Stranica 13 od 80 PrviPrvi ... 311121314152363 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 3965

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #601
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    matahari, bila si danas na inseminaciji? koliko sam vidjela, bila je nova biologica i dr.Kuna.

  2. #602
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    dupli post
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 04.11.2010. at 16:57

  3. #603
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    nisam znala da zbog godišnjih odgađaju upise za lijekove? tako je bilo i prošle godine?

  4. #604
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    ne sjecam se, znam da su mene upisali na listu za prosinac.....
    sto ces sada andream, u prirodnjak ili? kaj ste se dogovorili?

  5. #605
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    prirodnjak, gore sam opet u četvrtak na 8.dc.

  6. #606
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    jesam draga. meni je na inseminaciji bila Romina, a tu novu biologicu sam vidjela-visoka, plava, mlada žena. nisam uspjela doznati gdje je dr. Tomić danas bio, pa mi je inseminaciju radio dr. Kuna.


    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    matahari, bila si danas na inseminaciji? koliko sam vidjela, bila je nova biologica i dr.Kuna.

  7. #607
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    pa Romina je ta nova biologica, plava, ona je došla u 5.mj.

  8. #608
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    ja drugu osim nje niti ne znam. ja sam u vinogradskoj od 4 mj.! danas je gore bila još jedna plava žena, mislila sam da o njoj govorimo. my mistake!


    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    pa Romina je ta nova biologica, plava, ona je došla u 5.mj.

  9. #609
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Dejan Ljiljak (visoki plavi) je glavni (prvi) biolog u Vinoradskoj Rominu si upoznala. A druga plava teta koju si danas vidjela je sestra s nekog drugog odjela koja je došla s nekim vodoinstalaterima da pogledaju cijevi, he he. (ja sam u čekaonici pratila situaciju s majstorima)

  10. #610
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    hahahah AuroraBlue kak si me nasmijala

  11. #611
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    sad je sve puno jasnije!!! btw, dejana također znam!

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Dejan Ljiljak (visoki plavi) je glavni (prvi) biolog u Vinoradskoj Rominu si upoznala. A druga plava teta koju si danas vidjela je sestra s nekog drugog odjela koja je došla s nekim vodoinstalaterima da pogledaju cijevi, he he. (ja sam u čekaonici pratila situaciju s majstorima)

  12. #612

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    Pozdrav svima. Ja samo da se javim svojim starim curkama i da ih obavjestim da sam 21.09 donjela na svijet našega najvećeg Anđela duga je 51 teška 3400 g. Prenjela sam 2 tjedan i porod mi je trajao 10 h ukratko....
    Svima šaljem veliku pusu a malo veću mojim suborkama..gabi, Ninocka, Aurora....

  13. #613
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Nikolinica, čestitam na malom anđelu!!! Kako je to brzo prošlo... nadam se da ćemo i mi tvojim stopama uskoro.

  14. #614
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    e pa ne vjerujem koja telepatija, jučer čitam stare postove i sjetim se naše Nikolinice i reko pa šta je, nema vijesti kad ono danas iznenađenje

    čestitam na bebici i jako mi je drago da je sve uredu prošlo, 10 sati za malu štrucu, pa kaj je to za nas

  15. #615
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    NinaB, zbilja je proletjelo to vrijeme. Čestitam na divnom anđelčiću i uživajte u njemu !!!

  16. #616
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    Nikolinica čestitke, od srca

  17. #617

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Meni došli svi nalazi onih pretraga što mi je Radončić preporučio. Za biljege na trombofiliju sam sigurna da nisu uredni, a ovo ostalo ništa ne razumin...Ne znan bili se veselila jer nešto nije u redu pa možda konačno to riješim ili da lupam glavom o zid...uffffffffffffff

  18. #618
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    curke moje evo ne mogu vjerovati da ovo pišem, jučer imala smeđi trag na papiru i pomirila se s ponovnim neuspjehom, međutim danas tek tak napravila test i ono pozitivan
    danas 10dnt3d i moja beta iznosi 76 i ja jako sretna, sada preživjeti vikend i ponedjeljak da bude sve ok

    izgleda da mi je naučnik donio sreču ovaj put

  19. #619
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    aaaaaaaaaa kak je to slatko od srca ti zelim svu srecu. Sad samo horizontala i wc muzek nek ti donosi sve u krevet da bude sve ok. Super super bas sam vesela

  20. #620
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Čestitam od srca, ninochka! Čestitke tvom mužu i obitelji. Bravo za osoblje našeg odjela!
    Ja sam prošli tjedan bila na punkciji. Izvađeno 8 js, oplođeno i vraćena 3 embrija. Ostatak stanica je bačen jer je neki senzor za smrzavanje pokvaren. Prema tadašnjoj informaciji, trebali bi ga popravit kroz kojih 7 dana.
    Susrela sam se s ljepotama našeg zakona, nakon dugo vremena dobila sam više jajnih stanica i nisu ih smjeli ostavit sve u stakalcu da se napravi prirodna selekcija najboljih embrija.
    AuroraB, da nisu oni tvoji vodoinstalateri bili majstori za senzor!!??

  21. #621
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj reny123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prošli tjedan bila na punkciji. Izvađeno 8 js, oplođeno i vraćena 3 embrija. Ostatak stanica je bačen jer je neki senzor za smrzavanje pokvaren. Prema tadašnjoj informaciji, trebali bi ga popravit kroz kojih 7 dana. Susrela sam se s ljepotama našeg zakona, nakon dugo vremena dobila sam više jajnih stanica i nisu ih smjeli ostavit sve u stakalcu da se napravi prirodna selekcija najboljih embrija.
    Samo da zahvalim našem vrlom ministru na svemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  22. #622
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    reni123 znam kako ti je jer je meni u prošlom postupku bilo isto tako,tj.9 ih je bačeno....znam da nema prevelike utjehe jer nam je zakon u banani ali uglavnom to kaj i zamrznu nije od koristi....neka ti ovih tri donese sreću i samo se opusti i sve bu ok

  23. #623
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ninochka, što si dobivala od lijekova u prvom, a što u drugom stimuliranom?
    čestitam ti i ovdje na beti i T.

  24. #624
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    ninochka, što si dobivala od lijekova u prvom, a što u drugom stimuliranom?
    čestitam ti i ovdje na beti i T.
    poslala sam ti pp

  25. #625
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ninochka, ovo mi je danas uljepšalo dan! Mislim da su nam svima potrebne ovakve divne vijesti što češće!
    Sad mirovanje do sljedeće bete u ponedjeljak. Bravo za tebe i za cijelu ekipu, bit će nešto od tog naučnika

    A vodoinstalateru bi bila najzahvalnija na svijetu kad bi povukao vodu i odnio milinovića u Savu zajedno s ostatkom fekalija, smrad najobičniji!

  26. #626
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    hvala ti draga

    izgleda da me ljiljak dobro poslušao kada sam mu rekla da se uozbilji jer mi je ovo zadnja prilika da rodim prije 30-te

    ajmo curke moje,nek mi sve ostale trudne u šio kraćem roku

    aururablu tebi sam već rekla što očekujem od tebe

  27. #627
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Kinki, ja mislim da si na dobrom putu da riješiš svoj problem. Kao što je i dr.Radončić rekao, ne postoje idiopati. A ti si svoj uzrok neuspjeha našla. Samo mu se javi sa svim nalazima i dobit ćeš terapiju. I dobro da nisi sad išla u postupak, vidiš kako se ta cista pojavila s razlogom

  28. #628
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    ninochka bas mi je drago zbog tebe

  29. #629
    Melitas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    4

    Početno

    ninochka također iskrene čestitke i sve bude uredu, jer mora biti! Ja nažalost opet krecem u nove pobjede!

  30. #630
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    NinaB, iskrene cestitke!!!
    A sto se tice pokvarenog krioprezevartora....sto da su u pitanju bili odmrznuti embriji??? I njih bi bacili?
    Da se meni to dogodilo, u mojim godinama kad je umjeinost dobiti dovbar embrij, sigurna sam da bi ih tuzila...
    Posljednje uređivanje od tikica_69 : 06.11.2010. at 09:33

  31. #631
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    NinaB, iskrene cestitke!!!
    A sto se tice pokvarenog krioprezevartora....sto da su u pitanju bili odmrznuti embriji??? I njih bi bacili?
    Da se meni to dogodilo, u mojim godinama kad je umjetnost dobiti dobar embrio, sigurna sam da bi ih tuzila...

  32. #632
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj Melitas prvotno napisa Vidi poruku
    ninochka također iskrene čestitke i sve bude uredu, jer mora biti! Ja nažalost opet krecem u nove pobjede!
    baš mi je žao što nije uspjelo ovaj put, ali jesi sugurna? baš sam imala i za tebe dobar osječaj ipak ti je danas tek 11dnt? meni ti je prekjučer počela neka sukrvica, ja digla ruke od svega i frendica me nagovorila da napravim test i eto ti vraga
    drago mi jer da si se javila na forum i dobro nam došla i što prije ošla trudna

    meni jučer navečer toliko bilo muka da sam naprosto uživala u tome koliko mi je muka

  33. #633
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Citiraj reny123 prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam od srca, ninochka! Čestitke tvom mužu i obitelji. Bravo za osoblje našeg odjela!
    Ja sam prošli tjedan bila na punkciji. Izvađeno 8 js, oplođeno i vraćena 3 embrija. Ostatak stanica je bačen jer je neki senzor za smrzavanje pokvaren. Prema tadašnjoj informaciji, trebali bi ga popravit kroz kojih 7 dana.
    Susrela sam se s ljepotama našeg zakona, nakon dugo vremena dobila sam više jajnih stanica i nisu ih smjeli ostavit sve u stakalcu da se napravi prirodna selekcija najboljih embrija.
    AuroraB, da nisu oni tvoji vodoinstalateri bili majstori za senzor!!??
    e zbog ovoga ja više ne idem u postupak u Hrv. dok je god debilnog zakona i još debilnijeg ministra...doživjela sam (a i preživjela) punkciju sa samo 1 js, ali da ih dobijem 5,6, 10 i da mi ih bace( to je isto kao da imamo, recimo, 400 prstiju nakon rođenja,pa ako odrežu 5-6 -nema veze,bacaju nešto što je nenadoknadivo, neproizvodivo više. Žensko dijete se rađa s ukupnim brojem js za cijeli život, ne mogu se kasnije proizvoditi po potrebi.) mislim da bih bila opasna po okolinu...

    cestitke trudnicama, a svima drugima puno sreće...

  34. #634
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj zedra prvotno napisa Vidi poruku
    e zbog ovoga ja više ne idem u postupak u Hrv. dok je god debilnog zakona i još debilnijeg ministra...doživjela sam (a i preživjela) punkciju sa samo 1 js, ali da ih dobijem 5,6, 10 i da mi ih bace( to je isto kao da imamo, recimo, 400 prstiju nakon rođenja,pa ako odrežu 5-6 -nema veze,bacaju nešto što je nenadoknadivo, neproizvodivo više. Žensko dijete se rađa s ukupnim brojem js za cijeli život, ne mogu se kasnije proizvoditi po potrebi.) mislim da bih bila opasna po okolinu...

    cestitke trudnicama, a svima drugima puno sreće...
    zedra potpisujem te u potpunosti, zbog toga sam i ja odustala od postupaka u RH...

  35. #635
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa Vidi poruku
    A sto se tice pokvarenog krioprezevartora....sto da su u pitanju bili odmrznuti embriji??? I njih bi bacili?
    Da se meni to dogodilo, u mojim godinama kad je umjeinost dobiti dovbar embrij, sigurna sam da bi ih tuzila...
    Ne njih, gutaju ista g.... ko i mi. ZNA SE koga treba tužiti!

  36. #636

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    Drage moje hvala od srca na čestitkma. Ali kako ja nisam često na forumu jer moja paulica ima ritam i pol pa...ali danas sam evo šmugnula i kao da sam imala predosječaj da je netko trudan....
    Ninochka čestitam ti od srca .....želim ti đačku trudnoću kakvu sam i ja imala :....
    a ostalim curama svaki dan mislim i vibram za sve vas moje suputnice.......

  37. #637
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    ninochka, moje iskrene cestitke
    Malo je kao krenulo i u toj Vinograskoj....

  38. #638
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    ninochka čestitam

  39. #639
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    hvala vam cure od

    danas beta bila 358 i dr.zadovoljan i kaže netreba ponavljati više

    sada mirujemo do 19.11 kada smo naručeni na prvi uzv

  40. #640
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    ooodlicno ninocka!
    ma ide vinogradskoj, samo nas ocito nema puno na forumu... zadnji put kad sam bila na transferu bila je jedna curka koja je ostala trudna sa zamrznutim js, ali nazalost je bio spontani...

  41. #641
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    ninochka super jeeeee , sretno do kraja
    svim curama u postupcima puno ~~~~~~~~~~~~~
    aurorablu za skori start ~~~~~~~~~~~

  42. #642
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Hvala Tibi. U ponedjeljak sam na prvoj folikulometriji.

    Zeena, kad si ti gore, vidimo se?

    Ninochka,

  43. #643
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    joj, aurora, ja sam vec pri kraju s folikulometrijama... tako da se nadam da cu do ponedjeljka biti doma na mirovanju...
    ti si sad pikalica? zelim ti puno lijepih folikula i krasan endo...

  44. #644
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Ninochka, Nikolinica čestitam...svim pikalicama želim da im se dogodi isto što i Ninochki
    Ja sam još ljetos ipak odlučila napustiti Vinogradsku i sreću potražiti u drugoj klinici, ali i dalje pratim šta se događa kod vas

  45. #645

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Danas oko podne sam poslala dr Radončiću mail sa svim svojim nalazima. Već oko 13 mi je odgovorio))
    Uglavnom, nalazi su mi ok, ima nekih sitnih odstupanja koja ne mogu biti uzrok neplodnosti. Dogovorili smo se da povadim još sve hormone, baš gledam, to što on traži nikad prije nisam ni vadila. Sa svim nalazima ću otić k njemu kad dođem u Zg. Kontam otić k njemu na uzv usporedno sa Vinogradskom, baš me zanima dal će on predložit štopericu tj punkciju na isti dan ko i Tomić...Nije da ne vjerujem Tomiću al eto, od silnih folikula svaki put dobijem malo zrelih jajnih stanica. Uvik mi punkcija bude 10. dan, a inače ovuliram na 14. dan...Ovaj put ću ić vadit i estradiol,da se točno vidi kad su jajne stanice zrele, ne želim ništa prepuštat slučaju. Eto, još 5 dana Yasmine tableta, pa menga, kontrola na CITO da se uvjerim da je cista pukla i drugi dan ciklusa krečem sa decapeptylom. Ovo mora bit dobitni!!!

  46. #646
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    kinki, imaš pp

  47. #647

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Hej, gledam sad šta sam pisala i ne bih da steknete dojam da ne vjerujem dr Tomiću. Meni je on legao na prvu, onakav kakav je, šutljiv i tih. Možda on ima razlog zašto mi ne daja da radim dodatne pretrage, ipak on ima puno iskustva, al meni vrag neda mira i moram poduzet sve šta mogu, ne mogu sjedit doma i čekat-kužite? Da Tomić vidi da idem travaru vjerovatno bi umro od smjeha(ajme kako bi me sprdao), kao i svi liječnici. A meni je taj isti travar pomogao u masu drugih stvari. Možda bi zavrnuo očima da zna da sam išla Radončiću po preporuke za daljnje pretrage i eto okazalo se da mi zaista nisu trebale, ali bar sam mirnija. Istini za volju, Tomić nije mogao znati kako ću ja reagirati na terapiju od 4 menopura dnevno. Bila je hiper. Onda mi je dao po va gonala. Opet hiper. Sad zna da je za mene samo jedan menopur i bog. Lako je pametovat nekom drugom doktoru koji vidi sve moje nalaze, vidi kako sam na šta reagirala ranije. Naravno da će mu bit lakše radit sa nom kad zna koliko mi čega treba. Uvjerena sam da žene imaju najviše uspjeha u mariboru samo iz razloga šta idu tamo nakon više neuspješnih pokušaja ovde. Mene niko nigdi nije tako lijepo tretirao ko sestre, doktor i biolog u Vinogradskoj. I svaka im čast, svima!!!

  48. #648
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Nikolinica i Ninochka, čestitam vam

    U četvrtak idem na konzultacije s nalazima ... nadam se da će biti netko od vas tamo ... čini mi se Andream (veselim se što ću te vidjeti) ... još netko?

  49. #649
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Cure, lijepi pozdrav svima. Duže vas pratim, pa evo da se malo i uključim. Nova sam u svemu ovome, još sam uvijek u fazi prikupljanja nalaza, priča se razvlači oko 1,5 godine. MM je bespotrebno išao na operaciju varikokele, naravno to smo saznali nakon operacije. Barem je tako rekao dr.L na VV (da ta operacija nema smisla kod muškaraca s dijagnozom OAT i da smo čisti ivf/icsi slučaj). Poslije događaja na VV, evo nas u Vinogradskoj.
    Budući da mi je dr.L na VV odmah napravio pregled, a dr.T na Vinogradskoj nije, već mi samo dao još popis pretraga koje moram napraviti (nalaz hormona jer sve ostalo imamo), zanima me da li dr.T onda radi pregled barem prilikom mog 2.dolaska sa svim nalazima. Ovo mi je jako bitno jer je dr.L našao nešto na desnom jajniku za što kaže da bi moglo biti proširenje jajovoda, a kad sam to spomenula dr.T, rekao je da ćemo sve vidjeti kasnije. U biti se dvoumim da idem još privatno provjerit taj desni jajnik dok čekam nalaze hormona jer ne želim još gubiti vrijeme na čekanje (dok dočekam hormone za mjesec dana, pa ćemo onda vidit taj jajnik, pa nek se ispostavi da i to dalje treba "istraživat",...) Hvala!

  50. #650
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ivka, dobrodošla! Dr.T. će te pregledati prije ulaska u postupak i određivanja protokola za stimulaciju. Ako te jako brine što je s tim proširenjem jajovoda, odi privatno na pregled da ne gubiš vrijeme. Ali ionako ti jajovodi nisu bitni u ivf-u odnosno, njihova funkcija je preskočena

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •