Stranica 3 od 62 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 3084

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #101
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    stvarno super! za pop.....!

  2. #102
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Nataša, nemoj biti ljuta. U postupak nije dobro ići sa cisto. Dr. nezna da je cista od petog mjeseca nestala pa ponovno nastala. On samo zna da ju je vidio u 5-tom mjesecu i da ju vidi opet.... CA 125 je dobro izvaditi u tom slučaju.

    Znam da je to igra živaca ali dr-ovi najbolje znaju kada krenuti u postupak.

    Sretno!!!!

  3. #103
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Ja sam danas procurila pa ih sutra krećem zvati hoće biti problem ako kažem da me naruče za 8.dan ciklusa a ne za 3.dan jer me neće pustiti sa posla a za idući tjedan bi tražila slobodan dan jer meni je to dogovor za postupak .....

  4. #104
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ok.Opet ja sa svojim nalazima.Konačno su stigli nalazi sa vv od hormona 3 dmc.i daaa!Kao ja sad znam šta tamo piše.Ačekam da dobijem da odem giniču (tak mi je rekao)Pa me zanima da li netko od vas zna nešto pa da mi bar dio pomognete prokužit da znam otprilike kaj se događa????HELP!!!TNX
    Posljednje uređivanje od nivesa : 07.09.2010. at 21:34

  5. #105
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj AnaMarija34 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam išla kod dr. A. i uspio nam je IVF već od prvog pokušaja...imala sam 3 js. koje su se oplodine i suprotno onome što sam pročitala da njegove pacijentice ne idu kod biologice na razgovor, ja sam išla prije ET-a kao ostale cure...rekla mi je " 3 od 3. oplđene, nisu odlučni ali su vrlo dobri, šanske za trudnoću 40%, mogućnost za trojke 30%, posavjetovala me oko vraćanja mami, rekla je da im je najljepše i najbolje se razvijaju kod mame, tako da smo vratili sva tri...primila su se dva, ali na žalost jednom nije srce počelo kucati ....i sada imam jednu vrlo živahnu mušku bebicu kojoj su dvije godine....dr. A. je predivan, bio mi je uvijek dostupan mobitelom, a kako nisam iz Zg. toliko je bio susretljiv da smo sve to odradili, a da nisam boravila u Zg. nego se vraćala kući....to je moje iskustvo...i ja bih ti preporučila njega....ja sam mu se najavila u devetom mjesecu a već u dvanaestom sam bila trudna....želim ti svu sreću da i ti dočekaš svoju bebicu.....
    Evo čitam i idu mi suze,od nervoze i toga šta ti se dogodilo,ali tako je valjda suđeno.Hvala ti puno na savjetu i na poticaju.Malo se bojim svega toga ali znam da drugačije ne ide.Toliko sam nervozna da mi kasni svaki mj sve više i ne znam da li da idem na vv dok ne riješim bakterije dolje ..Dr.kaže da nemam po kaj dok to ne sredimo a tome nikada kraja.....Stvarno se teško odlučit...iskreno ne znam kako da odlučim.Bojim se.....

  6. #106
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Anamarija rekla bih da su se neke stvari promjenile u zadnje dvije godine, ja primjerice niti jednom nisam dočekala taj razgovor sa biologicom(a liječila sam se 2 godine tamo) i kod dr. A sam isto kao ni druge pacijentice koje su bile sa mnom u grupi, a to smatram prilično bitnim kako nisam ostala trudna voljela bih znati gdje je zaštekalo. No ipak dr. A mi je ostao u jako dobrom sjećanju iako zbog zakona i nekih drugih stvari više ne idem tamo.

  7. #107
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    nivesa, za hormone pitaj ovdje: http://forum.roda.hr/threads/29465-s...-nalaz-hormona....

    bakterije moras srediti prije postupka - i meni se zbog njih oduzio odlazak na VV. pretrazi po forumu - puno je cura ostavilo recepte za prirodne lijekove koji su im rijesili bakterije dok su im antibiotici samo komplicirali stvari... mislim da ima neki odlican recept s vinom i cesnjakom, ali ne znam kako tocno ide tako da pretrazi forum (ako se ne varam, to je recept od forumasice Pinky pa nju kontaktiraj).

    sto se tice dr.A - potpisujem AnaMariju34 - takodjer imam odlicno iskustvo s njim i toplo ga preporucam. ali istina je da njegove pacijentice vise ne idu embriologici na razgovor - tako je sam odlucio i mislim da i ima pravo jer od tog razgovora ponekad ima vise stete nego koristi. jedino bi po mom misljenju trebali uvesti da se nakon neuspjelog postupka ljudima kazu kakvi su bili zameci i stanice kako bi znali za eventualne postupke u drugim klinikama...
    oba su dr-a super tak da ne mozes fulati!

    sretno!!!

  8. #108
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    potpisujem Mali Mimi, u zadnje dvije godine su se itekako promijenili međuljudski odnosi na klinici pa tako i dostupnost biologice pacijentima određenog liječnika. a osim toga promijenila se i klima na forumu i liječnici više nisu svete krave o kojima se mora i smije pisati u rukavicama, hvala svemiru na tome...
    Posljednje uređivanje od ksena28 : 07.09.2010. at 22:14

  9. #109
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hvala Frka,mislim hvala svima........

  10. #110

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    ništa, šalje me na ca 125 i gotovo! ja to neću ni ići, ciste su meni redovna pojava koje dolaze i odlaze same od sebe i to uvijek kad ne treba!!!!!!!!!!!!!!! otići ću nakon menstruacije vidjet jel otišla, ako nije,. onda ću na ca 125. no otići će ona, uvijek ode...


    ali sam tako ljuta
    Nataša, i meni su stalno te glupe ciste upropaštavale postupke... Dr. L me jednom pogledao 3. dan i vidio cistu..malo razmišljao i rekao...dođi za dva dana. Nije je bilo 5. dan i išla sam u postupak... To mi je bilo ful čudno kad već nije otišla s M... A valjda 3 puta od tada mi je zbog toga bio odgođen postupak (u 3 godine)... Bila sam luda od toga...

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    8

    Početno

    Bok svima,da li je netko danas uspio dobit dr.A. na telefon u VV?Supruga zove cijeli dan,stalno je zauzeto.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    pozdrav svima, evo svježih vijesti sa VV! postupaka nema jer su se pripojili sa merkurom i dok ne dogovore administrativne tijekove poslovanja, odnosno potpisi, naručivanja materijala itd. nema postupaka. koliko će to trajati, dr. nije rekao. ali bio je optimističan kao i uvijek. pošto je meni vještica tek došla mislila sam da ću odmah u postupak, al eto moram se javiti par dana prije iduće. uglavnom javljajte što se dešava koji ćete ići u narednim tjednima.

  13. #113
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    jako sam tužna zbog ovoga i ne mogu vjerovati. Prošle godine nisu radili postupke isto u ovo vrijeme zbog usklađivanja sa Zakonom, a sad ovo... sve se to trebalo uskladiti tijekom ljeta.

  14. #114
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    gdje je stari Vuk Vrhovec koji je bio na glasu kao najbolja MPO klinika u Hrvatskoj, koja je definitivno imala najveći broj postupaka u HR ali i najbolje rezultate, ovo sve prije zakona (


    Žalim za tim vremenom i ipak se čini da više ništa neće biti kao prije.

    Još ako dr. L. odluči otići skroz u privatnike skupa s biologicom.........................

  15. #115
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Je, Andream, trebali su to uskladiti tijekom ili prije ljeta, u potpunosti se slažem.............. ali pitanje je postoji li uopće good will da se stvari pokrenu................... Potporu ministarstva ova klinika nažalost nema!

  16. #116
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    gdje je stari Vuk Vrhovec koji je bio na glasu kao najbolja MPO klinika u Hrvatskoj, koja je definitivno imala najveći broj postupaka u HR ali i najbolje rezultate, ovo sve prije zakona (
    Tužan kraj za nekad izvrsnu kliniku Jako mi je žao zbog ovoga iako više nisam njihov pacijent.

  17. #117
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Nazalost zato sam ja otisla s vv jer su se ovake drame dogadjale i prosle godine kad sam ja trebala ic u postupak.Imam osijecaj da je samo vv zakinut sve klinike lijepo rade i imaju nove mpo odijele i lijekove,samo vv radi u skucenim prostorima s najboljim lijecnicima al bez materijala.Jao sam tuzna zbog toga

  18. #118
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    ali pitanje je postoji li uopće good will da se stvari pokrenu...................
    Mislim da je upravo u tome stvar!
    Posljednje uređivanje od vikki : 08.09.2010. at 15:54

  19. #119
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    Nataša, i meni su stalno te glupe ciste upropaštavale postupke... Dr. L me jednom pogledao 3. dan i vidio cistu..malo razmišljao i rekao...dođi za dva dana. Nije je bilo 5. dan i išla sam u postupak... To mi je bilo ful čudno kad već nije otišla s M... A valjda 3 puta od tada mi je zbog toga bio odgođen postupak (u 3 godine)... Bila sam luda od toga...
    eto vidiš, kao da je i moja cista znal da neće biti postupaka na VV. Ne znam jel mi lakše ili teže?! svakako teže!

  20. #120

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Još mi molim pojasnite ako idem na AIH dal ni to ne rade ???

  21. #121
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Još mi molim pojasnite ako idem na AIH dal ni to ne rade ???
    Mislim da ne rade..ni AIH ni IVF..ne rade ništa

  22. #122
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Krasno nam je zdravstvo!!!Pitala bi ih da su njihove žene,sestre ili kčeri u pitanju.Sve bi proradilo za 5 minuta!
    Posljednje uređivanje od nivesa : 09.09.2010. at 02:09

  23. #123
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Kad srce kaže dijete, Vlada kaže NE!

  24. #124

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Još mi molim pojasnite ako idem na AIH dal ni to ne rade ???
    ne vjerujem da ti to doktor nebi rekao, rekao ti je da nabaviš klomifene što bi značilo da ideš? zar ne? mislim da te nebi zavaravao..

  25. #125

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    ne vjerujem da ti to doktor nebi rekao, rekao ti je da nabaviš klomifene što bi značilo da ideš? zar ne? mislim da te nebi zavaravao..
    Pa da tak bi trebalo biti,ali rekao mi je samo da nabavim klomifene i dođem 3dc. Ne znam terapiju,ne znam ništa! Sad se bojim da dok dođem u pon.-uto. ne kaže dođite idući ciklus ?

  26. #126
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ako nema postupaka do daljnjeg, mislim da se to odnosi na sve postupke, pa i AIH. Tako je bilo i prošle godine u rujnu (iz drugih razloga).

  27. #127
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    možda će joj čisto pratiti ciklus i ciljane odnose preporučiti.. i ja mislim da ništa ne rade...........

  28. #128
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    da bi čovjek jednu riječ rekao ... samo sr*** !!!

  29. #129

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da tak bi trebalo biti,ali rekao mi je samo da nabavim klomifene i dođem 3dc. Ne znam terapiju,ne znam ništa! Sad se bojim da dok dođem u pon.-uto. ne kaže dođite idući ciklus ?
    Kad sam radila AIH pila sam samo klomifene, došla treći dan pa tada on odluči kolko češ i kad počinješ piti. Ma ne brini i da neče biti ništa ovaj ciklus tokom drugog če se sigurno srediti...barem se ja tako tješim.

  30. #130

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad sam radila AIH pila sam samo klomifene, došla treći dan pa tada on odluči kolko češ i kad počinješ piti. Ma ne brini i da neče biti ništa ovaj ciklus tokom drugog če se sigurno srediti...barem se ja tako tješim.
    Mislim ovo je stvarno za poludit...

  31. #131
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    molim Vas ako netko nesto zna..na VV se postupak (sa klomifenima) ICSI prije par godina placao 3 500 kuna. Ako su se sada spojili sa Merkurom, hoce li biti besplatan kao i u drugim drzavnim bolnicama, ili ce se i dalje naplacivati??

  32. #132
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    Postupci se odavno ne naplaćuju, koliko god puta išla, a lijekovi (menopuri, gonali, štoperica) se plaćaju nakon 6-og puta.

  33. #133
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Stvarno, niti prirodni??? Pa to je super, jer ja sam zadnji puta bila prije 2 godine, i placao se prirodnjak. Za Gonale i dr. znam da se ne placaju, 3 puta sam ih uzimala vec, i htjela bih pauzu, probati ponovo samo sa klomifenom.

  34. #134
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad sam radila AIH pila sam samo klomifene, došla treći dan pa tada on odluči kolko češ i kad počinješ piti. Ma ne brini i da neče biti ništa ovaj ciklus tokom drugog če se sigurno srediti...barem se ja tako tješim.
    mislim da je lijepo da tješimo jedno drugo, jednu drugu no isto tako mislim da je bitno izlaziti s činjenicama pa molim one koje znaju nešto više o postupcima i daljnjem tijeku egzistencije Vuk Vrhovca da se obavezno jave.

    ONo što ja sa sigurnošću mogu tvrditi je da Vuk Vrhovec već duže vrijeme nije ono što je bio... a da li će ikada više biti, u to iskreno osobno sumnjam. Treba vidjeti kako će se dalje odvijati situacija, da li dr. L. uopće ostaje ako presele u bolnicu Merkur, da li ostaje biologica L., kako će sve dalje funkcionirati, kad će profunkcionirati, da li se uopće fizički sele gore, etc.

    Vuk Vrhovec još uvijek nema anesteziju koja je obvezna u međuvremenu a nisam primjetila da se pripremaju gore na Vuku da istu pruže pacijenticama u postupku. Ovo je samo jedan od k.o. faktora za ovu bolnicu u MPO vodama, pored svih onih drugih problema koje imaju.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 09.09.2010. at 15:14

  35. #135
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku

    ONo što ja sa sigurnošću mogu tvrditi je da Vuk Vrhovec već duže vrijeme nije ono što je bio... a da li će ikada više biti, u to iskreno osobno sumnjam.
    X !

  36. #136
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I ja potpisujem ovo navedeno i mogu samo tužno dodati da sam pretpostavljala da će se to dogoditi i da više nikada neću biti njihov pacijent.

  37. #137
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    to s anestezijom je vec druga prica - nema sanse da se uvede osim ako se eventualno fizicki presele na merkur. za sad nema kapaciteta za anesteziju - niti mjesta niti para... i da se u onom prostoru uvede anestezija, broj punkcija bi pao s 20-ak na 4-5 dnevno jer se nakon anestezije mora lezati par sati a gore nema kreveta... don´t get me wrong - ja sam definitivno za anesteziju, ali trenutno bi njeno uvodjene na VV-u samo islo na stetu pacijenata...

    a druge stvari - sam Bog zna kak ce to sad izgledati... bojim se ne bas najbolje... i toplo se nadam da se varamo svi skupa...

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    ja idem sutra u jutro..javim kako je prošlo

  39. #139
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Evo da i ja dodam o anesteziji.... To mi je bilo prvo što sam pitala drL kad sam došla u 3mj. isto sam mislila da po zakonu bi kao trebali i oni uvesti anesteziju..ali dr mi je objasnio da ljudi krivo čitaju zakon jer da tamo lijepo piše ILI anestezija ILI medikamenti (oni daju tramal i apaurin) pa dakle to je to !
    Baš mi je žao što se opet sve ovo ponavlja na VV ..toga sam se i ja bojala, ali smo sad zadnji put imali sreću...
    A ono što mi je dr L rekao u 7mj. je da iako već neko vrijeme radi privatno ne misli još otići sa VV-a.
    Sretno svima !!

  40. #140
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    ma ja upadam kao padobranac i ispricavam se svima. Gdje to dr. L radi privatno- i jeli s njime i Lana? I drugo, nemam vise niti brojeve telefona za smjestaj pokraj bolnice. Molim odgovore na pp ako ne moze javno. Dugo me nije bilo, uzasnuta sam sto se to zbiva na VV, bolnica i doktori i sestre su mi ostali u lijepom sjecanju...

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    ja idem sutra u jutro..javim kako je prošlo
    Sretno Ivkice! Čekamo vijesti sa nestrpljenjem ! ? !

  42. #142
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Da se priključim temi pošto bi i ja trebala početkom 10 mj. ići gore. Ukratko u 6 mj. sam bila u postupku koji nazalost nije završio sretno, od 3 oplođene ni jedna. Da li mi možete pomoći. dr. A kada sam zvala u 6 mj. da mu javim ishod rekao da se naručim u 10 mj. 3 dc. Da li to znaći da sam da sam opet u postupku i dali znate koju uputnicu trebam.

  43. #143
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure da vas pitam,malo upadam kod vas. trebam me doktor L.pripremiti ovdje odreditiprotokol i napraviti folikulometrije i to je to narućena sam 27 ovog mj, par dana prije krvarenja pa ću onda vidjeti, ali da vas pitam to ću moći obaviti na v.v to nije postupak, nego eto samo da me doktor za tamo pripremi ,a postupak će biti u Pragu, pa to nema veze koliko ja mislimsa ovime što se ne rade za sada postupci na v.v?

  44. #144

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Hop mislim da za to ne bi trebalo biti prepreka no za svaki slucaj nazovi i pitaj da budes sigurna.

    Za pretpostaviti je bilo da ce biti frke cim se uopce spomenulo spajanje dviju klinika tako da mene ovo uopce ne cudi.Ja jos uvijek vjerujem u osoblje na VV i ne odustajem od njih, a dr. L je i meni jednom prilikom rekao da ne odlazi nikuda i da se jos vidimo gore gdje god da se postupci budu radili, na VV ili na Merkuru.Nadam se samo da sve skupa nece predugo trjati i da cure koje su trebale ici u postupak ovaj mjesec nece cekati duze od jednog ciklusa.Nimalo mi nije drago zbog svega sto se dogadja gore ali ne dam im gusta jer imam dojam da im je i bio najveci cilj obezvrijediti VV.

  45. #145
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj nana1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Da se priključim temi pošto bi i ja trebala početkom 10 mj. ići gore. Ukratko u 6 mj. sam bila u postupku koji nazalost nije završio sretno, od 3 oplođene ni jedna. Da li mi možete pomoći. dr. A kada sam zvala u 6 mj. da mu javim ishod rekao da se naručim u 10 mj. 3 dc. Da li to znaći da sam da sam opet u postupku i dali znate koju uputnicu trebam.

    nana, ovo bi prije svakako trebalo značiti da si opet u postupku, no treba pratiti razvoj situacije na VV-u.

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ja sam u 6 mjesecu bila kod dr.l i trebala sam iči u postupak ali kongres me je spriječio ,i tako me je dr. naručio za 9 mjesec,neki dan sam zvala sestre i naručena sam za 20.09. ,rekla sam da sam za dogovor za postupak ,i sad kad sve ovo čitam prosto nemogu da vjerujem da mogu biti takav baksuz ,od prošle godine ovo če mi biti treči puta da mi je postupak odgođen zbok našek gospičkog medvjeda ludim ...
    ako ke netko bio gore i ima friških novosti neka javi ,pozz

  47. #147
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Citiraj nana1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Da se priključim temi pošto bi i ja trebala početkom 10 mj. ići gore. Ukratko u 6 mj. sam bila u postupku koji nazalost nije završio sretno, od 3 oplođene ni jedna. Da li mi možete pomoći. dr. A kada sam zvala u 6 mj. da mu javim ishod rekao da se naručim u 10 mj. 3 dc. Da li to znaći da sam da sam opet u postupku i dali znate koju uputnicu trebam.
    Ovo definitivno znači da si u postupku i treba ti uputnica za IVF/ICSI samo obzirom na situaciju nazovi tjedan dana prije i provjeri jesu li počeli raditi... Sretno !

  48. #148
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Hej curke, ja sam se danas naručila za ponedjeljak jer moram vaditi hormone 3. - 5. dana ciklusa i OGTT. Da vas pitam da li za OGTT moram biti na tašte tj. dan prije od 18 h navečer ne smijem ništa jesti. Kada sam se naručivala nitko mi nije ništa rekao, a mislim da je to pravilo što se tiče OGTT-a.

  49. #149
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    cure, ja sam danas bila na vv, al sam dobila neke loše nalaze pa sam zaboravila pitat jel rade postupke.
    ispričavam se, bila sam van sebe
    ak želite nazovem i pitam, nisam namjerno zaboravila :'(
    inače, danas nisu raili, bilo je par cura

  50. #150
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo definitivno znači da si u postupku i treba ti uputnica za IVF/ICSI samo obzirom na situaciju nazovi tjedan dana prije i provjeri jesu li počeli raditi... Sretno !
    Hvala angel 1 ;

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •