Stranica 4 od 80 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 3965

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #151
    nina9 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Nova sam na forumu!
    Menopur sam dobila čim sam zapoćela sa postupkom prije tjedan dana. Na ultrazvuku mi dr.T. nije niš rekao, samo da je u redu! Dobila još pikica pa onda ult. u utorak!
    Čula sam da neke curke poslije punkcije prokrvare??????????? Dobro,loše????????????????????

  2. #152
    nina9 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj ema prvotno napisa Vidi poruku
    mia74
    Nina9 dobro nam dosla!!!!!!!!!!!!!!!
    Hvala ema!
    Još bolje vas našla!

  3. #153
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Ema...
    Thanx draga....znaš sve...znamo obje...

  4. #154

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj mia74 prvotno napisa Vidi poruku
    Ema...
    Thanx draga....znaš sve...znamo obje...
    Nažalost daaa!!!!!!!!!!
    od sutra smo pametnije....

  5. #155
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Za cure koje ste preskočile AIH, da li se u Vg obično kreće s prirodnim ili stimuliranim postupkom( tu mislim baš na ful stimulaciju s menopurima ili gonalima?)

  6. #156
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Andream,ja sam preskočila aih,a u prvom postupku sam bila samo na klomifenu..
    Ne znam jel ima kakvog pravila ili kod svakoga drugačije..

  7. #157
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    andream ja sam išla na dva postupka s klomifenom prije ful stimulacije, mislim da je tako više manje praksa

  8. #158
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    meni je napisao u povijesti bolesti da se u listopadu planira postupak, te da prije postupka idu pregled i UZV, kao i protokol i lijekovi.
    e sad koji lijekovi - ja sam nekako odmah pretpostavila da je to stimulirani postupak, nadam se da će i biti.

  9. #159
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    a čim je napisao lijekovi onda pretpostavljam da se radi o stimuliranom
    U ono vrijeme kad sam ja krenula (krajem prošle godine) znam da je dosta cura ciklus ili dva išla sa klomifenima plus eventualno dodatak kojeg menopura/gonala pa tek onda u ful stimulaciju

    držim fige da ipak bude stimulirani i da uspije od prve!!!

  10. #160
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    možda gleda godine, e tu sam ipak već "gospođa u godinama", pa zato?

  11. #161
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    andream, ja sam prvi put odmah isla u stimulirani... tako da mislim da bas nema nekih pravila...

  12. #162
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Andream, i ja sam išla odmah u stimulirani u 11.mj.prošle godine.

  13. #163
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    da, sad vidim da je napisao "planira se IVF/ICSI", doduše ne piše stimulirani ali se nadam da je to -to.

  14. #164
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Andream,ja mislim da ćeš ići u stimulirani-zbog svega-tvojih jel godina-bez ljutne,pliz-i ja sam tu negdje...iskustva itd...
    A i napisao ti je da ćeš dobiti protokol i lijekove-možeš kod njih dobiti samo ampule-Gonala ili Menopura ne i klomifen ili femaru,pa mislim da je to stimulirani.

  15. #165
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    mia i curke, hvala na odgovoru, i ja bih htjela preskočiti prirodnjake i odmah krenuti s ful stimuliranim.
    ja sam na klomifene ionako jako loše reagirala, stanjivali su mi endometrij.

  16. #166
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Ja sam kod njih bila samo u jednom postupku (bio pridodnjak) koji je bio dobitan, pa i tebi želim isti scenarij ... bez obzira s kojim protokolom išla! Cmok!

  17. #167
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Rikikiki, kad ti startaš?

  18. #168
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Rikikiki, kad ti startaš?
    Ne znam točno, dogovorit ćemo se kad dođem s nalazima!

  19. #169
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    idući pon sam narućena kod dr.T, e sad me zanima da li on taj prvi put radi ili ne radi pregled jer mi je sestra na tel rekla da na uputnici piše gin. pregled (naime tad bi mogla curit zato me to zanima)

  20. #170
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    pirica mene nije gledao prvi put, nego je samo pregledao svu dokumentaciju i dao preporuku za dalje. Možda ćeš dodatno trebati vaditi još neke nalaze.
    Sretno

  21. #171
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Tibi prvotno napisa Vidi poruku
    pirica mene nije gledao prvi put, nego je samo pregledao svu dokumentaciju i dao preporuku za dalje. Možda ćeš dodatno trebati vaditi još neke nalaze.
    Sretno
    znam da ću trebat, taman dok to obavim dođe nova godina, a postupak itako nisam ni planirala prije nove godine. imam taman vremena da ne trćim okolo po nalaze

  22. #172
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    hej ..
    ja ću vam se isto, nadam se, skromno pridružit!

    sutra se namjeravama naručit na prvi pregled.

    imam sve svježe briseve i papu. spermiogram nam je star godinu dana. ono HIV , krvnu grupu i to imamo. drugo mišljenje, pravnika - i to imamo.

    znate kako je na vv pa sam se odlučila za vinogradsku. sad vas sve molim, može i na pp, da mi kažete malo kakva je situacija u vinogradskoj, koji dr rade, koji je kakav, šta će mi trebat i sl. kontakitrala sam već neke cure koje su zajedno sa mnom ostavljene od strane VV, ali nove su u tome, pa me zanima iskustvo!

    čista praksa, i smrzavaju li se stanice ?

    eto ukratko, nadam se da ćete me primit

  23. #173
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Post

    I sama se mislim pridružiti vama jer od VV izgleda nema ništa. Trebala sada poćetkom 10 mj. ići na 2 stimulativni, a sada ništa tek iza nove godine. Pa me zanima da li hoće priznati sve papire s VV ili imaju drugi protokol. I još nešto da li ljekove dobivate tamo ili same nabavljate kod svog gin. opće prakse. Molila bi sve koji bilo šta znaju. Sutra zovem sestre.

  24. #174
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Nataša i nana1976 Ja sam isto došla sa VV-a u 6. mj. Doktori priznaju sve papire sa VV, jedino ćete trebati dodatno vaditi hormone (i možda još neke nalaze ako vam fale) jer to na VV-u ne traže. Lijekove dobivate u bolnici, više se ne preuzimaju kod ginekologa. Ja sam oduševljena Vinogradskom i doktorima i sestrama i biolozima. Svi su super i tamo se baš osjećam ugodno. Mislim da ne možete birati doktora nego kome vas dodijele, a uostalom i oba doktora se pokrivaju pa vam se može dogoditi da vam jedan radi folikulometriju, a drugi punkciju, tako da je u principu svejedno kome vas dodijele. Želim vam puno uspjeha

  25. #175
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Tibi prvotno napisa Vidi poruku
    Nataša i nana1976 Ja sam isto došla sa VV-a u 6. mj. Doktori priznaju sve papire sa VV, jedino ćete trebati dodatno vaditi hormone (i možda još neke nalaze ako vam fale) jer to na VV-u ne traže. Lijekove dobivate u bolnici, više se ne preuzimaju kod ginekologa. Ja sam oduševljena Vinogradskom i doktorima i sestrama i biolozima. Svi su super i tamo se baš osjećam ugodno. Mislim da ne možete birati doktora nego kome vas dodijele, a uostalom i oba doktora se pokrivaju pa vam se može dogoditi da vam jedan radi folikulometriju, a drugi punkciju, tako da je u principu svejedno kome vas dodijele. Želim vam puno uspjeha
    hvala, draga

  26. #176
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj nana1976 prvotno napisa Vidi poruku
    I sama se mislim pridružiti vama jer od VV izgleda nema ništa. Trebala sada poćetkom 10 mj. ići na 2 stimulativni, a sada ništa tek iza nove godine. Pa me zanima da li hoće priznati sve papire s VV ili imaju drugi protokol. I još nešto da li ljekove dobivate tamo ili same nabavljate kod svog gin. opće prakse. Molila bi sve koji bilo šta znaju. Sutra zovem sestre.
    nana1976, moj nadimak je Nana

  27. #177
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Pozdrav cure, evo i ja sam prognanik s VV-a pa sad tražim alternativu. Može li netko napisati kakva je situacija u Vinogradskoj vezano za gužve, odnosno koliko se u prosjeku čeka kako na prvi pregled tako i na postupak? Mi smo ovu jesen trebali krenuti u 3. postupak ali sad sve nažalost moramo ispočetka.
    Hvala

  28. #178
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Do sada nije bilo nikakvih čekanja, odnosno kada bi se skupili svi nalazi koje dr. traži išlo bi se u postupak. Međutim u Vinogradskoj do sada nisu bile gužve, pa pretpostavljam da će sa odljevom pacijenata s VV u Vinogradsku doći do većih gužva i da će se sitacija sa čekanjem promijeniti. Ono na što se morate pripremiti je dugo čekanje u čekaonici za svaku folikulometriju, jer tu dr.-i ne dolaze u 6 kao dr. L na VV i bave se i drugim stvarima osim MPO-om što na VV nije bio slučaj.
    U Vinogradskoj rade zamrzavanje js i ET od odmrznutih js, jedino nisam sigurna da li Vinogradska ima ostvarenu trudnoću iz zamrznute js.
    Inače, atmosfera je uvijek odlična, sestre su prekrasne kao i dr.-i i biolog. Dr. K i biolog se često znaju šaliti kako bi opustili nas pacijentice na punkciji .

  29. #179
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Hvala svi curama da ne nabrajam sad imena. Nataša trbi sam poslala pp.

  30. #180
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    imam jedno dost hitno pitanje: kako mora glasiti uputnica za dogovor , dakle za prvu konzultaciju? i na koga?'

    moja dr nije sigurna jel to bolnica sestre milosrdnice ili vinogradska?!

    milsim, helou?!

  31. #181
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    To je Klinička bolnica Sestre milosrdnice (KBSM), mislim da je meni moja gin pisala na uputnicu kontrolni pregled.
    Sretno

  32. #182
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    pirica, i ti si tu?

    evo vam mog iskustva

    na prvom pregledu me nije pregledao (dr.T), dao mi je napraviti sve nalaze (hormone, briseve, HIV...pravno i psho savjetovanje) iako sam sa VV pacijent. Doduše tamošnji nalazi su mi bili (neki) stari i nekoliko godina.
    1. postupak je bio stimulirani, dio folikulometrije je bio dr. T, a sve ostalo dr.K.
    Na punkciji i transferu su SVI bili ODLIČNI..ALI ODLIČNI. A za uvjete je MM rekao da je ovo naspram VV Hilton.

    ja ne bih stimulirani, izrazila sam želju za prirodnim (i sa Klomifenom), i dr. se složio.

    Uglavnom, usprkos negativnom rezultatu dojmovi su mi pozitivni

  33. #183
    nina9 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Hej curke sa VV,dobro došle!!!Da se pohvalim,odoh u postupak za dva dana!

  34. #184
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    da, da jadro i ja sam tu
    točnije od idućeg pon. sam tu

  35. #185
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    cure sretno

  36. #186
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Tibi prvotno napisa Vidi poruku
    To je Klinička bolnica Sestre milosrdnice (KBSM), mislim da je meni moja gin pisala na uputnicu kontrolni pregled.
    Sretno
    nakon mog detaljnog objašnjenja med. sestri, ona i doktorica su u kompi napravile mi uputnicu za "PETROVU U VINOGRADSKOJ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!pa ja nemam riječi! nazvala ja i tako mi reče, sutra moram po uputnicu i mora ju mjenjat! ja ne mogu vjerovat! jel se ne uživljavaju il šta?!

  37. #187
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ajme kakva ginekologica

  38. #188
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    ajme kakva ginekologica
    ma šta da ti pričam!!!!!!!!!!!!!!!!KATASTROFA!

  39. #189

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    211

    Početno

    hej drage moje...vidim da vas ima novih u vinogradskoj...baš mi je drago..ja sam tamo već godinu dana i oduševljena sam sa svime....idem u četvrtak na punkciju ...primila sam 19 ampula menopura i večeras štopericu
    ...pusa svima i nadam se da se vidimo u čekaoni ovih dana ako tko ide.....

  40. #190
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    narnija sretno, držim fige da bude bingo
    nataša ne mogu vjerovati, njih dvije kao da su pale s marsa
    je li ima još koja čekalica bete ovdje? Ja ću do 27.09 ispaliti

  41. #191
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ja sam sutra u pol 11 gore. ajd mi recite koliko stari markeri za HIV i ostalo se ptriznaju u Vinogardskoj? a krvna grupa?

  42. #192
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Nataša,pa jako brzo si dobila termin!!
    I ja sam sutra gore oko 11

  43. #193
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Post

    Citiraj nina9 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej curke sa VV,dobro došle!!!Da se pohvalim,odoh u postupak za dva dana!
    Hvala na dobrodošlici i SRETNO

  44. #194
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Zaboravih reći da san ja dobila da dođem 28.09. Tako da sam oko 9 tamo, ako je koja od vas gore da se upoznamo.
    I sama sam se iznenadila kada mi je nataša rekla termin ja sam mislila da ja ko zna kad; kad ono utorak. Svaka čast.

  45. #195

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Ja moram priznat da nisam presretna s toliko pribjeglica sa VV. Ono, neman ništa protiv cura i znam da nisu krive za ništa, al drage moje najebale smo sad. Nastat će gužva, bit će redova i čekanja, plus neće bit dovoljno lijekova za svih. Užas!!!
    Sve zbog onog idiota Debilinovića.

  46. #196
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Kinki,to sam i ja pomislila..nagrabusile smo sada..
    Cure sa VV,naravno da niste krive i nitko nema ništa protiv vas,al sad će tek biti sve usporeno...i to u bilo kojoj bolnici..
    Al šta je tu je...

  47. #197

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Ja uvik prvo bubnem pa razmislim. Neću brisat gornji post al brišem taj strah i negativne misli iz svoje glave, jednostavno ovaj put krećem puna pozitive i ništa mi neće stati na put. Drage suborke sa VV, suosijećam s vama, ovde ste dorodošle i znam da će vam naš dragi dr Tomić ispuniti ono što dr L nije!!!! A lijekova će valjda biti, umisto na VV slat će više na Vinogradsku i bog. Jedino šta će morat proširit onaj odjel, triba nam više stolica i VIŠE KREVETAAAAAAAAA!!!!! Ako će dovodit nove sestre nek budu klonovi sadašnjih sesara))

  48. #198
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Žao je i meni samoj na ovoj cjeloj zbrki i sama bi voljela da sam na VV i ako sam tamo nova, ali godine više ne pitaju. Nemoj te se na nas ljutiti i mi same tražimo alternativu da bi što prije upoznale svoje anđele kao što i vama naravno želim.

  49. #199
    capka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj nana1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Žao je i meni samoj na ovoj cjeloj zbrki i sama bi voljela da sam na VV. Nemoj te se na nas ljutiti i mi same tražimo alternativu da bi što prije upoznale svoje anđele kao što i vama naravno želim.
    potpisuje još jedna što silom prilika seli s VV-a

  50. #200
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Drage cure..ma nitko se ne ljuti na vas...i uopće krivo upotrebljena riječ u ovoj situaciji..
    Sve ste dobro došle i još brže otišle...

Stranica 4 od 80 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •