Stranica 12 od 62 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 3084

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #551
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    Na zadnjem nalazu je pisalo doći 21.dan ciklusa na pregled i pripremu za postupak.Tako da mislim da to nema veze i ja sam nazvala par dana prije i doktor mi je rekao da ne dolazim da postupke ne rade do daljnjega.Što očito nije istina.A da sam otišla u ponedjeljak 27.09.za Zagreb vjerojatno bi krenula u postupak jer koliko čujem postupci se opet rade. I zašto bi sad čekala 11.mjesec a zadnji postupak sam imala u 01.mjesecu.


    ja bi na tvom mjestu ga nazvala danas i vjerojatno će ti sad reći drugu priču

  2. #552
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj kiša prvotno napisa Vidi poruku
    ja bi na tvom mjestu ga nazvala danas i vjerojatno će ti sad reći drugu priču
    poptuno se slažem! idi umjesto mene, ja ionako ne mogu jer imam cistu, NORMALNO!!!!!!!!!!

  3. #553
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Da kiša još stigneš krenut ako ti je 21 dc., to obično samo pogleda jel imaš cistu i propiše lijekove, sretno

  4. #554
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Da kiša još stigneš krenut ako ti je 21 dc., to obično samo pogleda jel imaš cistu i propiše lijekove, sretno
    kiša slažem se sa ovim što ti kažu cure,i ja bi se samo 21dc pojavila gore...i ništa ih prije ne bi zvala..Sretno!!

  5. #555
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    sorry htjedoh reći Ela...oprosti kišo!

  6. #556
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Jutros sam bila gore..
    Baš smo se lijepo napričali, ispregledali i iskomentirali moje nalaze, ovulacije, jajne stanice i moguće terapije.. idem idući ciklus u postupak - ak nam ovaj ciljani s Duphastonom ne uspije.

    Dr. A. mi je između ostalog napomenuo da se nada da se opet neće dogoditi priča od prošlog tjedna kad su mu rekli jedno ( da nema postupaka do 1.mj. 2011. i on to prenio pacijenticama )i u roku dan dva su promjenili odluku - da se sve nastavlja normalno..

    Inače danas je bilo čak 5 embriotransvera i ni jedna punkcija..
    Posljednje uređivanje od Šiškica : 29.09.2010. at 18:52

  7. #557
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutros sam bila gore..
    Baš smo se lijepo napričali, ispregledali i iskomentirali moje nalaze, ovulacije, jajne stanice i moguće terapije.. idem idući ciklus u postupak - ak nam ovaj ciljani s Duphastonom ne uspije.

    Dr. A. mi je između ostalog napomenuo da se nada da se opet neće dogoditi priča od prošlog tjedna kad su mu rekli jedno ( da nema postupaka do 1.mj. 2011. i on to prenio pacijenticama )i u roku dan dva su promjenili odluku - da se sve nastavlja normalno..

    Inače danas je bilo čak 5 embriotransvera i ni jedna punkcija..
    zašta si pila duphaston?

  8. #558

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Jel se to normaliziralo stanje na VV?!Pitam jer sam se htjela naručiti kod njih pa sam čitajući ovaj forum shvatila da je tamo nekakva zbrka.Budući da biram gdje bi išla po neko drugo mišljenje skupljam informacije kakvo je stanje po bolnicama.I zanima me što je s Merkurom?(ako tko zna)

  9. #559
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Merkurom ???? sad bi se nasmijala!!!!!!!!!

    Točan odgovor je MPO VV više ne postoji sad smo MERKUR - MPO..
    tako mi danas dr. isprintao na povijesti bolesti..

    I da stanje se lagano vraća u normalu..

  10. #560

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Siskice sretno u svakom slucaju.Mislim na tebe.~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  11. #561
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    http://www.vecernji.hr/vijesti/zacec...-clanak-197507

    evo link za članak o VV upravo objavljen
    Posljednje uređivanje od niki78 : 30.09.2010. at 09:12

  12. #562
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Šta je sada to?
    Zašto onda doktor naručuje, sada mi tek ništa nije jasno!!!!!!!!!!!!!!
    Ima li ko kakav točan odgovor?
    Čitala sam članak; zna li koja šta se događa

  13. #563
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    sorry htjedoh reći Ela...oprosti kišo!
    Ma nema veze sad je kasno jer je već prošao 21.dan kad procurim ću nazvat pa ću vidjeti što će mi sad reći ...

  14. #564
    gala1979 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    562

    Početno

    Nije loša situacija samo na polju MPO, stručnjaka fali u svima granama medicine. Vjerojatno je članak napisan i prije nego je pao dogovor na VV da se nastavi s radom pošto-poto s onim što se ima. Treba ipak negdje zbrinuti tu količinu pacijenata. Nažalost to je tako ne zbog sadašnje reforme zdravstva već zbog zdravstvenog sustava u Hrvatskoj unazad 50 godina koja je kao takav neodrživ. 50- tih se na medicinu prijavljivalo 2000 kandidata a prije 10 godina 600, danas jedva 200. Liječnika će biti sve manje a tako i drugog zdravstvenog kadra jer su plaće i život mizerni unatoč trud, znanju i godinama edukacije koji su uloženi. Sad je počelo pucati po šavovima i mi tu primjećujemo tamo gdje nas najviše zanima, na područu umjetne oplodne. Dr. Lučinger spašava vlastitu glavu i nije on kriv što se prije 10 godina nije planiralo i uposlilo mladog kadra da ga naslijedi. Postupci će se vjerojatno nastaviti sa kadrom koji je na raspolaganju a kome ne odgovara ići će prema željama i vlastitom buđetu.

  15. #565

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nema veze sad je kasno jer je već prošao 21.dan kad procurim ću nazvat pa ću vidjeti što će mi sad reći ...
    ja bi na tvom mjestu ponovno nazvala ili odmah otišla na dogovor za postupak. neznam u kakav postupak ideš i da li si trebala koristiti lijekove već od 21 dc?

  16. #566

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    Da li netko zna di ide dr. Lučinger, ja sam trenutno na Petrovoj ali ako ide privatno opet ću ići kod njega jer na VV sam uvijek morala dugo čekati, a on mi je bio super

  17. #567

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj loryy prvotno napisa Vidi poruku
    Da li netko zna di ide dr. Lučinger, ja sam trenutno na Petrovoj ali ako ide privatno opet ću ići kod njega jer na VV sam uvijek morala dugo čekati, a on mi je bio super
    IVF CENTAR za ginekologiju, opstetriciju i reprodukcijsku medicinu d.o.o.
    Metalčeva 5/IV
    Zagreb
    tel. 095/ 561 6132
    e-mail: drazenlucinger@gmail.com

  18. #568

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    Hvala ti puno

  19. #569
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    koji je broj na VV ja sam izgubila sve brojeve a frendica će zvati

  20. #570
    M_i_D avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Molim za info da li će dr.L raditi privat samo postupke MPO ili se mogu i ostale pretrage raditi tipa brisevi, papa i sl.

  21. #571
    nata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Postovi
    123

    Početno

    01 235 3907

  22. #572
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    koji je broj na VV ja sam izgubila sve brojeve a frendica će zvati
    2353-907

  23. #573
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj M_i_D prvotno napisa Vidi poruku
    Molim za info da li će dr.L raditi privat samo postupke MPO ili se mogu i ostale pretrage raditi tipa brisevi, papa i sl.
    neznam to ali pošalji mu sms potpisi se odgovorit će ti sve

  24. #574
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Važno!!!

    Za potrebe Dnevnika HTV-a tražimo par koji čeka postupak na VV, a pri tome mu je zbog nastale situacije neizvjestan nastavak liječenje (otkazan ili pomaknut termin ili neka druga teškoća).
    Molim javite mi na pp najkasnije sutra do 11 sati dopodne.
    Vjerujem da je moguć dogovor anonimno.


    Hvala unaprijed

  25. #575
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Važno!!!

    Za potrebe Dnevnika HTV-a tražimo par koji čeka postupak na VV, a pri tome mu je zbog nastale situacije neizvjestan nastavak liječenje (otkazan ili pomaknut termin ili neka druga teškoća).
    Molim javite mi na pp najkasnije sutra do 11 sati dopodne.
    Vjerujem da je moguć dogovor anonimno.


    Hvala unaprijed



    ajte cure ............... ajte progovorite o tome što vas tišti i što se gore na Vuku događa.................

  26. #576
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj gala1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije loša situacija samo na polju MPO, stručnjaka fali u svima granama medicine. Vjerojatno je članak napisan i prije nego je pao dogovor na VV da se nastavi s radom pošto-poto s onim što se ima. Treba ipak negdje zbrinuti tu količinu pacijenata. Nažalost to je tako ne zbog sadašnje reforme zdravstva već zbog zdravstvenog sustava u Hrvatskoj unazad 50 godina koja je kao takav neodrživ. 50- tih se na medicinu prijavljivalo 2000 kandidata a prije 10 godina 600, danas jedva 200. Liječnika će biti sve manje a tako i drugog zdravstvenog kadra jer su plaće i život mizerni unatoč trud, znanju i godinama edukacije koji su uloženi. Sad je počelo pucati po šavovima i mi tu primjećujemo tamo gdje nas najviše zanima, na područu umjetne oplodne. Dr. Lučinger spašava vlastitu glavu i nije on kriv što se prije 10 godina nije planiralo i uposlilo mladog kadra da ga naslijedi. Postupci će se vjerojatno nastaviti sa kadrom koji je na raspolaganju a kome ne odgovara ići će prema željama i vlastitom buđetu.
    O ovom se već dosta raspravljalo na prethodnim stranicama nitko dr. Lučingeru ne zamjera jer je otišao u privatnike, zamjera mu se to što nije rekao svoje planove barem pred ljeto da se pacijenti mogu snaći i prebaciti u neku drugu bolnicu a ne da im zakaže postupak za jesen. Ne vjerujem da je tu odluku donesao preko noći ako već 2 godine ima tu privatnu kliniku

  27. #577
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Ovako ja na tu temu mislim - rukovodstvo VV-a/Merkura je tu da te stvari rješava i promišlja. Osoba koja daje otkaz, dok sto posto ne razriješi stvar prvo sa svojim poslodavcem, svojim pacijentima/klijentima ne treba ništa komunicirati. Hijerarhija komuniciranja, po meni, je poslodavac-drugi.

  28. #578
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako ja na tu temu mislim - rukovodstvo VV-a/Merkura je tu da te stvari rješava i promišlja. Osoba koja daje otkaz, dok sto posto ne razriješi stvar prvo sa svojim poslodavcem, svojim pacijentima/klijentima ne treba ništa komunicirati. Hijerarhija komuniciranja, po meni, je poslodavac-drugi.
    Slažem se s inom i dodajem da je on do jeseni i mislio ostati gore,ali su se u 9.mj stvari promijenile, uprava ga je degradirala,ponudila lošije radno mjesto s lošijim uvjetima i on jednostavno tada donio odluku da odlazi... A rukovodstvo Merkura se treba pobrinuti za pacijente i osigurati adekvatnu zamjenu... On je tamo samo bio zaposlenik,a ne ničiji privatni dr da bi onda bio dužan redom obavještavati sve svoje pacijente da odlazi...

  29. #579
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ... On je tamo samo bio zaposlenik,a ne ničiji privatni dr da bi onda bio dužan redom obavještavati sve svoje pacijente da odlazi...[/QUOTE]

    Nisam ni mislila da zove svih na telefon kako bi se osobno oprostio, nego da nije morao zakazivati termine za jesen.
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 30.09.2010. at 17:25

  30. #580

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    2

    Početno vv

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure,

    Nataša, nemoj se sekirati ovako, nema potrebe
    a) na Vinogradskoj si u dobrim rukama i možeš krenuti u roku od odmah u postupak. ž
    b) na Vuku se ipak čini da se stvari još nisu iskristalizirale do kraja i tko zna kako će ovo skupa završiti, pa vidiš i sama da Alebić jedan tjedan odgađa sve do 01/2011 jer nema biologa a drugi tjedan normalno naručuje pacijentice kao i dogovoreno u postupke jer će netko doći a taj je netko još tajna, nadam se uskoro otkrivena. Pacijenti imaju apsolutno pravo znati tko će im raditi postupke.
    c) Nataša, ja osobno volim znati što se događa da znam kad je štrajk u Mariboru, nije loše znati, treba i planirati godišnji, bolovanje, dolazak u kliniku, tako vjerojatno i ti. Mogla si ne čitajući forum doći na Vuk Vrhovec i čuti Alebića kako ti govori, žao mi je ali do daljnjega, do siječnja 2011 nema postupaka i tko zna što iza toga čeka.

    Sve druge cure molim koje idu gore na dogovore da se jave s novostima da se što prije kompletira slika stanja na Vuk Vrhovcu, i slažem se, ovo je najbolji i najbrži izvor informacija.
    bila sam ovaj mj. kod Dr. A., sve je bilo spremno za AIH postupak a onda me odgodio/odbio iz "tehničkih razloga". ne moram ni reći koliko sam razočarana, jer nakon godine dana svih mogućih pretraga i čekanja nisam očekivala takav razvoj događaja.

  31. #581
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Pa kad do zadnjega nije ni znao što će se dogoditi...sigurno ne bi zakazivao da je mogao predvidjeti razvoj situacije ...
    Isto kako sad Alebić ima sitaciju- prvo je svima otkazivao postupke pa onda preko noći...ne-ipak se radi dalje normalno.. O nekim stvarima ne odlučuju oni nego uprava !!

  32. #582
    cvijetić avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    16

    Početno

    U potpunosti se slažem..od riječi do riječi..
    Od mene ima samo riječi hvale, sretan si ako imaš takvog doktora. Svaka mu čast i hvala na svemu šta je učinio za nas. Ja odlazim sa vv i nadam se nekom bar upola takvom kao šta je on.

  33. #583

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako ja na tu temu mislim - rukovodstvo VV-a/Merkura je tu da te stvari rješava i promišlja. .
    ... XXX ... i to isto rukovodstvo je ipak odgovorno za novonastalu zbrku i neinformiranost pacijenata!

  34. #584
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Važno!!!

    Za potrebe Dnevnika HTV-a tražimo par koji čeka postupak na VV, a pri tome mu je zbog nastale situacije neizvjestan nastavak liječenje (otkazan ili pomaknut termin ili neka druga teškoća).
    Molim javite mi na pp najkasnije sutra do 11 sati dopodne.
    Vjerujem da je moguć dogovor anonimno.


    Hvala unaprijed
    ajmo cure ovo je jako bitno....please

  35. #585
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    podizem, novinarka zvala ponovo, moli suradnju
    moze anonimno
    .

  36. #586
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    danas u jutarnjem listu uz maleni člančić o odlasku dr. Lučinger i mr. Krile s Vuka Vrhovca objavljena slika mr. Krile i koliko se meni čini dr. Kune (slučajna omaška ili zaslužuje ispriku u svakom slučaju)

  37. #587
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    [QUOTE=Kadauna;1709362]
    Citiraj marincezg prvotno napisa Vidi poruku

    ne mogu ti poslati PP jer si još "nova" i treba ti odreženi broj postova da bi mogla primiti i slati PP-ove. Stoga mi napiši neku svoju mail adresu pa ću ti poslati na mail broj mobitela dr. Alebića.
    BOK!!!!
    napisala sam ti e-mail adresu ali neznam jesi li skuzila ili si mozda poslala ali nije nis doslo....... pa evo saljem ponovno e-mail da bi mi mogla poslati broj.mob od dr. Alebica.........
    zbrzi@vodatel.net
    pozz

  38. #588
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    [QUOTE=marincezg;1713345]
    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku

    BOK!!!!
    napisala sam ti e-mail adresu ali neznam jesi li skuzila ili si mozda poslala ali nije nis doslo....... pa evo saljem ponovno e-mail da bi mi mogla poslati broj.mob od dr. Alebica.........
    zbrzi@vodatel.net
    pozz
    nisam vidjela ) šaljem ti na ovu adresu broj moba dr. Alebića

  39. #589
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    marincezg pa mi smo skoro pa susjede

  40. #590

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    2

    Početno

    molim br.mob. od dr. A. ili njegov e-mail, ako netko ima - poslati na moj mail: kaktusbod@gmail.com.hvala!

  41. #591
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Da, dogodila im se omaška sa slikama...no u članku je spomenuto da će dr.Lučinger možda raditi preko HZZO-a. Da li netko već ima kakve podrobnije informacije o toj mogućnosti?

  42. #592
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj ivka13 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, dogodila im se omaška sa slikama...no u članku je spomenuto da će dr.Lučinger možda raditi preko HZZO-a. Da li netko već ima kakve podrobnije informacije o toj mogućnosti?
    čula jesam za to, čak je to i pacijenticama već pričao pa najbolje da ga direktno kontaktiraš za to. Inače - onako in general - pretpostavljam da se Lučinger ipak morao za ovakvu beneficiju dobrano dodvoriti našem VELEministru ))

    Kaktus, šaljem ti mail s mailom i brojem dr. Alebića.

  43. #593

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    83

    Početno

    trebam novosti!što je sa VV?bila sam 20.9. kod dr.A. i rekao da do 1.mj.ništa od AIH!pomozite...

  44. #594
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj tajna30 prvotno napisa Vidi poruku
    trebam novosti!što je sa VV?bila sam 20.9. kod dr.A. i rekao da do 1.mj.ništa od AIH!pomozite...
    odi ponovo kod doktora ili ga nazovi, dr. A. radi postupke

  45. #595
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno

    Imam pitanje za cure koje su kod dr. A i trenutno su gore u postupcima - tko je biolog?

  46. #596

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj molu prvotno napisa Vidi poruku
    Imam pitanje za cure koje su kod dr. A i trenutno su gore u postupcima - tko je biolog?
    ovo i mene zanima! A zanima me i da li su nasli zamjenu za dr.L i koga ili samo dr.A radi postupke gore?

  47. #597
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    ovo i mene zanima! A zanima me i da li su nasli zamjenu za dr.L i koga ili samo dr.A radi postupke gore?
    cure, imate li kakvih info?

  48. #598
    capka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno

    Evo ja imam neku šturu informaciju od danas..Zvala je moja poznanica i sestre su joj rekle da je velika gužva i da će dosta dugo čekati pošto jednog doktora nema a u prednosti su cure koje su od prije kod dr. A, e sad da li se što radi ili ne pitanje je..

  49. #599
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj molu prvotno napisa Vidi poruku
    Imam pitanje za cure koje su kod dr. A i trenutno su gore u postupcima - tko je biolog?
    Lana je još uvijek gore, radi.
    Sredinom mjeseca im dolazi novi biolog, ne znam tko.
    Ne znam se kad će doći ni tko će biti zamjena za L.

  50. #600
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj Snjeska prvotno napisa Vidi poruku
    Lana je još uvijek gore, radi.
    Sredinom mjeseca im dolazi novi biolog, ne znam tko.
    Ne znam se kad će doći ni tko će biti zamjena za L.
    ja bi rekla da se sve zna.. samo informacija ne smije u javnost..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •