jasno da je to odlicno za pacijente, ali sve skupa sto se dogadja vezano uz nas MPO vrvi nelogicnostima i nebulozama... ne postoje prioriteti, stvari se ne rjesavaju kako bi trebale i sve skupa treba objektivno sagledati (bez obzira na emocionalne naklonosti prema odredjenim lijecnicima i klinikama - i ja sam vezana uz VV i zahvaljujuci njima sam i trudna, ali to ne znaci da je sve super dandy gore).

    hocu reci - nemojte se osjecati napadnutima i braniti odredjene postupke iz osobnih razloga i naklonosti prema nekome - treba pogledati siru sliku... (inace, svima je jasno da je cito ekipa super - ovo nije napad na njih nego na doticne koji upravljaju svima i svime).

  7. #107
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Cijeli dan danas zovem S.Duh i nitko mi se ne javlja....meni u Nedjelju pada 8dc. kada bi trebala na folikumetriju...dali Dr. Bauman radi i Nedjeljom, i dali se trebam naručiti ili jednostavno dođem ujutro na odjel??? Ili ipak da dođem u Subotu 7. dc.

  8. #108
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Corina od ponedjeljka do petka se ne moras narucivati, samo dodjes u 7,30h na folikulometriju i pitas tko je zadnji tako da znas iza koga si po redu.

    Moje iskustvo je da subotom i nedjeljom nemas nikoga u ambulanti, dr ti kaze ako trebas doci bas u subotu ili nedjelju pa te na UZV pogleda dezurni dr i telefonski zove tvog MPO-ovca da pita sto da ti kaze za dalje. Pokusaj jos zvati sutra i prekosutra da pitas sestre jer ako se samo pojavis gore za vikend nece te nitko pogledati ako nemas dogovoreno.

    Drzim fige da ti ovo bude zadnji postupak~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  9. #109
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Cijeli dan danas zovem S.Duh i nitko mi se ne javlja....meni u Nedjelju pada 8dc. kada bi trebala na folikumetriju...dali Dr. Bauman radi i Nedjeljom, i dali se trebam naručiti ili jednostavno dođem ujutro na odjel??? Ili ipak da dođem u Subotu 7. dc.

    odi u petak ujutro!
    tako je meni bilo i rekli su d adođem u petak.
    i onda ćeš opet u ponedjeljak.
    sretno!

  10. #110
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    odes u petak i mozda ti kaze da dođes u subotu , ako misli da je potrebno, tako su meni....u petak sam bila na folikulometriji- pa u subotu na uzv ,navecer stoperica u ponedeljak punkcija......jel to ti putujes iz ZD?

  11. #111
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Hej putujem....u četvrtak sam u ZG-u u petak na folikumetriji i ostajem sve do kraja u Zagrebu kod prijatelja tako da ne idem vamo tamo.... Crvenkapice ja sam dobila jutros putni nalog od svoga ginekologa bez problema....

  12. #112
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    aj super, sve to ovisi od dr. do dr. mada je i tebi Split blizi nego ZG...ili nije autoputem?
    SRETNO U PETAK !!...javljaj nam se

  13. #113
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    samo da pojasnim, poliklinika IVF u Zagrebu i poliklinika CITO u Splitu su potpisali ugovore s HZZO-om da se kod njih također može ići u postupke na teret HZZO-a..... a naše državne bolnice nemaju dovoljno sredstava za ugovorene postupke. BLJEK!
    drago mi je da nakon 8. postupaka koje sam platila iz svog džepa mogu koristiti tu blagodat. ja nisam kandidat za mb, pa nema smisla da tamo idem, ne kužim kakve veze ima cito sa sd? to što državne klinike nemaju love, nije dr. poljak kriv. treba se žestit na milinovića a ne na njega.

  14. #114
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Denny, nisam ja ni mislila reći da su lijekovi završili sa S. Duha u privatnim poliklinikama.....................

    Ali mi je suludo uopće odobravati ugovore privatnicima s HZZO-om dok god ni državne bolnice u kojima se obavlja IVF već godinama nisu u stanju funkcionirati normalno zbog besparice.
    i loših poteza
    http://www.zagrebancija.com/hr-aktua...-dugova_306595

  15. #115
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    nije ovdje mjesto za javnu raspravu, ali mi nije jasno i dalje da se recimo u KB Osijek čeka 1-2 g. na stimulirani postupak a da se istodobno privatnicima daju ugovori s HZZO-om...................... Bili to privatnici u ZG ili ST nije ni bitno.

  16. #116
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    cure sa SD-a i moderatorice, sorry na off topicu

  17. #117
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    cure sa SD-a i moderatorice, sorry na off topicu
    i ja se ispričavam na offu, ovo je zadnje.
    u kbc-u split se uopće ne čeka, npr.
    dugo vremena se putovalo iz dalmacije u zg, možda je vrijeme za obratno putovanje ako su redovi u zg preveliki.
    jako mi je žao što se to događa i bila bi najsretnija da sve imamo najbržu i najbolju liječničku pomoć te da što prije dođemo do željenih beba.
    oprostite sd-ovke što sam uzurpirala prostor, al izgleda da preemotivno reagiram na neke stvari, što nije ni čudo, sve smo pokretne bombice.

  18. #118
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Corina i ja sam sutra ujutro na SD, vidjet cu hoce li biti sta od mojih smrzlica, vidimo se!

  19. #119
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    hej Bugaboo kako je prošlo danas ? Ja sam u ponedjeljak ujutro opet na folikumetriji.....

  20. #120
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Sve o.k., i ja sam u pon opet gore, a u utorak vjerojatno odmrzavanje i oplodnja mojih smrzlica...

    Kako tebi ide, jel se vec vidi nesto folikulica?

  21. #121
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    bugaboo ništa mi Dr. Bauman nije rekao....u ponedjeljak ču znati više, povećao mi je menopure s 2 na 3....... ja pijem od Elevita pronatal i sad neznam dali bi bilo dobro da uz to još i pijem folacin ili mi je to dovoljno?

  22. #122
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Ne bih znala, ja uvijek prije i za vrijeme postupka pijem folic +, ali kako sam se tek vratila sa GO nisam jos nista kupila. Negdje sam procitala da treba piti 800 mg folne, pa ako ti je to sadrzano u pronatalu valjda ne trebas nista dodatno piti.

  23. #123
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Hej bugaboo kako je proplo jutros? Meni je opet u srijedu biti na folikumetriji....za sada ih imam 10-tak...

  24. #124
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Super za 10 folikulica!

    Meni za sada sve o.k., u srijedu odleđuju moje mrvice i oplođuju ih, nadam se da ce bar 1 dozivjeti transfer...

  25. #125
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Dobar dan, pridružujem se vlakiću sa SD, zapravo se nadam da ću se uskoro pridružiti trudnicama sa SD

    Dakle, ukratko, mm i ja oboje 38, on OAT, ja valjda OK (operacija velikog mioma prije 2.5 godine), trudimo se skoro 3 godine, ove godine u 4mj biokemijska. Njemu nađena varikokela al s obzirom na naše godine preporučeno nam je da odemo na koji postupak pa tek onda on na operaciju i tako smo krenuli na SD, sutra idemo na prvi razgovor s dr. B.
    Meni će sutra biti 13dc i joj frka strah
    Kaj mi je za očekivati i može li koja biti tako dobra pa mi ukratko opisati korake? Ono od prvog ovakvog razgovora pa do postupka, vrijeme mjesto itd

    Hvala puno na odgovorima i puno puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~ za sve kojima treba

  26. #126
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    linalena stvarno te ne treba biti strah
    ,sutra ces lijepo sa dr. razgovarat, pitaj ga sve sta te zanima, mozda ti kaze ajde prvo ineminaciju ( a to ti je maciji kasalj) ako ne, vjerovatno te upise odmah za lijekove, onda cekas doma da te zovnu da dođes po njih ( ca. 3-5tj) do tada moras sredit papirologiju , e to zivcira, trebat ces sve one papire napaviti sto traze: potvrde,pravnika , psihologa, nalaze hiv, hepatitisa, sifilisa, itd itd.to ce ti dr. sve napisati.odmah krenes u skupljanju nalaza....onda dođes po lijekove kazu ti sve kako dalje...cekas mengu ona dođe, pocnes se bockat...sve to ide onda brzo...i sve si blize svojoj bebici, NADAMO SE...samo naprijed ....sutra je tvoj prvi korak do djeteta....SRETNO

  27. #127
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    i javi nam kako je prosao razgovor sutra , pozzz

  28. #128
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    hey curke,evo stigle i moje pikice i sutra idem po njih...
    joj kad sam vidla da pišete da nema lijekova i da je odobreno samo za 10 žena kosa mi se digla na glavi,no dobila sam ih čak i brzo s obzirom da sam na listi 3 tjedna...
    e da,i s obzirom da mi sad dolazi M to bi sutra bio 1.d.c. pa bi mogla uletit i ovaj ciklus...

    linalena,corina,bugaboo i sve ostale curke SRETNO...

  29. #129
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Kak to ide, s tim listama za lijekove? Nakon kojeg vremena mogu očekivati da dođem na tu listu?

    Ja se uvijek malo nadam da će naše godine (38) malo ubrzati stvari

    Inače mi imamo sve nalaze, njegove urološke i androloške nalaze stare od 3-4 mjeseca, ja imam nalaze hormona, UZV, briseve jedino kaj mi je to sve malo starije od 6-12 mjeseci

    Prije smo krenuli na pretrage na VV

  30. #130
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    I ja sutra stižem po lijekove , pa ako je koja od vas za kavicu....

  31. #131
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Linalena, ja sam ti ljekove dobila super brzo....zvala sam početkom 7mj Sv.Duh i dobila termin 13.07( za ne faliti na točno taj datum prije godinu dana imala svoju prvu vanmateričnu i ostala bez jednog jajovoda) za konzultacije s dr.Baumanom. Ponjela sam sve svoje nalaze. Dr. Bauman me je kratko pogledao s obzirom da sam bez oba jajovoda i čak me je pohvalio kako sam se dobro opremila s nalazima i da imam sve potrebno te da se javim sestri da mi odmah da ljekove i da krajem 8mj mogu u postupak..... MM je napravio spermiogram kod njih jer oni vole imati svoje nalaze i nakon 2tjedna mi je stigao poštom na kučnu adresu......
    Uglavnom doktor i sestre svi su super i imam samo riječi hvale za njih.....tako da nemaš straha vidjet češ da če sve biti ok...
    Sretno sutra

  32. #132
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Pokušavam pronaći ali nigdje se ne spominje dali se subotom i nedjeljom rade punkcije??

  33. #133
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Kak to ide, s tim listama za lijekove? Nakon kojeg vremena mogu očekivati da dođem na tu listu?

    Ja se uvijek malo nadam da će naše godine (38) malo ubrzati stvari

    Inače mi imamo sve nalaze, njegove urološke i androloške nalaze stare od 3-4 mjeseca, ja imam nalaze hormona, UZV, briseve jedino kaj mi je to sve malo starije od 6-12 mjeseci

    Prije smo krenuli na pretrage na VV
    pa draga ako dr. sutra odluci da si za ivf odmah te stavlja na listu za lijekove, no sikiriki, onda ides doma i cekas oni cete zvati , ja sam dobila za 3tj lijekove u 6mj.

    kiara super draga da si i ti krenula ..radujem se za te

  34. #134
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Kak to ide, s tim listama za lijekove? Nakon kojeg vremena mogu očekivati da dođem na tu listu?

    Ja se uvijek malo nadam da će naše godine (38) malo ubrzati stvari

    Inače mi imamo sve nalaze, njegove urološke i androloške nalaze stare od 3-4 mjeseca, ja imam nalaze hormona, UZV, briseve jedino kaj mi je to sve malo starije od 6-12 mjeseci

    Prije smo krenuli na pretrage na VV
    pa draga ako dr. sutra odluci da si za ivf odmah te stavlja na listu za lijekove, no sikiriki, onda ides doma i cekas oni cete zvati , ja sam dobila za 3tj lijekove u 6mj.

    kiara super draga da si i ti krenula ..radujem se za te

  35. #135

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Drage moje, želim Vam, bezbolne punkcije i uspješne transfere, da ova jesen bude plodna, a na proljeće puno malih mirišljavih smotuljaka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~!
    Pusa svima od nas dvoje!!!!

  36. #136
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Pokušavam pronaći ali nigdje se ne spominje dali se subotom i nedjeljom rade punkcije??
    Cini mi se da je jedna cura imala punkciju bas u nedjelju, Iva Mia 2009, ili se varam? Pogledaj malo stare postove.

  37. #137
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    evo mene,ja bila i uzela svoje lijekove dobila sam 20 Gonala,i Ovitrele i Cetrotide ću si kupiti sama..
    nažalost dr.nam je bolestan pa nisam ništ dogovorila morat ću ponovo gore...
    uglavnom sestra veli da nije strašna frka za lijekove kak se priča...
    tako da ćemo ipak čekati 10 mj.

  38. #138
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Kaj nema danas dr Baumana gore???
    Gdje se ide u ambulantu kod njega???

  39. #139
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nema danas dr Baumana gore???
    Gdje se ide u ambulantu kod njega???
    nema dr.B danas,kažu da je bolestan...
    ambulanta je gore na 1.katu kad prođeš ginekološku.

  40. #140
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    A joj valjda če ozdraviti do petka!!!! Tko če mi onda raditi punkciju!!!!

  41. #141
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    A joj valjda če ozdraviti do petka!!!! Tko če mi onda raditi punkciju!!!!
    Pa dr. T., ne kužim?

    Ona je i meni radila punkciju i bila je super.

  42. #142
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    TeddyBearz jesi li ti uzimala šta protiv bolova prije punkcije ?

  43. #143
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    TeddyBearz jesi li ti uzimala šta protiv bolova prije punkcije ?
    Jesam, Ketonal i Normabel, uobičajeno.

  44. #144
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Kada inače dr B ima ambulantu gore? Da li svaki dan?

    Nadam se da ja samo prehlada, glete kakvo je glupo vrijeme!!!!!

    I još jedno pitanje: kada mm radi spermiogram, jel može donjeti uzorak od kuće ili se radi gore? I kak to gore zgleda, jel se trebaju naručivati

  45. #145
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Moj MM je radio spermiogram kod njih .... mislim da se radi do 10.30........ ne trebaš se naručivati samo dodješ s uputnicom za MM- za spermiogram....(uputnicu daje njegova doktorica opče prakse)
    Meni je MM radio spermiogram onaj dan kada sam i ja imala konzultacije.

  46. #146
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Kada inače dr B ima ambulantu gore? Da li svaki dan?

    Nadam se da ja samo prehlada, glete kakvo je glupo vrijeme!!!!!

    I još jedno pitanje: kada mm radi spermiogram, jel može donjeti uzorak od kuće ili se radi gore? I kak to gore zgleda, jel se trebaju naručivati
    dr.B je u ambulanti utorkom,spermiogrami ti se rade svaki dan od 9-11 sati i ne treba se naručiti,a po želji ga donesite od doma u roku od 1h i držite posudicu negdje da bude tjelesne temperature..

  47. #147
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    ne stignem vas redovito pratiti,samo vam želim poželjeti plodnu jesen i da sve ostanete trbušaste i dočekate male smotuljke...
    kaj nam je sa Sivkom? jel počela ići gore???

  48. #148
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Cini mi se da je jedna cura imala punkciju bas u nedjelju, Iva Mia 2009, ili se varam? Pogledaj malo stare postove.
    Nisam ja imala nedjeljom....ja sam samo jedna nažalost od rijetkih sretnica koja je dobila opću anesteziju....vjerovatno rade i nedjeljom...curke moje ja vam krećem u akciju sredinom 10.mj....baš se nekako veselim novom pokušaju...nadam se da će biti dobitni .... puse svima ....

  49. #149
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Sorry nesto sam krivo pohvatala, zapamtila sam te vjerojatno po anesteziji pa sam to pobrkala.

    Drzim fige za plodnu jesen!

  50. #150

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Citiraj andreja prvotno napisa Vidi poruku
    ne stignem vas redovito pratiti,samo vam želim poželjeti plodnu jesen i da sve ostanete trbušaste i dočekate male smotuljke...
    kaj nam je sa Sivkom? jel počela ići gore???
    i ja vam želim poželjeti plodnu jesen!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •