Stranica 52 od 54 PrviPrvi ... 2425051525354 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 2677

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #2551
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    eto, saga se nastavlja- bila danas, od srijede narasli sa 7 na 13, i dao mi opet na po 3 menopura, dok je tražio rekao je- hvala Bogu, bar nešto, i tak da kontrola u nedjelju...e sad mene malo muči- ja mislim da mi je sve to prejako, jajnici me jako bole, i nekak sam si šugava, sve me boli ko da budem temp. dobila...punkcija bu krajem tjedna ako ne prije, i zamisli sad- ja idem po ljekove i onak usput pitam- a kaj ja krv netrebam vaditi- i sestra me zbunjeno pita- pa kaj nisi vadila... tak da sam si sama zrihtala vađenje krvi... e da, i dođem u lab, s onim papirom na kojem piše- ut prl i e... zvaditi 1-2 ampule i konzervirati za ELSA- šta god to bilo, i mala sestrica pita stariju- kaj je to- a ova onak pred svima- to je za Baumana, za oplodnju, jelda gospođo?a ja tupava skomentiram- mislim da vas u čekaoni nisu čuli- i taman kod te sam morala krv vaditi... ah... jedva čekam da prođe...i kak si ja računam, nalaz krvi bu gotov iza punkcije, pa mi ni to nije jasno...i kao za drugi put trebam uputnicu za ambulantno lječenje i vjenčani list... od kud sad taj vjenčani list... joooj....
    Posljednje uređivanje od inana : 15.04.2011. at 15:08

  2. #2552
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    inana..od srijede do petka su ti lijepo narasli...obično idu po 2 mm/dan...
    kaj se tiče vađenja krvi meni je bio nalaz gotov dan poslije punkcije,a vadila sam 1.dan folikulometrije..
    nadalje za 3 menopura..nemoj se puno mislit,on je smislio stimulaciju za tebe i vjeruj mu..sigurna sam a je to sve ok...
    koji ti je dan ciklusa..?
    punkcija će ti po mom biti negdje oko srijede...
    ja nisam nikad nosila vjenčani list niti ma itko tražio...
    Posljednje uređivanje od kiara79 : 15.04.2011. at 22:25

  3. #2553
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    inana..od srijede do petka su ti lijepo narasli...obično idu po 2 mm/dan...
    kaj se tiče vađenja krvi meni je bio nalaz gotov dan poslije punkcije,a vadila sam 1.dan folikulometrije..
    nadalje za 3 menopura..nemoj se puno mislit,on je smislio stimulaciju za tebe i vjeruj mu..sigurna sam a je to sve ok...
    koji ti je dan ciklusa..?
    punkcija će ti po mom biti negdje oko srijede...
    ja nisam nikad nosila vjenčani list niti ma itko tražio...
    ma to si i ja mislim, ne pada mi na pamet nikakav vjenčani list nositi...sad moram u nedjelju gore na mjerenje... tko zna, možda mi uskršnji zeko donese neko jajčeko...ma to kaj su tri menopura se meni čini puno jer me jako jajnik trga, baš me onak, boli, a s druge strane, malo sam si ko pred virozu pa me sve malo plaši... ma bilo bu sve ok... malo me sad prpa, pa se brinem... onak, i to je za razumjeti... ali kad mi se ti javiš, srčeko mi se vrati na mjesto, pa mi lakše...

  4. #2554
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno


  5. #2555
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    evo me, vratila se sa mjerenja... on nije oduševljen, veli da se više očekuje od tako mlade žene, ccc, sam mi se živac digao, a ja baš zadovoljna, jedan sa 10 na 14, a drugi sa 14 na 17, u dva dana mislim da je to baš ok., i baš me briga... za endometrij mi je rekao da je super, i da punkciju očekujem u srijedu ili četvrtak, ali da bumo se sutra dogovorili...i rekao je da se pripremim na opću anesteziju, sve mi objasnio, ali da nemože biti siguran da će biti, jer da nezna dali će biti anesteziologa... a ova moja frendica ima samo milimeter više od mene, ona bu danas primila štopericu, punkcija u utorak... sada mene muči, ak bu ovo u srijedu, to znači da on nebude tamo nego ona ženska... a ona mi zeznula kad mi je smanjila terapiju...cvil-cvil...ah niš, ja i moja jajca idemo malo odmarat, nadam se da bude neka od vas sutra gore da neku kavu dogovorimo...

  6. #2556
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Ja trebam sutra gore na dogovor za dalje, nadam se prirodnjaku možda uz kakvu slabiju stimulaciju. Sada hmm kada da dođem???
    Ujutro su u pol 8 folikulometrije, pa drB ode na kolegij pa kad se i dal se vrati radi sve ono što se već radi. Kada ono inače uzimaju konzultacije, oko 12???
    Možda da dođem oko 11, uff ma nemam pojma??? prijedlog
    E da , i još nisam dobila M, prestala sa utrićima u petak u 7 ujutro, adj kreni već jednom pliz pliz pliz

  7. #2557
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    meni je rekla sestra pera da konzultacije budu od 12 na dalje i da nema potrebe dolaziti prije jer se samo duže čeka... ali, poznavajući sebe, ja bi došla u pola 12... ali to sam ja, nestrpljivko...

  8. #2558
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    joj linalena draga evo tek sam sada vidila( komp. mi nije radio) da nema dobrih vjesti kod tebe ovaj mjesec
    Drži se

  9. #2559
    arizona311 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    186

    Početno

    inana, nemoj se ništa brinuti za folikule dobre su veličine, a do srijede/čet. će još rasti.
    Moji su bili slični, nekoliko komada oko 16,17 (4 dana prije punkcije). Zašto ti je predložio opću?

    linalena, ja bih došla gore oko 11. Vjerojatno će do tada sve završiti, naravno ako neće biti gužva od jutra. Javi nam što si dalje dogovorila. Za dalje

    corina, još malo do bete

    Cure, ja sutra vadim betu po drugi put, a u utorak kod dr. E sad, sestra rekla da dođem oko 9,10. To mi je nekako prerano. Kakva je praksa na SD poslije pozitivne bete, kakav je dalje protokol. Ako tko zna, javite. Th.

  10. #2560
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Arizona vidjela sam više puta da su se žene sa + betom javljale sestrama pa su ih zvali unutra pa čak i za vrijeme folikulometrija. Inače sam primijetila da tako nekako u 9-10 naručuju Trudnice i pergladavaju ih tamo u onoj sobi prekoputa sobe u kojoj se uzimaju lijekovi

    Sretno i veeeliiiiiiiiikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa beta

  11. #2561
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    pozz cure! bil mi mogle reći koliko se puta ide na folikometriju u jednom stimuliranom ciklusu?svaki dan ili svaki drugi i od kojeg dana se počima? pitam da se znam izorganizirat na poslu tnx

  12. #2562
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Pocinje se 7. ili 8. DC, u pocetku ides svaki drugi dan, a moguce je i dan za danom, sve ovisi o rastu tvojih folikula. Racunaj da ces imati 3-5 folikulometrija prije punkcije, opet sve ovisi kako ces reagirati na terapiju.

  13. #2563
    arizona311 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    186

    Početno

    Ja sam bila u dugom postupku, imala 4 folikulometrije.

    Cure moja druga beta je 3000

  14. #2564

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Arizona,koja prekrasna beta!Čestitam!

  15. #2565
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    eto, ja sam danas bila opet, bila je doktorica, znači ja tužna, uopće mi nije našla jajnik, kao komentar je bio- pa dobro di je- i na papir napisala ljevi jajnik - . pa sam malo ljuta, i danas pikam, sutra opet gore, tak da sam ja do sada bila svaka 2 dana, sada sam svaki dan, i promrmljala je- punkcija u četvrtak... tak da je teško nekaj planirat...sutra je znači 6 uzv, pa dalje Bog pomaže... arizona311, jelda da ak bum i ja imala paran broj folikulometrija kao i ti, da bum imala ogromnu betu kao i ti, jelda, jelda?
    Posljednje uređivanje od inana : 18.04.2011. at 14:08

  16. #2566
    arizona311 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    186

    Početno

    inana, koja je doktorica bila T ili E. Jedna je plavuša, a druga crnka ali ih ne znam po prezimenu kad su uvijek zajedno. Jel dr. T plavuša?

    A kaj da ti velim, tako je meni bilo na prvom pregledu u 11 mj. Barem je dr. B bio sa njom pa je imala edukaciju. Ja ležim a oni raspravljaju što je i kako. Barem sam i ja nešto čula

    Sretno u četvrtak

  17. #2567
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    neznam, crnka je, ista ona koja mi je smanjila terapiju, pa se dr. B., čudio, i zeknula me ta dva dana, on kad me pogledao, odmah mi vratio na po 3... ma sve me to ljuti...valjda bu sutra bolje, sutra bumo se dogovorili i za anesteziju, i tak... ma neznam, tak sam ljuta da neću ni gledati u taj papir...

  18. #2568
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    flash back, crna je bila na uzv, a neka plava, kratke kose je pisala... ali u bijelim kutama, nisu bile sestre...

  19. #2569
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Hm evo da se i ja malo javim....danas mi je 7dan nakon transfera(ako se dan transfera računa kao nulti dan)....Danas sam primjetila na ulošku nakon stavljanja utrogestana par smeđih kapljica krvi u biti više kao neke žilice.......mislim da mi se menga sprema........ufff čini mi se da opet neču dočekati betu
    Mislim da mi je rano napraviti test ili betu ????

  20. #2570
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    pa napravi betu, bilo je negdje na forumu po danima kolika bi trebala biti, pa... to bu ti najsigurnije...

  21. #2571
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Joj draga rado otrčala bi ja odmah raditi betu da znam na čemu sam ali mislim da mi je prerano da mi neče ništa pokazati....jer mi je tek 7 dan od transefa ako transfer računam kao nulti dan. tj Transfer mi je bio u ponedjeljak vračene tri cc

  22. #2572
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Meni se čini da je to puno prerano za mengu, možda je implantacija, pričekaj još malo pa napravi test

  23. #2573
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Uff ništa mi ne preostaje neko pričekati sutra da vidimo što če biti........(danas mi spada 24dc. a menga mi obićno dođe od 24-27dc)
    ako sutra prokrvarim onda u k.... poludit ču još ovih par dana

  24. #2574
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Corina II puno puno vibrica da ne dođe M već jedna (bar jedna ) Beba

    A i ja danas bila gore, na moju betu 8,8 kaže drT da je nekaj bilo al eto to je premala beta i da dobro da sam prekinula utriće. I eto baš sam dobila M

    Ja se nadala prirodnjaku ovaj mjesec, ali neda dr, jer da sam debela a da je uspješnost takvim ženama nikakva. Zapravo ona mi ne bi dala niš ovaj mjesec već u 5om, no ja u 5om nemrem zbog posla tak da se odmaram do lipnja i mršavim, nadam se. A možda onda već budu i lijekovi. Tak da možda još kaj ulovim prije ljetovanja

    I eto tak da sam 2 mjeseca na ledu i sa zubima na klinu

  25. #2575
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Joj linalena draga nadam se da češ imati više uspjeha sljedeči put....a mene čeka tvoj put- imam 2x3 zaleđene jajne stanice......iskreno ne nadam se baš previše...
    Dr.T je inače stroga što se debljine tiče. Sad kad sam bila na folikumetriji prije 10-tak dana, sjedim ti ja u onoj maloj predčekaonici i viče ti ona na neku curu da kako se samo tako udebljala.....da ni slučajno nije rekla da je od hormona......... baš mi je bilo žao jadne cure

  26. #2576
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    e pa da, i ja bila u toj predčekaoni, i ova kaže ženici koja je bila na uzv- gđo xy, kada mislite skinuti kile, a ona onak, pa skine ih pa se vrate, ali ženici bilo bed, a ova tak... joooj, hehehe, a onda ulazim ja, baja- trbuh nutra, prsa van, glavu gore... jadni mi...

  27. #2577
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    još čemo na liposukciju prije postupka kad dr T. uvede svoga reda

  28. #2578
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    možda bude 3 plus 1 gratis, pa i cicke dobijemo kakve...a ne, ajde nije svima isto, ali, ja sam samo neutralni promatrač, ali kaj tim ženicama, i svima nama nije tlaka sve ovo, i muka i trud, i onda tak, ajd da ju pozove u stranu, pa na samo da joj pojasni, ali tak kroz poluotvorena vrata...

  29. #2579
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Dr T. je jako direktna....u mom prošlom ivf-u (9.mj) bila je jedna cura samnom na punkciji baš je bila ok..... Imala je punkciju prije mene pod opčom anestezijom i poslije nje sam bila ja na redu i pitam ja dr.T joj jel dobro ta cura što je bila samnom.. I ona (Dr.T) ti se počme derati na mene da što to mene brige, da nismo na kavi nego u bolnici i da ona nije radio 101 da djeli informacije...... joj kako mi je bilo neugodno skoro sam se rasplakala....

  30. #2580
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ja vjerujem da ti je bilo bed, ali ja rikavam od smjeha dok te čitam... sad se cerim i zamišljam si kak si ziher biila opuštena na punkciji...onak, ne...

  31. #2581
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    joj hvala baš si mi uljepšala dan

  32. #2582
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Inana draga ma zakon si

  33. #2583
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    e a znaš kaj sam si jučer pomislila, kad mi je dr. B. rekao punkcija sri. ili čet., ja sam si pomislila, joooj, da je bar četvrtak, jer ako je srijeda, nebude bio on, nego ona... baš je oštra... danas sam se skinula, i čekam ja, onak odškrinuta vrata, a ona časka s onom plavom, a mene sve prpa izaći, a ona meni, odi, odi, čekam te...

  34. #2584
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Inana draga ma zakon si

  35. #2585
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Htjela sam odgovoriti da je dr.T tamnokosa, a plavokosa je mislim!!! dr. čije prezime ne znam, ali mislm da se zove Vanda. Ipak, nisam sigurna.
    Međutim, vaši su me opisi i nasmijali i dobro uplašili.
    Mene su, čini se, ipak zeznuli blagdani, al se nadam i prirodnom čudu. Folikulometrija tek u nedjelju, a AIH u utorak ako ne bude kasno. I slutila sam da uz dežurnoga liječnika ipak nema članova druge ekipe...
    Nadajmo se čudu - prirodnom začeću jer je ovo ionako prirodni put do AIH ili pak opstanku do utorka

  36. #2586
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Deda Mraz me zeznul ove godine, nije mi donio kaj sam nam svima htjela, ali... sad računam na Uskršnjeg zeca... kad bi nam on donio kakvo jajčeko,pa da ga mi malo popazimo, pa možda onda dedi Mrazu padne kakva ideja za pod bor... maslina1973, nebude kasno, znaju oni kaj rade

  37. #2587
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    plavokosa dr.je Ivkošić-Erceg

  38. #2588
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    linalena, jesi tražila u literaturi neke podatke koliko uspješnost prirodnjaka ovisi o debljini? Ja poznam npr. bucku koja je iz prirodnjaka dobila bebu. Mislim, iz prirodnjaka je u svakom slučaju slaba uspješnost. Žao mi je da dr. T. i dalje uopće nema osjećaja za pacijentice. I mene je uspjela šokirati davno kad sam bila kod njih.

  39. #2589
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Hvala Jelena, ma nisam ništa tražila, znam da trebam skinuti mali iza uha i zbog trudnoće , zar ne ali i zbog izgleda, hahaha
    Samo kaj mi je rekla da neka krenem na dijetu, a ja pa nemrem ja tak brzo zgubiti te kile, a ona meni pa i 2-3 su dobro. Tak da idemo, dakle sada imam 80 na 165cm, pa da bar doteram do 70.
    No uglavnom, odmaram 2 mjeseca a možda i više jer mi se čini da ću taman pogoditi kada krenu na godišnji odmor

  40. #2590
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    jutro cure, baš ste mi uljepšale dan sa svojom pričom al mi nije jasno kako se ona može tako odnosit prema pacijentima. Nikome nije ugodno da mu xy kaže takve stvari..koma

  41. #2591
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Inana- Sretno s punkcijom!!!!!!!!!!
    Linalena- vjerojatno ćemo zajedno u postupak pošto imamo blizu brojeve!
    Ja sam kod dr T (istina, samo jednom sam bila) i mene je pitala koliko imam godina, da izgledam ko njena 18-godišnja kćer, a ja to mi mnogi govore (da su mi bar jajca tak mlada). Komentirala je i to što su mi izvadili jedan jajnik kod laparoskopije i rekla je da me za prvi put neće jako stimulirati. Zasad imam pozitivnih iskustva kod nje i to mi je prvi put da sam kod ženskog ginekologa. Nemam višak kilograma pa me nije imala za kaj špotati. Možda joj je bilo žal kaj sam tak prošla. Stalno gledam po forumu, al ne mogu naći sličnu situaciju da je netko ostao bez jednog jajnika, tješim se da je i taj jedan dovoljan.
    Spremamo se za postupak i mm radi pretrage- piše mu mikrobiologija urina i ejakulata. Sad mi na pamet pada- da li treba napraviti ejakulat osim na standardne bakterije i na mycoplazme i ureaplazme?
    Kak to da se na prvu folikulometriju ide tek 7., 8. dan? Mislim teško mi je početi bilo kakvu terapiju dok me ultrazvučno ne pregleda da nema cisti.
    Pusa cure!
    Arizona čestitke!!!! Corina, navijam da je implatacija!!
    Posljednje uređivanje od špelkica : 19.04.2011. at 08:35

  42. #2592
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ma nije ona niš loše mislila, nego je direktna, kaj je na posljetku i bolje a mi smo osjetljive na svaku sitnicu pa i onda kada nas se ne dotikava...npr, mene ljuti kaj me boli sve na uzv, a ona je najmanje kriva kaj sam ja malo zbrčkana...ali je zato stručnjak, i nema druge nego vjerovat u procjenu specijaliste, i nadati se najboljem...moramo i mi malo očvrsnuti... nekak mi se omilila, i nadam se da bu mi baš ona bila na punkciji jer je navodno zakon... bumo vidjeli...

  43. #2593
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Kak to da se na prvu folikulometriju ide tek 7., 8. dan? Mislim teško mi je početi bilo kakvu terapiju dok me ultrazvučno ne pregleda da nema cisti.
    Prije nego pocnes s pikanjem ces vjerojatno morati doci na kontrolni UZV (u dugom protokolu 21 DC i mozda cak i 28 DC - tak sam ja) da se vidi jel imas cisti pa ti onda daju zeleno svjetlo za pocetak terapije.
    Posljednje uređivanje od bugaboo : 19.04.2011. at 08:43

  44. #2594
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    evo meni ovo glupo krvarenje ne prestaje.....samo postaje jače...još nije svježa krva...ali mislim da je ovaj postupka za mene gotov....
    hm dali da odem danas vaditi betu???? jel bi moglo pokazati ako nešto ima ?? danas 8dc

  45. #2595
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    ma nije ona niš loše mislila, nego je direktna, kaj je na posljetku i bolje a mi smo osjetljive na svaku sitnicu pa i onda kada nas se ne dotikava...npr, mene ljuti kaj me boli sve na uzv, a ona je najmanje kriva kaj sam ja malo zbrčkana...ali je zato stručnjak, i nema druge nego vjerovat u procjenu specijaliste, i nadati se najboljem...moramo i mi malo očvrsnuti... nekak mi se omilila, i nadam se da bu mi baš ona bila na punkciji jer je navodno zakon... bumo vidjeli...
    za bezbolnu punkciju ona i je zakon...ja tulim kad mi rade folikulometriju...
    a punkciju 9 folikula nisam ni osjetila..

  46. #2596
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    btw.meni nikad na SD nije rađen UZV prije stimulacije..

  47. #2597
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    evo meni ovo glupo krvarenje ne prestaje.....samo postaje jače...još nije svježa krva...ali mislim da je ovaj postupka za mene gotov....
    hm dali da odem danas vaditi betu???? jel bi moglo pokazati ako nešto ima ?? danas 8dc
    a joj corina...pričekaj sa betom barem do petka i nastavi sa utrićima...
    8 dan..hmmmm,to je tako još rano za betu...
    znam da ti kida živce,ali još malo izdrži...ništa nije gotovo dok beta nije 0.navija za tebe draga, i za tvoju mrvicu da se sad lijepo gnjezdi i ostane sa tobom narednih 8 mjeseci...
    moglo bi biti implatacijsko...daj Bože da je...sretno...


    arizona tebi čestitam...
    nisam baš pisala neko vrijeme...jednostavno mi je trebalo da ohladim ovu ludu glavu,da se zbrojim i dogovorim sama sa sobom...
    ali sad sam opet tu i kako ono Gibo pjeva-NE ODUSTAJEM!!!

    svima

  48. #2598

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Cure, upravo došla s punkcije s anestezijom. Koja razlika, osjećam se gotovo kao čovjek! Samo nas tri je danas dobilo anesteziju. Koji su zapravo kriteriji tko će dobiti, a tko ne? Što se tiče dr.T meni je zadnji put na transferu bila tako živčana da je vikala na mene iako nas je bilo samo tri u čekaonici. I sad ti budi smiren! Katastrofa.
    U zadnjem postu nisam postavila pitanje ali me zanima vaš odgovor: Što bi vi pomislile da čujete da je netko došao po lijekove, tu istu osobu pri izlasku pitate koji je broj (što vas logično zanima jer želite znati kad je vaš red), ali ta osoba ne želi reći, izbjegava direktan odgovor ili izgovara nesuvisle rečenice?

  49. #2599
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Evo dobila sam mengu ipak....ide svježa crvena krv
    što da radim da prestanem s utričima.....zvala sam sad S.DUh ali mi se nitko ne javlja....joj ne mogu vjerovati da sam prokrvarila 8dc.

  50. #2600
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Situacija na SD-u se očito pogoršala što se tiče lijekova od kada sam ja bila tamo, a od toga nije prošlo godinu dana!
    Što se tiče dr.T ja mogu samo reći da je žena bila odlična. Zabavljala me je za vrijeme punkcije i pričala sa mnom da ne mislim na bol. Što se tiče folikulometrija, svi znamo da to ide kao po traci, jer nas je toliko puno, ali i tada je bila profesionalna.
    Uopće, kada čujem prič,e kako se odnose prema pacijenticama u drugim bolnicama, ja sam bila jako zadovoljna sa odnosom svih na SD-u. Kada sam ju neki dan zaustavila na hodniku i pitala što dalje, saslušala me je i razgovarala sa mnom. Mislim da je to ipak stvar trenutka i preopterećenosti.

    Molila bih vas cure ako je koja bila na SD-u kod dr. Baumana na laparaskopiji da mi se javi! Da li on uopće radi te zahvate i koliko se čeka?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •