Stranica 2 od 80 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 3965

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #51
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    nije ovaj put biokemijska hvala Bog.Mislim na sve vas i drzim vam palceve da sve koje ste u postukpu ostanete trudne debele hi,hi
    a sta ja to vidim .....pa ti si trudna....wooww
    CESTITAM OD SRCA....pa to prirodno? nisi radila AIH?
    bas mi je drago...pusaaa....beta ti je prelijepa !

  2. #52
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Eto crvenkapice spremala se na AIH i osigurala,a kad ono morska vila mi dolazi.Veli mm to su morske bebe. I ja tebi od srca zelim uspijesan postupak.

  3. #53
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Bravo lastavice !!!! Sjećam se da smo paralelno išle na AIH. Čestitam ti i želim ti školsku trudnoću

  4. #54

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    115

    Početno

    evo drage ja krenula sa klomifenima jucer, i u ponedjeljak idem kod njih...na uzv!!!!!!!!!!

  5. #55
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Ema,imaš pp...

  6. #56
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    ja bum poludila sad dr opet hoce betu vadit pa kaj ni dovoljno 4500,nemogu vjerovat.U utorak veli da dojdem na uzv,pa ja sad ne znam

  7. #57

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    211

    Početno

    Lastavice 1979 bravo čestitam ..to se zove beta jeeee

  8. #58
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Pa on opet hoce ponavljat betu.Koliko ste vi puta ponavljali betu?

  9. #59
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    lastavice, doktor vjerojatno želi biti siguran da se pravilno dupla, mada mi uopće ne sumnjamo da je sve super
    kad sam ostala trudna dva puta sam vadila betu upravo iz tog razloga

  10. #60
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    onda cu ic izvadit u ponedjeljak u sunce sta da radim,samo se bojim razocaranja da ne pocne padat

  11. #61
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo lastavice !!!! Sjećam se da smo paralelno išle na AIH. Čestitam ti i želim ti školsku trudnoću
    moram potpisati špelkicu...
    baš mi je drago zbog tebe i želim ti ugodnu i mirnu trudnoću..

  12. #62
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Lastavice, uglavnom se beta vadi dva puta da se provjeri da li pravilno raste. Ništa se ti ne brini, sve je u redu, to je samo redovna pretraga.

    Bila sam jučer na konzultacijama kod dr.T, dobila sam ponoviti papu, briseve, hormone i muž spermiogram, i s nalazima se trebam javiti za dogovor. Mislim da bi on najradije meni radio HSG jer nikad nismo kontrolirali prohodnost jajovoda, a meni se to tak neeeedaaaa.
    Al šta se mora, mora se. Nije ništa komentirao da bi bilo rano za novu trudnoću (pošto sam rodila prije 7 mjeseci), veli čim prođe 6 mjeseci može se ponovo, i naravno, ako je maternica ok, tj. da se stisnula i vratila na svoje mjesto a kod mene to je.

    Cure, svima sretno!!!

  13. #63
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Hvala vam cure od srca bas ste prekrasne na svemu i na rijecima utjehe.Svima od srca zelim jesenski uspijeh ja sam svaki dan s vama i s svakom cu se jednako jako veselit uspijehu.

  14. #64
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ja sramežljivo prijavljujem naš postupak idući mjesec. Dr je zadovoljan svim nalazima, imamo preporuku IVF/ICSI i mi sretni.

  15. #65
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    andream sretno

  16. #66
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Lastavice, čestitam od srca, a nama svima želim sretnu jesen.

  17. #67
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    hvala vam cure od srca .Sad dosla iz Zagreba vadila drugu betu i cekam ishod.Danas me tak nesto trbuh zabolio ujutro misla sam da bu menga poplavila isla na wc nije je bilo

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Alo cure, long time no see
    Cestitam novim trudnicama i drzim fige svima u postupku, posebno Emi
    Ja jos uvik pijem terapiju protiv alergije na spermu, jos 15 ak dana...Ako sve bude u redu na kontroli, u 10. misec idem opet u postupak. Narucena san 28. 09. na dogovor kod mog dragooog Tomica
    Dolazim u Zg 24-na koncert GNR pa ce valjda past i koja kavica, ostajem najmanje 5 dana????????

  19. #69
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    cure jupiiiiiiiiii moja druga beta 22ooo .Zelim svima puno srece u postupcima molit cu se za vas jos vise kao sto sam za sebe svaku vecer prije spavanja

  20. #70
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Lastavice, pa to je rekordna beta koja se vadila ovdje na forumu

    Kinki, terapija na alergiju na spermu?!?! Piši malo o tome. Kako su ti to ustanovili i što piješ protiv toga?

  21. #71
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    cure jupiiiiiiiiii moja druga beta 22ooo .Zelim svima puno srece u postupcima molit cu se za vas jos vise kao sto sam za sebe svaku vecer prije spavanja
    eto vidiš draga da je sve super . Čestitam ti od srca i uživaj u trudnoći.
    Nadam se da ćemo sve koje smo u postupcima ili planiramo postupke uskočiti u jesenski trudnički vlakić koji je lastavica povela

  22. #72
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Naravno da hocete ja sam s vama svaki dan citam vas saljem pozitivne vibrice i uspijet cete sve ostvarit svoj san

  23. #73
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    moj postupak odgođen. nema smisla riskirati ako je polip u pitanju. uglavnom, idem na uzv 5.dc (to bi trebalo bit za 10 dana) i ako je polip idem odmah na histeroskopiju.

  24. #74
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Čestitke Lastavici na preogromnoj beti! Daj je Bože svima...

  25. #75
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    čestitam lastavice, prekrasna beta !!
    AB, baš mi je žao što si morala odgoditi postupak, ali je bolje pripremiti sve kako treba neko potprošiti jedan postupak za ništa.

  26. #76
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    čestitam lastavice, prekrasna beta !!
    AB, baš mi je žao što si morala odgoditi postupak, ali je bolje pripremiti sve kako treba neko potrošiti jedan postupak za ništa.

  27. #77
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    srry za dupli post, nešto je zaštekalo

  28. #78
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Marnie, baš te spominjemo. Dođeš na veliku forumsku kavu u četvrtak?

  29. #79

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    211

    Početno

    Aurora,

    kako odgođen ,pa zar si išla na pregled...baš mi je žao ...pa skim ču ja u postupak ovaj mjesec ...

  30. #80
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    ma nisam išla nego sam dobila dr.Kunu na telefon i pročitala mu nalaz. i onda je on rekao da najbolje da odgodim, da dođem na uzv.čim mi m.završi pa da provjerimo jel taj polip stvarno tu.

  31. #81
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    AuroraBlu steta znam koliko si cekala za postupak,al bolje ako i je polip da se odstrani nego da nastaju neke komplikacije. Rijesis polip i brzo si u novom postupku

  32. #82
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Aurorablue ajd nadam se da bu sve ok i da buš samnom u 10 mj. u akciji da nebum sama
    kava četvrtak stoji, dogovorimo se u srijedu

    Kinki kakva ti je to terapija i kak ste otkrili da si alergična na spermu?

  33. #83
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    joj, baš bi rado da smo opet skupa, i kinki bi bila s nama. samo nisam sigurna da ću stići. ako mi ga sad u 9.mj.dijagnosticiraju, u 10.mj. bi ga rješvali (histeroskopija se radi 4.-6.dc.), onda valjda 11.mj. ali dobro, step by step... već idući tjedan ću bit pametnija, nadam se.

  34. #84
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Marnie, baš te spominjemo. Dođeš na veliku forumsku kavu u četvrtak?
    Ako bude kavica u Kaptol centru ili negdje u centru onda ću doći. Ako bude u N. Zagrebu onda neću moći. Malo mi je to van ruke, jer je na drugom kraju grada od posla i moje kuće.

  35. #85
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Aurorablu ja mislim da nebu tog polipa i da se vidimo u 10 mj

    nego baš si razmišljam kako je blesavo biti idiopata svakih 5 minuta kad pročitam nešto na ovom forumu nađem novi potencijalni razlog svoje neplodnosti

    hmmm...možda i ja imam polip ili čak nekakvu alergiju na spermu baš sam si blesava s tim svojim mozgom

    i ja se nadam da bu kava u Kaptol centru jer sam tak lijena do N.Zagreba ići

  36. #86
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Citiraj ninochka28 prvotno napisa Vidi poruku
    hmmm...možda i ja imam polip ili čak nekakvu alergiju na spermu baš sam si blesava s tim svojim mozgom
    ma i ja se odmah prilijepim kad čujem ovako neku dijagnozu.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    Drage moje vidim da ste mi sve u 5 brzini BRAVO a vidim da ima i trudnica jedna nova sličan primjer kao i kod nas ako sam dobro pratuila. Mi smo danas bila na pregledu i termin nam je 09.09-znači četvrtak i dr se zeza kako prvo nije htjle unutra sada izgleda da neće niti van..Nisam vidjela dali vam se jaja javila ali ako nije evo ona je krajem 08.mj rodila dečkića velikog mislim da je oko 4800g..tako da se nove trudnice ne uplaše sa statistikama da me djeca sa MPO rađaju manja moja je prije 3 tjedna imala 3500 g a još je cura koje su manje i rađaju se kao prije termina a ja zacementirana ko...Ovo Vam pišem da malo više se ohrabrite i znate da mislim na Vas a ja ću na kavicu doći sa našom Paulicom uskoro...do tada čitam Vas i mislim na Vas puse...

  38. #88
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Nikolinica, sretno preksutra!!! Veselimo se upoznavanju Paulice na nekoj kavi
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 07.09.2010. at 09:29

  39. #89
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Nikolinica mislimo na tebe i jedva čekamo dobre vijesti

  40. #90

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    211

    Početno

    Draga moja Nikolinica ...želim ti lak porod i da što prije vidiš svoju Paulinu ...pusa velika .....ja sam na čeki

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj ninochka28 prvotno napisa Vidi poruku
    Aurorablue ajd nadam se da bu sve ok i da buš samnom u 10 mj. u akciji da nebum sama
    kava četvrtak stoji, dogovorimo se u srijedu

    Kinki kakva ti je to terapija i kak ste otkrili da si alergična na spermu?

    Ma bila sam u 7. mjesecu kod onog dr-homeopate-travara Sadikovića, kažu ako ti on ne pomogne ni bog neće)
    Uglavnom, muž je tamo radio spermiogram a onda su mene testirali tj kako reagiram na njegovu spermu. Ispalo je da mi tijelo odmah odbacuje spermu(ili embrij kod iVF-a) kao strano tijelo. Onda su me testirali na razne homeopatske lijekove dok nisu našli koji neutraliozira tu alergiju. Dobila sam terrapiju za 3 mjeseca, za to vrijeme se nisam smila seksat bez kondoma loooool. Idem na kontrolu 08.10. i ako sve bude ok, po Sadikoviću bi mogla i prirodno zatrudnit jer mi nijedan drugi problem nije našao. Ja ću ipak na IVF jer mi to prirodno zatrudnjivanje izgleda ko teški SCI-FI)....Eto, još da odradim ovaj kariogram i biljege na trombofiliju i stvarno više neće biti ništa šta nisam napravila. Dok dođe vrijeme za IVF u 10. mj svi će mi nalazi bit gotovi i znat ću na čemu sam.


    Nego, imam problemčić. Kontala sam sad dok sam u Zg uzet terapiju za 10mj da ne moram dolazit odma prvi dan ciklusa kad budem u postupku. Međutim, zaboravila sam da hormone moram vadit 3-5 dan ciklusa(bonk)... Tad ću bit u Zg, čak i ako obavim tamo nalazi neće bit gotovi odma, hoće li mi dr Tomić htjet uopće dat unaprijed terapiju bez novih nalaza hormona??? Ono, ak mu kažem da ću mu tel javit nalaze, pa ako ne budu u redu vratim menopure???Šta mislite???? I jel ko od vas radio privatno hormonski profil, koliko bi me to došlo???

  42. #92
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Kinki, ne moraš ponovo vadit hormone - ako ti doktor nije rekao. Ja ih nisam vadila godinu dana, i nije mi rekao da ih trebam ponoviti.

    Privatno ti je to skupo jer je svaki hormon oko 15o kn. Mislim da ćeš dobit bez problema menopure sad kad dođeš u Zg. Ja sam ih dobila u 7.mj. za 9.mj.

    Baš me zanima kakvi će ti bit ti nalazi. nadam se da si postala imuna na spermu

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Kinki, ne moraš ponovo vadit hormone - ako ti doktor nije rekao. Ja ih nisam vadila godinu dana, i nije mi rekao da ih trebam ponoviti.

    Privatno ti je to skupo jer je svaki hormon oko 15o kn. Mislim da ćeš dobit bez problema menopure sad kad dođeš u Zg. Ja sam ih dobila u 7.mj. za 9.mj.

    Baš me zanima kakvi će ti bit ti nalazi. nadam se da si postala imuna na spermu
    Ma znam draga, dosad sam vec 7 puta radila hormonski profil i uvik je bio u redu, a Tomic mi zapravo nikad nije ni trazio da ponavljam. Medjutim, imam feeling da ce ovaj put trazit jer sam u 5. mjesecu bila u hiperstimulaciji i cak sam u bolnici lezala kod njih par dana
    Volila bi to napravit i radi sebe, ako ne napravim iduci ciklus necu ni moc kad vec u 10-om planiram na IVF...Provat cu obavit to u Zg, samo da budem mirna. Jedva cekam da te vidim

  44. #94

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    211

    Početno

    curke ,
    jedno pitanje , iščekujem mengu svaki čas...kao prvo što ako dobijem popodne ili navečer ....kada počinjem sa superfactom ako recimo dobijem večeras .....?

  45. #95
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Narnija, i ja sam prošli put dobila predvečer i onda sam suprefact ušpricala tu večer jednom u svaku nosnicu i sljedeći dan normalno 3 x dnevno (7, 15, 23 h).

  46. #96

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    211

    Početno

    Hvala Fiona ..

    ..onda i drugi dan počinjem sa menopurima jel tako .?..daj mi reci ako si prošla taj protokol da li si imala kakvih nuspojava od superfacta i menopura...kao depresija..napuhnutost.znojenje ili sl.

  47. #97
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Ja nisam počela odmah drugi dan nego onaj sljedeći jer mi je rečeno da ako dobiješ navečer da se tek sljedeći dan računa kao 1dc. Ja sam uzimala gonale, jedino sam za posljednji dan dobila menopur, jer gonala više nije bilo. Nisam imala nikakve nuspojave, nikakvo znojenje ni nadutost...ama baš ništa....jedino sam imala jake bolove nakon negativne bete i nakon menge, ali nadam se da se tebi to neće dogoditi....Sretno u postupku!!

  48. #98

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    211

    Početno

    hvala na savjetima....i sada već ne mogu dočekati mengu evo osjećam se kao žaba....kasni mi već četiri dana ali tako je stalno u zadnja tri ciklusa i ovulacija mi je bila tek 20 dc tako da mi je ciklus malo produljen.....pusa svima

  49. #99
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Djevojke sta ima novog? Jel koja krenula s postupkom?

  50. #100

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    211

    Početno

    ja sam pikalica drugi dan ...u subotu idem na uzv .....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •