Stranica 2 od 62 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 3084

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #51
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    pa zasto bi? samo mu objasni sto je i pitaj da li da dodjes 06.09.

    morat ću, ako ne dobijem sestre idući tjedan. javim šta je bilo ( kao da vas zanima, ha? )

  2. #52
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Naravno da nas zanima!!!!!!

  3. #53
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    de nemoj zezat?!

    ja moram biti gore 06.09. kad mi je 21. dan ciklusa da počnem s terapijom!!

    kako ću to izvest ako rade od06.? da zovem dr Alebića na mob?

    šta mislite?
    pa normalno

  4. #54
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    joj, pa kad smo u istim , da ne kažem čemu, pa se borimo, i trudimo, i lomimo..............

    svima

  5. #55
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Cure molim za jednu informaciju dali znate kad se ide kod dr.L jel treba ponijeti svjež nalaz hormona,briseve sam radila hormon za štitnjaču isto samo nisam na hormone,molim vas odgovor što prije.Hvala

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    mislim da će 6.9. biti nemoguća misija naručit se..svi če zvat taj dan jer je svima u interesu da dođu što prije na red. curke sretno..!!!

  7. #57
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj AB7 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure molim za jednu informaciju dali znate kad se ide kod dr.L jel treba ponijeti svjež nalaz hormona,briseve sam radila hormon za štitnjaču isto samo nisam na hormone,molim vas odgovor što prije.Hvala
    Mene nikad nije tražio nikakve hormone, sve što sam mu odnijela samoinicijativno sam vadila, mislim da on hormonski status uglavnom dobro ocijeni UZ-pregledom.

  8. #58
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da će 6.9. biti nemoguća misija naručit se..svi če zvat taj dan jer je svima u interesu da dođu što prije na red. curke sretno..!!!

    pa kad mi je 06.09. 21. dan ciklusa!! kako i kad da se naručim???

    poslala sam sr A poruku, ne znam hoće li mi odgovrit.. Nisam to još nikad napravila, sa dr Popovićem se komunicira isključivo na taj način, ali sa dr A ne znam...
    Bar da mi je 07.09. 21. dan pa da se naručim 06. Nego ne, baš sam tako morala procurit...

    uf......
    Posljednje uređivanje od nataša : 30.08.2010. at 11:38

  9. #59
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    Nemoj se živcirati. Samo se pojavi taj dan i gotovo. Primit će te, sigurna stvar.

  10. #60
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj amariya prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj se živcirati. Samo se pojavi taj dan i gotovo. Primit će te, sigurna stvar.
    ma ne znam, trebam ja prijeći 260 km , ipak bih trerbala znati nešto sigurno, ima li lijekova, ima li doktora..šta ja znam...

    joj, baš sam na mukama..još mi dr nije odgvorio na sms

  11. #61
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    ma ne znam, trebam ja prijeći 260 km , ipak bih trerbala znati nešto sigurno, ima li lijekova, ima li doktora..šta ja znam...

    joj, baš sam na mukama..još mi dr nije odgvorio na sms
    natasa, don´t worry - ja sam mu poslala poruku jednom prilikom jer nisam znala kada tocno doci i vratio mi je nakon par sati. covjek je na go - morti spava
    Posljednje uređivanje od frka : 30.08.2010. at 12:04

  12. #62
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    natasa, don´t worry - ja sam mu poslala poruku jednom prilikom jer nisam znala kada tocno doci i vratio mi je nakon par sati. covjek je na go - morti spava

    aj dobro, ovo me utješilo, možda mi ipak odgovori..

    naravno da je moja poruka dugačka , dok sam sve objasnila, možda sam i pretjerala pa pomisli:" Ajme, koja je ovo napast!"

    ne znam imam li točan broj mobitela?! ako neko ima broj, može li mi poslati na pp? da provjerim... PLEASE?!
    Posljednje uređivanje od nataša : 30.08.2010. at 12:10

  13. #63

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Bok...ja se ispričavam ako upadam nepoželjno, ali danas sam se vratila na ovaj forum, nakon što sam ga vesela napustila prije dvije godine....možda nije priločno da vas pitam, ali kakva su vaša iskustva s nekim kome je uspjelo dobiti bebicu, i da li pokušavaju ponoviti isto...ja sam od onih sretnica koje su dočekale svoju bebicu koja sada već ima dvije godine, pa me muče razmišljanja o još jednoj ali neznam da li to ima smisla tražiti kada tolike nemogu imati niti jedno.... (ps. išla sam kod dr. Alebića, i uspio je 1. IVF)

  14. #64
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    još ništa....

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    ja sam razmišljala o tome da odem gore 6.9. i da se tamo na licu mjesta naručim..samo ko zna od kad rade..mislila sam otić rano u jutro prije posla
    Posljednje uređivanje od ivkica28 : 31.08.2010. at 09:07

  16. #66
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Ana Marija 34, zašto ne bi išla na još jedno dijete kad to jako želiš? Pa nije ograničeni broj djece. Sretno !!!!!!

  17. #67
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj AnaMarija34 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok...ja se ispričavam ako upadam nepoželjno, ali danas sam se vratila na ovaj forum, nakon što sam ga vesela napustila prije dvije godine....možda nije priločno da vas pitam, ali kakva su vaša iskustva s nekim kome je uspjelo dobiti bebicu, i da li pokušavaju ponoviti isto...ja sam od onih sretnica koje su dočekale svoju bebicu koja sada već ima dvije godine, pa me muče razmišljanja o još jednoj ali neznam da li to ima smisla tražiti kada tolike nemogu imati niti jedno.... (ps. išla sam kod dr. Alebića, i uspio je 1. IVF)
    AnaMarija34, pogledaj temu "trudilice za drugu bebu" pa da vidis koliko vas ima (i koliko je drugih beba vec na putu )!!!

    evo link: http://forum.roda.hr/threads/49504-t...-za-drugu-bebu!

    sretno!!!

  18. #68
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj AnaMarija34 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok...ja se ispričavam ako upadam nepoželjno, ali danas sam se vratila na ovaj forum, nakon što sam ga vesela napustila prije dvije godine....možda nije priločno da vas pitam, ali kakva su vaša iskustva s nekim kome je uspjelo dobiti bebicu, i da li pokušavaju ponoviti isto...ja sam od onih sretnica koje su dočekale svoju bebicu koja sada već ima dvije godine, pa me muče razmišljanja o još jednoj ali neznam da li to ima smisla tražiti kada tolike nemogu imati niti jedno.... (ps. išla sam kod dr. Alebića, i uspio je 1. IVF)
    evo mene imaš tui odmah kraj sebe koja idem za drugom bebom! i ne mogu dočekat da krenem u postupak, jer moja IVF cura je već 5 godina

  19. #69

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Puno Vam hvala na podršci....sad će mi biti lakše krenuti...sinoć sam skupila stare papire .....i krećem....Nataša, pokušala bih u Osijeku...što misliš o tome?

  20. #70
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    AnaM, ja ću ti samo kao "stara" VV dati podršku i napisati - samo punom parom naprijed! Ostvarili smo isto trudnoću kod doca A, malecka još nema ni godinu dana a ja upravo danas skupila sve nalaze za novi postupak kojem se nadam vrlo uskoro, možda već i ovaj mjesec (ovaj put sreću okušavamo u drugoj klinici).

  21. #71
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    pokušala sam i ja, bliže mi je, ali odustala...dr Popović je great, ali to je sve, to je moj subjektivni stav, naravno... Biologinja mi se nije svidjela, organizacija također, ljekove moraš čekat, nema igala.......i nakon 3 neuspjela pokušaja vratila se svojim korjenima, na VV! Sad sam sretna, i puna nade!

    svaka čast dr Popoviću koji se trudi, i zna, ali ne može sam..

    naglašavam, ovo je moj subjektivan stav, nemojte me sad na križ zbog toga!

  22. #72
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    AnaM, ja ću ti samo kao "stara" VV dati podršku i napisati - samo punom parom naprijed! Ostvarili smo isto trudnoću kod doca A, malecka još nema ni godinu dana a ja upravo danas skupila sve nalaze za novi postupak kojem se nadam vrlo uskoro, možda već i ovaj mjesec (ovaj put sreću okušavamo u drugoj klinici).

  23. #73
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Čitam i vidim da sve više vas piše da je kod doca A.Jel mi možete objasnit,dati neki savjet kako da se odlučim kod kojeg da odem kad skupim sve papire i da li je A bolji od L ili je svejedno????Eto još čekamo nalaze od horm.3dmc i spermiograma pa ne znam da li da krenem odmah na vv ili kad to dobijem?

  24. #74
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    dr A je mlađi i samim tim ima manje iskustva od dr L. pacijentice dr L u pravilu razgovaraju sa biologicom (što je vrlo važno kad kreneš u postupak) dočim pacijentice dr A nerijetko ne dođu do nikakve informacije o stanju svojih embrija i stanica... kod dr A je nešto malo manja gužva, ali u ovoj priči to nije presudno...

    na ovom forumu imaš cure koje su njime prezadovoljne, ali imaš i cure koje ne gaje takve osjećaje. sve je stvar percepcije, ali jedno je sigurno - u IVF-u treba stremiti najboljem (čak i u okolnostima koje nam je zakon stvorio, učinivši najbolje nedostupnim!)

  25. #75
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Pozdrav cure, trebam vaš savjet. Nakon neuspjelog postupka u 5. mj. dr. L. mi je rekao da se javim u rujnu. E sad nisam pametna dali da se samo ja pojavim na kontrolni pregled i nadam se dogovor za dalje ili da sa mnom ide i MM (pitam jer smo 600 km daleko od Zg)? Ne da mi se opet čekati nalaze spermiograma mjesec dana pa još mjesec za novi pregled i tako u nedogled. Mislim da su nas do sad ionako previše zavlačili, situacija s MM-om je jasna, a meni su se hormoni pogoršali, odnosno vrijednost FSh po zadnjem nalazu od prije 10-ak dana mi je granična!
    A dr. L u 5. mj. ništa nije definirao, samo da se javim u rujnu

  26. #76
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    Trebaš doći samo ti na dogovor za sljedeći postupak. Muž je potreban samo kod punkcije, nije loše ni kao vozač (hehhe).

  27. #77
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ja naravno imam cistu, kao i u 5.mjesecu kad sam trebala u postupak!

    kasnije je nije bilo, ali sad ju opet imam!!

    jel možete zamislit moj bijes??!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Čitam i vidim da sve više vas piše da je kod doca A.Jel mi možete objasnit,dati neki savjet kako da se odlučim kod kojeg da odem kad skupim sve papire i da li je A bolji od L ili je svejedno????Eto još čekamo nalaze od horm.3dmc i spermiograma pa ne znam da li da krenem odmah na vv ili kad to dobijem?

    Ja sam išla kod dr. A. i uspio nam je IVF već od prvog pokušaja...imala sam 3 js. koje su se oplodine i suprotno onome što sam pročitala da njegove pacijentice ne idu kod biologice na razgovor, ja sam išla prije ET-a kao ostale cure...rekla mi je " 3 od 3. oplđene, nisu odlučni ali su vrlo dobri, šanske za trudnoću 40%, mogućnost za trojke 30%, posavjetovala me oko vraćanja mami, rekla je da im je najljepše i najbolje se razvijaju kod mame, tako da smo vratili sva tri...primila su se dva, ali na žalost jednom nije srce počelo kucati ....i sada imam jednu vrlo živahnu mušku bebicu kojoj su dvije godine....dr. A. je predivan, bio mi je uvijek dostupan mobitelom, a kako nisam iz Zg. toliko je bio susretljiv da smo sve to odradili, a da nisam boravila u Zg. nego se vraćala kući....to je moje iskustvo...i ja bih ti preporučila njega....ja sam mu se najavila u devetom mjesecu a već u dvanaestom sam bila trudna....želim ti svu sreću da i ti dočekaš svoju bebicu.....

  29. #79
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ajoj nataša, žao mi je. od toga i ja strepim sad na pregledu prije postupka. gdje si radila UZV, imaš li kakvu terapiju?

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Cure da vam svima pozelim uspjesnu novu MPO sezonu. Neka se svakoj od vas ostvare snovi!

  31. #81
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    draga, moram malo offtopic, tickers je

  32. #82
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Pozdrav svim VV curama!
    MM i ja smo u srpnju bili privatno kod dr. L, razgovor i s-gram.rekao je da se narucim u rujnu za dogovor o postupku na koji bi isla, nada se dr L (a i ja) do kraja godine. Nije mi nista rekao da moram zvati i/ili se naruciti odredjeni dan ciklusa.Jel to onda bitno ako nije nista naglasio/spomenuo? To ce biti samo dogovor tj razgovor ili i pregled? (Da se znam prikladno odjenuti) Nije potrebno da ide i MM?Mislim dosada niti jednom nije trebao
    Svima vama, to jest svima nama zelim uspjesnu i plodnu MPO sezonu!
    Da sto prije dobijemo svoje mrvice

  33. #83
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    U nadi je spas....Želim svima što plodniju sezonu i da što prije ostvarimo svoj najveći san.........

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Može li mi netko reći koliko se dugo čeka na prvi pregled u VV.?I može li mi netko preporučiti nekog dr.čula sam da je dr.L odličan?! Inače sam iz KBO ali planiram se naručiti u VV za konzultacije za početak a onda ćemo dalje vidjeti?!
    Hvala

  35. #85
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Meni su sve cure rekle dr.L je zakon tako da jedino mogu prosljedit njihove rijeći hvale ta njega...Sretno

  36. #86
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    NINA, oba su dr-a odlicna i sumnjam da postoji neka razlika u uspjesnosti postupaka. Dr.L je stariji i time i iskusniji pa je kod njega veca guzva i duze se ceka i na prvi pregled i postupak, ali zbilja mislim da ne mozes pogrijesiti koga god odabrala. ja sam bila kod dr.A (i prezadovoljna sam) - dosla sam se naruciti sasvim slucajno 1.dc i odmah su me narucili za 8.dc. u postupak sam usla cim su stigli nalazi. sad je pitanje kakva ce biti situacija na VV-u zbog spajanja s merkurom, ali mozda se bar ovo prvo vrijeme stvari nece bitno mijenjati... tako da se nastoj cim prije naruciti - probaj kao i ja 1.dc pa te mozda ubace odmah taj mjesec...

    sretno!!!

  37. #87
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Za prvi pregled narucuju za 8dc...ja sam zvala 3dc i odmah su me narucili kod dr L za 8-i dc...Tako da termin ta taj prvi pregled dobijes bez problema

  38. #88
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    ajoj nataša, žao mi je. od toga i ja strepim sad na pregledu prije postupka. gdje si radila UZV, imaš li kakvu terapiju?
    ništa, šalje me na ca 125 i gotovo! ja to neću ni ići, ciste su meni redovna pojava koje dolaze i odlaze same od sebe i to uvijek kad ne treba!!!!!!!!!!!!!!! otići ću nakon menstruacije vidjet jel otišla, ako nije,. onda ću na ca 125. no otići će ona, uvijek ode...


    ali sam tako ljuta

  39. #89
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svim VV curama!
    MM i ja smo u srpnju bili privatno kod dr. L, razgovor i s-gram.rekao je da se narucim u rujnu za dogovor o postupku na koji bi isla, nada se dr L (a i ja) do kraja godine. Nije mi nista rekao da moram zvati i/ili se naruciti odredjeni dan ciklusa.Jel to onda bitno ako nije nista naglasio/spomenuo? To ce biti samo dogovor tj razgovor ili i pregled? (Da se znam prikladno odjenuti) Nije potrebno da ide i MM?Mislim dosada niti jednom nije trebao
    Svima vama, to jest svima nama zelim uspjesnu i plodnu MPO sezonu!
    Da sto prije dobijemo svoje mrvice
    Darkice,meni je isto tako dr L rekao za rujan u postupak,sad sam zvala i sestra mi je rekla da se trebam naručiti par dana prije ciklusa,no kako sam ja upravo završila s M naručila me 29.9. na dogovor za postupak. usput mi je spomenula kako sad i nije bitno kad će me naručiti jer se ne radi zbog ovog spajanja s Merkurom-misleći na postupke(tako sam ja shvatila) a nisam puno zapitkivala jer sam bila šokirana što sam dobila vezu uopće. Da,i obuci se za pregled jer you never know...
    pozdrav i sretno!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    Ne rade postupke zbog spajanja s merkurom????

  41. #91
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    sad i nije bitno kad će me naručiti jer se ne radi zbog ovog spajanja s Merkurom-misleći na postupke
    Zar je moguće da opet ne rade postupke!!!???

  42. #92
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Nemojte me držati za riječ,ja sam tako u toj brzini shvatila sestru,treba provjeriti svakako.

  43. #93

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    zagreb,virovitica
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    Zar je moguće da opet ne rade postupke!!!???
    Isuse,
    opet cekanje.......nije valjda tako

  44. #94
    capka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno

    Cure da li je danas još koja uspjela dobiti telefonski VV ili je bila tamo pa ima još kakvu informaciju? Ja sam bezuspješno zvala u periodu od 13-14h, stalno je bilo zauzeto..

  45. #95

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    19

    Početno

    evo ja sam zvala danas da se naručim za dogovor za postupak i dobila sam ih negdje od petog pokušaja i to nedje oko jedan i pet,rekla mi je sestra da donsem uputnicu i povjest bolesti i to je to.da li uopće budem ušla u postupak ove godine??????tko to zna......ako se postupci ne rade preostaje mi samo iduća godina(((

  46. #96
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Maby je mene danas narucila za cetvrtak)))Hvala, maby!)))))))))
    Uglavnom, idem u cetvrtak, pa cu biti nesto pametnija u petak.
    Sretno svima

  47. #97
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    ja sam zvala od jedan neprekidno i dobila sam u 13:35, naručila sam se za petak, rekla je da tad ima slobodno
    nije ništ rekla da ne rade postupke. u petak ću i ja bit pametnija pa javim

  48. #98
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    cure, čitam vas i vibram za sve vas (i dalje sam u mislima s vama iako više nismo na VV-u). Nadam se da ćete brzo u postupke, jer ni mi nismo dugo čekali u Vinogradskoj - u 6. došli prvi put bez ijednog nalaza, sve prikupili preko ljeta i sljedeći mjesec smo u postupku.

  49. #99

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Pozdrav svima! Ja sam bila danas gore,išla sam se naručiti i ostala na dogovoru kod dr. L. pošto nas nije bilo puno,nekih desetak. Radilo se normalno tj. bar prividno normalno. Mislim da će cure za koji dan znati više ....pa javljajte. Jednostavno danas nisu imali informacija da li bude postupaka tj. lijekova i koliko...Sve mi to izgleda kao ono "MERKUR ODLUČUJE"

  50. #100

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    ja sam jučer zvala i dobila iz drugog pokušaja oko 13 sati. naručila se za danas jer mi je treći dan ciklusa i rekli su mi da dođem oko 9. uglavno danas šok, poslali me doma jer me doktor nemože primiti jer ide na neki sastanak u 9.30 i vjerovatno se ne vraća ili neznaju kada se vraća, da dođem sutra. kao trebali ste doći ranije i ja velim da su mi rekli da dođem oko 9. ispričavale su se da nisu znale da će biti danas takva situacija, doktor im nije rekao. uglavnom sutra sam opet gore, pa ćemo vidjeti. i meni sve nešto smrdi što će biti, sestre su nešto šuškale ali nisam pitala.
    javim sutra...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •