Stranica 1 od 62 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 3084

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #1
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

    drage moje
    otvaram novu temu

    molim vas budite:
    - sažete
    -informativne


    molim vas nemojte:
    - vibrati (za to imate odbrojavanje)
    -chatati jer ćemo svaki chat brisati bez upozorenja


    SRETNO SVIMA

  2. #2
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    info

    Adresa: Dugi Dol 4a, Zagreb - 2.kat
    Centrala 01/ 23 53 800 Liječnici - ginekolozi
    Dr. med. Dražen Lučinger tel. 23 53 914
    Dr. med. Miro Šimun Alebićtel. 23 53 906

    Liječnici - androlozi
    Mr.sc. Božo Čolak, dr.med.,tel. 23 53 903
    Dr. med. Kristijan Peroš, tel. 23 53 916

    Androloški laboratorij i labaratorij za biologiju humane reprodukcije
    Mr. sc. Lana Krile, dipl. ing. biolog.
    Mr. sc. Romina Rakoš Justament, dipl. ing. biol.
    Slavica Orešković
    Josip Barišić
    Davorka Blašković

    Sestre
    Ivanka Jug
    glavna sestra Odjela
    Gordana Škvorc
    Sonja Brdar
    Jasminka Feketić

    Naručivanje za ginekologa
    Sestre/naručivanje - dr. Lučinger: tel. 2353 893
    Sestre/naručivanje – dr. Alebić: tel. 2353 907
    Naručivanje između 13:00 – 14:00 sati

    za androloga Administrator – naručivanje: tel. 23 53 904

    Androloški labaratorij - davanje uzorka
    /2. kat - desno iza staklenog zida/
    od 7:30 - uzimanje uzorka za postupke IVF i ICSI
    od 9:00/9:30 - uzimanje uzoraka za obradu spermiograma
    Laboratorij (biokemija i imunologija)
    /2. kat - lijevo, soba 403/


    • Spermiogram se čeka između 20 i 40 dana
    • Spermiogram iz druge klinike se na Vuk Vrhovcu ne priznaje
    • Za spermiogram se ne treba naručiti - uputnica se predaje na glavnom šalteru – kod administratora
    • Za pregled kod androloga se treba naručiti - uputnica se predaje na glavnom šalteru – kod administratora (2. kat lijevo - ostakljeni prostor)
    • Pregled kod androloga čeka se 1 – 2 mjeseca
    • Za pregled kod ginekologa se treba naručiti
    • Ako idete prvi puta ili nosite nalaze najbolje je doći poslije 11 sati
    • Za dan pregleda izdvojite nekoliko sati jer se dugo čeka
    • Za prvi ili kontrolni pregled kod ginekologa te prvi pregled kad ulazite u postupak – uputnicu predajete sestri vašeg liječnika
    • Folikulometrija u postupku od 07:00 – 08:30 - ne morate se javljati sestri
    • Štoperica – Choragon se prima u 23:00
    • Prije punkcije u stimuliranom postupku dobijete injekciju tramala i/ili injekciju normabela (ovisno o broju js)
    • Prije punkcije u prirodnom postupku ne dobivate nikakve lijekove
    • Prije transfera ne dobivate nikakve lijekove – nije bolno
    • Jutro transfera popijte utrogestan umjesto da ga, kao inače, aplicirate vaginalno
    • Na dan punkcije i transfera dođite u 7:30 i ponesite papuče, čarape, spavačicu i ogrtač – ne morate se javljati sestri
    • Na dan punkcije s vama mora doći suprug/partner
    • Nedjeljom i praznikom se ne rade punkcije niti transferi
    • Nedjeljom i praznikom se ne može primiti injekcija hormonske terapije na VV-u
    Posljednje uređivanje od MIJA 32 : 06.08.2010. at 23:48

  3. #3
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Imam jedno pitanje, duga vas pratim i sve čitam, ali bi molila pomoć. U 6 mj. sam bila na stimulativnij oplodnji ICSI i betn je bila 0. Zvala sam dr.A i reka mi je da se naručim za 10 ili 11 mj. 3 d. ciklusa. Sada ne znam s kojom uputnicum trebam doći ili da kada se budem narućivala pitam sestru. Da li je kojoj to poznato pošto mi je ovo prva oplodnja. I ako koja čita ovo a bila je na punkciji 11.06. ili transveru 14.06 da se javi kako su prošle. Dali su imale više sreće od mene.
    Posljednje uređivanje od nana1976 : 08.08.2010. at 22:11

  4. #4
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    meni stvarno treba konkretan odgovor: jel se neko čuo sa dr Alebićem ili dr Lučingerom ili s nekom od sestara i saznao točno kad počinju radit? 01. 09. ? ili?? 01.09. je srijeda...

  5. #5
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    koliko ja znam, dr L. počinje raditi 06.09.
    za dr A. ne znam.

  6. #6
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    I ja imam jedno pitanje,tj.100000 pitanja!!!Ali za početak,kako da dođem do dr.L.Svi kažu da je najbolji pa me zanima da li je dovoljno nazvat i naručit se ili moram tamo?I koliko se čeka prvi pregled?Imam neke nalaze ali još dosta ih čekam.Nova sam u svemu tome pa svaki savijet dobro dođe!!!tnx

  7. #7
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    I još nešto,dr.kod kojeg sam bila na pregledu ni je prepisao GLUFORMIN,znam da ga inače koriste dijabetičari,ali me strah da mi to ne naškodi jer me nije poslao ćak ni na vađenje hormona.Kako onda zna da baš to trebam pit!!!Imam pco povečani jajnici jedan8,10 drugi 7cm

  8. #8
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    za prve konzultacije sa dr L. možeš odmah u slijedećem ciklusu, a onda će ti on reći šta i kako dalje. bilo bi dobro da imaš što viš nalaza da on vidi kakva je uopće situacija, inače će ti sigurno reći da još obaviš potrebne pretrage.
    sretno i ja isto baš ne bi pila tbl ako bi mi tako dr prepisao bez dodatnih pregleda i pretraga.

  9. #9
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj nana1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jedno pitanje, duga vas pratim i sve čitam, ali bi molila pomoć. U 6 mj. sam bila na stimulativnij oplodnji ICSI i betn je bila 0. Zvala sam dr.A i reka mi je da se naručim za 10 ili 11 mj. 3 d. ciklusa. Sada ne znam s kojom uputnicum trebam doći ili da kada se budem narućivala pitam sestru. Da li je kojoj to poznato pošto mi je ovo prva oplodnja. I ako koja čita ovo a bila je na punkciji 11.06. ili transveru 14.06 da se javi kako su prošle. Dali su imale više sreće od mene.
    moje mišljenje je ako ti je reka da se naručiš za 3. dan ciklusa da si opet od tog dana u novom postupku pa ti treba uputnica za ICSI, znači trebaš zvati 1. dan ciklusa, puno sreće na jesen!!!!!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    I ja imam jedno pitanje,tj.100000 pitanja!!!Ali za početak,kako da dođem do dr.L.Svi kažu da je najbolji pa me zanima da li je dovoljno nazvat i naručit se ili moram tamo?I koliko se čeka prvi pregled?Imam neke nalaze ali još dosta ih čekam.Nova sam u svemu tome pa svaki savijet dobro dođe!!!tnx
    Pozdrav i što brže nam otišla među trudnice! Mislim da se svi vračaju sa go 06.09 tad nazovi sestre i naruči se. Traži da hoćeš kod dr. L. ako bude mjesta primit će te. Za to ti treba puno strpljenja (teško se dobija linija zbog gužvi) i "malo" sreće jer doktor L. je prebukiran pacijentima. Sakupi što više nalaza,brisevi itd. i sve to nosi sa sobom. Inače naručuje se 8 dan ciklusa (na prvi pregled) tada se navodno najbolje vidi sve na ultrazvuku.

  11. #11
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    meni stvarno treba konkretan odgovor: jel se neko čuo sa dr Alebićem ili dr Lučingerom ili s nekom od sestara i saznao točno kad počinju radit? 01. 09. ? ili?? 01.09. je srijeda...

  12. #12
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    nataša nazovi na centralu oni ti znaju

  13. #13
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    6.9. kreću s poslom i dr.L i dr. A.

  14. #14
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    6.9. kreću s poslom i dr.L i dr. A.
    joj, neću stić uć u postupak, evo samo što nisam dobila, a trebam doći 21. daN!!!!!!!!!!!!! Kako da odgodim mengu na par dana????????''' ŠTA DA RADIIIIIIIM???

  15. #15
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Nataša jedino što znam metodu odgađanja M je antibebi pilulama...

    Sad ti je kasno. Da si ih pila ovaj ciklus koji ti sad završava uspijela bi, al ovako nemam ideja..

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    joj, neću stić uć u postupak, evo samo što nisam dobila, a trebam doći 21. daN!!!!!!!!!!!!! Kako da odgodim mengu na par dana????????''' ŠTA DA RADIIIIIIIM???
    Mozda bi mogla pokusati s Utrogestanom, ako vec nije stigla.
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 10.08.2010. at 20:13

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Potpis na Auroru, vise sam ti napisala na pp.

  18. #18
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Kiša hvala ti odgovoru i ja sama sam takog mišljenja, ali nisam bila sigurnapošto nisam s nikim u kontaktu ko je već to prošao.

  19. #19
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    cure fala na odgovorima, nemam pojma kako se toga nisam sjetila, baš ono o čemu skroz pričamo...a meni ne padne na pamet!!!


  20. #20
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    oprostite na upadu…samo obavijest
    Otvorile smo novi topic MPO trudnoća nakon svega pa vas pozivamo da ga posjetite, pročitate uvod i da nadalje tamo pišete svoje trudničke probleme i pitanja, kao i da bodrenje, slavlje te razmjenu osjećaja i stanja tijekom postupka i iščekivanja rezultata nevezanog za kliniku u kojoj se liječite dijelite na temama Odbrojavanje, Nakon transfera ili nekoj sličnoj.
    Hvala

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    več dugo tražim temu gdje smo pisali o smještajima kraj vv,moje podatke koje sam spremila je otišlo zajedno sa pokvarenom matičnom pločom pa molim osoblje foruma da ako može da postavi one postove sa brojevima telefona od onih koji iznajmljuju sobe unaprijed hvala pozz

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    pronašla hvala vam ako netko ipak ima friške vijesti molim na pp a ne ovdje jer neželim da kršimo pravila foruma i pravimo nekome reklamu )

  23. #23
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hvala ti!Samo ne znam da li će me samo tako primit:Ali ja ću probat pa šta bude.Jer dr.koji mi je prepisao te tablete ništa nije pitao.

  24. #24
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Skupljam nalaze ali svaki se čeka po mjesec dana kako da onda to sakupim ????Toliko toga mi trba da više ni sama ne znam di da krenem.Trenutno čekam 25 dmc da vadim drugi dio hormona....Brisevi mi nisu bajni ali šta da radim tk je kak je...

  25. #25
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    cure, imam pitanje, jer se na VV naručujem tek 06.09.dok gin počinju raditi il tete rade pa mogu nazvat sad već koj dan da me naruče. jer mi je gin rekao da dođem dok sakupim sve nalaze kaj mi je napisal, a ja sam ih prikupila?

  26. #26
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    I još nešto,dr.kod kojeg sam bila na pregledu ni je prepisao GLUFORMIN,znam da ga inače koriste dijabetičari,ali me strah da mi to ne naškodi jer me nije poslao ćak ni na vađenje hormona.Kako onda zna da baš to trebam pit!!!Imam pco povečani jajnici jedan8,10 drugi 7cm
    ja sam na gluforminu, ali zbog inverzije hormona, pa mi nikako nije jasno kako ti je dao gluformin bez hormona. a možda zbog očitog pcosa - povećanih jajnika. gluformin ti neće naškoditi, ja ga pijem stalno, kroz sve ivf-ove, jedino su mi nuspojave bile ogavne (povraćanje, proljev, slabost), ali prošle su za par tjedana.

  27. #27
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    cure, imam pitanje, jer se na VV naručujem tek 06.09.dok gin počinju raditi il tete rade pa mogu nazvat sad već koj dan da me naruče. jer mi je gin rekao da dođem dok sakupim sve nalaze kaj mi je napisal, a ja sam ih prikupila?
    6.9.

  28. #28
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ne znam,totalno mi je čudan taj dr.Zato bi htjela da me dr.L primi pa da mi kaže kaj misli.A gluformina se bojim jer uz te pco imam i hematoloških problema(majak trombocita i erierocita) i zato što moja sestra ima dijabetes tip1. Pa mi je bilo čudno da mi uz to sve da tablete bez ikakvog nalaza osim ultrazvučne slike jajnik.Ja svejedno nisam počela pit dok sve ne skupim i dok mi ne provjere šečer i hormone....

  29. #29
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav i što brže nam otišla među trudnice! Mislim da se svi vračaju sa go 06.09 tad nazovi sestre i naruči se. Traži da hoćeš kod dr. L. ako bude mjesta primit će te. Za to ti treba puno strpljenja (teško se dobija linija zbog gužvi) i "malo" sreće jer doktor L. je prebukiran pacijentima. Sakupi što više nalaza,brisevi itd. i sve to nosi sa sobom. Inače naručuje se 8 dan ciklusa (na prvi pregled) tada se navodno najbolje vidi sve na ultrazvuku.
    Da li znaš kako ću se naručit baš 8 dc kad nikada ne znam kada će to bit???Jel mi je totalno neredovit mc.Znam da sam možda malo dosadna sa pitanjima ali nova sam u svemu tome pa bi htjela što više saznat.Da li bi mi bilo možda bolje da započnem novu temu???

  30. #30
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    nivesa naručuješ se 1 dc za 8 dc.

  31. #31
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Tako sve radimo jer nitko ne može sa sigurnošću znati kad će mu doći M.
    Znači kad ti dođe M nazoveš i naručiš se.. (ak ne stigneš zvati 1 dc možeš i 2dc -nije problem..bitno je da se naručiš)

  32. #32
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Tako sve radimo jer nitko ne može sa sigurnošću znati kad će mu doći M.
    Znači kad ti dođe M nazoveš i naručiš se.. (ak ne stigneš zvati 1 dc možeš i 2dc -nije problem..bitno je da se naručiš)
    Aha!!
    Baš sam smotana!!Hvala ti puno!A uspjeli smo i MM natjerat da nađe vremena za spermiogram..Jel to svim muškima tako teško pada???

  33. #33
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Aha!!
    Baš sam smotana!!Hvala ti puno!A uspjeli smo i MM natjerat da nađe vremena za spermiogram..Jel to svim muškima tako teško pada???
    ha ha pada pada prvi - drugi put, poslije im je to rutina...................bar mm

  34. #34
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    pozdrav svima!
    imam pitanje pa ako tko zna odgovor, molim za pomoć...
    naime, mm je naručen na vv na bakteriološku analizu ejakulata s naglaskom na postojanje/nepostojanje izoenzima LDH-X.
    zanima me koliko dugo se čeka nalaz...dali kao za spermiogram ili kraće??
    thnx!

  35. #35
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj kiša prvotno napisa Vidi poruku
    ha ha pada pada prvi - drugi put, poslije im je to rutina...................bar mm
    Eh da barem znaju da je to ništa u usporedbi šta sve ženski dio prolazi... ali...eto stigli su neki nalazi i ne daju mi baš veliku nadu da ću uskoro preći u trudnice....a riješit će se valjda i to!!!Ne znam...ali zato znam da NE ODUSTAJEM!!!I da se nadam da će mu to vrlo brzo postat normalno.....
    Posljednje uređivanje od nivesa : 19.08.2010. at 21:12

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    19

    Početno

    čao cure.evo ja sam nova ovdje,sviđa mi se vaš forum,stvarno je super.imala bih jedno pitanje pa ako može netko da odgovori>
    u 6-om mj. bila sam kod dr. alebića i rečeno mi je da prikupim svu potrebnu dokumentaciju za MPO i da dođem u devetom mj. da se dogovorimo za postupak.pa mene zanim koliko se dugo čeka od dogovora do postupka s obzirom da idem prvi put.nisam navela postupak je ICSI.hvala

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ovisno ogodinama starosti obično ako imaš iznad 35 je malo brže a i od same dijagmoze ,najbolje češ znati u 9 mjesecu kad se sastaneš sa svojim dr.,želim ti što brže da odeš odavde i preseliš se na trudnički forum sretno

  38. #38
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    majalena, s obzirom da je vec dogovoren ICSI, vjerovatno neces dugo cekati. kod nas nije bilo druge osim IVF-a jer nemam jajovoda, imala sam 26 g. kad smo dosli dr.A i odmah smo isli u postupak... tj. cim su svi nalazi bili gotovi.

    sretno!!!

  39. #39
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj majalena prvotno napisa Vidi poruku
    čao cure.evo ja sam nova ovdje,sviđa mi se vaš forum,stvarno je super.imala bih jedno pitanje pa ako može netko da odgovori>
    u 6-om mj. bila sam kod dr. alebića i rečeno mi je da prikupim svu potrebnu dokumentaciju za MPO i da dođem u devetom mj. da se dogovorimo za postupak.pa mene zanim koliko se dugo čeka od dogovora do postupka s obzirom da idem prvi put.nisam navela postupak je ICSI.hvala


    meni ti je isto tako bilo i kad sam došla u 9 mj. opet sam trebala doći čini mi se u 10 mj. a onda sam u postupak ušla u 2 mj. iduće godine

  40. #40
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Cure UPOMOĆ!!!!!!Dobila sam neke nalaze od progesterona ali nemam pojma kaj to znači kaj tamo piše!!!

  41. #41
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure, ja malo upadam kod vas,pa bi vas molila da mi pomognete, doktor na v.v će me pripremati za Prag zbog donacije sjemena, ali interesira me jedna stvar, pa ako bi mi mogle pomoći pošto vi ostale obavljate postupak u Hr,pa mi samo objasnite jer me iz nekih razloga interesira kada u Hr obavljate postupak, tko vam riješava lijekove za postupak, socijalni ginekolog i ili mpo, i prije nego idete na postupak , da li socijalni ginekolog daje vam uputnicu za umjetnu tamo gdje već idete, ja nisam iz zg, tako da u svom gradu imam socijalnog a u zg mpo doktora , doktor mi se je ponudio da mi pomogne oko lijekova, ja ih u biti nemam besplatno, preko hzzo-a, pa da vas pitam kako to ide s vama koje radite postupak u Hr, ko vam nabavlja od doktora itd?

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    hop jedno vrijeme su lijekovi isli preko soc.gin. ali sada opet idu preko klinika za mpo, naravno ako ides u drzavnu i preko hzzo-a.Uputnice za IVF ti daje tvoj soc.gin. Za lijekove se raspitaj gdje su ti najpovoljniji za kupiti a zna tu na forumu biti i cura koje svoj visak lijekova poklanjaju.Na forumu udruge Beta imas topc na kojem se lijekovi mogu i kupovati i prodavati pa pokusaj i tamo.Pretpostavljam da ti ni tvoj doc u HR ne moze nabaviti besplatno lijekove.Zelim ti puno puno srece u Pragu i da nam se javis i kao trudnica.pozz

  43. #43
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Iskreno HOP, obzirom da bi išla na donora što je zakonom u HR i dozvoljeno ali nije omogućeno jer su banke prazne, ja bih išla upravo na HZZO i tražila od njih da ti zbog toga moraju omogućiti bar lijekove, nek ti to broje kao jedan od 6 besplatnih postupaka, jer ćeš sve imati u HR osim same punkcije, kultiviranja i transfera.

    Javi se na PP ako imaš pitanja, ali mislim da bi to moglo proći.

  44. #44
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    jel neko zvao gore?!

  45. #45
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    jel neko zvao gore?!
    Ja probala, nula bodova. Nitko se ne javlja..

  46. #46
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Mia Lilly prvotno napisa Vidi poruku
    Ja probala, nula bodova. Nitko se ne javlja..
    de nemoj zezat?!

    ja moram biti gore 06.09. kad mi je 21. dan ciklusa da počnem s terapijom!!

    kako ću to izvest ako rade od06.? da zovem dr Alebića na mob?

    šta mislite?

  47. #47
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    de nemoj zezat?!

    ja moram biti gore 06.09. kad mi je 21. dan ciklusa da počnem s terapijom!!

    kako ću to izvest ako rade od06.? da zovem dr Alebića na mob?

    šta mislite?
    Vjerojatno će sestre početi sljedeći tjedan raditi.

  48. #48
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    posalji mu poruku. zasto ne?

    sretno svima!!!
    Posljednje uređivanje od frka : 28.08.2010. at 12:45

  49. #49
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    posalji mu poruku. zasto ne?

    sretno svima!!!
    misliš da neće negativno reagirat?

  50. #50
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    pa zasto bi? samo mu objasni sto je i pitaj da li da dodjes 06.09.

Stranica 1 od 62 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •